Bilecik Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bilecik evlenmek isteyen olgun bayanların profil fotoğrafları, Bilecik evlenmek için erkek arayan Suriyeli genç bayanlar, Bilecik evlenmek istiyorum diyen olgun erkekler, Bilecik evlenmek için erkek arayan zengin ve dul bayanlar, Bilecik evlenmek için sevgili arayan genç kızların whatsapp numaraları, Bilecik dini evlilik yapmak isteyen bayanlar, Bilecik dini evlilik siteleri..

Evlenirken her erkek ya da her kadın karşısındaki kişide farklı beklentilerle tanışır, sevgili olur, aşk yaşar ve evlenmek ister. Mesela bazı erkekler kadının güzel olmasını ister, kadınların çoğu ise erkeğin karizmatik, zengin ve güvenilir olmasını arzu ederek, bu karakterde biriyle hayatını geçirmek ister. İster erkek olsun ister kadın olsun evleneceğiz kişinin her özelliği elbette önemlidir ancak karakteri, güzel huylu, anlayışlı ve güleryüzlü olması istisnasız herkes için çok önemlidir. Bu konuda yani karakter analizi yaparken en çok burçlardan yola çıktığımız için özellikle bayanlar beraber olacağı erkek hakkında en çok merak ettikleri sorulardan biride, hangi burçtan olduğudur. Bu bazen erkekler için saçma yada önemsiz gelebilir ancak o kadarda saçma olamaz çünkü burçların karakter üzerindeki etkisi inkar edilemez.

💘Merhaba Adım Berna.Bilecik’te Att Olarak Çalışıyorum. 29 Yaşımdayım ve Kamuda Çalışan Dürüst Bir Erkekle Tanışıp Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba arkadaşlar Berna ben Bilecik’te bir ilçede devlet hastanesinde Att olarak çalışıyorum. Aslen Kütahyalı’yım. Okul hayatım İzmir’de geçti. Hem lise hem üniversiteyi İzmir’de okudum. Şu an yaşadığım küçük, şirin bir ilçe ve çok sevcen yardımsever insanların olduğu huzurlu bir yer ama herşeye rağmen ben çok sıkıyorum. Biriyle tanışıp sevgili olmak falan bana hep aynı filmi yeni baştan seyretmek gibi geliyor. Bütün ilişkilerimde aşağı yukarı hep aynı şeyleri yaşamışımdır. İlk günlerde sizinle yakınlaşmak için bahanaler arayan, tanıştıktan sonra sürekli yollarımızın kesişmesi için uğraşan, aşkını ilan etmek için kıvranan ve en son sevgilim olduktan sonra kıymet bilmeyen bir erkek.

Daha önce hep aynı senaryoyu yaşadım ve yeniden bir sevgilim olsa farklı birşey olacağını sanmıyorum. Hatta evlenincede farklı bir durum beklemiyorum. Çünkü bütün ilişkilerim bu zamana kadar büyük bir heyecanla başladı ama sonrasında her geçen gün o heyecanı alıp götürdü. Bur süre sonrada zaten tatsız tuzsuz olmasada olur bir aşka dönüşüyor,ona da be kadar aşk denirse artık. Zor bir mesleğim var ve yaşadığım yerde stres atabileceğim sosyal bir ortam bulamıyorum.

Bu durumda en doğrusu bir an önce düzgün birini bulup evlenmek galiba. Belki bu şekilde biraz daha güzel olur herşey. Ailemde kamuda çalışan memur çok ve bende bir kamu çalışanıyım. Benim gibi biriyle evlenirsem birbirimizi daha iyi anlarız diye tahmin ediyorum. Burada uzun uzun şöyle erkekleri severim falan gibi anlatmak istemiyorum. Normal bir insan nasılsa o şekilde olsun yeterli. Yalan ve ihanet konusunda anlayış yada taviz veremem. Yalanın olduğu yerde normal arkadaşlık bile sürdüremem o yüzden kendinizi tanıtırken dürüst davranmanızı tavsiye ederim. Kendinizi tanıtırken iletişim bırakmayı unutmayın.

