Bilecik Erkek Arayan Bayanlar

Bilecik erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Bilecik erkek arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
0
1191

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba,Bilecik’ten Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba,Suriyeli’yim ve ismim Meryem. 36 yaşımdayım bir çocuğum ve dul bir kadınım. 8 yıldır Türkiye’de yaşıyorum. Buraya Halep’ten göç ettik. Hem orada hemde buraya geldiğim ilk günlerde zor zamanlar yaşadık. Ama şükürler olsun ki hepsini atlatmayı başardık. Oğlumun babası biz buraya göç ettiğimizde orada kaldı ve onu bir daha göremedik. Neler olmuş olabileceğini tahmin edebiliyoruz. O yüzden dul bir kadın olduğumu söylüyorum sizlere. Şu an da bir fabrikada mutfak işlerinde çalışıyorum. Oğlumla birlikte kurduğumuz küçük dünyamız için yetiyor bize. Her ne olursa olsun hayatta ayaklarımın üzerinde durmak ve oğlum için mücadele etmek zorundaydım. Ona hem annelik hem babalık yapmak bana düştü. Ben duygusal bir kadınım. Çok narin daha dokunmadan sert bir bakışla bile kırılacak kadar narin yanlarım vardır. Buraya geldikten sonra herhangi bir erkekle hiç bir şekilde ilişkim olmadı.

Nereden ne şekilde gelmiş olursanız olun, olgun bir kadın olarak her zaman bir erkeğin varlığına ihtiyaç duyarsınız. Artık biraz mutlu olmak ve birazcık yüzümün gülmesini bende hak ediyorumdur herhalde. Gülmeyi çok severim ama malesef yıllardır gülmek adeta harammış gibi yaşamak zorunda kaldık. Ama olsun yinede biliyorum ve hissediyorum ki birgün dürüst ve yüreği güzel bir erkek çıkacak karşıma ve çöle dönmüş gönlümü yeniden yeşertecek bunu biliyorum. Çok  güzel bir kadın olduğumu düşünmüyorum ama erkeğine son derece sadık ve onu mutlu edebilecek bir kadınım. Boyum 180 ve 68 kiloyum. Boyum ve kilom bir kadına göre normal. Kilolu yada zayıf değilim. Yaşamak hayallerim var ama bunları yaşayabilmek için bur erkeğin hem varlığı hemde bana güç vermesi gerek. Çünkü gülüp eğlendiğim zaman sanki suç işliyor gibi hissediyorum kendimi. Belki de bu hisse kapılmamın nedeni Suriye’den gelmiş olmamdır. Artık yalnızlığıma son vermek istiyorum ve olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.

Bilecik erkek arayan bayanlar, Bozhöyük erkek arayan Suriyeli dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Söğüt erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Gölpazarı erkek arayan zengin ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, İnhisar erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Osmaneli olgun erkek arayan genç kızların telefon numaraları, Pazaryeri evlenmek için erkek arkadaş arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Yenipazar seviyeli ilişki için erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Bilecik’ten Olgun ve Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Sema.30 yaşımdayım ve bekarım. Daha önce evlilik yapmadım. Evliliğe karşı içimde hep sebebini bilmediğim iç güdüsel bir antipati oldu. Evlilik özgür bir kadının yaşayabileceği ayak uydurabileceği bir birliktelik şekli olmadığını düşünüyorum. Seviyesiz ve ciddiyetsiz ilişkilere karşıyım ama bir ömür aynı kişi ile yaşayabileceğimi düşündükçe pek ihtimal vermiyorum.İnsan yeri geliyor kendinden bile sıkılıyor.

