Bayburt Erkek Arayan Bayanlar

Bayburt erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Bayburt erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
1222

 

Selam, Suriyeli’yim.Bayburt’tan Olgun Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Salen. Suriye vatandaşı genç bir bayanım. Şu an Bayburt’ta akrabalarımla birlikte yaşıyorum. Buraya ilk göç edenlerdenim. O zamanlar tabi daha çocuk denecek yaştaydım ve çok korkuyordum. Akrabalarım beni alıp buraya getirdi. Buraya gelmeseydik sanırım ben şu an sizlere bunları yazıyor olamazdım. Amcam ve kuzenlerimle beraber yaşıyorum. Babamı ben daha buraya gelmeden küçük yaşta kaybettim. Ben neredeyse hatırlamıyorum bile. Annemi buraya geldikten sonra kaybettim. Başka kardeşimde yoktu zaten.23 yaşımdayım. Amcam ile aynı ortamda yaşamak istemiyorum artık. Nedenlerini burada yazmak istemiyorum ama artık o evde kaldigin hergün bana işkence gibi geliyor. Şu an gidecek başka bir yerim yok. O yüzden kendi hayatımı kurana kadar sabretmek zorundayım. Benimle birlikte bir hayat kuracak, geçmişin izlerini silip sıfırdan kendi hayatımızı kuracağımız biriyle tanışmak istiyorum.

İlk defa bir erkek girecek hayatıma. İlk defa birinin elimden tutmasını ve bana sarılıp sahip çıkmasını istiyorum. Kendimi ilk kez güvende hissetmek istiyorum artık. Bana hem eş hem sırdaş hemde sığınacak sağlam bir liman olmalı elimden tutacak adam. Giyim tarzım olarak genelde spor ve dekolte giyerim. Ama uyumlu, erkeğinin sözünü dinleyen sadık biriyim. Sevgilim erkeğim dediğim kişi kapanmamı isterse kapanırım. Sevdiğim adam için her fedakarlığı yaparım ama bunlar karşılıklı olacak şeyler tabi. Erkeğinde aynı şekilde bana karşı uyumlu ve sadık olması gerek. Suriye vatandaşı olduğum için bana karşı önyargılı olacak kişilerle hiç tanışmak dahi istemem. Nereli olduğumun bence bir önemi yok. Ben sonuçta bir bayanım sevgiye muhtaç bir kadınım. Ben kendimi daha çok buraya ait hissediyorum. Ciddi düşüneceğim, ileride evlilik yapabileceğim birini istiyorum. Heveslerimi gidermek için erkek aramıyorum. Onlardan zaten çok var etrafımda ama öyle erkeklerin bana karşı fazla şansı olmaz. Niyeti ciddi olan, kadına nasıl konuşacağını bilen her kim olursa olsun en azından onunla tanışır ve kendini anlatmasını dinlerim. Sonrası ne olur bilemem. Bayburt’tan olgun ve ciddi bir erkek arıyorum. 

Bayburt erkek arayan bayanlar, Aydıntepe erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Demirözü erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Bayburt evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Demirözü ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun bayanlar, Aydıntepe erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Bayburt seviyeli ilişki için erkek arayan olgun dul ve olgun bayanlarla sohbet.!

Selam, Bayburt’tan Olgun ve Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Berna. Bayburt merkezden yazıyorum. 23 yaşımdayım. Boyum 170 ve 50 kiloyum. Aslen Rizeli’yim,ailem Rize’de ama ben burada bir bayan arkadaşımla birlikteyim. Çok para kazanıyorum ama para kazanırken hayatımı kaybediyorum, kendimi kaybediyorum. Tamamen kaybolmadan bu şehrin dehlizlerinde kendime daha doğru düzgün bir hayat kurmam gerekiyor. Bendeki bu lüks yaşama ve maddiyat hırsı şimdilik aileme mâl oldu. Artık onların yanına da dönemem. Bu şekilde yaşamaya devam etmekte istemiyorum. Aile olmanın değerini kıymetini anladım ama geriye dönmek için artık çok geç. Kendi ailemi kurmak şu an hayalim. Yaptığım hataların bedelini belkide çok uzun yıllar ödemek zorunda kalabilirim. Maddiyatın paranın huzur vermediğini yaşayarak öğrenmiş oldum.

Benden yaş olarak olgun, hayat tecrübesi bende  fazla ve tecrübesi ile bana yön verebilcek, anlayışlı düzgün birini arıyorum. Buraya üniversite okumak için gelmiştim ama sonra okuluda bıraktım. Yeniden okula başlayarak hatalarımı biraz olsun telafi edebilirim belki. Artık düşünmeden hareket etmek,  hırslarıma kapılarak iş yapmak yok. Biraz aklım başıma geldi ama geçte olsa hayata, gerçek hayata geri döndüm. Düzgün bir fiziğim var. Bir erkeği her türlü mutlu etmeyi bilirim. Dans müzik eğlence tam benim işim ama artık kendime söz verdim sadece ait olduğum erkekler yaparım ne yapacaksam. Onun dışında kendi başıma hiçbirşey yapmamaya karar verdim. Yeniden bedel ödemek istemiyorum çünkü. Kendimize göre küçük huzurlu bir dünya kuralım istiyorum hepsi bu. Birkaç yıl yetecek kadar maddi birikimim var. Bunu hayalini kurduğum hayat için kullanırım. Yeter ki samimiyetine dürüstlüğüne inandığım güvendiğim birisi çıksın karşıma. Bulduğuma inandığımda elinden tutar ve asla bir daha bırakmam. Benim gibi düşünen ciddi bir erkek arıyorum. 

Selam, Bayburt’tan Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba, Bayburt’tan Nuran ben. 40 yaşımdayım. Boyum 175 ve 70 kilo, akrep burcu, dul ve yanlız yaşayan bir kadınım. Çılgınca şeyler yapmak, hayatın akışına kendini özgürce bırakıp aklına gelen herşeyi yapmak isteyen, ruhu genç nedeni olgun birbiriyim.Tahmin edersiniz ki daha önce evlilikler ve evlenmeden de beraber yaşadığım kişiler oldu. Ben dominant bir bayanım ve buna her erkeğin dayanacağını sanmıyorum. Özellikle erkekte baskın olmaya kalkınca o ilişki kangren olmaya doğru gidiyor demektir. O yüzden benim gibi yönetici ruhlu erkkelerle anlaşamıyorum. Daha uysal daha sakin erkeklerle daha uzun ilişki kurabilirim. Çalisan bir kadınım. Bu anlamda erkeğe sorun yaşatmam.

Ayrıca vücuduma dövme yaptırmayı daba doğrusu vücudumda kullanabileceğim her türlü aksesuarı severim. Tam bir aksesuar delisiyim diyebilirim. O küçük detaylar bana kendimi daha iyi hissettiriyor. Kendimi iyi hissedincede bambaşka bir kadın oluyorum. Alımlı ve dikkati üzerine çekmeyi bilen biriyimdir. Benden güzel kadınların olduğu bir ortamda dahi ne yapar eder bir şekilde gözleri üzerime çevirmesini bilirim. Ne yalan söyleyim erkeklerin gözleri üzerimde olunca hoşuma gidiyor. Yaklaşmaya çalışıpta beceremeyeleri farkedince daha keyifli oluyorum. Olgun iri yarı birazda göbekli erkeklerden hoşlanıyorum. Evlilik yada duygusal ilişki isteyen beyler ben size göre değilim haberiniz olsun. Bayburt’tan eğlenmeyi seven, yaşamayı bilen, kadın ruhundan anlayan olgun bir erkek arıyorum. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here