💘İsmim Burhan,30 Yaşımdayım ve Bilecik Merkezde Kamu Çalışanıyım. Genç ve Bakımlı Bir Bayanla Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum. Ciddi Olanlar Yazsın.💘

Merhaba ismim Burhan. Bilecik’ten katılıyorum sizlere ve umarım hayal kırıklığına uğramadan hayallerime kavuşmak adına doğru kişi ile karşılaşırım. Geçmişim hakkında sizlere çok güzel şeylerden bahsedemem. Çünkü güzel anılarım yok hayata dair. Yetiştirme yurdunda büyüdüm. Ailemi küçükken kazada kaybetmişim hatırlamıyorum. Zaten az sayıda olan birkaç akrabamda benimle ilgilenmeyince yetiştirme yurdunda kaldim 18 yaşıma kadar. Şu an bir devlet dairesinde çalışıyorum işçi olarak. Zengin değilim çok param yok ama evlenirsem kadınıma çok iyi bakacağıma inanıyorum.

Evlenip yuva kurmayı çok istiyorum. Bunu başarırsam dünyanın en büyük zenginliğini elde etmiş olurum. Çünkü benim için bu çok farklı ve çok özel birşey. Belki ne demek istediğimi sizler anlayamazsınız. Benim hiç ailem olmadı. Hiçbir zaman kendi canımdan kanımdan birileri ile bir sofraya oturup yemek yemedim. Bunun bende bıraktığı acı ve buruk izleri tahmin edemezsiniz. Duygusal biriyim genel olarak. Yaptığım sıradışı birşey yok. Evden işe bir hayatım var. Aşık olmak nedir bilirim ama birinin beni istemesi,sevmesi ve bana aşık olması nasıl bir duygu bunu bilmiyorum. Bu duyguları artık yaşamak istiyorum.

Hergün çocuklarımın ve eşimin olduğu bir evin hayalini kuruyorum. Benim yaşadığım duygusal yoksunlukları ailemin yaşamasını istemiyorum. Eşimi mutlu etmek için elimden gelenin fazlasını yaparım. Yeter ki beni gerçekten olduğum gibi yürekten seven birisi olsun. Şımarık ve ukala insanları sevmiyorum. Ağırbaşlı efendi ve aile tavsiyesi almış güzel bir hanımefendi ile tanışmak istiyorum. Aklınızda evlenmek varsa ve kararlıysanız tanışabiliriz.

💘Zengin ve Elit Bir Erkekle Evlenmek İstiyorum. Şehir Önemli Değil, Yurt Dışındanda Olabilir. Yaşım 34,Uygun Beyler Yazsın Tanışalım. 💘

Merhaba ismim Aslıhan ve 34 yaşımdayım. Akrep burcuyum ve dominant bir yapıya sahibim. Umursamaz tavırlarım vardır hem insanlara hem hayatın kendisine. Kolay kolay hiçbirşeyi kafama takıp dert etmem. Hayat nasıl olsa öyle yada böyle bir şekilde son bulacak ve geride yaşanmış olan her ne varsa anlamı olmayacak. Bu durumda hayatın neyini kendime dert edineyim. Rahat yaşamak ve yaşamaktan keyif almak dışında bir derdim olmaz. Esmer, uzun boylu, düzgün fiziğe sahip, çekici ve alımlı bir kadınım. Olursa ilk evliliğim olacak.

Neden evlenecek kişiyi sanalda aradığıma gelince öncelikle reel sanal gibi bir ayrıma ben çok girmiyorum. Öyle bir ayrım yapılacaksada şu ana kadar zaten hayalimdeki gibi beni evlenmeyi isteyecek kadar etkileyen bir erkekle karşılaşmış olsaydım zaten çoktan evlenmiş olurdum. Bulamadığım için evlilik ilanı verecek kadar sıkıldım. Yaş ilerledikçe daha çok düşünmeye başlıyorsunuz bazı şeyleri. Daha çok annelik duygusu ağır basmaya başlıyor. İçimden bir ses çocuğun olmalı, çocuk sevgisi tatmayan bir kadın olmaz diyor. Yani surekli içgüdüsel olarak bir annelik hissi oluyor bende. Şu an için harhangi bir işte çalışıyorum.

Ama maddi sıkıntım yok. Ailem bana bu konuda yeterince destek oluyor. Evlilik konusunu halleder,bu konuyu kaptırsam kendime uygun bir iş yapmak isterim. Çalışmayı her zaman sevmiyorum ama sürekli evde oturan aksam kocasının evine gelmesini bekleyen bir kadın modunda yaşamakta istemem. Varlıklı bir ailem var ve bu zamana kadar hep rahat yaşadım. Bundan sonrada bu rahatı kaybetmek istemem. Gece hayatını, eglence mezunlarını ve çılgınca yapılan herşeyi severim. Biraz asi bir ruhum var. Sanırım akrep burcu özelliği bu. Bilecik’ten bahsettiğim profile uygun birisi varsa burada tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*