Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Bayanlarla tanışmak isteyen erkeklerin sayısı ne çok ise erkek arayan ve erkeklerle tanışmak isteyen bayanların sayısı erkeklerden çok daha fazladır. Çünkü bayanlar erkeklere göre ilgi görmekten daha çok hoşlanırlar. İlgi görmek beğenebilmek, çevresindeki erkekler tarafından değer görmek bir bayan için nefes almak kadar olmazsa olmaz bir durumdur. Bir kadın ilgisiz yaşayamaz. Kendisine ilgi gösterilmediği zamanlarda psikolojisi bozulur. Ancak tabiki kadınlık gururu bütün bu olup bitenleri erkeklere farkettirmemek için elinden geleni yapar çünkü gururu buna engel olur. Ancak gururu bir kenara iterek arkadaş ve sevgili bulmak isteyen bayanlarda vardır. Bu bloğumuzda sizlere erkek arayan bayanların güncel arkadaşlık ilanlarını yayınlayacağız.

💘Selam,Adım Merve Nur. 30 Yaşımdayım ve Ankara’da Yaşıyorum. Olgun Seviyeli Erkek Arıyorum. 💘

Merhaba Ankara’dan Merve ben. Anaokulu öğretmeniyim ve arkadaş arıyorum. Çocukları çok seviyorum. Zaten o sevgi olmasa sırf meslek olarak dayanılabilecek birşey değil çocuklarla uğraşmak. Gerçekten onları belli kurallara göre bir arada tutup yönlendirmek hiçte öyle kolay değil. Ama severek yapınca bütün zorluklar bir anlamda kolaylaşıyor. 5 yıldır yapıyorum bu işi. Aslen Kırşehirli’yim.Ailem Kırşehir’in bir köyünde yaşıyor. Ben Ankara’da küçük kız kardeşimle birlikte yaşıyorum. Kardeşim üniversite sınavlarına hazırlanıyor hemde bana azda olsa yardımcı olmaya çalışıyor ev işlerinde falan.

Yani anlayacağınız kendi halinde sıradan basit yaşayan biriyim. Büyük hevesleri ihtiraslardı ve hırsları olmayan biraz duygusal bir kadınım. Uzun boylu ve esmerim. Boyumdan dolayı biraz fazla dikkat çekiyorum genelde. Üniversite  bittikten sonra bir süre iş bulana kadar yine eilemle köyümde yaşadım. Sadece bir iki kez okul okurken erkek arkadaşım oldu. Onun dışında hayatındaki erkek trafiği yoğun biri değilim. Kardeşimle arkadaş gibiyizdir.  Birbirimizin herşeyini biliriz. Çokta iyi anlaşırız. Evlenmek istiyorum artık. Bu zamana kadar hep başkalarının çocuklarına annelik yaptım.

Artık kendim anne olmak istiyorum. Kendi çocuğuma sarılmak istiyorum. Yaşım evlenmek için daha fazla gecikmeyecek kadar oldu. Ama tabi biriyle tanışınca hemen iki günde evlilik kararı alamam. Bir süre flört etmek daha iyi tanımak isterim. Sadece kendini değil ailesini ve arkadaşlarınıda tanımam gerek. Hatta onları tanımak daha önemli. Özelikle arkadaş çevresine dikkat ederim. Evleneceğim kişinin geçmişi beni ilgilendirmez demiyorum. Aksine geçmişi bugünden daha önemli benim için. Bir insana en güvenilir referans geçmişidir çünkü. Niyeti evlenmek ve aile kurmak olan beylerle tanışabilirim.

💘Merhaba Büşra Ben Eskişehir’den. Yaşım 30 ve Kamu Çalışanıyım. Seviyeli Dürüst Erkek Arıyorum.💘

Merhaba Büşra ben nasılsınız. Yaşım 30 ve 178 boyum, 64 kilo türbanlı yani tesettürlü bir bayanım. Sağlıkçı olarak çalışıyorum. Hayatımda güzel bulduğum iki şeyden biridir mesleğim. Diğeri ise kendimi güzel buluyorum. Hani hep derler ya, çirkin şansın olsun diye, bence çok doğru biz söz. Herşey ters gidiyor son zamanlarda. Önce nişanlımdan ayrıldım, sonra yaşadığım ailemle beraber olduğum evden ayrıldım. Bu yüzden bu aralar kafam com dağınık. Birşeye konsantre olamıyorum. Herşeyden ve herkesten sıkıldım. Ne arkadaşlarımı ne de başka birini kimseyi görmek konuşmak istemiyorum.

