Bitlis Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bitlis evlenmek isteyen bayanlarla tanışma, Adilcevaz evlenmek isteyen Suriyeli bayanlarla whatsapp sohbet ve arkadaşlık, Ahlat 60 yaş üstü evlilik isteyenler, Güroymak evlenmek için zengin erkek arayan bayanlar, Hizan dini evlilik isteyen bayan ilanları ve fotoğrafları, Mutki olgun ve dul bayanlarla evlilik, Tatvan kamudan evlenmek isteyenler..

Tarihi dokusu ve havası ile Bitlis hepimiz için ayrı bir yere ve öneme sahip bir şehrimizdir. Her yörenin kendine has evlilik ve düğün adetleri vardır ancak Bitlis düğünleri çok daha başkadır. Apayrı bir tat bırakır zihinlerinizde. Her düğün yeni bir hikayenin yazılmaya başladığı, yeni bir dünyanın kurulduğu gündür Bitlis’te. Bu şehrin güzel yürekli insanları sevginin ve aşkın en iyisini hak etmiştir her zaman. Ama tabi sizi evliliğe götürecek aşkı bulmak bazen biraz yorabilir sizleri. Bu anlamda sizlerin mutluluğuna ortak yada vesile olmak adına Bitlisli’lere ve Bitlis’ten evlenmek isteyenler için bu sayfamızı oluşturduk. Üyelik yapmanız gerekmeden ve ücret ödemek zorunda kalmadan en güncel evlilik ilanlarına ulaşabilirsiniz.

💘Merhaba Sena Ben Bitlis’ten.30 Yaşımdayım ve Ciddi Evlilik Düşünen Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba nasılsınız Sena ben Bitlis’ten yazıyorum ve aslen Mersin Silifkeli’yim. Üniversiteyi Erzurum Atatürk üniversitesinde Jeoloji mühendisliği okudum ve şu an Bitlis’te bir maden şirketinde mühendis olarak çalışıyorum. Arazide çalışmak bir bayan için hem biraz zor birazda zevkli diyebilirim. Uzun boylu, esmee ve kapalı, türbanlı, inançlarına düşkün biriyim ve benim gibi düşünen, hayata bakışı bu şekilde olan birini tanımak isterim. Dindar olmak zorunda değil ama inanç konusunda muhafazakar bir görüşe sahip olmalı. Tersi düşünen biriyle anlaşamam bunu biliyorum.

Yaşantı olarak hepimizin kusurları, eksikleri ve noksanlarımız var tabiki ama en azından düşünce yapısı olarak bana uysun istiyorum. Sanal ortam,arkadaşlık ve sohbet sitesi falan ben çok bilmezdim aslında. Bitlis’e ilk geldiğim günlerde çok sıkılıyordum. O günlerde sohbet sitelerine takılmaya başladım. Sonra o ortamlarda samimi olduğum arkadaşlar edinince bu tarz ortamlardan keyif almaya başladım. Sosyal çevremde bana uygun olabilecek kişiler var aslında ama herşey kriterlerin uyması ile bitmiyor sonuçta. Bir erkeğe  baktığım zaman beni kendine çekmesi gerek birazda.

Aşk dedikleri şey lazım birazda yani anlayacağınız. Ben ilk görüşte aşka inananlardanım. Hatta bence aşkın en saf temiz ve gerçek olanı ilk görüşte başlayan aşklardır. Benim bir erkekle evlenmem için ilk önce ona bakmaktan keyif almalıyım. Onun yanında olunda olunca kendimi güçlü ve güvende hissetmem gerek. Sonra dünya görüşünün bana uyması bu ikisi benim için yeterli bir erkekle evlenmem için. Bunun dışındakiler konuşarak çözüme ulaşabilir. Eğitimli kültürlü bu çevrede yaşayan ve evlenmek isteyen beyler yazarsa tanışır konuşuruz. Şimdilik hoşçakalın.

