Bayrampaşa Bayan Arkadaş

Bayrampaşa’dan Evlenecek 50 Yaş Üstü Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Aydan, İstanbul Bayrampaşa’da yaşıyorum. Ben 50 yaş üzerinde evlilik düşünebileceğim biriyle tanışmak istiyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ama çocuğum olmadı, çok uzun zamandır yalnız yaşayan ve tek başına hayat mücadelesi veren bir kadınım. 50 yaşında olduğum için 50 ve 60 yaşları arası birini tanımak ve evlilik yolunda ilerlemek istiyorum. 60 yaş üzerinden birini düşünmüyorum. Çünkü her ne kadar yaşım 50 olsada hala kendimi çok dinç ve hayatla barışık hissediyorum. 60 yaş üzerindeki bir erkekle mutlu bir evlilik ve eğlenceli bir hayat sürebileceğime inancım olmadığı için sadece bu yaşlarda birini düşünüyorum.

Tabi niyetimiz evlilik gibi ciddi bir konu olduğu için buradan size kendim hakkında bilmeniz gerekenleri söylemeyide isterim. Koyduğum fotoğrafta gördüğünüz kişi benim, türbanlı ve kapalı giyiniyorum. Tanışacağım ve evlenmeyi düşündüğüm erkekte muhafazakar olmalı ve kapalı bir bayanla evlenmeyi istemelidir. Kendime tabiki dikkat ediyorum bir kadın olarak ama çok fazla aşırı makyaj ve süslenmeyi doğru bulmuyorum. Bu yüzdende daha çok sade giyinmeye ve abartısız olmamak şartıyla makyaj yapmaya çalışıyorum. Eğer evlenmek için çok güzel ve çekici bir kadın arıyorsanız o zaten ben olamam ama diyorsanız ki sadık bir kadın olsun ve beni mutlu edebilsin, işte o kişi tam anlamıyla benim diyebilirim.

Zaten maddi sıkıntılara hayatımın büyük bir kısmında alışkın olduğum için maddi sıkıntıları çok fazla kafama takmıyorum. Evleneceğim erkek bana sadık olduktan sonra maddi manevi her sıkıntıyı beraber göğüsleyerek hayat mücadelesi verebiliriz. İstanbul Bayrampaşa’da küçük bir gecekonduda tek başıma yaşıyorum. Yalnız olmak bana bazen duygusal çöküntüler yaşatıyor ama sonuçta hayat devam ediyor ve hem maddi olarak hemde manevi anlamda hayatın zorlukları ile savaşmak mücadele etmek zorunda kalabiliyoruz. Bir kadının her anlamda sorumluluğunu alabilecek evliliğin ne anlama geldiğini ve nasıl yaşanması gerektiğini bilen 50 ve 60 yaşları arası Bayrampaşa’da yaşayan beyler yazarlarsa tanışabiliriz.

Bayrampaşa Evlenmek İsteyen Bayan Telefon Numaraları.

Bayrampaşa evlenmek isteyen dul bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Bayrampaşa evlenmek için kamudan erkek arkadaş arayan genç bayanların cep telefonu numaraları ve sohbet. Bayrampaşa Evlilik amaçlı sevgili arayan bayan numaraları. Bayrampaşa ikinci baharını yaşamak isteyen olgun erkek ve bayanların telefon numaraları. Bayrampaşa evlenmek isteyen bayanların ücretsiz evlilik yılanları ve telefon numaraları.

Selam. Fatma İsmim. Bayrampaşa’dan Arkadaş İstiyorum.

Merhaba, Bayrampaşa’da yaşıyorum dul bir kadınım ve arkadaş istiyorum. İsmim Fatma 34 yaşındayım esmer çokta güzel sayılmayacak ama aşkı ve sevgiyi yaşamayı çok isteyen yalnız bir kadınım. Aslında ailemle yaşıyorum ve çokta fazla arkadaş çevrem var ama kendimi o kadar çok yalnız hissediyorum ki bu yalnızlığımı gidermek için sürekli arkadaşlık sitelerinde sohbet kanallarında vakit geçiriyorum. Ancak oralarda sohbet ettiğim herkes bana çok sıkıcı geliyor, tanıştığım kişilerin hiçbirinin sohbeti bana keyif vermiyor ve beni eğlendirmiyor. Zaten buralarda tanıştığım erkeklerin bir çoğuda bana güven vermek konusunda maalesef sınıfta kaldılar.

