Beşiktaş Bayan Arkadaş

34 Yaşımdayım. Beşiktaş’tan Samimi Erkekle Arkadaş Olmak İstiyorum.

Merhaba ismim Bilge, 34 yaşındayım İstanbul Beşiktaş’ta yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ve bir kızım var. Kızım daha çok küçük olduğu için ve bende çalıştığım için gündüzleri onu bakıcıya emanet etmek zorunda kalıyorum. Beşiktaş’ta bir kamu hastanesinde hemşirelik yapıyorum. Güzel ve keyifli bir iş ortağım var arkadaşlarım gerçekten hepsi çok samimi ve iyi niyetli insanlar. Onlarla birlikte sohbet ederek güzel vakit geçirebiliyorum. Akşamları canım çok sıkılırsa sohbet sitelerinde biraz vakit geçiriyorum ama bütün bunların bana verdiği mutluluk ve keyif bir yere kadar oluyor, belirli bir yerden sonra hayatımda aşk ve heyecan olmayınca bana keyif veren her şey sıkıcı gelmeye başlıyor.

Eşimden ayrılalı birkaç yıl oldu ve bu süre içerisinde çok sayıda arkadaşlık teklifi almama rağmen hiçbir erkekle arkadaşlık kurmayı düşünmedim. Çünkü yaşadığım evlilikten eski eşimin bana yaşattığı sıkıntıları ve üzüntüleri yeniden bir erkeğin bana yaşatmasından çok korktum. Bu yüzdende erkekleri kendimden olabildiğince uzak tutmaya çalıştım. Erkeklerden gelecek sıkıntı ve tehlikeler beni her ne kadar ürkütüyor olsada sonuçta insanız ve hepimiz sevgiye başka ihtiyaç duyuyoruz. Eminim ki benim gibi yalnız kalmış çocuğuna hem annelik hem babası babalık yapmaya çalışan kadınlar sevilmeyi ve aşkı herkesten daha çok istiyor ve özlüyordur.

Açık yüreklilikle söyleyebilirim ki sevgiyi aşkı yaşamayı bende çok istiyorum ancak istemek maalesef doğru kişiyi bulmak için yetmiyor. Sanırım birazda kaderin ve şansın yüzümüze gülmesi gerekiyor doğru kişiyi bulabilmek için. Yanlış kişiyi hata yaparak hayatıma aldığım zaman biliyorum ki yaşamak istediğim aşk ve sevgi yerine hayatıma ızdırap ve üzüntü hakim olacak ve bütün bunları yeniden yaşamamak için erkeklere karşı biraz temkinli ve tedbirli davranıyorum. Benimle tanışmak ve beni daha iyi tanımak isterseniz bu ilanımdan bana ulaşarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Sadece Beşiktaş’ta yaşayan bana uygun kişiler yazsın lütfen.

Beşiktaş Arkadaşlık İlanları ve Yalnız Bayanlarla Whatsapp Sohbet.

Beşiktaş ciddi ve seviye erkek arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Beşiktaş erkek arkadaş arayan genç kızlarla WhatsApp sohbet. Beşiktaş arkadaş arayan olgun bayanların arkadaşlık ilanları. Beşiktaş 40 yaş üstü sevgili arayan bayanların arkadaşlık ilanları. Beşiktaş ücretsiz arkadaşlık ilanı verme. Beşiktaş ücretsiz arkadaşlık ilanları ve sohbet odaları

Selam. Beşiktaş’tan Samimi Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Güler. İstanbul Beşiktaş’ta yalnız yaşayan, esmer, bakımlı ve dul bir kadınım. Hayatımda her zaman beyefendi kişilere yer verdim. Karakteri ile oturup kalkması, insanlara karşı olan üslubu, hayata karşı bakış açısıyla her zaman karakteri oturmuş olgun kişilerle arkadaşlık etmeye çalıştım. İster sevgilim olsun ister normal arkadaşım olsun beyefendi karaktere sahip olmayan hiç kimseyle yakınlık kurmadım, bundan sonrada kurmayı düşünmüyorum. Henüz 20 yaşımdayken bir evlilik yaparak yurt dışına gittim. Birkaç yıl Fransa’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye döndüm ancak sonrasında Fransa’dan daha önce tanıdığım ve arkadaşlık ettiğim birisiyle birbirimizden etkilendik ve hoşlandık.

