Bedava Bayan Arkadaş İlanları

Olgun Ciddi Erkek Arıyorum 

Merhaba adım Sibel ve 27 yaşımdayım. İstanbul’da yaşıyorum. Aslen Samsunlu’yum. Ailem Samsun’da yaşıyor. Ben burada eniştem ve ablamla beraberim. Çok mutlu ve heyecan veren bir yaşantım olduğu söylenemez. Bazen kendimi iyice depresyonda hissediyorum. Hayata olumlu bakamıyorum. Geleceğe dair umudum kalmıyor. Böyle zamanlarda elimden tutacak güvenilir birine, bana destek olup güç verecek birine ihtiyacım oluyor. Lise bittikten sonra bir cahillik yaptım ve okuldan sevdiğim biriyle kaçtım. Bir yıl falan evli kaldım. O bir yıl içinde hemen hergün nasıl bir hata ve aptallık yaptığımı anladım. Bir yıl sonra zorda olsa bu evlilikten kurtuldum ama artık çok şey kaybetmiştim. Geriye dönüp baktığımda hiçbirşey bıraktığım yerde değildi. Arkadaşlarımdan kopmuştum. Ailemin bana olan güveni bitmiş ve aramıza  soğukluk girmişti.

Genç ve tecrübesiz biriydim ve hayata tutunacak kadar güçlü değildim. İşim yoktu, param yoktu, yanımda kimse yoktu, herşeyden kötüsü bir umudum da yoktu. Bu karanlığın içinden biraz olsun ablam sayesinde kurtuldum. İstanbul’a geldim ve burada kendime iş buldum. Kendi kendime yetiyorum en azından. Ancak son zamanlarda eniştemden biraz rahatsız olmaya başladım. Bu yüzden artık ablamın yanında daha fazla kalmak istemiyorum. Çünkü biliyorum ki burada biraz daha kalırsam anlamada zararım dokunacak. Çünkü eniştemin bana bakışları ve davranışları son zamanlarda çok değişti. Bunu her halinden hissedebiliyorum. Kendi hayatını bu sefer hata yapmadan kurmak ve yeni bir sayfa açmak istiyorum. Dürüst ve düzgün bana arkadaşlık edebilecek, bana yoldaş ve sırdaş olacak birini arıyorum.

Dürüst ve Olgun Erkek Arıyorum, Karizmatik Olsun

Merhaba Yeşim ben Kocaeli merkezden. Nasılsınız. 41 yaşımdayım ve Koç burcuyum. Burcumun bazı özelliklerini sevmiyorum. Mesela çok aceleci ve sabırsızım.  Bu beni biraz yıpratıyor. Daha sakin yaşamak her zaman istediğim birşeydir çünkü. Çocuğum yok ama daha önce kötü bir evlilik tecrübesi yaşadım. Sanal ortama karşı bende bir güvensizlik vardı. Yaşadığım evlilikteki hayal kırıklığını düşününce bu önyargı bende fazla kalmadı. Çünkü uzun zaman tanıdığım beraber olduğum biriyle evlendim. Tanıdığımı düşündüğüm kişinin hayatının yalan üzerine kurulduğunu ancak evlendikten sonra anlayabildim. Üzerine ihanette olunca benim için tek çıkar yok boşanmaktı. Çünkü bu şekilde o evliliğe devam etmem demek kendimi ve inandıklarımı inkar etmek yok saymak anlamına gelirdi.

İngilizce öğretmeliği yapıyorum. Özellikle tarihi mekanları gezmeyi severim. O tarz yerlerin çok ayrı bir havası oluyor. O eski duvarlarda geçmişe dair nice yaşanmışlıkların izlerini görmek ayrı bir mutluluk veriyor bana. Uyumlu biriyim. Yanımdaki erkek eğer birşey yapınca mutlu olacaksa ben sevmesem bile onun mutlu olması için birlikte yaparım ne isterse. Çünkü sevdiğiniz şeyi sevdiğiniz kişiyle yapmak çok daha  büyük verir. Ben öyle daha mutlu oluyorum. Karizmatik erkeklerden hoşlanırım. Çünkü bana daha çok yakışıyorlar. Erkek ve kadının her konuda uyumlu ve anlayışlı olmasına önem veriyorum. Küçük sorunlardan büyük tartışmalar çıkarmayı sevmem. Küçük sorunları dillendirmeyide istemem. Dediğim gibi küçük sorunları çoğu zaman görmezden gelirim. Benim gibi özgür ve karizmatik biriyle hayatı beraber yaşamak istiyorum.

