Bayan Rus Arkadaş Arıyorum

Rus bayanlarla tanışma ve sohbet kanalları, Olgun rus bayanlarla tanışmak ve arkadaş olmak aşk yaşamak istiyorum diyenler, Türkiye’de yaşayan ve zengin erkek arayan Rus kızların arkadaşlık ilanları, Türk erkeklerle evlenmek isteyen Rus bayan numaraları, Rus bayanla evlenerek Rusya’da yaşamak isteyen erkekler, Rus bayanlarla tatil arkadaşlığı isteyenler, Rus bayanla aşk yaşamak istiyorum ne yapmalıyım diyenler..

Ülkemizde birçok erkek yabancı bir bayanla tanışarak arkadaşlık kurmak ve aşk yaşamak istemektedir. Rus bayanların güzelliği Türk erkekleri tarafından özel bir beğeni ve ilgi kazanmalarına neden olmuştur. Hayatında aşk isteyen her erkek Rus bir kadınla aşk yaşamak ister ancak içinde bulunduğumuz şartlarda Rus bir kadınla tanışmak çokta kolay değildir. Bu zorlukların üstesinden gelebilmeniz ve Rus kadınlarla tanışmanız için bu sayfamızı Rus bayanlarla arkadaşlık kurmak isteyenlere ayırmış bulunuyoruz. Rusya’dan gelerek ülkemize yerleşmiş ve burada yaşayan Rus bayanların bizlere ulaşan ilanlarını sizler için yayınlıyoruz.

💘Merhaba İsmim İrena.Olgun ve Zengin Türk Erkek Arıyorum.💘

Selam beyler Türkiye’de İrena ismini kullanıyorum. 41 yaşımdayım ve 10 yılı aşkın zamandır Muğla’da yaşıyorum. Her zaman burada değilim tabiki bazen Rusya’ya gidiyorum. Yıllar önce buraya tatil için geldiğimde tanıştığım bir Türk erkeği ile evlilik yaptım. Geçtiğimiz yıl boşandım ve bir yıldır yalnız bir hayat yaşıyorum. Evliyken eşimle beraber turizm sektöründe iş yapıyorduk ama boşandıktan sonra bir dış ticaret firmasında çalışmaya başladım. Türkçem çok iyidir ve ayrıca ileri derecede ingilizce ve italyanca biliyorum. Bu yüzden her zaman iyi bir işte çalışma imkanı bulabiliyorum.

Şu an çalıştığım işte mutluyum ve maddi manevi huzurluyum. Boşandıktan sonra bir süre kafamı dinledim özgürlük bana çok iyi geldi ama sonra zamanla yalnızlık sıkıcı olmaya başladı. Hayatım boyunca dostlarım arkadaşlarım ve hatta evliliğimde dahi hep elit seviyeli insanları tercih ettim ve  seviyesiz kişileri hayatımda barındırmadım. Bundan sonrada prensiplerimden taviz vermeye hiç niyetim yok. Özellikle bir Türk erkekle tanışmak istedim çünkü eğer Türk erkeğinin hem güvenilir hemde seviyeli olanı gerçekten eşine zor rastlanır türden bir hazine gibi geliyor bana.

Rusya’da yaşadığım zamanlardada erkek arkadaşlarım oldu ama Türk erkeğinin yerini hiçbiri tutamaz. Ailem bazen buraya gelip birkaç hafta hem tatil yapıyorlar hemde onlarla hasret gideriyoruz. Türk aile yapısını görünce kendi Ailemin bile kıymetini daha çok anladım. Burayı tanımadan önce ailemle bağlarım bu kadar kuvvetli değildi. Türkiye’den ve Türk insanından çok şey öğrendim. Şimdi artık yalnızlığıma son vermek ve tekrar aşık olmak, sevmek, değer vermek ve değer görmek istediğim için buradayım. Muğla ve ilçelerinden elit bir bey varsa tanışabiliriz.

