Bayburt Dul Bayanlar

Bayburt sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Bayburt zengin ve dul bayanlarla whatsapp sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
0
1887

 

Selam,Bayburtlu Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Selen ve 29 yaşımdayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Günlük eğlencelerle kaybedecek zamanım yok. Böyle şeylerle kendimi yıpratmak istemiyorum. Ben küçükken anne ve babam ayrıldılar. Farklı sorunlarda üzerine eklenince beni amcamlar büyüttü. Onlara her zaman minnettarım. Gerçekten beni kendi çocuklarından ayrı tutmadılar. Hatta yeri geldi kendimi garip hissetmemem için onlara almadıklarını bana aldılar. Yeri geldi onlara kızdılar ama hiç kızmadılar. Bana seslerini yükselttiklerini dahi hatırlamıyorum. Yaşım küçük olmasına rağmen bütün bunları görebiliyordum. Bu yüzden onlara fazlasıyla yük olduğumu düşünüyorum.

Duygusal bir yapım var. Hayatın küçük yaşta beni yokuşa sürmesinin etkisi var galiba. Bazen gerçekten yorulduğumu hissedebiliyorum. Her ne kadar beni koruyup kollayan bir ailem olsa da kendimi güçlü hissedemiyorum. Artık kendi ayaklarımın üzerinde durmak, kendi hayatımı kurarak geleceğe umutla bakmak istiyorum. Hayatta yapmaktan keyif aldığım birşey olduğunu söyleyemem. Müzik dinlesem sarmıyor, spor yapsam anlamsız geliyor, kendime hobiler edinsem sıkılıyorum. Yani ne yapsam nereye gitsem bunalıyorum. İçinde bir eksiklik bir boşluk var ama beyin boşluğu bilmiyorum. Yerine neyi koysam bu histen kurtulurum bilmiyorum.

Hatta sorsanız neden buradasın diye belki ona bile verecek bir cevap bulamayabilirim. Belki de bahsettiğim boşluğu doldurma çabasıdır beni buraya getiren. Benim gibi duygusal, kendi halinde, dürüst biriyle tanışmak istiyorum. Eğlenmek isteyen erkekler benden uzak olurlarsa sevinirim. Zaten yeterince yorgun ve kırgınım. Birkaç saatlik zevki için bir kızın hayalleri ile oynamaktan keyif alan tiplerle yan yana gelip aynı ortamda dahi bulunmak istemem. Doğru düzgün biriyke seviyeli ve ciddi bir ilişki kurmak istiyorum. Beni lüks içinde yaşatsın falan demiyorum. Bana kıymet versin, kalbimi kırmasın ve bana sadık olsun başka birşey istemiyorum. Bayburt’tan benim gibi düşünen seviyeli ve ciddi biriyle tanışmak istiyorum. 

Bayburt dul bayanlar, Aydıntepe sevgili arayan zengin ve yanlız bayanlarla sohbet, Demirözü ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma, Bayburt olgun sevgili arayan genç bayanlar, Aydıntepe suriyeli dul bayanların whatsapp numaraları, Demirözü evlenmek için sevgili arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Bayburt seviyeli ilişki arayan olgun bayanlar, Demirözü türbanlı ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba, Dul ve Yanlız Bir Kadınım. 

Merhaba ismim Melike. 44 yaşımdayım. Dul yanlız ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjiye sahip hayat dolu, gülmeyi seven bir kadınım. Sosyal çevrem oldukça geniş. Ama tahmin edersiniz ki, bir kadının kendini yanlız hissetmemesi için sosyal çevre değil, elini sıkıca tutan ve güven veren bir erkek gerekir. Daha önce evliliğim oldu fakat çocuğum olmadı. Kavga gürültüden çocuk yapacak zamanımız olmadı. Aslında severek evlenmiştik ama sevmek yetmiyormuş demek ki, mutlu bir evlilik için çok daha fazlası gerekiyor. Ayni evin içinde yaşamadan , aynı  duşu kullanıp, aynı bardaktan içmeden birini tanımanın doğru olmadığını bu evlilik öğretti bana. Zaten artık sevgiye ve aşka bakışım gençlik yıllarımdakinden çok daha farklı. Birazda artık sevgi ve aşk budalası değilim tabi. Bunların karın doyurmadığını biliyorum. Bazen aşka ve sevgiye gereğinden fazla önem verdiğimizi düşünüyorum. Dürüst ve kadını mutlu etmesini başarabilen biri ile ona aşık olmasamda birlikte olabilirim. Sevgi ve aşkın yerini bende dürüstlük ve eğlence aldı diyebilirim. 

Esmer minyon ve çekici bir kadınım. Burç olayına çok önem vermiyorum ama ten uyumunu yakalamak önemli bence. Çünkü bunu daha önce yaşadım ve erkekle kadın arasındaki ilişkiye ayrı bir tat ve heyecan  kattığını biliyorum. İtiraf edeyim ki erkeğin o tenine dokunma arzusunu yeniden yaşamak isterim. Çok dengeli ve mantıklı biri olduğum söylenemez, bazen saçma şeyler yapıyorum. Kurallara ve prensiplere bağlı yaşamayı sevmem ama tabi benimde asla taviz vermeyeceğim prensiplerim vardır. Artık gençlik yıllarımda ki Melike olmadığımın farkındayım. Çünkü artık erkek beni sevsin değilde daha çok beni mutlu etsin de ister sevsin ister sevmesin modundayım. Bir kadını mutlu etme konusunda kendine güvenen olgun ve bedeni ve ruhu genç kalmış bir erkek arkadaş istiyorum. Bayburtlu beyler mesajlarımızı bekliyorum.

Bayburt’tan Olgun ve Güvenilir Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba nasılsınız. Adım Hasret ve 35 yaşında dul kalmış bir bayanım. Bu evlilikten dünya tatlısı bir oğlum var. Şu an babasıyla kalıyor ama yakında kalıcı olarak bana gelecek belli. O şu an Balıkesir’ de babasının yanında. Bazen çok özlüyorum ama sabretmekten başka elimden birşey gelmiyor. İlk boşandığım zaman durumum çok kötüydü. Ne ailem bana sahip çıkıyordu ne de gidecek kalacak bir yerim vardı. Bu durumdayken oğlumu yanıma almak onun için hem güvenli değildi hemde o zorluk yaşamasın istedim. Bazen bir anne çocuğunu nasıl bırakır falan gibi önyargılı davrananlar oluyor ama onlar beni anlamaktan çok  uzaklar. Kolay mı bir anne için çocuğundan ayrı düşmek. Ben onun sıkıntı çekmemesi için her şeyi yaparım ve yaptım. Yani beyler anlayacağınız eğer bir aşk yaşayacaksak üç kişilik bir aşk olmak zorunda çünkü oğlumu çok seviyorum. 

Aslında neşeli hayat dolu biriyim ama son yaşadıklarım beni çok yıprattı. Tüm yaşadıklarıma rağmen herşeyden önce oğlum için ayakta kalmak ve güçlü olmak zorundaydım. Çok çalıştım bunun için ve şu an güzel bir işim var maddi olarakta oldukça rahatım. Bana yaşadığım zor günleri unutturacak, hayatın yaşamağa değer olduğunu yeniden hissettirecek birine ihtiyacım var. Bir kadın için en önemli şey güvendir. Bir erkek bana güven vermiyorsa gerisinin hiçbir önemi yoktur benim için. Bayburt ve çevresinde yaşayan benim yaşlarımda, güvenebileceğim biriyle tanışmak istiyorum. Bana uygun beyler yazsın yazsın lütfen. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here