Bitlis Dul Bayanlar

Bitlis kapalı ve dul bayanların telefon numaraları, Bitlis zengin ve dul bayanlarla whatsapp sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 22, 2022
0
1279

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba. Bitlis’ten Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Selvi Nur. 35 yaşımdayım ve Bitlis’te yaşıyorum. Boyum 180 ve 60 kiloyum.Daha önce bir evliliğim oldu ve 7 yıl kadar sürdü. Açıkçası ilk gününden son gününe kadar mutsuz bir evliliğim oldu. Yaşadığım son yedi yıl maddi manevi bana çok zarar verdi. Yaklaşık üç yıldır yanlızım ve hayatıma ne evlenmeden önce ne de boşandıktan sonra ikinci bir erkek girmedi. Evliliğiminde bastan sona hüsran olduğunu varsayarsak hayatıma gerçek bir erkek girmedi diyebilirim. Çünkü bir erkek tarafından gerçekten sevilmenin ve sahiplenmenin nasıl bir duygu olduğunu hiç yaşamadım. Bir erkeğin varlığını hissetmediğim gibi kadınlığımı da hissetmedim. Bir kadına kadınlığını hissettirecek ve yaşatacak olan erkektir. Her kadın gibi sevilmeyi, sahiplenilmeyi  ve sevmeyi arzu ediyorum.7 yıl evli kalmama rağmen bu evlilikten çocuğum olmadı. Ama gerçek evladımdan ayırt etmeyeceğim bir üvey evlâdım var ve onu çok seviyorum. Eğer bu hisleri bana yaşatacağına inandığım sadık ve merhametli biriyle tanışırsam yeniden evlilik dahi düşünebilirim ama üvey çocuğumu sorun etmeyecek birinin olması benim için şart,çünkü onu asla bırakamam.

Boşandıktan sonra kendime yeni bir sayfa açtım ve hayatın zorlukları ile çok mücadele ettim. Bazen yoruldum ama yorulmaya hakkım olmadığını biliyordum. Çünkü hayat yorulanların omuzlarına daha çok biniyor ve daha acımasız davranıyordu. Küçük bir şehirde yaşamak ve böyle bir ortamda dul ve yanlız bir kadın olmak ve hayatla mücadele etmek gerçekten çok zor.Çünkü dul ve yanlız olunca insanların bakışı çok farklı oluyor. Herkes kullanmaya müsait bir eşya  olarak görmeye başlıyor sizi. Bununla mücadele etmek ve kendinizi kabullendirmek gerçekten çok zor. Önce kendime iyi bir iş  buldum ve hayata tutundum. Hiç bir zaman lüks yasama gibi bir gayretim hırsım olmadı ama gerçek sevgiyi tatmak benim için en büyük lüks oldu diyebilirim. Kendime veya bana mesaj gönderecek kişilere bir ön şartım yok. Arkadaş ta olabiliriz, sevgilide olabiliriz.Bunu belirleyecek olan biz değiliz. Kaderin bizi nereye götüreceğini bilmiyoruz. Ama benim için içinde merhamet olan birinin olması önemli. Benim gibi düşünen ve Bitlis’te yaşayan biriyle tanışmak istiyorum. 

Bitlis dul bayanlarla sohbet, Adilcevaz sevgili arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Ahlat seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Güroymak sevgili arayan Suriyeli dul bayanlarla tanışma, Hizan evlenmek için sevgili arayan kapalı ve dul bayanlar, Mutki olgun ve zengin sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Tatvan ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma.!

Selam. Bitlis’ten Seviyeli Elit Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Cansu ben. Bitlis merkezde yaşıyorum. 34 yaşımdayım. Dul bir kadınım. Bitlis’te bir muhasebe şirketinde çalışıyorum. Çocuğum yok ve ailemle birlikte yaşıyorum. Aile kavramı benim için önemli. Aile bağlarımın her zaman güçlü kalmasına özen gösterdim ama baden ne kadar mücadele edersek edelim herşeye gücümüz yetmiyor. Ailemle daha fazla aynı evde yaşama imkanım kalmadı. Bu yüzden en kısa zamanda kendi evimi kurmak ve hayata yeniden farklı bir boyutta başlamak istiyorum. Boşandıktan sonra birkaç kez ilişkim oldu ama kisa süreli gelecek vaat etmeyen ilişkilerdi. Daha çok günlük kısa süreli mutluluklar için kurulmuş ilişkilerdi. Hayalimdeki kişiyle birgün tanışırsam aynu evde yaşamayı dahi düşünebilirim. Yeniden bir evlilik şu an için bana çok uzak. O yükün altına tekrar girmek istemiyorum. Ama bir yandan da bir çocuk sahibi olmak ve anne olma hissiyatına da karşı koyamıyorum. Ne kadar uzun zaman geçirirseniz geçirin aynı evi paylaşmadan bir erkeği tanıyamazsınız. Çünkü dışarıda vakit geçirmek ile aynı evde yaşamak çok farklı oluyor. Sosyal hayatınızda çok anlaşırsınız belki ama ev yaşamında işler tamamen tersine dönebilir. Hayatımda biri olacaksa giyim kuşamıma karışmayan, beni kölesi gibi görmeyen, benim haklarıma ve kişiliğime saygı duymasını bilen biriyle olmak isterim. Yay burcu kadınıyım ve biraz sert mizaçlı biriyim.

