Beypazarı Bayan Arkadaş

Selam. Beypazarı’ndan Sohbet Edecek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Seher, 57 yaşımdayım ve Ankara Beypazarı’nda yalnız yaşıyorum. Daha önce iki evlilik yaptım ve ilk evliliğinden 3 çocuğum var, ama ikinci evliliğimden çocuğum olmadı. Zaten ikincisi sadece birkaç ay sürmüştü. Ayrıca ikinci evliliğimi yaptığımda çocuk yapacak yaşıda çoktan geçmiştim. Şu an burada olma sebebim samimi bir arkadaş bularak sohbet etmek, hayatın sıkıntısını ve stresini biraz olsun sohbet ederek atmak istiyorum. Çocuklarım artık büyüdüğü için hiçbirisi benimle değil. İlk eşimden beni aldattığı için ayrılmıştım, ikinci eşimle ise bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık ve biraz aceleye gelen bir evlilik yaptık.

Bir yaştan sonra bazı şeyler artık önemsiz diyerek yapmıştım evliliği ama yaşımız ne olursa olsun hiçbir şey önemini yitirmiyor. Yaşadığım ikinci evlilikten bunu anladım. Her ne kadar bu yaşıma gelmiş olsamda hala aşk ve sevgiye değer veriyorum ve önemsiyorum. İkinci evliliğimi mantık evliliği yaptığım için aşk ve sevgi yoktu. Öyle olunca çok fazla uzun süre aynı evi paylaşamadım kendimi mutsuz ve huzursuz hissediyordum. Bu şekildede bir evliliği devam ettirmem söz konusu olmazdı. Çevremde arkadaşlık edip vakit geçireceğim arkadaşlarım tanıdıklarım var ama hayatımdaki boşluğu onlar dolduramıyorlar ve bana heyecan vermiyorlar.

Onlarla vakit geçirmek içimdeki sıkıntıya çare olmuyor. Şimdiye kadar tanışmak isteyen erkeklerin bana söyledikleri şeylere genel olarak inandım ve onlara güvenmeyi tercih ettim ancak içlerinden sadece bir yada iki kişi benim onlara olan bu güvenimi suistimal etmedi. Diğer bütün arkadaşlıklarım hep yalan üzerine arkadaşlık ve ilişki kurmak istediler. Ben yalan üzerine kurulmuş bir ilişkiyi yaşamak ve devam ettirmek isteseydim ne ilk eşimden ne de ikinci eşimden ayrılmazdım zaten. Artık kendimden başka hiç kimseye inanmıyorum ve güvenmiyorum. Bana güven vermek istiyorsanız çaba harcamak ve emek vermek zorundasınız. Ankara Beypazarı’ndan kendisine güvenen sohbet arkadaşı arayan beyler yazabilirler.

Beypazarı Arkadaş Arayan Dul Bayan Cep Telefonu Numaraları

Beypazarı evlenmek isteyen olgun bayan telefon numaraları. Beypazarı olgun arkadaş arayan genç bayanlarla telefonda sohbet. Beypazarı arkadaşlık ve evlilik ilanları. Beypazarı dul bayanlarla telefondan sohbet ve arkadaşlık. Beypazarı ücretsiz arkadaşlık siteleri. Beypazarı olgun bayanlarla facebook sohbet. Beypazarı zengin erkek arayan bayanların cep telefonu numaraları. Beypazarı evlenmek isteyen bayan telefon numaraları.

65 Yaşımdayım. Beypazarı’ndan Genç Erkekle Tanışmak İstiyorum.

İsmim Gülhan, 65 yaşımdayım ve Ankara Beypazarı’nda yalnız yaşıyorum. Modern ve bakımlı bir kadınım. İnsanların dış görünüşlerinden daha çok fikirlerine değer veriyorum ama buradan benden daha genç biriyle tanışmayı umuyorum. Benden daha yaşlı birisiyle arkadaşlık kurarak birbirimize iyi gelmemizin mümkün olmadığını biliyorum. Bu yüzden sadece 60 yaş altındaki yalnız ve benim gibi tek başına yaşayan biriyle tanışmayı isterim. Hayatım Beypazarı’nda geçti bu yüzden burada arkadaşlarım oldukça fazladır. Genel olarak vakit geçireceğim arkadaşım çok ama yaşımız her ne olursa olsun yinede kalbimiz genç şehir kadın gibi heyecan duymak istiyor.

