Bingöl Erkek Arayan Bayanlar

Bingöl’den Genç Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Jülide.45 yaşımda dul bir kadınım. Çocuğum yok hiç olmadı. Evliyken iki kez gebe kaldım ama malesef ikisinide dünyaya getirmeyi başaramadım. Bakımlı ve çekici olmak hoşuma gidiyor. Her erkeğin arzu ettiği ve hayal edeceği bir kadınım diyebilirim, çünkü erkeğimi mutlu etme konusunda kendime güvenirim. Kendine güvenmeyen bir bayan zaten çekici olamaz. Gezmeyi ve eğlenmeyi neredeyse unuttum diyebilirim.

Sürekli çalışmaktan ve işleri yapmaktan yoruldum artık. İşide evide bir kenara bırakıp ne halleri varsa görsünler diyerek kendimi deli gibi, çılgın gibi gecelere bırakmak ve dolu dolu her anı yaşamak istiyorum. Bütün bunlar tek başına olabilecek şeyler değil tabiki. Boşandıktan sonra Bingöl’den gidebilirdim. Sonuçta beni buraya bağlayan birşey yok. Burada kalmamın tek nedeni uzun yıllar burada çok güzel dostlarımın olmasıdır.

Yeni yerler yeni sorunları beraberinde getirir. Burada oturmuş düzenli bir hayatım var. Belki emekli olduktan sonra bir sahil kasabasına yerleşmek isterim ama o zamana kadar burada kalmak ve burada mutlu olmak istiyorum. Ne yaşayacaksam burada yaşamalıyım. Genç bir erkeğin hayalini kurdum hep. Kendime göre nedenleri var elbette genç birini istememin. Ama nedenlerini buraya yazmayım tabu ama, güçlü bir kadınım ve yanımdaki erkeğinde kendini güçlü hissetmesini sağlayabilirim.

Genç bir erkekle kendimi daha mutlu hissederim. Genç derken çokta genç değil tabi ama benden birkaç yaş küçük olması bana ideal. Güvenilir ve dürüst olması gerektiğini söyleme gereği duymuyorum. Çünkü zaten her erkek dürüst olmalı en başta. Bingöl merkezde yaşayan ve benimle uyum sağlayacak genç bir erkek istiyorum. Mesaj bırakın ve kendinizi tanıtın lütfen. 

Bingöl erkek arayan bayanlar, Adaklı erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Genç Erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Karlıova ikinci kez evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlar, Kiğı erkek arayan Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Solhan olgun erkek arayan genç kızların whatsapp numaraları, Yayladere seviyeli erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Yedisu evlenmek için erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Bingöl Erkek Arayan Olgun Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Metin.Sizlere şu an da Adıyaman’dan yazıyorum. Dört yıl kadar önce yaşadığım bir anımı anlatmak istiyorum. 4 yıl önce memuriyete yeni atanmıştım ve ilk görev yerim Bingöl kırsalında bir yerdi. Küçük bir yer olduğu için fazla aktivitem falan da olmadığı için zamanımın çoğunu evde geçiriyordum. Sadece arada bir görüştüğüm bir veya iki tane arkadaşım vardı. Haftalar ve aylar bu şekilde geçip giderken bir gün evimin kapısı çalındı. Oradan geçen ve yolculuk yaparken yolda kalmış bir delikanlı yardım talebinde bulundu. Bende o an için elimden geleni yaptım ve gittiler. Birkaç ay sonra aynı kişi tekrar geldi evime.Bu sefer teşekür etmek için gelmişti. Ayak üstü biraz konuştuk, suriyeli olduğunu söyledi ama konuşmadı gayet düzgündü.Hiç suriyeli gibi konuşmuyor kelimeleri çok düzgün telaffuz ediyordu. Biraz konuştuktan sonra musade isteyip gitti.

İsmi Suphi olan o delikanlı arada bir yanıma gelmeye başladı. O ilçeye devamlı olarak yerleşmişlerdi. Temiz ve düzgün biriydi. Kendilerine yeniden bir hayat kurmaya çalışan, hayata tutunmaya çalışan küçük bir aileydi. Küçük bir erkek kardeşi, amcasının oğlu ve onun karısı, iki tanede biri kız diğeri erkek iki küçük çocukları vardı. Yoksulluk ve yokluk içerisinde kaderin rüzgarının önünde bir tarafta onlar,diğer tarafta bizler savrulup gidiyorduk. Bunu söylemek belki doğru olmayacak ama, çoğu zaman onlara maddi olarak yardımda da bulunuyordum. Çünkü o çocukları görünce dayanamıyor, birşeyler yapmaya çalışıyordum. Sonra suriye’den birkaç kişi daha geldi ve aile baya kalabalık olmuştu. Babanne ve birde yanında kız torunu geldi ve kısa zamanda yeni bir ev bulduk onlara ve daha büyük bir eve taşıdık onları. Onlarla tanıştıktan bir yıl kadar sonra Suphi nişanlandı ve düğün hazırlıklarına başladılar. Bende elimden geldiğince yine yardım etmeye çalışıyordum. 

Bu arada zaman zaman düğünün nasıl olacağını falan bana anlatıyor fikrimi falan soruyordu. Suriye’den ve Türkiye’de ki diğer şehirlere yerleşmiş olan akrabalarının geleceğini söylemişti. Düğün günü geldiğinde bir gün önceden ona benim yapacağım birşey olup olmadığını sordum ve eve gittim. Ertesi gün hafta sonuydu ve ben hafta sonları sürekli geç uyanırdım. Öğleye  doğru uyandım kahvaltı yaptıktan sonra ayıp olmasın diyerek düğüne gitmek istedim. Aslında düğün vesaire gibi kalabalık ve gürültülü ortamları eskiden beri hiç sevmem. Birazda gönülsüz gittim. Oraya gittiğimde hiç tahmin edemediğim bir ortam karşıma çıktı.Sanki küçük bir ailenin değilde sosyete düğününde gibi hissettim kendimi. Hem çok kalabalıktı hemde birbirinden şık ve güzel bayan vardı ki, gerçekten çok şaşırdım. Şaşırdım ama tabi öyle bir ortama girmem mümkün görünmüyordu.

Düğünde kadınlar halay çekerken aralarında bir kızla sürekli göz göze geliyorduk. Sakin bir yere geçip sigara içerken bir ses fazla sigaranız varmı diye seslendi. Dönüp  baktığımda o kızı karşımdaki o kızdı. Ona sigara ikram ettim ve konuşmaya başladık. Çok güzel ve çekici bir kızdı. O kadar güzel bir kızla sohbet etmek ve benden hoşlandığından da neredeyse emin olduğum biriyle karşı karşıya olmak beni heyecanlandırdı. Onu bir daha görme şansım olmayabilirdi. O yüzden elimdeki fırsatı da iyi değerlendirmem gerekiyordu. Ondan telefon numarasını istedim ve bir an durakladıktan sonra numarasını verdi. O günden sonra görüşmeye  başladık. O ana kadar hayatıma giren en güzel ve en çekici kız oydu. Orada kaldığım üç yıl boyunca onun sayesinde hayatımın en unutulmaz üç yılını yaşadım. Ardından tayinim Adıyaman’a çıkınca zamanla birbirimizden koptuk ama onu hiç bir zaman unutamam.!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*