💘Selam,Adım Melinda. 28 Yaşım. Tatil Arkadaşı Olgun Türk Erkeği  Arıyorum.💘

Merhaba Melinda ben, bekar Rus bir kadınım. Türkçem sadece birkaç kelime ile kısıtlı olduğu için çeviri vasıtası ile sizlere yazıyorum. Geçtiğimiz 2 yılda tatil için ülkenize geldim ve gerçekten resmen bayıldım aşık olduğum denize ve doğaya. Bizim buralar biraz daha sert olduğu için öyle keyifli bir tatili burada yapma şansımız pek olmuyor. Daha önceki seyahatlarimde arkadaşlarım vardı yanımda ama bu yıl Mayıs ayı gibi yalnız gelmeyi düşünüyorum. Bu yüzden şimdiden bir arkadaş bulmak istedim çünkü zaman çok çabuk ilerliyor. Erkekler konusunda çok rahat birisi değilim.

Biraz cekiniyorum birazda korkuyorum tabi. Çünkü herşeyin güzel olduğu günlerde sorun olmuyor ama işler yolunda gitmediği zaman erkekler çok değişiyor ve korkutucu olabiliyor. Bu yüzden ben baskın karakterli erkeklerden uzak duruyorum. Daha sakin ve asabi olmayan çabuk sınırlamayan anlayışlı erkekler bana daha mantıklı geliyor. Çünkü sonradan altından kalkamayacağım sorunlarla boğuşmak istemiyorum. Tek istediğim tatil yaparken yalnız kalmamak ve biraz eğlenmek. Yakışıklı olmasını isterim ama madem erkekten fazla bir beklentim yok en azından yakışıklı olmasını isterim.

Esmer uzun boylu Türk erkekleri gerçekten çok çekici oluyorlar. Bazen ister istemez aklıma bir Türk erkekle evlensem nasıl olur acaba diye düşünmeden edemiyorum. Aradan zaman geçtikçe bu fikri çokta hayal ürünü olarak görmemeye başladım. Kim bilir tatil için tanışacağım erkekle belkide bir ömür paylaşırım. Bunlar şimdilik hayal olarak kalsın çünkü ben tatile odaklanmak istiyorum. Mayis ayında yeniden Türkiye’deyim. Bana eşlik edebilecek güvenilir olgun Türk erkekleri bana yazsın. Bende whatsapp var eğer yazarsanız sohbet ederiz.

💘Selam İsmim Karen. Üniveriste Öğrencisiyim. Olgun ve Zengin Türk Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba Karen ismim ama Türkiye’de arkadaşlarım bana Kübra ismini taktılar ve o şekilde anıyorlar beni. Şu an anlamını hatırlamıyorum ama bu ismin çok güzel bir anlamı olduğunu duydum. Sevdimde açıkçası bu ismi. Buraya 3 yıl önce geldim ve üniversite okuyorum. Okul bitince eğer şartlar değişmezse tabiki Rusya’ya ailemin yanına dönerim. Türkler kendi ülkeleri için cennet benzetmesi yapıyorlar ve bence bu benzetmede kesinlikle haklılar. Geçen yıl erkek arkadaşım beni Antalya tarafına tatile götürmüştü ve gerçekten hayran kaldım. Benim hayatımdaki ilk tatildi bu ve gerçekten çok güzeldi.

Türkçem çok iyidir çünkü zaten biz okula başlarken hazırlık için Türkçe eğitim verdiler. Bu yüzden ne derslerimde bede sosyal yaşamda dil konusunda hiç zorlanmıyorum. Türk erkekleri gerçekten şöhretlerini hal ediyorlar. Bizim oralardan buraya tatil için gelenler çok fazla oluyor. Geri geldiklerinde hep Türkiye’nin ne kadar güzel olduğumdan ve Türk erkeklerinin çekici olduğundan bahsederlerdi. Tabi o zamanlar bizlerde merakla dinlerdik. Burada yaşamaktan çok mutluyum. Hatta okul bitince burada kalmak için elimden geleni yapmaya kararlıyım. Ama bir şekilde geri dönmek zorunda kalırsam gerçekten benim için çok üzücü olur.

İyi bir iş bulabilirsem kalmayı çok istiyorum. Birde seçenek olarak evlenerek burada kalmak var ama evlilik için hem çok erken hemde evlilik sevgili olmak flört etmekten çok daha fazla ciddiye alınacak bir olay. Şimdilik bunları düşünmek için belki çok erken ama  en azından burada olduğum günlerin tadını çıkarmak istiyorum. Olgun zengin erkeklerle flört etmek isterim.  Benim için nereden yazdığınız önemli değil. Bana zaman ayırabilecek güvenilir zengin bir erkek varsa tanışırım. Yaşa önem vermem. Her yaştan erkekler yazabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*