Eğlenmeyi ve gezmeyi severim. Kalabalık ortamları sevmiyorum. Yanlız takılmak bana daha çok eğlenceli geliyor. Ama yine de gün geliyor bir erkeğin yokluğunu hissediyor ve eğlendiğinizi zannettiğiniz anda tüm hevesiniz kaçıyor. Ne konuştuğunu, bir kadına nasıl davranmasını gerektiğini bilen, aşkın getirmiş olduğu sorumlulukları karşılamaya gücü yetecek birini istiyorum. Sadece mutluluğu değil acıları ve kederleri de paylaşmanı bilen, duygusal ve romantik olmalı erkek. Sadece özel günlerimizde değil her an bana özel olduğumu hissttirmeli ve beni şaşırtmalı. Sürprizleri ile beni şaşırtan erkeklere karşı itiraf edeyim ki zaafım var. Beni daha çok çekiyor bu tarz erkekler. Yaşı ve hayat tecrübesi benden daha yüksek elit,eğitimli ve düzgün bir meslek sahibi biri ile tanışmak istiyorum. Lütfen sadece Bitlis’te yaşayan beyler yazsın. 

Selam, Bitlis’ten Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Sibel. 26 yaşımdayım. Boyum 172 ve 57 kiloyum. Çok konuşkan eğlenceli biri olduğum söylenemez. Sessiz ve sakin biriyim. Zor bir hayatım oldu. Yetiştirme yurdunda büyüdüm yaşıma kadar orada kaldım. Yurttan ayrılınca çok daha zor günlerin beni beklediğini yaşayarak gördüm. Dışarda biriyle tanıştım. Bama samimi gelmişti. Zaten sığınacak maddi manevi birine ihtiyacım vardı. Sanırım birazda bu yüzden ona inanmak ve güvenmek istedim. Beni sevdiğini söylüyor ve evlenmek istiyordu. Oda benim gibi hayatta yanlızdı. Kendi aramızda bir nikah kıydık ve evlendik. Küçük bir evimiz vardı. Evlendikten sonra eski eşim çok değişti. Kötü alışkanlıkları vardı ve bana şiddet uyguluyordu. Bir süre sabrettim. Hep düzelir belki diye bekledim. O günlerde sabretmekten başka çıkar yolumda yoktu. Üstüne maddi sıkıntılar da eklenince hayat benim için çekilmez olmuştu. Zaten yurt ortamının getirmiş olduğu psikolojik bozukluk iyice artmış ve kendimi koskoca dünya da fazlalık gibi hissediyordum. Bir otelde iş buldum ve otelde kalmamı kabul ettiler. Bu benim için bulunmaz bir lükstü. Bir süre sonra da boşandık zaten. Kendime küçük bir ev kiraladım bu günlerde. Kendi kendime yetmeye çalışıyorum.

Sanaldan tanışıp evlenen ve çok mutlu olan bir arkadaşım vasıtası ile buradayım. Onun kadar şanslı olabilirmiyim ama yine de şansımı denemek istedim. Mutluluğun ne zaman nerede kapımızı çalacağı belli olmuyor. Bu konuda ümidim kalmasa da kimbilir belki diyorum. Belkilere sığınıyorum hep.İnsanlara güvenmek istiyorum. Defalarca hayal kırıklığına uğramama rağmen. Biliyorum ki birgün beni gerçekten sevecek biri mutlaka karşıma çıkacak ve güzel bir birlikteliğim olacak. 28 yaş ve üzeri, merhametli, duygusal ve aile ilişkilerine önem veren biriyle tanışmak istiyorum. Bitlis dışından da olabilir. Beni buraya bağlayan herhangi birşey yok. Mesajlarınızı bekliyorum. 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/bitlis-dul-bayanlar/,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here