💘Bitlis’ten Soner Ben.34 Yaşımdayım ve Bekarım. Çalışan Bir Bayanla Evlenip Aile Olmak İstiyorum.💘

Merhaba hanımlar  Soner ismim ve 34 yaşımdayım. Boyum 185 ve 84 kiloyum. Boğa burcu erkeğiyim. Açıkçası boğa burcu nedir hiçbir fikrim yok, anlamıyorum astrolojiden falan ama siz bayanlar bunlada biraz fazla dikkat ediyorsunuz o yüzden yazma gereği duydum. Bitlis merkezde yalnız yaşıyorum ama yalnız derken köpeğimi saymıyorum. Apartmanda onu beslemek biraz sorun olacağı için müstakil 2 katlı bir evde yaşıyorum. Aslında bu şekilde yaşamak benim ruhuma ve yaşam tarzıma uygun ama evlenince nasıl olur onu bilemiyorum.

Doğayı ve hayvanları çok severim. Özelikle hafta sonları doğada olurum. Silahlı ve silahsız av konusunda oldukça meraklıyımdır. Özellikle balığa çıkmaktan çok keyif alıyorum. Ama işte yalnız olunca herşey ne kadar güzel olabilir ki. Sonuçta yalnızım ve anı beraber yaşayıp paylaşabilecegim kimsem yok. Artık bir yaştan sonra sevgilim olsun gezip tozalım gibi değilde daha çok bitmeyecek ve daha anlamlı ilişkiler kurmak istiyorum. Ne bileyim belki bir çocuğum bile olur birgün kısmet olursa.

Çocuklarla çok iyi anlaştığım söylenemez ama kendi çocuğum olursa nasıl olur,ne hissederim bilmiyorum. Çok güzel bir duygudur eminim ama kendimi baba olarak pek düşünemiyorum. Benimle birlikte doğaya çıkıp eğlenecek, beraber güzel anılar biriktirip mutlu olacağımız bir evlilik hayal ediyorum. Evli arkadaşlarıma bakınca gözüm biraz korkuyor açıkçası ama ruh eşini bulduktan sonra bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum. İllaki küçük tartışmalar olacaktır ama o kadarıda zaten normal. Biraz daha otantik bir yaşam tarzınız varsa ve Bitlis’te yaşıyorsanız evlenmek için tanışıp, sohbet edebiliriz.

💘Merhaba Zehra Adım. Suriye Türkmenlerindenim ve 41 Yaşımdayım. Bitlis’te Yaşıyorum, Uygun Biriyle  Evlenmek İstiyorum. 💘

Merhaba Süriye’den Türkiye’ye göç eden Türkmen bir bayanım. İki çocuğum var ama ikiside evlendiği için su an benimle değiller,bu yüzdende yalnız başıma kaldım. Çocuklarımın ikiside kız ve ikiside Türk vatandaşı erkekle evlendiler. Kocamı malasef savaşta kaybettim. Orada bize sahip çıkacak kimse olmayınca çocuklarımla buraya geldik. Yaşadığımız şeyler kimsenin aklına bile gelecek şeyler değil, hatta bizimde aklımıza gelmezdi. Gerçek adım Zahra ama Türkiye’de bana Zehra dediler ve ismim o şekilde öyle kaldı. Suriye’de savaştan önce tarih öğretmenliği yapıyordum.

Meleğimi çok severek yapıyordum ve tarihi araştırmalar yapmaktan keyif alıyordum. Savaş olunca tabi ne mesleğim kaldı nede araştırmalarım. Tek derdimiz vardı bir şekilde hayatta kalmaya çalışıyorduk ve kızlarım için buna mecburdum. Bitlis tarihî bakımdan çok özel ve çok güzel bir şehir. Burada eski Türklerin bıraktığı izleri incelemeye çalışıyorum zaman buldukça. Özellikle Ahlat bende çok farklı bir duygu uyandırdı. Benim gibi tarih seven biriyle tanışmayı gerçekten çok isterdim. Bu benim için bur kriter değil ama içimden geçenleri sizlerle paylaşıyorum.

Burada kriter belirterek bir erkek modeli çizmek istemiyorum. İnsan olsun, adam gibi adam olsun, ailesini başkasına muhtaç etmeyecek kadar işi gücü olsun yeter benim için. Tabi yaşı bana uygun olması gerekir ve benimle tanışmak isteyenler, sadece evlilik konusunda ciddi olanlar ve benim Suriye’den gelmiş olmamı sorun etmeyecek olanlar yazsın. Sonradan sorun çıksın istemem. Benim gibi dul ve çocukları olan bir erkekte olabilir. Kendi çocuğum gibi bakar büyütürüm hiçte sorun etmem bunu. 40 ve 50 yaş arası erkekler yazarsa tanışırız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*