Bayburt Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba Buse ben. Bayburt’tan Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba Buse ben. Bayburt’ta yaşıyorum. 25 yaşımdayım. Boyum 175 ve 52 kiloyum. İkizler burcuyum. Hayatla barışık, eğlenceli biriyim. Giyim ve bakımıma çok dikkat ediyorum. Dekolte seviyorum. Çoğu zaman ilişkilerimde dekolte tutkum sorun olmuştur. Gereksiz kıskançlıklara girecek biriyle anlaşamam.  Sportif erkeklerden hoşlanıyorum. Sosyal çevremde ilgi odağı biriyim. Sanal ortamda tanışıp sonrasında gelişen arkadaşlıkları daha heyecan verici buluyorum. Tabi bazı güven sorunları oluyor ama bu sorun reel yaşantımda tanıştığım kişilerde de oluyor. Bu yüzden sanal veya reel benim için farketmez ama burda tanışıp arkadaş olmanın heyecanı daha farklı diye düşünüyorum. Üniversiteyi geçen yıl bitirdim ve bir avukatlık ofisinde stajyer avukatlık yapıyorum. 

Daha çok sportif erkeklerden hoşlanıyorum. Burç uyumu ve ten uyumu benim için önemli. Aşık olduğum zaman gözüm başka kimseyi görmez ama kolay aşık olan biri değilim.  Argo konuşan erkeklerden hoşlanmıyorum. Seviyeli nerede ne konuşacağını bilen, güçlü ve zeki erkeklerle ilgileniyorum. Gereksiz ve aşırı kıskanç erkeklerle ilişki yürütemiyorum. Bayburt veya yakın çevresinden elit beyler mesajınızı bekliyorum. İletişim bırakın dönüş yaparım. 

Bayburt sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlar, Aydıntepe kapalı ve olgun bayanların telefon numaraları, Demirözü Suriyeli bayanlarla tanışma, Bayburt sevgili arayan zengin ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma vesohbet,Demirözü seviyeli ilişki isteyen genç bayanlar, Aydıntepe ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma.!

İslamisayfalar.com olarak  Bayburtlu’lar için açmış olduğumuz bu bloğumuza Bayburt ve çevresinden katılarak sanal dünyanin imkanlarını kullanabilir, belki bir arkadaş, belki çok iyi bir dosta kim bilir belkide hayat boyu sürecek bir aşkla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Elbette bir aşk deneyerek bulunmaz ama unutmamak gerekir ki denemeden de olmaz. Hayatta elde ettığimiz bizi mutlu eden ya da başarılı kılan tüm güzellikler aslında bir denemenin başarıya ulaşması değilmidir. 

Bayburt Olgun ve Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Hayat hepimizin karşısına zaman zaman fırsatlar çıkarır. Aşkın ne zaman kapınızı çalacağını hiç bilemezsiniz. Her zaman biriyle tanışma imkanımız olabilir ancak tutkulu bir aşk yaşamak için çiftler arasında uyum şarttır. O frekansı yakalamazsak o aşktan bize kalan hayal kırıklığı ve mutsuzluk ve yorgunluk olur. Çiftlerin uyumu duygusal olabileceği gibi fizikselde olmalıdır. O ahengi yakalayan çiftler masal gibi bir aşk yaşar. Çiftler arasında çekimi artıran en önemli etkenlerden biride “ten uyumu” diyebiliriz. Ten uyumu dediğimiz çiftlerin birbirine dokunma arzusu bazılarımıza hayal ürünü bir kavram gibi gelsede bilimin Feromon hormonunu keşfetmesi ile ten uyumu çiftlerin daha çok üzerinde durduğu bir konu haline geldi. Hani hep deriz aşk kokuyor diye. İşte  bu hormon ile aşkın kokusunu hissedebilirsiniz. Çiftleri birbirine bağlayan sadece ten uyumu değildir elbette ancak aşkı daha tutkulu hale getiren ten uyumundan başkası değildir. 

