Beykoz Bayan Arkadaş

34 Yaşımdayım. Beykoz’dan Olgun Beyler Yazsın Tanışalım.

İstanbul Beykoz’dan Merhaba. 34 yaşındayım ismim Yasemin, sarışın ve güzel bir kadınım. Beykoz’dan olgun bir beyefendi ile tanışarak arkadaş olmak hayatı paylaşmak ve güzellikleri birlikte yaşamayı istiyorum. Ben her zaman çevrimdekilere karşı güler yüzlü ve iyimser olmaya çalıştım. Kim ne hata yaparsa yapsın onların hatasını çoğu zaman görmezden geldim. Çünkü biliyorum ki bir insanı kaybetmek çok kolay ama birini kazanmak birinin kalbine girmek o kadarda kolay olmuyor. Bu yüzden sevdiklerimden kolay vazgeçen birisi değilim. Sevgiye ve aşka önem veriyorum çünkü bizi biz yapan duygularımızdır. Duygularımız olmadığı zaman hayatımızın hiçbir anlamı olmuyor.

Bir süredirde kalbimde bir heyecan hissetmediğim, gördüğüm zaman beni heyecanlandıran birisi olmadığı için hayatımıda çok anlamlı hissedemiyorum. Bence her insan sevmeyi ve sevilmeyi hak ediyordur. Ancak bunu hak etmenin belirli şartları vardır elbette. Her şeyden önce erkeğin kadına karşı kadınında erkeğe karşı her zaman dürüst olması gerekir. Dürüstlüğün olmadığı bir yerde bırakın aşkı ve sevgiyi en küçük bir diyalog dahi mümkün olmaz benim açımdan. Eğer bana bir erkek değer verecekse verdiği değeri mutlaka görmek isterim. Bunuda en çok o kişinin dürüstlüğü ve bana olan ilgisi gösterebilir. Benim bir erkekle mutlu olabilmem için bana karşı dürüst olması ve bana ilgi göstermesi yeterlidir.

Bana çok daha pahalı hediyeler alması,lüks yerlerde gezdirmesine, çok pahalı yerlere yemeğe çıkarmasına falan gerek yok. Ben bu tür şeylere önem veren birisi değilim ama mutlaka erkek arkadaşımın sevgisini hissetmek isterim. Beykoz’da bir emlak ofisinde çalışıyorum. Uzun yıllardır aynı mesleği yapıyorum mesleğin icadı İstanbul’un her yerini bilirim ancak erkek arkadaşımın farklı bir yerde olmasını istemiyorum. Bana yakın bir yerde yaşamasını istediğim için sadece Beykoz’dan biriyle tanışmak isterim. Art niyetli olmayan kalbi ve niyeti temiz, olgun ve dürüst kişiler yazarsa tanışmayı istiyorum. Ancak burada şunu belirtmeliyim ki lütfen sadece telefon numaranızı yazarak bir kadından size cevap vermesini beklemeyin. Her şeyden önce kendinizi olduğunuz gibi tanıtmalısınız.

Beykoz Arkadaş Arayan Yalnız Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Beykoz arkadaş arayan genç ve güzel bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet grupları. Beykoz arkadaş arayan dul bayanların ücretsiz arkadaşlık ilanları. Beykoz 40 yaş üstü samimi dost arayan olgun bayan telefon numaraları ve ücretsiz sohbet. Beykoz arkadaş arıyorum diyen yalnız bayanların sosyal medya adresleri ve telefon numaraları. Beykoz evlenmek için arkadaş arıyorum diyen genç bayanlarla ücretsiz mesajlaşma ve sohbet.

Ceren Ben. Beykoz’dan Dürüst Biriyle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba beyler, ismim Ceren 28 yaşındayım, İstanbul Beykoz’da ailemle beraber yaşıyorum. Buradan ciddi seviyeli dürüst bir kişiyle tanışmak arkadaş olmak ve ciddi manada uzun süreli bir aşk yaşamayı isterim. Aşık olmak birini sevmek bir erkeğe tutulmak bunlar çok güzel duygular ama bu duyguları bir erkekte hissetmekte bazen çok zor olabiliyor. Erkek arkadaş konusunda burç uyumuna, ten uyumuna, hatta mesleki olarak bile uyumlu olmayı isterim ve buna inanırım. Sadece İstanbul Beykoz’da yaşayan biriyle tanışmayı istiyorum. Farklı bir yerden daha önce tanıştığım internet ortamında sohbet ederek sonrasında buluşmak istediğim kişiler oldu, ancak uzak oldukları için bir çoğu ile görüşemedik.

