Bingöl Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bingöl 2021 yılı güncel evlilik ilanları, Genç dini evlilik isteyen olgun bayanlar, Adaklı ikinci kez evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlarla tanışma, Karlıova 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar, Kiğı koca arayan zengin ve dul bayanların evlilik ilanları, Solhan evlenmek için erkek arayan Suriyeli bayanlar, Yayladere türbanlı bayanların evlilik ilanları, Yedisu kamu çalışanı evlilik ilanları..

Evlilikler yapılırken çoğu zaman önemsenmesede kültür oldukça önemlidir. Çünkü günümüzde boşanma nedenlerinin en sık yaşandığı durumdur kültür farkı. Her zaman söylediğimiz bir söz vardır. Evlenmek için sevmek yetsede, evliliği devam ettirmek için sevgiden daha fazlası gerek diyoruz. İşte evliliği devam ettirmek için gerekenlerden biride kültürel uyumdur.Bu bakımdan doğu kültüründen biriyle evlenmek istemeniz gayet  normal eğer sizde bu kültürle yetişmişseniz. Bingöl veya yakın çevreden biriyle evlenmek istiyorsanız bu bloğumuzda yer alabilirsiniz çünkü, bu sayfamızda sadece Bingöl ilinden evlenmek isteyenlere ter veriyoruz. Bu bakımdan Bingöl’e ait evlilik ilanlarını inceleyebilirsiniz.

❣Neslihan Adım,28 Yaşımdayım ve Bingöl Merkezde Yaşıyorum. 30 Yaş Üstü Kamuda Çalışan Biriyle Evlenmek İstiyorum.❣

Selam beyler Nesli ben Bingöl’den. Merkezde değilim bir ilçesinden sizlere yazıyorum ama ismini burada paylaşmayacağım. Kendim hakkında sizlere hem geçmişimi hemde bugünümü anlatmak istiyorum. Niyeti ciddi.olan beyler bunları bilerek ve isteyerek bana yazarsa memnun olurum. Çünkü sonradan içi boş bahalerle anlaşmazlık yaşamak istemiyorum. Sarışın genç biriyim ve ilk evliliğim olacak kısmet olursa. Burası benim ilk sanal tecrübem. Daha önce bu tarz bir girişimim olmadı. Burada yani Bingöl’de 3 yıllık bir geçmişim var. Daha önce benim gibi kamuda çalışan biriyle bir ilişkim oldu.

Onunla kendi aramızda sözlenmiştik. Ama ailem öğrendiği zaman bu duruma karşı çıktı. Ben o kişiyle evleneceğime ve bir sorun çıkmayacağına o kadar inanmıştım ki, onunla beraber aynı evde yaşamaya başlamıştım. Bu zamana kadar ailem kararlarıma hep saygı duymuştu ve beni her konuda desteklemişti. Bu seferde aynı tavrı bekliyordum onlardan ancak malesef hayal kırıklığına uğradım. Özellikle abim bu konuda bana çok baskı yaptı. Sonuçta ailem kazandı ve bizim yollarımız ayrıldı. Onu unutmak benim için kolay olmadı tabi ama sonuçta zaman herkesi unutturuyor bir şekilde.

Yaşım daha fazla ilerlemeden evlenmek istiyorum. Ben o kişiyi unutmuş olsamda o olayın ailemle aramı açmasına engel olamadım. Hem ailemden oldum hemde evlenemedim. Kendimi çok yalnız ve terkedilmiş hissediyorum. Belki zamanla herşey eskisi gibi olurmu bilmiyorum ama açıkçası çokta umudum kalmadı. Kamu çalışanı, Bingöl ve çevresinden biriyle tanışmak istiyorum. Bir süre birbirmizi tanımamız gerek, bu yüzden apar topar bir evlilik yapamam. Bu seferde önüme farklı engeller çıksın istemiyorum. Bu yüzden herşeyi hesap ederek doğru adımlar atmak ve evlenip mutlu olmak istiyorum. Aynı düşünceleri paylaşıyorsanız tanışabiliriz.

