Bayburt Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Bayburtlu Dul Kadınım. Arkadaş İstiyorum.

Adım Dilşah, 42 yaşındayım, sarışın dul ve çocuksuz bir kadınım. İki kez evlendikten sonra bir daha evlenmeye cesaret edemediğim için şu anda arkadaş arıyorum. Rvlenmeye cesaret edemiyorum ama yalnız kalmaya aşksız kalmaya sevgiden mahrum kalmayada tahammülüm yok. Ekmek ve su gibi sevgiyede muhtacım. Onlar olmadan nasıl ki hayatımı devam ettiremiyorsam sevgiden ve aşktan uzakta bir hayatta bana çok anlamsız geliyor. Kalbimde aşk olmadığı zaman sanki bütün renkler siliniyor ve hayatımdaki her şey gri tonlarda oluyor. Renkli yaşamayı seven benim gibi bir kadın için sevgisizlik tahammül edilemeyecek kadar derin bir uçurum.

İlk eşimle evliliğimi çok erken yaşta yaptım. İlk eşim benim hiç kimseyle görüşmeme izin vermez arkadaş edinmemi istemez hatta doğru düzgün ailemle bile görüştürmezdi. Ondan ayrıldıktan kısa bir süre sonra ikinci bir evlilik daha yaptım, aslında istemiyordum ama biraz ailenin baskısı birazda maddi kaygılarla ikinci evliliğede kendimi mecbur hissettiğim için evet demek zorunda kaldım. Ancak şu anda maddi olarak kendi ayaklarımın üzerinde durabildiğim için hiç kimsenin baskısına boyun eğmeme gerek yok. Kendi kararlarımı kendim alarak kendi hayatımı şekillendirebilir ve arzu ettiğim şekilde yaşayabilirim.

İlk evliliğimde hayatımdaki bütün arkadaşlarımı çıkarınca sonrasında sosyal çevremi yeniden toparlamak benim için kolay olmadı. Hatta bunu başaramadımda zaten. Etrafımda doğru düzgün bir arkadaşım yok, üzerine aşkta olmayınca hayat benim için hiçbir anlamı olmayan sadece nefes alıp vermekten ibaret oldu. Hayatıma öyle birini misafir edeyim ki şu an benim için her şeyin gri olduğu dünyam aniden rengarenk gökkuşağı kadar göz alıcı ve güzel olsun. Erkek arkadaşımda yaş olayı benim hiçbir zaman umurumda olmadı. Kadını seven ve değer veren bir erkek kaç yaşında olursa olsun benim için değerli olur. Normalde dış görünüşe önem vermem, özen göstermem ama ilk görünüşünde önemli olduğunu biliyorum. Bu yüzden sizinde buna dikkat etmenizi tavsiye ederim. Ciddi olmayan ve sadece numarasını yazarak brnden cevap bekleyen erkekler yazmasın lütfen.

Bayburt’tan Güvenilir Karizmatik Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Müjgan. Bayburt’ta yaşayan sarışın çok güzel bir kadınım. Ben kendinin güzel olduğuna inanan kadınlardan değilim, karakterin fiziğim ve görünüşüm ile çevresindeki herkesin kıskandığı ve imrendiği kendine has tarzı olan bir kadınım. Güvenilir ve karizmatik bir erkek arkadaş aradığım için buradayım. Her ne kadar güzelliğime herkes imrenerek baksada keşke kaderimde yüzüm kadar güzel olsaydı ama maalesef kaderim yani geçmişim acılarla dolu bir kadınım. O kadar güzel olmama rağmen evlenip aldatılmanın yaşattığı psikolojik sorunlar, eski eşimin hatalarından dolayı yaşadığım maddi sıkıntılar beni hayattan soğuttu diyebilirim.