Kendime Partner Arıyorum, Genç ve Elit Olsun 

Selam, Güler ben Antalya Manavgat’tan katılıyorum. Genç ve Elit bir erkekle tanışmak için buradayım. Zengin ve yalnızım. Yani hiç mutlu değilim. Bu imkanlara sahip olmasam bu kadar üzülmem ama imkanlarım varken mutlu olamamak beni daha çok üzüyor. Ben sizlere biraz kendimden ve geçmişimden bahsetmek istiyorum. Hakkimdaki gerçekleri bilirseniz daha sağlıklı bir ilişki kurabiliriz. Evvela koymuş olduğum güncel ve bana ait bir resim. Kompleksli birisi değilim. O yüzden güzel olmasam da resim koymakta sakınca görmüyorum. Artık biraz yaşlanmışta olabilirim. Nasıl ki ben genç erkeklerden hoşlanıyorsam, illaki yaşlı bayanlardan hoşlanan genç erkeklerde vardır. Bu yüzden rahatım. Beni bu şekilde severek değer verecek birisi illaki karşıma çıkacaktır.

Aslen Muğla’nın bir köyündenim ama doğal yaşamı çok sevmediğim için fazla gitmiyorum. Lüks yaşamayı ve denizi seviyorum. Çalışmayı sevmiyorum. Güvendiğim kişiler yürütüyor işlerimi. Bazen canım sıkılınca gidip birkaç saat işyerinde kalıyorum. Bunun dışında iş hayatım yok. 65 yaşımdayım. Yaşımı gösteriyormuyum bilmiyorum ama kendimi ruhen diri ve enerjik hissediyorum. Önemli olanda zaten bu değil mi. Hissettiğimiz kadar yaşayabiliriz bu hayatı. Bu yüzden beni daha iyi hissettirecek genç bir partner bulmak için burayı seçtim. Maddi konular benim için sorun olmaz. Ama bana değilde paraya değer verdiğini gördüğüm kişiylede yollarımı ayırırım. Antalya veya ilçelerinden olan varsa yazsın. Diğer iller istemiyorum. Yani istediğim zaman görüşemedikten sonra sevgili olmanın ne anlamı var. Yaşlı bayanlardan hoşlanan genç erkekleri bekliyorum.

Selam,Zengin ve Olgun Sevgili Arıyorum 

Selam,Cansu ben İstanbul Maltepe’den yazıyorum. Genç, bakımlı ve esmer güzeli biriyim. Özgür bir kadınım ve hiç evlenmedim. Sevgili anlamında beraber okuduklarım oldu tabiki. Özel bir firmada sipariş sorumlusu olarak çalışıyorum. Burada sizlere açık olmak istiyorum. Çalışıyorum ama maddi olarak istediğim seviyede değilim. Benim hayalini kurduğum hayat böyle değil. Haftanın 6 günü çalışıyorum. Diğer bir gününde çoğu zaten mecburen evde geçiyor. Eğlenmeye ne zamanım oluyor ne de imkanım. Çalışmayı birazda bu yüzden hiç istemiyorum ve sevmiyorum. Kafa dengi özgür ve maddi sıkıntısı olmayan biriyle tanışabilirsem birlikte yaşamak isterim. Tabi bir erkeğin kadının maddi yükünü üzerine alması için kadınında erkeğe bir katkıda bulunması ya da erkeğini aşk anlamında mutlu edebilmesi gerekir. Bu konuda hem kendime hem güzelliğime çok güvenirim.

Ne kısa ne de çok uzun boylu değilim. Boyum ve kilom bir kadına göre çok ideal ölçülerdeyim. Birçok erkeğin baktığı zaman çoktan hayal kurmaya başlayacağı kadar gusel bir kızım. Benim yaşım 30 ve erkeğin 35 yaş ve üzeri olmasını isterim. Burada yalnız yaşıyorum. Bu yüzden özgürlük anlamında bir sıkıntım yok. Hesap vermek zorunda olduğum kimse yok. Ancak bir sevgilim olursa seve seve hesap veriririm. Çünkü sahiplenilmek kıskanılmak hoşuma gider. Benimle aynı hayalleri kuruyorsanız tanışabiliriz. Farklı bir ilişki düşüne  varsa birbirimizi yormayalım.

1 yorum

  1. Merhaba ben selim İstanbul da oturuyorum 28 yaşındayım hem okuyorum hem çalışıyorum şiir roman da yazarım romantik bir yanım müzik tarih tiyatro geziler yaparım Türkiye bir cennet ve dünyada benim için öyle güzel korumalıyız ağacını taşını bir yanım hep eksik aşksız seni tanımak istiyorum 0552 065 **76 başak burcu yum aslen Karadeniz liyim tutkulu gezgın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*