Bilecik Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Bilecikli güzel ve çekici bayanlarla tanışabileceğiniz bu sayfamızda Bilecikli türbanlı bayanların arkadaşlık ilanlarını, evlilik için erkek arayan olgun ve yalnız bayanların ilanlarını, olgun erkeklerden hoşlanan genç ve sempatik kızların arkadaşlık ilanlarını bulabilirsiniz. İnternet üzerindeki birçok arkadaşlık sitesinin ücretli ve üyelik isteyerek vermiş oldukları hizmeti islamisayfalar.com sitemizde tamamen ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Ücretsiz olarak arkadaşlık ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Bilecik ve Bozhöyük Gölpazarı gibi ilçelerindeki dul yalnız bayanlarla tanışmak için bu sayfamızdaki ziyaretçileri incelemeniz yeterlidir. Ayrıca İnhisar Osmaneli ve Söğüt’ten aramıza katılarak bizlere evlilik ilanlarını ulaştıran bayanların ilanını okuyarak eğer sizde evlilik amacıyla burada bulunuyorsanız birçok güncel evlilik ilanı görebilirsiniz. Yalnızlık hiç kimsenin kaderi değildir ancak aşkı ve sevgiyi gerçekten istemek, bunun için emek vermek gerekir. Bizler islamisayfalar.com sizler için elimizden geleni yaparak bizlere samimi bir şekilde ulaşan ve arkadaşlık kurmak isteyenlerin ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

💘Aşka ve Sevgiye İnanan Tutkulu Aşk Yaşatabilecek Birini Hayatımda İstiyorum.💘i

Adım Simge.29 yaş dul bayanım ve Bilecik merkezde küçük kardeşimle beraber yaşıyorum. Kardeşimde eşinden boşandı. Aile evimiz artık bizim dönmemiz için çok uygun olmadığı için beraber ev tuttuk ve birlikte yaşıyoruz. Benim bir kızım var ama kardeşimin yok. Özel bir hastanede çalışıyorum. Çocuğuma özellikle gündüzleri bakma imkanım olmadığı için kızıma kardeşim bakıyor. Evliliğimiz sadece bir yıl sürdü. Boşandıktan sonra kızım dünyaya geldi. Onun için çok üzülüyorum. Annesi babası boşanmış sorunları olan bir çocuk olmasını asla arzu etmezdim ama galiba kızım hayata daha en baştan yenik başladı.

Ben güçlü kararlı bir kadınım ve kızımıda en iyi şekilde yetiştirmek için elimden gelen her şeyi yaparım. Sarışın orta boylarsa, terazi burcu karşısındaki kişiye karşı her zaman açık sözlü ve dobra konuşan bir kadınım. Kimsenin arkadasından konuşmayı sevmem ve her zaman aklımda ne varsa eğip bükmeden muhatabına söylerim. Bu huyumdan dolayı beni biraz erkeğe benzetirler. Büyük umutlar ve tozpembe hayallerle evlendim fakat sonu gelmedi. Hayat bana çok iddalı olmamayı, büyük konuşmamayı ve küçük şeylerle mutlu olmayı öğretti. Bu bu acı bir tecrübe oldu benim için.

Eski eşim kadın ruhundan anlamaz, tomantizm nedir bilmez, kaba saba bir adamdı. Beni sevdiğini biliyordum ama sevmek her sorunu çözmüyormuş işte onu görmüş olduk. Bir daha asla evlenmek o hataya düşman ama kendimi tamamen hayattan aşktan sevgiden ve heyecan yaşamaktan soyutlamak istemem. Geçmişe takılıp kalmadan ama geçmişten ders çıkararak yaşamak en doğrusu. Bu yüzden istediğim aradığım ve arzu ettiğim şey sadece güvenilir bir erkek ve o erkeğin bana mutlu güzel eğlenceli günler yaşatması. Burada bulunmaktaki amacım budur. Mert sözünün adamı ve dürüst olan beyler hayatıma girmeyi hak edebilir sadece. Yazın tanışalım.

Bilecik Olgun Dul Bayanlarla Ücretsiz ve Üyeliksiz Mesajlaşma ve Sohbet

Aşık olmak ister erkek olsun ister bayan hemen hepimizin  hayatta başımıza gelebilecek en güzel olaylardan en güzel duygulardan biridir. Hepimiz biliyoruz ki şu anda bile gerek instagram gerek facebook gibi sosyal medya uygulamaları yada internetteki arkadaşlık siteleri üzerinden arkadaş arayan çok sayıda kişi bulunmamaktadır. Birçok erkekte ise duyguları iç güdüsel dürtüleri onları dul bayanlara yönlendirmektedir. Dul bayanlarla tanışmak  çekici ve güzel bir kadınla beraber olmak için çaba sarf etmektedirler. Bunu yaparken maddi olarakta bir şey kaybetmek istemeyenler için sitemiz oldukça uygun fırsatları sizlere sunmaktadır. Hatta ilan vermek isteyenler içinde ücretsiz bir şekilde yardımcı olabiliriz.

