Beyoğlu Bayan Arkadaş

Selam. Beyoğlu’da Yaşıyorum. Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Masal, 32 yaşındayım ve İstanbul Beyoğlu’nda yalnız yaşıyorum. Olgun bir erkekle tanışarak uzun süreli arkadaşlık düşünüyorum ve hatta devamında evlilik dahi isteyebilirim. Kıvırcık saçlı, kumral, açık tenli biriyim ve düzgün bir fiziğim var. Benim buradaki günlerim çok sıkıcı geçtiği için son zamanlarda erkek arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. Daha önce evliliğim olmadı ama artık bu yaştan sonra yavaş yavaş evlenmeyide düşünebilirim eğer ideal düşündüğüm gibi birini bulabilirsem. Burada bir ajansta çalışıyorum, mesleğim gereği her zaman elit insanlarla aynı ortamda bulunuyorum ancak yinede elit ve düzgün bir arkadaşlık kuramadım şimdiye kadar.

Hayatımda kimse olmadı için hayat çok siki sıkıcı geçiyor ve hayatıma biraz heyecan katmak için spor yapıyorum, biraz yetenekli olduğum için bazen resim yapmaya çalışıyorum. Yaptığım resimleri sosyal medyada paylaşarak sevdiğim ve benden almak isteyen kişilere hediye ediyorum. Bu tür şeyler beni mutlu ediyor ancak tabi gerçek mutluluk bunlarda değil biliyorum. Gerçek anlamda bir mutluluk yaşayabilmem için kalbimin heyecan duyması gerekir. Çok fazla kıskanç bir kadın değilim ben. Erkek arkadaşımı kıskanmadığım zaman bazen yanlış anlaşılıyor olabilirim. Kıskançlık sevginin bir göstergesi midir emin değilim ama ben kıskançlık yapmadığım zaman sanki erkek arkadaşım onu sevmediğimi düşünüyor. Şimdiye kadar bunu defalarca yaşadım kıskançlık içgüdüsel bir duygu olduğu için bunu ben kendi kendime hissedemem içimden gelmesi gerekir.

Eğer erkek arkadaşımı kıskanmak içimden gelmiyorsa rol yapmayı, kıskanıyormuş gibi tavırlar sergilemeyi doğru bulmuyorum. Çünkü yapmacık tavırlarla ancak bir yere kadar gidebiliriz. Samimiyetin önemine inandığım için hiçbir konuda asla olmadığım birisi gibi davranmayıda istemem. O şekilde yaşamak zaten beni biraz yorar. Zaten hayat yeterince yorucu birde bu tarz şeylerle kendimi yormak yıpratmak istemiyorum. Bir erkekten en çok istediğim ve arzu ettiğim özelliği ise beni özel hissettirmesi ve beni şımartması olabilir. Bence her kadın şımartılmayı ve ilgi görmeyi hak ediyordur. İstanbul Beyoğlu’nda yaşayan elit düzgün ve etkileyici erkekler bana yazabilirler.

Beyoğlu Olgun Arkadaş Arayan Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Beyoğlu olgun erkeklerden hoşlanan bayan telefon numaraları ve sohbet. Beyoğlu olgun erkek arkadaş arayan genç bayanlarla sohbet. Beyoğlu evlenmek için olgun erkek arayan dul bayanlarla tanışma. Beyoğlu olgun erkek arkadaş arayan bayan ilanları. Beyoğlu olgun erkek arayan üniversiteli kızlarla tanışma ve sohbet. Beyoğlu 40 yaş üstü erkek arayan bayanlarla WhatsApp sohbet.

İsmim Nida. 22 Yaşımdayım. Beyoğlu’dan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Nida ben. İstanbul Beyoğlu’nda yaşıyorum ve 22 yaşındayım genç yaşıma rağmen hayatımda birçok acıyı yaşadım şu an o kadar yalnızım ki gerçekten beni sevecek olgun seviyeli birine çok ihtiyacım var. Bu ilanı bu yüzden yazıyorum ve lütfen seviyeli uzun süreli arkadaşlık isteyenler yazsın sadece çünkü kısa süreli arkadaşlıklarla uğraşacak durumda değilim. Buradan size her şeyi açıkça yazmak istiyorum bazı şeyleri anlatmak hiçte kolay değil ama bilmenizi istediğim şeyleri yazmak benim için zorda olsa anlatmak istiyorum. Şu an çok detaylı bir şekilde anlatamam ama 12 yaşımda ailemden ayrı düştüm yetiştirmeye yurdunda kaldım 18 yaşıma kadar.