Sadece hayattan değil insanlardan ve özelliklede erkeklerden uzaklaştım. Boşandıktan sonra tanıştığım erkek arkadaşımda beni yine hayal kırıklığına uğrattı. Kime güvensem kime inansam sonu hep hüzün gözyaşı ve hüsranla bitti. Artık birinden hoşlansam dahi duygusal bir ilişkiye girmemek için kendime söz verdim. Artık kalbimle ve yüreğimle değil mantığımla hareket etmeye karar verdim. En azından ihanet bile görsem bu saatten sonra umursamam. Bende artık sadece kendi mutluluğum için bencil davranmak zorundayım. Çalışan maddi özgürlüğü olan bir kadınım. Maddi anlamda kader bana her şeyi vermiş olsada manevi anlamda mutluluğu hiçbir zaman karşıma çıkarmadı.

Ama ben mutluluğu elde etmekten vazgeçmedim. Buraya ilan vermem bunun bir göstergesidir. Ben yarı Rus asıllı bir kadınım, annem Türk ama babam Rusya vatandaşı. 32 yaşındayım genç olmama rağmen bu yaşıma kadar bunca hüzün acı kederi hayatıma nasıl sığdırdım diye kendi kendime hayıflanıyorum. Ama inanıyorum ki kader bir yerde benimde yolumu açacak. Benimde yüzüme gülecek ve aradığım sevgiyi, değeri bana verecek erkeği karşıma çıkaracak. Zaten beni ayakta tutan umudum ve içimde yaşattığım bu inanç. Maddi ve manevi kaliteli bir erkekle tanışmayı arzu ediyorum. Bu anlamda kendinize güveniyorsanız bana yazabilirsiniz.

Adım Gülistan. Bayburt’tan Genç Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Bayburt’tan Gülistan ben. 44 yaşında sarışın iki çocuklu bir kadınım. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliği yaptığım zaman 35 yaşındaydım. Şu an iki çocuğum var ve bir yandan onlara hem annelik hem babalık yapmaya çalışırken diğer yandan hayatın yükünü tek başıma omuzlamaya çalışıyorum. Bu kolay bir şey değil, tabi özellikle bir kadın için çok yorucu oluyor. Bazen beni hayattan koparıyor kendime vakit ayıramıyorum. Bütün bunlardan şikayetçi değilim çünkü çocuklarımı çok seviyorum. Onlar benim her şeyim. Ama yanımda bir erkek olursa daha güçlü bir kadın olabileceğime inanıyorum.

Yaklaşık 4 yıl önce eşimden ayrıldım, bu 4 yıl içerisinde herhangi bir kişiyle ilişkim olmadığı için sevgiye ve aşka ihtiyaç duyar hale geldim. Ben daha önce aşkın insani bir istek olduğuna İnanıyordum ama şu an anlıyorum ki aşk tıpkı nefes almak gibi hepimiz için bir ihtiyaç. Evli olduğum zaman çalışmıyordum ama şu an çocuklarıma bakabilmek için bir sarrafın yanında çalışıyorum. Ayrıca eski eşimden aldığım nafaka ile çocuklarıma bakıyorum. Maddi konulardaki zorlukları bir şekilde aşabilir göğüs gerebilirim ama manevi anlamda yalnız olunca maddi konulara karşıda çok fazla direnç gösteremiyorum.

Bu yüzden güçlü bir kadın olmam lazım. Bunun için ise aşka ihtiyacım olduğuna inanıyorum. Eski eşim yaş olarak benden çok büyüktü. Galiba birazda bu yüzden şu anda kendimden küçük bir erkek arkadaş istiyorum. 40 yaş altı birisi olursa ayrıca mutlu olurum. Benden küçük olsun tabi ama çocukça davranan birinide elbette ki istemem. Maddi manevi güçlü erkekleri seviyorum ve güçlü erkeklerle beraber olmak isterim. Eğer bu konularda kendinize güveniyorsanız sizde aşka ve sevgiye ihtiyaç duyuyorsanız ve olgun bir kadınla tanışmayı arzu ederseniz bana yazabilirsiniz. Sadece Bayburt merkez’den 30-40 yaş arası ciddi samimi ve güvenilir beyleri bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*