Beylikdüzü Bayan Arkadaş

İsmim Gamze. Beylikdüzü’nden Seviyeli Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Gamze 32 yaşındayım ve İstanbul Beylikdüzü’nde özel bir klinikte diş doktoruyum. Kaliteli yaşamayı seven kaliteye düşkün esmer ve güzel bir kadınım. Seviyeli biriyle ciddi ve uzun süreli bir arkadaşlık yaşamayı istiyorum. Çok fazla sosyal birisi olmadığım için vaktimin çoğunu evde geçiriyorum. Evde sıkıldığım zamanlarda arkadaşlık siteleri ve sohbet kanallarında vakit geçirmekten keyif alırım. Yeni insanlarla tanışmayı seviyorum aslında ama bir kadın olarak sınırlarımı korumak zorunda kalıyorum çünkü tanımadığım insanlarla samimiyet kurarak yanlış bir şey yapmaktan çekiniyorum. Belki erkekler sanalda tanıştıkları kişilere karşı kolay güvenebiliyor olabilirler bunun erkekler açısından farklı nedenleride olabilir ama ben ve diğer tüm kadınlar erkekler kadar rahat davranamıyoruz bu konuda.

Biraz daha kendimizi korumak ve çekingen davranmak zorunda kalıyoruz. Ben zaten erkeklere karşı hep çekingen olmuşumdur, hoşlandığım erkeklere karşı karşıya gelince daha çok heyecan yapıyorum ve onların yanındayken rahat olamıyorum. Kendime özgüvenim tam ama yinede birinden hoşlandığım zaman onun yanında galiba biraz fazla heyecan yapıyorum. Bu yüzdende biraz saçmalıyorum bazen. Bunun farkındayım ama bu elimde olan bir şey olmadığı için çokta umursamıyorum aslında. Resim koymakta bir sakınca görmediğim için kendi resmimi koydum ve belki bana yazan erkeklerinde yine aynı şekilde kendi fotoğraflarını görmeyi isterim.

Tanıştığım bazı kişiler kendilerinin olmayan farklı resimler gönderdiğini biliyorum ama bence bu tür oyunlara hiç gerek yok. Eğer karşınızdaki insana güvenmiyorsanız ya da bulunduğunuz ortama güvenmiyorsanız resminizi koymazsınız ve bunuda açıkça söyleyebilirsiniz. Bu konuda anlayışlı olabilirim ama başka birinin resmini kendi fotoğrafı gibi bana gösterenleri anlayamam böyle bir yalanı asla affedemem veya görmezden gelemem. İstanbul Beylikdüzü’nde yaşayan 30 ve 40 yaşları arasındaki elit düzgün ve güvenilir beyler kendinizi tanıtırsanız sevinirim.

Beylikdüzü Olgun ve Dul Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Beylikdüzü olgun bayanlarla telefonda sohbet. Beylikdüzü dul bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Beylikdüzü arkadaş arayan olgun ve dul bayanların ücretsiz arkadaşlık ilanları ve profil fotoğrafları. Beylikdüzü evlenmek için erkek arkadaş arayan genç bayanların ilanları. Beylikdüzü arkadaş arayan üniversiteli kızların WhatsApp numaraları ve sohbet. Beylikdüzü 40 yaş üstü arkadaş arayan olgun erkekler ve kadınların WhatsApp sohbet grupları.

Selam. 33 Yaşımdayım. Beylikdüzü’nden Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Buğlem, 33 yaşındayım ve İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum. Kumral güzeli gamzeli ve oldukça çekici biriyim güzellik ve çekicilik konusunda kendime son derece güvenirim. Benden etkilenmeyecek bir erkeği açıkçası şimdiye kadar tanımadım. Görsellik konusunda kendime son derece güvenirim ve yalnız benim kadar kendine güvenin birini istiyorum. Bu yüzden böyle birini bulmakta biraz zorlandım. Açıkçası bana uygun olduğunu düşündüğüm kişiler hem sosyal hayatında hem sosyal medya, ya da arkadaşlık sitelerinde karşıma çıktı tabiki ama onlarında biraz karakter zafiyetleri vardı.

