Bolu Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bolu evlilik siteleri, Dörtdivan dini evlilik yapmak isteyen bayanlarla tanışma, Mengen evlenmek için zengin erkek arayan bayanlar, Gerede 65 yaş üstü evlenmek isteyenlerin evlilik ilanları, Mudurnu ikinci evlilik isteyen dul erkekler ve dul bayanların whatsapp numaraları, Seben evlilik siteleri ve arkadaşlık ilanları, Kıbrısık kamudan evlenmek isteyenler, Yeniçağa olgun bayanlar evlilik sitesi..

Hem doğu hem batı kültürünün harmanlandığı Bolu ilimize özel olarak sizlerin mutluluğuna bir parça sebep olabilmek adına islamisayfalar.com olarak bu evlilik bloğunu açmış bulunuyoruz. Sözlerin mutluluğundan başka bir gayemiz olmadığı için ilanları incelemek, mesaj yazmak ve ilan yayınlamak gibi sitemizin tüm hizmetleri ücretsizdir. Evlilik gibi yüce bir amaca hizmet etmekten ve sizleri mutlu görmekten kendi adımıza gururluyuz. Sizlere mümkün olduğunca 2021 yılına ait en güncel arkadaşlık ilanlarını yayınlamak ve güven içerisinde tanışmanız için gerekli ortamı sağlamaya çalıştık.

💞Selam,Bolu’dan Zengin Erkekle Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum. 45 Yaşımdayım. Olgun Erkek Arıyorum.💞

Merhaba olgun ve zengin beyler, Müge ben Bolu merkezdeyim. Dul ve çocuksuz, sarışın bir bayanım. Minyon tipliyim. Küçük yaşımdan bu yana rahat bir hayat yaşadım. Maddi olarak bir zorluk yaşamadım. Ne istediysem elde ettim ama tabi bu her zaman mutluluk getirmiyor. Aksine küçük şeylerle mutlu olmamayı öğreniyorsunuz ve sonunda doyumsuz bir ruh haline bürünüyorsunuz. Bu durumda mutlu olmamın önündeki en büyük engel. Eski eşimde varlıklı biriydi ama gözü hep dışarıdaydı. Gözümle gördüm desem yalan söylerim ama insan güttüğü koyunu bilmez mi.

Benimle formaliteden bir evlilik yaşıyordu. Ne yalan söyleyim benim durumumda ondan çok farklı sayılmazdı. İnceldiği yerden koptu ve şimdi burada sizlerleyim. Buraya bu şekilde bir ilan vermek benim için tam anlamıyla delilik yada çılgınlık adına ne derseniz. Sorsalar asla yapmam derim böyle birşey ama demek ki büyük konuşmamak gerekiyor hayatta. Kaderim bana asla yapmam dediğim neleri yaptırdı bu zamana kadar. O kadar özel detaylara girmek istemiyorum burada. Benim için bir erkekle sevgili olmakla, onunla evli olmak arasında fazla bir fark yok.

Tek farkı atılan imza diyebilirim. En azından önceki evliliğim öyle oldu. Flört etmekten farkı yoktu. Hatta flörtüm olsa belki benimle daha çok ilgilenirdi. Belki bu sefer doğru düzgün biriyle gerçek bir evlilik yaşayabilirim. Benim için önemli olan bana sadık olması ve birazda varlıklı olması. Maddi sorunu olmayan biriyle tanışabilirim. Yaş konusuna çok takılmıyorum. Benden küçük bile olsa kabul edebilirim yeter ki aynı düşünceleri paylaşabilelim. Tabi Bolu’dan olması en önemli konu çünkü başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Burdaki işlerimi bırakıp gidemem. Uyumlu olacağına inanan beyler kendini tanıtırsa tanışabiliriz.

💞Merhabalar,Adım Adnan. Bolu’da Yaşıyorum ve 63 Yaşımdayım. Olgun Bir Bayanla Hayat Arkadaşlığı Yapmak İstiyorum.💞

Merhaba nasılsınız. Adnan ismim. Bolu Mengen’den yazıyorum sizlere. 63 yaşımdayım ve emekliyim. Asker emeklisiyim. Eski eşim sizlere ömür uzun yıllar önce aramızdan ayrıldı ve ebedi hayatına başladı. Sonra zaten bir daha evlenmedim ve evlenmeyide düşünmedim. Ondan bana dünyanın en güzel hatırası kızım Helin kalmıştı ve hayatımı ona adayarak yaşadım bunca zaman. Kızımı geçtiğimiz yıl yurt dışına gelin gönderince yapayalnız bir başıma kaldım bu hayatta. Bu tür sitelerin varlığından bile haberim yoktu aslında ama tesadüfen bir haber denk geldi.

