Bekar Bayan Arıyorum

Bekar bayanlar kategorisinde ilan veren bayanların arkadaşlık ilanlarını bulacağınız bu bloğumuzda bekar bayanlarla tanışarak yeni bir arkadaşlığa, yeni aşklara ve yepyeni heyecanlara kavuşabilirsiniz. Arkadaşlık ve sohbet sitelerinde ilanların güncel olması önemlidir. Çünkü aylar hatta yıllar önce verilmiş ilanlar dahi karşınıza çıkabilir. İlanın üzerinden uzun zaman geçtikten sonra o bayan artık ya evlenip yuva kurmuştur ya da en iyi ihtimalle artık sevgilisi vardır. Bu bakımdan güncel ilanları sizler için yayınlıyoruz.

❣Selam,Sude Ben Ankara’dan. Olgun ve Seviyeli Bekar Erkekler Whatsapp Yazın Tanışalım. ❣

Adım Sude ve 25 yaşımdayım. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. İleride iyi bir gazeteci olmayı hedefliyorum. Birazda meleğim gereği okumayı ve araştırmayı severim. Neredeyse her an birşeyleri araştırma çabası içindeyim. Kendimi buna alıştırdığım için yapamadığım zamanlarda kendimi eksik hissediyorum. Aslen Konyalı’yım. Arasıra tatillerde falan ancak gidebiliyorum ailemin yanına. Nadirende olsa onlar yanıma geliyorlar. Ailemi çok seviyorum. Onlar için yapamayacağım birşey yoktur.

Ailemden saklım gizlim yoktur. Herşeyimi bilirler. Tabi erkek arkadaşlarım ve aşk hayatım hariç. Bunlar biraz daha özel konular olduğu için özel kalması gerekiyor. Yoğun bir hayat tempon var. Bu yüzden hayatın güzelliklerine biraz uzak kaldım. Sürekli mantıklı şeyler yapmaktan ya da yapmaya çalışmaktan sıkıldım. Biraz kafamı dağıtmak istiyorum. Olgun ve karizmatik erkeklerden daha çok hoşlanırım. Benim için önemli olan erkeğin hayata bakış açısı. İçi boş serseri tipleri sevmem. Kendini geliştirmiş doğru düzgün işi olan, sorumluluk sahibi olmalı benim yanımda olacak erkek. Beraber olduğu kadını taşımalı ve kendini bilen medeni birisi olması gerekir.

Normalde erkek arkadaş sevgili olayına biraz soğuk bakarım ama bu sıralar bende kendimi tanıyamıyorum. Can sıkıntısı insana yapmam dediği herşeyi yaptırıyor. Erkeğin benden daha bilgili, daha olgun olması ve olaylara daha yapıcı yaklaşması hoşuma gider. Sorunları çözebilen erkeklere kendimi daha yakın hissederim. Sorunların altında boğulan erkeklere karşı ısınamıyorum. Bu içgüdüsel bir olay yoksa kendi verdiğim bir karar değil. Konya merkezde bir kız arkadaşımla beraber aynı evi paylaşıyoruz. Okul bitince burada kalmak ve mesleğimi yapmak istiyorum. Anlattığın kişi benim diyorsanız numaranızı yazın tanışalım.

❣Merhaba,Selcan Ben İstanbul’dan Yazıyorum. Olgun ve Karizmatik Bekar Erkekler Yazsın Tanışalım. ❣

Selam beyler Nehir ben Kocaeli’den. 33 yaşımdayım. Bekar daha doğrusu dulum. Çocuğum yok. Özgür yalnız yaşayan kimseye verilecek hesabı olmayan biriyim. Biraz asabilik var bunu bilmenizde fayda var. Kadınlar erkeğin kaba ve asabi olanını sevmez ama aksine ben o tıp erkekleri daha çok seviyorum. Kadın gibi davranan erkek istemem yanımda. Erkeğin bir ağırlığı olmalı bence kadının yanında. Ona sözünü dinletebilmeli. Zaten dinletemiyorsa o erkeğin duruşunda bence sorun vardır. Giyim konusu benim için çok önemlidir. Bu yüzden elbise konusunda çok özenli davranırım.