Uzakta olmak aşkın ve sevginin yaşanması gerektiği gibi yaşanmasına maalesef engel oluyor. Uzakta olanlar, iş hayatı çok yoğun olanlar, kötü alışkanlıkları fazla olanlar, kadına davranmasını bilmeyen konuşurken üslubunu ayarlamayı bilmeyen kişilerle tanışmayı hiçbir kadın gibi bende istemiyorum. Aslen Karslı’yım, İstanbul’a uzun zaman önce üniversite okumaya geldim ve okulum bittikten sonrada buradan gitmek istemedim. Zaten Kars’a gitmiş olsaydım orada mesleğime uygun bir iş bulmam çok daha zor olabilirdi. Beykoz’da uluslararası ticaret yapan bir şirkette çalışıyorum.

Ailem daha önce Kars’ta yaşıyordu ama annemle babam artık yaşları ilerledikleri için onları yanıma aldım ve şu an beraber yaşıyoruz. Esmer siyah gözlü ve buğday tenli güzel çekici bir kadınım. Açıkçası çok güler yüzlü olduğumu söyleyemem, çok fazla konuşan biriside değilim. Bazı erkekler benim yanımda sıkıldıklarını, sıkıcı olduğumu bile söyleyenler olmuştur. Ama ben çok fazla gülmeyi ya da çok fazla gülen erkeğide sevmiyorum. Yaş olarak benden daha olgun Beykoz’da yaşayan ve dürüst olabilen birisi varsa tanışmayı isterim. Tanışarak iyi bir arkadaşlık kurup hayatı daha güzel daha eğlenceli hale getirebiliriz. Mesajlarınızı bekliyorum.

55 Yaşımdayım. Olgun Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Fatih. 55 yaşındayım ve İstanbul Beykoz’da yaşıyorum. Daha önce hiç evlenmedim, şimdide hala evlenmeyi düşünmüyorum ama yaş olarak benden daha genç güzel hanımefendi bir kişiyle tanışarak arkadaşlık kurmak ve hayatın güzel yanlarını birlikte yaşamak istiyorum. Eğer burada İstanbul Beykoz’da yaşayan ve gerçekten temiz güvenilir iyi kalpli bir erkek arkadaş arayan bayanlar varsa sizlerle tanışmayı çok isterim. Çoğu zaman sanal ortamda güven problem oluyor. Bunun farkındayım ve bunun bilincindeyim. Sadece güvenilmesi gereken ya da bayana güven vermesi gereken erkek değil, aynı zamanda kadınında erkeğe güven vermesi gerekir.

Daha önce sanalda tanıştığım ve beni hayal kırıklığına uğratan bayanlardan biliyordum bunu. Ben karşımdaki insanları kendim gibi iyi niyetli ve temiz kalpli görüyorum. Bazen yanılmış olsamda yinede insanlara olan inancımı yitirmemeye çalışıyorum. Daha önce sanalda tanıştığım birkaç kişinin benim iyi niyetimden faydalanarak benden maddi çıkar elde etmeye çalıştı, bunda kısmen başarılıda oldular ama kaybettiğim maddiyat benim umurumda bile değil. İnsanların bu kadar samimiyetsiz maddi çıkar için bu kadar rol yapabiliyor olmaları beni çok üzüyor. Çok şükür ben maddi olarak iyi bir geliri olan, ihtiyacı olmayan biriyim. Maddi açıdan büyük hırslarım yoktur. Bu yüzden çevremdeki kişilerede her zaman yardımcı olmayı severim.

Dürüst olmam gerekirse evliliği düşünmüyorum çünkü o sorumluluğun altına girmek beni biraz ürkütüyor. Ben elbetteki kız arkadaşımın bazı konularda sorumluluğunu üstlenebilirim, onun sorunlarını çözmeye sıkıntılarını gidermeye çalışabilirim. Arkadaş olarak bu zaten benim yapmam gereken bir şey ama evlilik olunca çok daha farklı oluyor. Evlilik bazı güzel duyguları köreltebiliyor. Evliliğin aşkı bitirdiğine inananlardan biriside benim. Çevremde gördüğüm kadarıyla çok büyük aşk yaşayarak ve severek evlenen arkadaşlarım evlendikten sonra hayatlarından hiç memnun olmadıklarını görüyorum. Bu yüzden evliliğe karşı biraz uzak duruyorum. İstanbul Beykoz’dan güzel bir hanımefendi varsa burada tanışmayı isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*