Tek istediğim beni anlayacak sağlam karakterli birisi. Bunun dışında herkesi hayatımdan çıkarıyorum. Ailemle zaten uzun yıllardır aşamadığım sorunlar vardı. Bu zamana kadar onlar bana bende onlara sabrettim ama artık sabrım tükendi. Kendime bir hayat kurup önüme bakmak istiyorum. Kimseye hesap vermek zorunda kalmadan yaşamak istiyorum. Maddiyata  önem veren sürekli maddiyat düşünen kişilerden hoşlanmıyorum. Ailemden uzak kalmamın sebebide bu zaten. Çalışan bir bayan olmama rağmen ekonomik özgürlüğüm yoktu. Tabiki aileme destek olmak benim için bir görev ama onlar bana sürekli çocuk muamelesi yapıyordu.

Her insanın bir sınırı var ve benimde sınırım burada bitti. Artık arkama dönüp bakmadan ileriye bakmak hedeflerime ulaşmak ve hayallerimi yaşamak istiyorum. Çok fazla müzik dinleyen ya da eğlenceli şeyler yapmaya çalışan birisi değilim. Ama tamamen kendimi eğlenceye kapatmış biride değilim. Yerinde ve dozunda olursa eğlenmeyi severim. Kitaplarla daha çok vakit geçiriyorum. Dini değerlere saygılıyım ve bu konularda hassas biriyim. Dindar bir yaşam tarzım yok ama benim için dokunulmazdır dini değerler. Maneviyatı kuvvetli ama hayatı yaşamasını bilen biriyle tanışmak istiyorum. Seviyeli ve dürüst erkekler yazsın. Her dalda oynayan arkadaşlar beni yormasın boşu boşuna.

💘Selam İsmim Melisa, 29 Yaşımdayım. İzmir’de Yaşıyorum. Olgun ve Elit Erkek Arıyorum. 💘

Merhaba ismim Melisa. 29 yaşımdayım, boyum 177 ve 65 kiloyum. Sarışın, sert görünümlü biriyim. Dışardan asabi göründüğüm için erkekler çoğu zaman benden uzak dururlar. Zaten erkeklerle çoğu zaman iyi anlaşamıyorum. Çok konuşan geveze tiplerden hoşlanmam. Biraz daha ağırlığını koruyan erkekler bana daha çekici geliyor. İzmir Foça’da yaşıyorum ve asker kızıyım. Babamla yaşıyorum. Galiba birazda beni babam yetiştirdiği için mizacım biraz sert. Bu yönümü ondan almış olabilirim. Gezmeyi falan çok sevmiyorum. Daha çok evde vakit geçiriyorum.

Film izlemeyi, müzik dinlemeyi severim. Dans kursuna gidiyorum haftada iki gün. Profesyonel dans eğitimi alıyorum. Asker ve polislerden seçiyorum genelde erkek arkadaşlarımı. Onlar daha çok benim ruhuma hitap ediyorlar. Kendime daha yakın buluyorum. Burada mesajımı okuyan asker ga da polis beyler varsa tanışmak isterim. Seviyeli sohbet muhabbet edebilecek karakterine güvenen kişiler yazsın. Ben buraya numaramı ya da sosyal medya adresimi yazamam. O hatayı daha önce birkez yaptım. Numaramı değişmek zorunda kaldım. Birkez daha o hatayı yapamam.

Ama ciddiyetli oturaklı erkekler yazsın tanışalım. Tanışmaktan zarar gelmez. Bir süre özelden ararım sonra bakarız duruma göre. Babam çalışmama izin vermiyor. Bu yüzden çok sıkılıyorum. Dışarda vakit geçirmeyide sevmiyorum zaten. Bana muhabbeti sağlam karakteri sağlam düzgün birisi gerek. Sadece İzmirli beyler yazarsa iyi olur. Aklı hep başka işlere çalışan zayıf karakterli, kendilerini olduğundan farkı tanıtan erkeklerde istemem. Nasıl birini istediğimi iyi anlattığımı düşünüyorum. Bana yalnızlığı unutturacak seviyeli biriyle tanışmak istiyorum.

1 yorum

  1. Merhaba ben yusuf Konyada yasiyorum alkol ve sigara içmeyen isinde gücünde olan olgun bir erkegim gerçekten gizllik. Icinde şişman. Kilolu olan. Konya ve çevresinde oturan. Ev*iMutsuz. Bayan arkadas ariyorum Konya ve çevresinde oturan tum bayanlar. 0552841**31

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*