Hatta erkeğin bana benzemesini beklediğim tek konu budur. Erkeğinde  giyimine özen göstermesini beklerim. İtiraf edeyim kışkırtıcı tahrik edici giyinmeyi seviyorum. Dikkatlerin üzerimde olması beni mutlu ediyor. Erkeğin yanıma yakışması gerek, masum duran erkekleri kendime yakıştırmam. Biraz daha kendine güveni fazla olan dediğim dedik erkek tipi tam bana göre. Türk asıllı değilim aslında ama burada doğup büyüdüğüm için kendimi buraya ait hissediyorum. Uzun boylu ve çekiciyim. Ama güzel bulmuyorum kendimi. Çok güzel olduğumu falan söyleyenleride samimi bulmuyorum.

Kendi evinde yalnız yaşıyorum. Bana arkadaş dost olacak destek olacak birine ihtiyacım var. Maddi olarak destek değil istediğim. Eğer hayalimdeki erkekle tanışırsam evlilik dahi düşünebilirim yeniden. Normalde hiç aklımda olan istediğim birşey değil ama o uyumu sağladıktan sonra neden olmasın. Maddi olarak rahatım ama erkeğinde rahat olması şart. Bu saatten sonra erkeğide kusura bakmayın ama ben besleyemem. Kamuda bankacı olarak çalışıyorum. Mesleğim zor olsada maddi olarak geliri iyi olduğu için bu strese katlanıyorum. Olgun ve karizmatik erkekler yazarsa tanışırız. Sadece İstanbul olsun ama uzak şehirler olmaz.

❣Selam Adım Hazal ve 26 Yaşımdayım. Balıkesir’de Yaşıyorum. Bekarım ve Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. ❣

Merhaba, 30 yaş üzeri erkek arkadaş arıyorum. O yaşta bekar erkek burada varmıdır bilmiyorum ama şansımı denedim en azından. Kaybedeceğim fazla birşey yok. Kendim hakkında birşeyler saklamayı veya kendimi olduğumdan farklı göstermeyi sevmen. O tür bir çaba içerisine girmem. Sonuçta hiçbirimiz kusursuz değiliz. Benimde kusurlarım hatalarım vardır ve her zaman olacaktır. Beni buraya iten sebep ailevi nedenler ve sorunlar. Ailem bana sadece maddi imkan sağlamakla beni sevdiğini benimle ilgilendiğini sanıyor. Bir evin tek çocuğu benim.

Kardeşim olmadı. Belki kardeşim olsa herşey daha farklı olabilirdi. Aileme daha çok bağlı kalabilirdim. Ama bana destek olacak beni anlayacak hiç kimse yok. Ne zaman kendime bir arkadaş edinsem mutlaka bir bahaneleri oldu beni ondan koparmak için. Onun ailesi iyi değil, bunun kötü alışkanlığı var derken yanımda kimseyi bırakmadılar. Bende çareyi çözümü burada buldum. Artık kedimden eminim benim bu evden uzaklaşmam  gerek. Özellikle bana son yaptıkları şeylerden sonra artık bu evde bir gün dahi kalmak istemiyorum. Asker bir arkabam var benimle evlenmek isteyen.

Ben istemiyorum ve bu konuda bana baskı yapıyorlar. Bu baskıyı daha fazla yaşamak istemiyorum. Evleneceğim adamı kendim bulurum. Bunu dillendirmiyor ama galiba babam aile dışından birinin mirasçı olmasını istemiyor. İnsan sadece kızının mutluluğunu ister ve sadece bunu düşünür. Ama bizimkiler başka hesaplar içinde beni harcıyorlar farkında değiller. İstemediğim bir evlilik yapmaktansa bu evden arkama bakmadan meçhule gitmeye bile razı olurum. Eğer aranızda varsa ciddi ve dürüst birileri tanışalım. Siz mesajınızı bırakın. Bir süre burdan haberleşelim. Sosyal medya yazarsanız daha iyi olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*