Şu an çalışıyorum ama yinede maddi olarak çok iyi durumda değilim. Zaten maddi sıkıntılara biraz olsun alıştım ama bu yalnızlık ve kimsenin beni sevmediğini düşünmem ve bu şekilde hissetmem beni çok rahatsız ediyor. Bu şekilde yaşamaya devam etmek istemiyorum. Biraz deli dolu çılgın ve agresif birisiyim. Çok neşeli biriymiş gibi görünüyorum aslında ama içimde yaşadığım duyguları sadece ben bilirim. O kadar çok duygusal yoğunluk yaşıyorum ki bazen geceleri yatağımda hiçbir sebep yokken ağlamaya başlıyorum. Çevremdekiler beni hep çılgınca yaşamayı seven ve genel olarak eğlenceli birisi olarak tanıyorlar ama aslında kendi içimde hiçte öyle birisi değilim. Sadece dışarıya karşı hayatı umursamayan biriymiş gibi davranmak zorunda hissediyorum kendimi. Çünkü insanlara karşı zayıf ve güçsüz görünmeyi istemem.

İçimdeki bu hisleri ve duygu yoğunluğunu paylaşabileceğim beni teselli edebilecek bana güç verebilecek hiç kimse olmadığı için bu ilanı yazıyorum. Daha doğrusu bu ilanı yazmak ve bana samimi gerçek sevgiyi verebilecek birini bulmalıyım. Boyum 1.65 ve 50 kiloyum yani oldukça minyon bir yapım var ama uzun boylu iri yarı erkeklerden daha çok hoşlanırım. Yani ilk görüşte aşık olabilir miyim bilmiyorum ama samimiyetine ve sevgisine inandığım kişiyi ilk görüşte aşık olmasam tepkilenmesem dahi zamanla ona değer verip onu sevebilirim. Çünkü eğer bana gerçekten değer veriyorsa benimde ona değer vermemi ona vereceğim sevgiyi sonuna kadar hak ediyordur. Beni anlayabilen ve samimi olan Beyoğlu’ndaki beyler yazsınlar.

Merhaba. Beyoğlu’dan Karizmatik Erkek Arıyorum.

Selam, İstanbul beyoğlu’ndan Melisa ben. Henüz 25 yaşındayım, esmer güzel bir kızım. Karizmatik erkeklerden hoşlandığım için öyle bir erkek arkadaş arıyorum. Özellikle takım elbise giyen ve beyaz gömlekli uzun boylu, ağır başlı, karizmatik erkeklerden çok hoşlanıyorum. Arkadaşımın benimle buluşacağı zaman onu takım elbiseyle görmek beni etkiliyor. Mutlaka her erkeğin ve her kadının etkilendiği farklı şeyler vardır. Beni etkileyende uzun boylu karizmatik ve takım elbiseli erkekler. Benim bunlardan etkilenmem bazıları için anlamsız ve saçma gelebilir ama önemli değil başkalarını etkileyen birçok şeyde beni etkilemiyor.

Makyajıma ve cilt bakımına çok özen gösteririm. Ayrıca erkeğinde bakımlı temiz güzel kokmasını istiyorum. Gerçi bunu her kadın ister ama benim için çok daha önemli. Beyoğlu’nda ailemle beraber yaşıyorum. Ailem biraz kalabalık ama onlar bana hiç karışmadıkları için kendimi hiçbir zaman baskı altında hissetmedim ve rahat yaşayabiliyorum. Gerçi bende onları sıkıntıya düşürecek hiçbir şey yapmamak için elimden geleni yapıyorum.

Beyoğlu’nda bir beyaz eşya mağazasında çalışıyorum. İşim biraz yorucu ama yinede ihtiyaçlarımı karşılamak için çalışmak zorundayım, çünkü aileme yük olmak istemiyorum. Başkalarından maddi anlamda bir şey bekleyen kadın olmak pozisyonuna düşmek istemem. Bu ailem dahi olsa kimseden maddi beklentim olmaz. Çünkü başkalarından bir fedakarlık gördüğüm zaman şimdiye kadar bana yapılan iyiliği kullanmak isteyenler oldu. Hiç kimseye karşı gebe kalmak istemem, zor durumda dahil olsam zorlukları kendi başıma aşmayı isterim. Beyoğlu’nda yaşayan ve ilanımı okuyan varsa karizmasına güvenen beyler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*