Ten uyumu daha çok insanın cinsel dürtülerine hitap etsede içerisinde duygusallık barındıran bir histir. İnsan duyguları zaman içerisinde değişiklik gösterir. Bir duygu yada hissin aynı kişi de her zaman aynı yoğunlukta yaşanmasını bekleyemeyiz. Bu değişkenlik ten uyumu içinde aynı şekilde geçerlidir. Ten uyumu çiftler arasında yoğun bir şekilde hissedilebilir. Fakat bu zaman içerisinde hep aynı yoğunlukta kalmaz. İlişkinizi daha dinamik tutmadığınız ve o ilk gün ki heyacanı duymadığınız ve partnerinize de hissettiremediğiniz zaman ten uyumu ile gelen o tutku yerine son radde de nefrete dahi bırakabilir. O nedenle çiftler ilişkilerini belirli bir düzeye getirince aşık olduğu o kişiyi mutlu etmeye çalışmaktan  ve onu heyecanlandıracak seyleri yapmaktan vazgeçmemelidir. Aşkınızda ilk gün hissettiğiniz heyecanı her zaman hissedebilirsiniz ancak bu mücadele ve özveri isteyen birşeydir. Bu mücadeleyi vermeyen çiftler zamanla birbirinden soğur, tutku dolu o dokunma hissi yerini hatta nefrete daha bırakabilir.

Ten uyumu sayesinde sevgiliniz ya da eşiniz size daha çekici gelmektedir. Bazen etrafınızda mutlaka farkedersiniz. Eşi çok güzel ve çekici olan erkeklerin mutsuz olduğuna ve mutsuzluktan şikayet ettiğine şahit olursunuz. O çiftin aşklarında geldikleri son nokta bizlere ten uyumu zamanla biter mi sorusunun da cevabını vermektedir.

Bayburt Sevgili Arayan Zengin ve Dul Bayanların Telefon Numaraları 

Birçok erkek kadınlarla anlaşmakta zorlanır. Erkek hoşlandığı bir kadına yaklaşmak onunla ilişki kurmak için yoğun çaba harcar. Hatta yeri geldiği zaman akla hayale gelmeyecek sürprizler yapar. Hayalindeki kadınla birlkte olmak için  kendi yıpratmaktan geri durmaz. Sonunda o muhteşem ve unutulmaz an gelir, kendini o.kadina kabul ettirir. Artık sadece kendisi için değil iki kişilik düşünmek ve yaşamak zorundadır. Ancak ne varki çoğu zaman bu mutluluk uzun sürmez. Aşk rengini ve heyecanını kaybeder. Erkek ve kadın başbaşa kaldıklarında normal sıradan biriyle karşı karşıya gelmiş gibi bir hava oluşur. Hiçbir heyecan uyandırmayan bu ilişkide artık ne ten uyumunun bir önemi vardır ne de duygusal hislerin hiç önemi kalmaz. Bu aşamadan sonra ten uyumu ya da duygusal bağlardan bahsetmekte söz konusu değildir. O tutkulu aşk, o karşı konulmaz dokunma isteği yerini soğuk bakışlara ve hissiz dokunuşlarla bırakmıştır. Ancak çok az kişi uzun birliktelikler yaşamasına rağmen sevgisini ilk gün ki heyecan ve tutku ile yaşamayı başarabilmektir. Bu konuda hem erkeğin hemde kadının üzerine sorumluluk düşmektedir. Her aşk korunmaya değer ve korunmaya da muhtaçtır. Çünkü aşkı yakalamak kolay değildir ve her gün karşımıza çıkmaz. 

Değerli Bayburtlu okuyucularımız; Sizler bloğumuza katılmakla herşeyden önce islamisayfalar.com ailesine değer katmaktasınız. Bizim en büyük mutluluk ve onur kaynağımız sizleri aramızda görmek ve sizlerin sitemiz sayesinde samimi dostluklar kazanmış olmanız olacaktır. Bu nedenle katılımcıların sizlerle iletişime geçebilmesi ve sohbet edebilme imkanı bulmanız için yorum bölümünde kendinizi tanıtmanız yeterlidir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*