O haberi okurken dini evlilik sitelerinden bahsediyordu. Biraz araştırınca buna benzer birçok evlilik ve arkadaşlık sitesinin olduğunu gördüm. Başlarda biraz garip gelsede aslında güzel bir hizmet olduğuna inanıyorum. Çünkü evlenmek isteyipte, uygun eşi bulamayan benim gibi binlerce hatta milyonlarca insan var genciyle yaşlısıyla. Bu zamana kadar çevremden kimseye evlenmek istediğimide söyleyemedim. Genç olsam belki söylenir ama bu yaşta söylemek biraz daha zor oluyor. Kendi başımın çaresinede ancak böyle bir ortamda bakabilirdim. Umarım burada bana uygun bir hanımefendi vardır  ve tanışma fırsatı bulabiliriz.

Maddi açıdan normal seviyedeyim. Emekli maaşım dışında biraz arazim var köyde ekip diktiğim. Kendi evim arabam var çok şükür. Aldığım maaşta iki kişiye fazlasıyla yeter. Gözü çok yükseklerde olanlar olabilir tabi ama onlar bana göre değil. Çocuksuz bir bayan istiyorum. Yaş önemli değil. Her yaştan olabilir. Yaşını  göstermeyen kendine bakmış ve dinç görünen bir bayanlada olabilir yaşı benden büyük bile olsa. Ama çocuk olayına giremem çünkü onunla ilgilenemem. Bu yüzdenden kimseye haksızlık etmek istemem. Kendi halinde yaşayan biriyim ve benim gibi biriyle tanışmak istiyorum.

💞Adım Burcu, Bekarım Hiç Evlenmedim.Ciddi, Eğitimli ve Kamuda Çalışan Evlenecek Erkek Arıyorum.💞

Merhaba kaliteli olgun biriyle tanışırsam evlenmek amaçlı buradayım. Sevgili veya flört aramıyorum. Birgün bana evlenmek için ilan vereceksin deseler herhalde saatlerce gülerdim ama demekki hayatta herşey insanlara göre. Evlenmek istiyorum ama sanırım erkeklerin çoğu evlilikten kaçıyor. Sevgili arıyorum desem sayısız erkek tanışmak ister ama iş ciddi bir boyuta taşınınca kimseyi bulamıyorum yanımda. Her ne kadar çevremde kötü örneklerin sayısı çok fazla olsada ben evliliğin güzel birşey olduğuna inanıyorum. Yada sizlere bunu şöyle anlatayım.

Evlilik kötüysede bunu çirkin hale getiren bizleriz, güzelsede bunu güzelleştiren bizleriz. Bu yüzden evlilik iyi yada kötü demek biraz saçma birşey. Ne yazık ki,kimsenin kimseye tahammülü kalmamış ve herkes kendi egosunu şişirme derdine düşmüş. Bu yüzdende evliliklerin çoğu boşanmayla sonuçlanıyor. Boşanmalarında büyük bir çoğunluğu çocuk yada baska nedenlerle devam ediyor ancak mutsuz bir evlilik olarak devam ediyor. Evlendiğim zaman bir kadın olarak yani o evliliğin bir tarafı olarak, mutlu bir aile olabilmek adına üzerime düşen neyse bunu yaparım.

Erkeğinde aynı düşüncede olması ve üzerine düşeni yapması gerekir. Bu sadakatse sadık olmalı,her ne yapması gerekiyorsa onu yapmalı ki evlilik sürsün ve mutlu olarak sürebilsin. En büyük hayalim evliliğe dair bir oğlum ve burde kızım olsun istiyorum. Bu kadar zor olmasa gerek küçük mutlu bir aile kurmak. Düzgün insan olabildikten sonra herşey kolay olur bence. Esmer bir bayanım, resim bana ait ve güncel bir resim. Bana uygun olduğuna inanan ve gerçekten ailesine bağlı kalabilecek dürüst erkek varsa yazsın. Boş sohbet etmeye zamanım yok. İletişim bırakın lütfen.

Anahtar Kelimeler:

Bolugeredelidulbayanevlilikamaçlı,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*