Çok fazla arkadaş çevrem ve dostlarım olsa bile hayatım çok sıkıcı geçiyor ve bu durumdan çok fazla bunalmış durumdayım. Bir arkadaşım vasıtası ile burada bulunuyorum, internet ortamından tanışmaları ve kurulan dostluklara aşina birisi olmadığım için ilk başta biraz yadırgadım ve olacağına ihtimal vermedim. Ama gördüğüm kadarıyla tanışmalar hatta evliliklerin sayısı hiçte az değilmiş. Arkadaşlık sitelerinden tanışıp evlenenler dahi oluyorsa illaki burada benim istediğim gibi bir arkadaşta vardır.

Umarım benim bu ilk sanal tecrübemde hayal kırıklığına uğramam, çünkü buraya çok inandım ve güvendim. Buradan bir arkadaşla ayrılacağıma kendimi o kadar çok inandırdım ki eğer bunu başaramazsan çok üzüleceğimi biliyorum. Sadece Ankara ve Beypazarı’ndan 60 yaş ve daha genç olan beylerle tanışmayı kabul edebilirim. Uzak şehirlerden birini aramıyorum çok sık görüşeceğim bir arkadaşa ihtiyacım var. Fazla görüşme imkanım olmayacak kişilerle yaşadığım duygusal boşluğun telafi edemem. Beypazarı ve yakınlarında yaşıyorsanız olgun modern bir bayanla tanışmayı istiyorsanız bana yazarak iletişime geçebilirsiniz.

Selam. Beypazarı’ndan Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba, kendime yaşıma uygun hayat arkadaşı aradığım için buradayım. Ankara Beypazarı’nda yalnız yaşıyorum ve 62 yaşında, bakımlı sarışın bir kadınım. Genç yaşımda yaptığım evlilikten sonra bir daha evliliğe tamamen kendimi kapatmıştım ama belirli bir yaştan sonra yalnızlık hiç çekilmiyor artık. Sevgilim olsun diyecek yaştada değilim. Bana uygun biriyle konuşarak hayatlarımızı birleştirmeyi temenni ediyorum. Emekli bir kadınım ve kendime yetecek kadar maaşım birde evim var. Biraz zor şartlarda ev sahibi olabildim ama sonuçta şu anda kendime ait evde oturuyorum. Benim gibi yalnız kalmış emekli bir beyefendi ile tanışmayı çok istiyorum.

Kendi çevremden evlenebilmek için bazı arkadaşlarım tavsiyelerde bulunmuştu tanışarak bir süre onlarla konuştuk ama evlilik için hiçbirini kendime uygun bulmadım. Burada biriyle tanışırsam çok fazla vakit kaybetmek ve daha fazla yalnız kalmak istemiyorum. Yaklaşık 5 yıldır ne sevgili olarak ne de başka bir anlamda hayatımda kimse olmadı ve hiç kimseden etkilenmedim. Bir erkek beni ancak eğlenceli vakit geçirerek etkileyebilir yanında sıkıldığın birini asla istemem. Çünkü şu anda zaten sıkılıyorum evlilik gibi bir sorumluluğu alarak üstüne birde sıkılmak istemem.

Kısa boylu minyon bir yapıya sahibim, çocuğum olmadığı için vücudum daha dinç kalabildi. Bizim yaşımızdaki kişilerin illaki sağlık sorunları olabilir çok ciddi olmamak şartıyla bunu kabullenebilirim. Çünkü zaten halihazırda benimde sağlık sorunlarım var ama bu benim hayatımı olumsuz etkilemiyor. Şimdiye kadar bir evlilik yapmış olsamda hiçbir zaman gerçek bir aile kuramadım. Hayatta en büyük üzüntülerimden bir tanesi çocuk sahibi olmamak ve mutlu bir aile kuramamak. Tabi ki artık çocuk sahibi olmam mümkün değil ama hiç olmazsa içerisinde huzur hissedeceğim bir aile kurmak için geç kalmış sayılmam. Özellikle Beypazarı olursa sevinirim ama Ankara’nın diğer yerlerindende yazabilirsiniz. Evlilik isteyen yaşıma uygun kişiler yazsınlar.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*