Evlenince ben sıkıldım oynamıyorum diyemeyecek kadar ciddi bir olay. O ciddiyetin sorumluluğunu alabileceğimi sanmıyorum. Kendimi tanıdığım için bunları söylüyorum. Evlensem biri ile birkaç yıldan fazla süreceğine ihtimal vermiyorum. Evlenmektense hoşlandığım biriyle aşk yaşamak daba mantıklı geliyor. Baktın olmuyor yürümüyor keser atarsın kangren olan yeri.Ama evlenince bunu yapmak o kadar kolay olmaz. Birinden hoşlanırım sevgili olurum, hatta çok mu istedim aynı evde yaşarım onunla. Evlenmenin tek güzel yanı bence çocuk sahibi olmak. Evlenirsem biriyle sadece bunun için evlenirim. Çocuk düşünmek içinde daha önümde biraz daha zama  var. 

Ben doğayı ve hayvanları çok seviyorum. Her fırsat bulduğumda köydeki arabalarıma giderim yada gezmeye görmeye değer doğal ve tarihi turistik mekanlara gezmeye giderim. Romantizm severim ama romantizm budalası da değilim. Bazı kadınların bu konuyu çok abarttığını düşünüyorum. Özel günler benim için önemlidir. Mesela ilk tanıştığımız gün, ilk öpüştüğümüz gün, ilk elimi tuttuğun gün gibi, böyle günleri hatırlamak hoşuma gidiyor. Her ne kadar niyetim evlilik olmasa da yine de seviyeli ve uzun süreli bir ilişki kurabileceğim, Bilecik’te yaşayan, yaşı bana uygun, maddi ve manevi sorunları olmayan bir erkekle tanışmak istiyorum. 

Bilecik Erkek Arayan Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Hepimizin malumu olduğu üzere son bir yılda hatta daha fazla bir süredir hepimizin sosyal yaşamı kısıtlanmış, bazılarımızın sosyal yaşamı neredeyse bitme aşamasında olduğu zamanlardan geçiyoruz. Ama şartlar ne olursa olsun insan doğasında değer görmek, sevmek ve aşık olmak gibi duygular vardır ve her şartta bu duygular tatmin edilmek ister. Yaşı, mesleği, medeni durumu ne olursa olsun hepimiz şaka ve sevgiye dair hayaller kuruyor ve tatmin edilmeye muhtaç arzular duyuyoruz. Bu arzu ve hayaller tek başına yaşayarak tatmin edilecek arzular olmaktan çok uzaktır. Mutlaka ikinci bir karşı cinse ihtiyaç duyulan arzulardır. Hal böyle olunca çoğumuz partner bulmakta zorlanıyoruz. Bazen birinden hoşlansak bile o bizden hoşlanmayabilir ya da tam tersi bir durum cereyan edebilir. Buna benzer olaylar, karşılıksız aşklar neredeyse hepimizin başından geçmiştir. 

İşte tamda bu noktada sanal ortamın ve arkadaşlık bloglarının değeri artmakta ve bir bakıma insanların mutlu olmaları için en değerli mekanlar haline gelmektedir. Üstelik sanal ortamda olmanın sosyal ve reel bir ortama göre çok fazla avantajları da vardır. Örneğin gittiğiniz bir cafede sadece birkaç bayanın ilgisini çekebilirsiniz tabi sizin onlardan hoşlanacağınızın da garantisi yoktur. Oysa sanal ortamda sadece birkaç tıkla yaşadığınız il veya yakın çevrenizden yüzlerce bayan profilini inceleyerek hoşunuza giden kişi ile iletişim kurma şansını elde edebilirsiniz. 

Sizlerde bloğumuza katılmak ve hayalinizdeki partneri bulmak isterseniz tamamen gerçek profillerden oluşan arkadaşlık ilanlarını inceleyebilir, hoşunuza giden kişiye yorum bölümünden mesajınızı iletebilirsiniz. İlân vermek ya da yaşadığınız bir aşk hatıranızı anasayfamızda yayınlanmasını dilerseniz yine yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Her türlü görüş ve önerinizinse yine bizlere ulaştırmanız islamksayfalar.com ailesi olarak bizleri memnun edecektir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here