💘24 Yaşında Dul Bayanım. Bana Destek Olabilecek Dürüst Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Selam herkese, nasılsınız. Esmer, 24 yaşında tel başına hayat mücadelesi veren bir kadınım. Yaşıma rağmen hayatta birçok acı tecrübe yaşamış maddi manevi birçok zorunla mücadele etmek zorunda kalmış biriyim. Daha önce birini çok sevdim ve aşık olmuştum. Sevginin ve aşkın ne anlama gediğini kendi açımdan çok yanlış anladığımı anladım ama bu tecrübe benden çok şey götürdü. Sevgi e aşk olunca her şey olur maddi manevi sıkıntılar bir şekilde aşılır zannediyordum ama olaylar hiç beni hayalimdeki gibi gelişmedi. Gençtim ve mücadele edecek gücüm vardı.

Sevdiğim adamı öylesine gözü kara seviyordum ki hem kendi ailemi hem onun ailesini karşıma aldım. Sadece ben değil kaçarak eğlendiğim adamda aynı şekilde herkesi karşısına aldı. Beni hayat boyu bırakmaz beraber çalışır çabalar ve kendimize güzel mütevazide olsa bir hayat kurabiliriz, aile olabiliriz inancı ile kimseye haber vermeden izin almadan resmi nikahla evlendik. Ancak her geçen gün zorluklar belimizi büktü ve mücadele edecek gücümüzü yitirdik. Zor zamanlar aramızdaki sevgiyide bitirdi. Sonuç olarak o kendi ailesinin yanına dönebildi ama ben o yüzü kendimde bulamadım.

Ailemin yanına dönemedim. Şimdilik bir arkadaşımın yanında kalmak zorunda kaldım. Bir yandan iş arıyorum para kazanmam gerek yeniden hayata tutunabilmem için. Aklıma arkadaşlık sitesi geldi ve belki buradan bana destek olabilecek birini bulabilirim diye düşündüğüm için ilan vermek istedim. Bazen hayatta öyle bir an gelir, öyle biriyle tanışırsınız ki hayatınız bir anda çok güzel olabilir. Ben bu düşünceyle şansımı burada denemek istedim. Kaderin bana yeniden güleceği günü bekliyorum. Umudum her zaman var ama artık yorulduğumu hissediyorum. Lütfen dürüst kişiler bana ulaşsın.

💘Bilecik Merkezdeyim. Çalışan Bayanım. Evlenip Evimin Kadını Olmak İstiyorum.💘

Merhaba, Cemile ben Bilecik merkezde gelinlik üzerine iş yapan bir firmada çalışıyorum. Ne zaman bir kadın helse evlilik hazırlığı yapan ve üzerine bir gelinlik denese ben içimden hep o gelinliğin içinde kendimi hayal ediyorum. 2u yaşımdayım ve evliliğe psikolojik olarak hazırım. Evimin kadını olmayı çok arzu ediyorum. Boyum 170 ve 54 kiloyum, fazla makyaj yapmıyorum. Makyaj yapınca aslında çok daha güzel ve çekici oluyorum ama ben sadece eşim olacak kişi için süslenmek ve sadece tek bir erkeğe güzel görünmek sadece onun ilgisini çekmek isterim.

Maddi olarak evlilik için bir hazırlığım yok bunu en baştan belirtmek isterim. Bence herkes kendi dengi olan biriyle eğlenmeli, denklik bozulduğu zaman uzun süre sonra bile olsa mutlaka huzur bozan bir şeyler oluyor. Bu yüzden ne çok yakışıklı nede çok zengin birini aramıyorum. Orta halli ailesine düşkün beni ve kendini kimseye muhtaç etmeyecek kadar geliri olan bir işi olsun yeter benim için. Alış veriş delisi erkeğin durumunu umursamayan sadece hayattan keyif almaya çalışan ve bunu yaparkende erkeğin huzurunu umursamayan ne olduğu belirsiz kadınlardan değilim.

Eğer bir erkeği hayatıma alıp onunla beraber bir hayat kuracaksam gerekirse ailemin huzuru için çalışmaya devam edebilirim. Benim hayalimde hep huzurlu bir yuva kurmak vardı. Bugün evlenip iki gün sonra olmadı diyerek rahatlıkla boşanacak birisi olamam ben. Bir kez ve son kez evlenmek isterim. Bu yüzdende her şeyi en ince detayına kadar düşünüp dikkat etmek zorundayım. Lütfen, sizlerden rica ediyorum niyeti gönül eğlendirip arkasını dönüp gitmek olan kişiler yazmasın. Ben yeterince yorgun ve çok kez ihanet görmüş biriyim. Daha fazla kaldıramam inayeti aldatılmaya. Dürüst kişilerin yazmasını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*