Bitlis Erkek Arayan Bayanlar

 

Bitlis’ten Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Canan ve 35 yaşımdayım. Bitlis’te kızımla birlikte yaşıyorum. Daha önce iki kez evlendim. İlk evliliğimden bir kızım var. İkinci evliliğim ise zaten sadece birkaç ay sürdü. Yeniden evlenmek gibi bir hayalim yok artık. O defteri sonsuza kadar kapattım. O konuda hakkımı fazlası ile kullanım. Yeniden bir maceraya girmeye hiç gerek yok. Yaşanılacak birşey varsa evlilik olmadan da yaşanır zaten. Kendimizi strese ve sıkıntıya sokmaya gerek yok. Büyük aşklar bir imza ile başlamadığı gibi bir imzaylada bitmez elbette. Sadece kendime yeri gelince dertleşeceğim, yeri geldiğinde gülüp eğleneceğim, yeri geldiğinde ise sarılıp uyuyacağım gerçek bir dost ve aşk istiyorum.

Arkadaşlarımla vakit geçirmeye severim ama onlarla yaşayacağım şeyler elbette sınırlı. Yoksa hepsi iyi güzel insanlar tabiki ama ben sınırları birlikte zorlayacağım bir aşk istiyorum. Koç burcu kadınıyım ve hiç sabırlı değilim. Birşeyin olmasını istediğimde o şey hemen o an orada olmalıdır. Sonraya kaldığı zaman geriliyorum ve stres yapıyor bana. Çok yufka yürekli uyumlu biriyimdir aslında. Benimle anlaşamayan hiç kimse ile anlaşamaz. Ancak uyumlu görünmek bazen suistimal ediliyor. Bunu gördüğüm ya da farkettiğim anda o kişiden soğurum ve bir daha cehennem olup ben onun varlığı ile ısınamam. Soğurum o kişiden ve benim için konu sonsuza kadar kapanmış olur.

Aşk konusuna gelince, kolay aşık olan biriyim eskiden beri bu böyle. Daha doğrusu aşık olmayı sevdiğim için bu böyle. Hoşlandığım kişiye kendimi kaptırmayı seviyorum, hoşuma gidiyor bir erkeği düşünüp hayal etmek, onun kalbini çalmak. Sonra onunda seni düşündüğünü ve hayal ettiğini bilmek güzel şey kim ne derse desin. Birini arzu etmek, arzuladığın kişininde hayallerini süslemek bir kadın için mutluluk verici duygular bunlar, en azından benim için öyle. Yaş olarak benden büyük, hayatı belirli bir düzene oturmuş, işinde gücünde ve kötü alışkanlıkları olmayan, güvenilir,sadık bir erkek arıyorum. Bitlis’te yaşayan ve yanlız beyler mesaj yazsın. 

Bitlis erkek arayan bayanlar, Adilcevaz erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Tatvan erkek arayan zengin ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Ahlat evlenmek için erkek arkadaş arayan genç bayanlarla tanışma ve sohbet, Mutki seviyeli ilişki için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Güroymak erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Hizan olgun erkek arayan  üniversiteli genç kızların telefon numaraları, Bitlis ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Bitlis’ten Güvenilir ve Samimi Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Cemre. 29 yaşımdayım ve Bitlis’te ailemle birlikte yaşıyorum. Geniş ve kalabalık bir ailem ve arkadaş çevrem var. Aykırı yaşamayı ve farklı olmayı seviyorum. Ailem bu tür davranışlarıma vaya tavırlarıma belli bir süre tepki verdi ama baktılar olmuyor onlarda bıraktı benimle uğraşmayı. Bence herkes nasıl bir hayat yaşamak istiyorsa onu yaşamalı. Yaşamak istediğiniz duygular veya hisler kendiniz ya da başkaları tarafından bastırıldığında sonuçları çok daha kötü olabilir. Baskıya uğrayan kişi mutlaka nefes almak ve rahatlamak isteyecektir. Bu aşama  o kişinin yanlış yapmaya en elverişli olduğu zaman dilimidir. O noktada rahatlamak için bir çok yanlış şey yapabilir. Bu yüzden sonradan pişman olmaktansa bırakın herkes değerlerinden vazgeçmeden ve taviz vermeden istediği hayatı yaşasın. 

Benim gibi aykırı düşünen, aykırı yaşayan ve özgür ruhlu biri olmalı benim hayatımda. Benim gibi dizginlenemeyen ihtirasları olan biri olmalı. Elimi tuttuğunda bırakmayacak, gözleri başkasını görmeyecek, başkasının sesini duymayacak, kalbini ve ruhunu bana adayacak biri olmalı hayatımda. Özellikle motoru olan erkekleri seviyorum. Motoru yoksa bile aşık olduğum adama mutlaka bir motor aldırmam gerekir. Ayrıca dövmeli erkeklerde çok ilgimi çekiyor. Gerçi şimdi neredeyse dövmesiz erkek kalmadı ama bahsettiğim profili, aradığım tarzı anladığınızı sanıyorum. Böyle birini bulursam ve güvenirsem olayı abartıp evlenmeyi dahi düşünebilirim. Evlenip çocuk doğurmaktan bahsetmiyorum tabi ama uzun süreli ilişki düşünebilirim yani. Bitlis’te yaşayan benimle uyum sağlayabilecek beyler mesaj yazabilirler. 

Bitlis’ten Dürüst Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Berivan. 26 yaşımdayım. Boyum 177 ve 60 kiloyum. Burcum kova ve neredeyse bütün özelliklerini taşıyorum. Eğlenmeyi seven, neşeli, arkadaş canlısı, ınsanlarla kolay iletişim kurabilen ve özgür olmayı seven biriyim. Her ne kadar özgür olmak ruhumda olsa da bazen herşeyi bizim belirlememize gücümüz yetmiyor. Ailem biraz abartılı şekilde geleneklerine bağlı yeniliğe kapalı fikirlere sahip. İstiyorlar ki onlar gençliğini nasıl yaşadılarsa bende aynen o şekilde yaşayım, onlar gibi düşünüp onlar gibi olayım istiyorlar. Bir insanı olmadığı biri olmaya zorlarsanız hem kendinizi hem zorlandığınız kişiyi mutsuz eder, sürekli sürtüşme yaşar ve aile ortamınızı bozarsınız. Gördüğüm baskılara rağmen sırf aile içi iletişimimiz yıpranmasın diye bu baskıları sineye çekmeye çalışıyorum ama bu seferde kendimle bir savaşa girmek zorunda kalıyorum. 

Bu durumda sanırım en doğrusu benim gibi birini bularak kendi hayatımı kurmam olacaktır. Üniversite mezunuyum ve okulu da yine Bitlis’te okudum. Tıbbı sekreterlik mezunuyum. Açıkçası okumak ve okulu bitirmek için bile büyük çaba harcadım. Çevremizdeki dostlarımız aileme telkinlerde bulunmasa belki okulda okuyamazdım. Şu an çalışmıyorum ama ciddi seviyeli bir ilişki kurabilirsem kesinlikle çalışmayı düşünüyorum. Benim gibi düşünen ve kendine hayat kurmak ve geleceğe dair hedefleri ve planları olan biriyle tanışmak ve sıfırdan bir hayat kurmak istiyorum. Ciddi seviyeli ve kültürlü biriyle yapabilirim bunu sadece. Günlük sevdalar peşinde değilim. Bunu bilerek ve anlayarak kendine güvenen biri varsa burada Bitlis ve başka şehirden de olabilir, hiç farketmez kendini tanıtarak bana mesaj yazabilir. 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*