Ne kadar yalnız olsamda güvenmediğim birisiyle yalnızlığımı gideremem çünkü böyle bir şey yaparak güvenmediğim birini hayatım almak başıma çok daha büyük dertler açabilir. Böyle bir şey yaparakta hem kendimi hem ailemi üzmek istemiyorum. Hayatta maalesef birçok şeyi sadece maddi imkanlarla yapabiliyoruz. Maddi imkanlarımda iyi olmadığı için kendime çok iyi bakamıyorum, kendime bakabilecek maddi imkanlarım olsaydı belki çok daha çekici bir kadın olabilirdim. Çaalışıp para kazanıyorum ama o da ancak zorunlu ihtiyaçlarıma yetiyor. Ailemede maddi olarak yardımcı olmak zorunda kalıyorum birazda bu yüzden kendime çok fazla maddi imkanlarla bir şey yapamıyorum.

Maddi imkanları olmadan kendime ne kadar bakabilirsem ancak o kadar dikkat edebiliyorum. Burada bulmayı istediğim kişiyle ise kısa süreli bir arkadaşlık değil evlilik olmasa dahi çok uzun sürebilecek bana dost arkadaş ve sırdaş olabilecek birini bulmayı hayal ediyorum. Bu hayalimi burada gerçekleştirebilirsem dünyanın en mutlu kadınlarından birisi olarak sayabilirim kendimi. Bayrampaşa’da bir fabrikada yemekhane bölümünde aşçılık yapıyorum, haftada sadece bir gün iznim oluyor. İzin günümde rrkek arkadaşımla birlikte vakit geçirmeyi çok istiyorum. Lütfen Bayrampaşa’da yaşayan olgun ciddi ve dürüst beyler yazsınlar.

İrem Ben. Bayrampaşa’dan Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim İrem. İstanbul Bayrampaşa’dayım ve 20 yaşındayım. Şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım olmadığı için bu ilanı yazıyorum ve düzgün dürüst biriyle tanışmak istiyorum. Şimdiye kadar ciddi anlamda hiç erkek arkadaşım olmadığı için erkekler konusunda kafam biraz karışık, yani genç bir erkek arkadaş mı bulmalıyım kendime, yoksa daha olgun 30 yaşlarında bir erkekle daha iyi bir arkadaşlık mı kurabilirim emin değilim ama gönlüm ve kalbim bana birazda olgun erkeklerle daha iyi anlaşabileceğimi söylüyor. Buradan yaş belirtmek istemiyorum çünkü bana gerçek aşkı yaşatabilecek güvenebileceğim bir erkek olursa yaşı kaç olursa olsun ben onunla arkadaşlık kurabilirim.

Küçük mütevazi bir ailem var ve Bayrampaşa’da küçük bir evde kendi halimizde yaşıyoruz. Hayatımda çok ciddi bir sıkıntım yok şu an tek sıkıntım yalnız olmam ve diğer arkadaşlarım erkek arkadaşlarıyla birlikte gezip eğlenirken ben tek başıma kalıyor olmam. Bunun dışında hayatında şikayet edeceğim kendime dert edeceğim bir sorunum yok. Özellikle sosyal medyanın çok fazla arkadaşlık teklifi alıyorum ama bana yazanların profillerine baktığım zaman hiçbirisi bana güven vermiyor. Ben daha çok sakin bir ilişki ve birbirimize huzur verebileceğimiz bir arkadaşlık istiyorum Bu yüzdende efendi ve terbiyeli birini bulmam gerekiyor.

İlkokula biraz geç başladığım için liseyi henüz yeni bitirdim sayılır. Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. Üniversite okumayı ve güzel bir meslek edinmeyi çok istiyorum. Hayalimde hemşire olmak var ama umarım bu hayalime ulaşabilirim. Bayrampaşa’da yaşıyorsanız ve benim gibi huzur içinde güzel bir arkadaşlık hayal ediyorsanız ben sizinle tanışmayı isterim. Buraya telefon numaramı yazmak istemedim ama sizler yazmak isterseniz ben size ulaşabilirim. Buraya telefon numaramı ya da sosyal medya adresimi yazmak benim gibi birisi için sanırım yanlış bir davranış olur. Beni bu konuda anlarsınız diye tahmin ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*