Ben kendi adıma büyük konuşmuş olmayayım ama mükemmel bir insan mükemmel bir kadın nasıl olursa ben o şekilde olmaya çalışıyorum, erkeğinde mükemmel olmasını istediğim için haliyle öyle birini bulmakta biraz zor olduğundan dolayı hayatının büyük bir kısmını hep yalnız olarak geçirdim. Artık bundan sonra yalnızlığa veda etmek ve hayatın renkli güzel yanlarını yaşamak istiyorum. Maddi manevi hiçbir sorunum yokken bu kadar mutsuz bu kadar umutsuz olmak daha fazla canımı sıkıyor. Her şeyi yapabilecek imkanım varken yalnızlığa mahkum olmak benim için çok zor oldu. Her konuda açık sözlü ve dürüst davrandım şimdiye kadar buradada sizlere açık sözlü olmayı tercih ediyorum.

Şunu özellikle bilmenizi isterim ki maddi açıdan yetersiz olan ve başkalarına bağımlı olan özgür yaşayamayan bir erkeğinden hayatımda hiçbir şekilde yeri olmaz. Eğer bir erkek arkadaşım varsa hayatımda o her şeyi ile bana aittir ve sadece bana karşı sorumludur. Hiçbir zaman ikinci planda olmayı veya önceliğinin bir başkası olmasını kabullenemem, çok aşırı kıskanç biriyim bu kıskançlığın erkek arkadaşının bazen başının ağrıtabiliyor ama her güzelin eğer bir kusuru varsa benimde kusurum aşırı kıskanç olmam. Erkeğinde kıskanç olanını seviyorum aslında ama erkek benim kadar kıskançlığı abartmazsada sevinirim. Ben Beylikdüzü’nde yaşıyorum ve sevgilimin yakınlarında olmasını tercih ettiğim için sadece Beylikdüzü’nden birini istiyorum. Mesajımı okuyan kendisine güvenen beyler yazabilirler.

Selam. Yaren Ben. Beylikdüzü’nden Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Yaren, 28 yaşındayım İstanbul Beylikdüzü’nde kamu kurumunda çalışıyorum ve beylikdüzümden seviyeli düzgün biriyle tanışarak arkadaş olmayı istiyorum. Aslen Bursalı’yım 3 yıldır Beylikdüzü’ndeyim ve üniversite hayatımdan sonra çalışma hayatına burada başladım ve şimdilik burada devam ediyorum. Benim gibi kamuda çalışan düzenli bir hayatı olan seviyeli biriyle tanışırsam çok mutlu olurum. Güler yüzlü kızıl saçlı ve güzel olduğumu düşünüyorum. Güzelliğide bir kenara bırakmam gerekirse güleryüzüm ve tatlı dilimle erkek arkadaşımı mutlu etmeyi başarabilirim sadece bunlarla bile birini mutlu edebileceğime güveniyorum.

Burada yalnız ailemden ayrı yaşadığım için özgür ve rahatça yaşayabiliyorum, istediğim her şeyi yapma imkanım var. Hafta içi çok fazla fırsatım olmuyor ama hafta sonlarında çok sıkılıyorum özellikle hafta sonlarının bu kadar sıkıcı geçiyor olması moralimi çok bozuyor. Sonuçta genç ve güzel bir kadınım ve gezmeyi eğlenmeyi her insan ve her kadın gibi bende çok istiyorum ama tabi hayatımda kimse olmayınca hayat çok sıkıcı oluyor bazen. Hayatımın en güzel çağlarının bu kadar sıkıcı heyecansız ve mutsuz geçiyor olması beni ayrıca üzüyor. Sanal ortamdan tanışmalara karşı olan birisi değilim, tabi ki önüme her gelene güvenecek değilim ama sonuçta iyi insanlar mutlaka buradada vardır.

Umarım o iyi kalpli temiz yürekli ve dürüst erkeklerden bir taneside burada benim karşıma çıkar ve birlikte olabiliriz. En son erkek arkadaşım üniversite okuduğum yıllarda olmuştu okul bittikten sonra birazda mecbur ayrılmak zorunda kaldık. İstanbul’a geldikten sonra beni etkileyebilen hiç kimse karşıma çıkmadı genç ve güzel bir kadın olarak 3 yıldır yalnız mutsuz ve heyecansız olmak hiçte kolay değil. Eğer gerçekten samimiyetine inandığım birisi karşıma çıkarsa ve beni etkilemeyi başarabilirse tabi bu birazda arkadaşlığımızın seyrine bağlı ama ileride evlenmeyi düşünebilirim. Evlilikten kaçan evliliğin ve aile olmanın sorumluluğundan kaçan birisi değilim yeter ki o sevgiyi o güveni bana gösterebilen birisi karşıma çıksın. Benim gibi düşünen ve kamuda çalışan Beylikdüzü’nden beylerin mesajını bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/beylikduzu-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*