❣Merhaba Baran Ben Bingöl’den. Genç ve Kültürlü Bir Bayanla Evlenmek İstiyorum. Sadece Ciddi Olanlar Yazsın Tanışalım. Sevgili Aramıyorum.❣

Merhaba ismim Baran Bingöl merkezde yaşıyorum. Evlemmek istiyorum. Niyetim ciddi ve kararlıyım. Kesinlikle sevgili aramıyorum. Evlenmek isteyen bayanlar varsa sadece onlarla konuşmak isterim. Gelecek vaat etmeyen bir ilişkiye başlayıp yeniden kendimi yormak ve yıpratarak istemiyorum. O tarz ilişkiler hayata bir anlam katmadığı gihi insanın kendinden çok şey alıp götürüyor ve biz bunun çoğu zaman farkına bile varamıyoruz. Farkına varınca zaten çoktan herşey bitmiş ve oluyor ve bize kalan sadece acılar ve yaşadığımız maddi manevî kayıplar kalıyor.

Bingöl’de tur işletmeciliği yapıyorum. Birkaç tane servisim var ve işlerim çok şükür iyi. Ailem olursa ileride birgün başımıza bir musibet felaket gelmezse maddi sorun yaşamayız. Ben ailemi ger türkü rahat ettirebilirim ve o gücü kendimde görüyorum. Yeterki benim eşim olacak kadın zorluklar karşısında bana destek olsun. Beklediğim maddi destek değil tabiki manevi destek herşeyden daha önemli. Zorluğu görünce bırakıp kaçacak biriyle zaten evlenmek istemem. Aile olmakta bu değil mi zaten. Hayat herkesin karşısına zorluklar çıkarır ve sınar bizleri.

Kim olduğumuzun önemi yoktur herkes zor günler yaşar. Önemli olan bu zor günlerde ne kadar birbirimize destek olup, kenetlenebiliyoruz önemli olan bu. Kapalı veya açık olmanız benim için önemli değil. Buna fazla takılmam ama düşünce olarak değerlerimize saygılı ve kültürümüze uygun davranan bir bayan isterim. Hayatta değerlerimiz olmazsa yaşamamızın ne anlamı kalır. Çalışan bir bayan hiç düşünmedim ama çalışmayan bayan benim yaşam tarzıma daha uygun düşer sanki. Karşıma hayırlı olacak bir kadın için çıksın diye çok sua etmişimdir. Umarım dularım kabul olur.

❣İsmim Suna.Dul Bir Kadınım.Yaşım 38.Oğlak Burcuyum.Yeniden ve Son Defa Evlenmek İstiyorum.❣

Merhaba, Suna ismim. Daha önce çok uzun sürmeyen bir evlilik yaşadım ve sonrasında dul kaldım. Şu an ailemle beraberim. 38 yaşımdayım ve minyon bir fiziğim var. Duygusal, içine kapanık, kendi dünyasında mutlu olmaya çalışan, birazda aşk sevgi konularında çekingen biriyim. Yeniden bir evliliğe ne kadar hazırım çok emin değilim ama kadın olarak bir kez ailenizin evinden çıkınca geri dönmek çok zor oluyor. Artık o eski uyumu sağlayamıyorum. Bu yüzden yeniden evlenip kendi hayatımı, kendi düzenimi kurmak istiyorum. Eski eşimle anlaşmazlığımız daha çok maddi konularda oluyordu ve bakması gerektiği bir evi olduğunun çok bilincinde değil gibi davranıyordu.

Arkadaşlarına gelince savurgan ailesine ve evinin ihtiyaçlarına gelince umursamaz biri oluyordu. Tartışmaların çoğu bu yüzden çıkıyordu. Zamanla zaten beni sevmediğini anlayınca daha fazla bir arada kalmak istemedim ve boşandık. Çocuğum olmadı ama bir çocuğumun olmasını çok istiyorum. Daha önce çalıştığım dönemler oldu. Şu an çalışmıyorum ama evlensemde,evlenmesemde en kısa zamanda iş bulup çalışmak istiyorum.

Çokmu alınganlık yapıyorum bilmiyorum ama ailem sanki yeniden evlenip gitsem diye gözüme bakıyor. Bende onları daha fazla bekletmek istemiyorum. Çok konuşkan birisi değilim. Çok konuşan erkeğide kadınıda fazla sevmem. Sessiz ve sakin bir hayatı seviyorum ve o şekilde yaşamaya çalışıyorum. Cevreme karşı yardımsever biriyim ve çok duyarlı davranırım. Kimin ne derdi olsa yetişmeye çalışırım ve en zor zamanımda bile olsam mutlaka birşeyler yaparım. Bu beni mutlu ediyor. Aile ilişkilerine önem veriyorum ve erkeğinde ailesine bağlı olanını istiyorum. Niyeti ciddi olanlar ve 35 yaş üstü Bingöllü erkekler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*