Türkiye’de birkaç yıl kaldıktan sonra yeniden evlenerek Fransa’ya döndüm, ancak malesef ikinci evliliğimde hiç umduğum gibi çıkmadı ve hayal kırıklığı ve boşanma ile sonuçlandı. Yaşadığım bu iki evlilikten sonra artık üçüncü bir evliliğe cesaret edecek durumda değilim. Zaten evliliğin eğer güzel yanları varsa onlarıda her iki evliliğimde yaşadım. Kötü yanlarınıda yaşadım ama bundan sonra evlilik adına ne iyi ne de kötü bir şey yaşamak istemiyorum. Tanıdığım ya da tanımadığım herkese karşı nezaketli kibar davranan biriyim, erkeğin kibar olması nazik davranması özel günlere değer vererek kadını özellikle o günlerde mutlu etmesi gerekir.

Benim arkadaşlık kuracağım erkeğin böyle bir yapıda olması gerekiyor. Kadını tabiki her gün mutlu etmesi gerekir bir erkeğin ama özel günleri önemsemeyen birini asla istemem. Uzun süre yurt dışında yaşadığım için İngilizce ve Fransızca’yı çok iyi konuşabiliyorum. Bu yüzden yurtdışı bağlantılı bir şirkette iyi bir konumda çalışıyorum. İş hayatımın dışında dünyanın farklı ülkelerinde farklı yerlerde gezmeyi sevdiğim için yılda en az bir kez farklı ülkelere gezmek için gidiyorum. Umarım burada hayalini kurduğum gibi biriyle tanışarak yurt dışı seyahatlerimi ve tatillerimizi birlikte yapma imkanı bulabiliriz Elit maddi sorunu olmayan özgür yaşayan, yaşıma uygun kişiler yazarlarsa mutlu olurum.

İsmim Berrin. Beşiktaş’tan Zengin Arkadaş Arıyorum.

İsmim Zerrin, İstanbul Beşiktaş’ta yaşıyorum ve 34 yaşındayım. Kumral, güzel bir kadınım. Güzelliğime çekiciliğime oldukça güvenirim. Buradaki amacım zengin bir erkekle tanışarak güzel günler yaşamak ve arkadaşlık kurmak. Tabiki her kadın erkek arkadaşının karizmatik olmasını zengin olmasını veya yakışıklı olmasını elbette ki ister. Bende tabi bunu çok fazla istiyorum ama istemenin ötesinde ben böyle bir erkeği hak ettiğimi düşünüyorum, çünkü en az hayalimdeki erkek kadar çekici ve güzel olduğumu biliyorum. Gittiğim her ortamda dikkatleri çektiğimin farkındayım ve birçok erkeğinde benimle tanışmak istediğini fark edebiliyorum.

Erkeklere ne zaman ne yaoacağını çoğu zaman tahmin edebiliyorum. Buda benim işimi erkeklere karşı biraz kolaylaştırıyor. Üniversitede psikoloji okumanın sanırım bu konuda faydasını görüyorum. Her zaman ve her durumda açık sözlü net konuşmayı severim. Bu ilanımdada aynı şekilde sizlere ne istediğimi net bir şekilde söylüyorum. Pahalı yerlere gitmeyi en pahalı tatil mekanlarını tercih ederek oralarda vakit geçirmeyi seviyorum. Bu yüzden bana bunları sağlayabilecek karizmatik ve zengin bir erkek arkadaş gerekiyor. Yani beyler sadece paranızın çok olması benimle arkadaş olmanız için yetmeyecektir.

Karizmatik olmayan yakışıklı olmayan kişilerin benimle malesef şansı olmaz. Bilmenizi isterim ki burası benim ilk sanal tecrübem, ilk defa sanaldan biriyle tanışarak arkadaş olmaya çalışıyorum ama bu kadar tecrübesiz olmam benim hakkımda ön yargılı olmanızı gerektirmesi. Trcrübesiz insanları yanıltmak, aldatmak daha kolay gibi geliyor olabilir size, ancak hayat tecrübem bana o kadar çok şey öğretti ki erkeklerin hangi konuda dürüst hangi konuda yalan söylediklerini çok kolay anlayabilirim. Bu yüzden kendinizi bana çok farklı şekillerde tanıtmaya kalkmayın. Zengin birisi değilseniz zengin rolleri yapmayın bana karşı. Çünkü sonrasında yaşayacağınız utanç sizi çok daha kötü durumlara düşürebilir. İstanbul Beşiktaş’ta yaşayan zengin karizmatik ve yakışıklı beylerin mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*