Buca Bayan Arkadaş

Selam. Buca’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, 22 yaşındayım. İsmim Sibel, aslen Kayseri’loyim ama okul gereği Buca’da bulunuyorum. Burada üniversite öğrencisiyim ve buraya iki yıl önce geldim. Anlaşabileceğim bir erkekle tanışmak arkadaş olmak için bu siteye ilan yazmak istedim. Annem ve babam sporcu oldukları için bende sporu seven birisiyim. Zaten çocukluğumdan bu yana hep sporun içerisinde oldum. Amatör olarak yaptığım farklı sporlar var ve bunları yapmaktan büyük keyif alıyorum. Aslında spora ilk zamanlar bu kadar değer vermiyordum bu kadar zaman ayırmıyordum ama aşırı kilolarımdan kurtulmak için bir süre yoğun spor yapmak zorunda kaldım.

Bu dönemde spor yapmaya alıştığım için fazla kilolarımı verdikten sonrada sporu bırakamadım. Sporla yaşamak benim için alışkanlık hatta yaşam tarzı oldu. Buraya geldiğimi ilk yılımda üniversiteden bir erkek arkadaşım oldu. Bir süre onunla birlikte vakit geçirdik eğlendik ama sonrasında ayrılmak zorunda kaldık. Çünkü artık tanıştığım ilk günlerdeki heyecanı ve sevgiyi onun gözlerinde göremiyordum. Eskisi kadar bana ilgi göstermiyordu. O yüzdende ayrılma kararı aldım. Yeni tanışacağım kişinin öğrencisi olmasını istemiyorum. Çünkü daha olgun karakterli biriyle tanışmak isterim.

Sanaldan arkadaş bulan kişiler mutlaka bazı konularda tereddüt ediyordur aynı tereddütler ve korkular bendede birazda olsa var, ama buraya alışınca bu korkularımın bazılarının geçeceğini düşünüyorum. Ancak karşımdaki kişiye güvenmek konusunda sorumluluk daha çok sizlere düşüyor. Durduk yere hiç kimse tanımadığı birine güvenmez. Size güvenmem için mutlaka bir şeyler yapmalısınız. Buradan biriyle tanışırsam bir süre telefon arkadaşlığı yapmak zorundayım, ancak güvenimi kazandıktan sonra buluşarak birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz. O zamana kadar sadece telefonda konuşabiliriz. Tanışacağım kişiden beklentim öncelikle güvenilir olması sonra ise yakışıklı ve düzgün karakterli olmasıdır. Eğer bu şartlarda benimle tanışmak ve arkadaşlık yapmak isterseniz mesaj yazarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

Buca Olgun ve Dul Bayanların Whatsapp Numaraları

Buca erkek arkadaş arayan üniversiteli genç bayanların arkadaşlık ilanları. Buca zengin ve karizmatik sevgili arayan olgun bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Buca ücretsiz olarak sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri. Buca ücretsiz arkadaşlık ilanı verebileceğiniz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Buca evlenmek için erkek arayan seviyeli ve ciddi bayanlarla ücretsiz şekilde arkadaşlık kurabileceğiniz siteler. Buca WhatsApp numarasını paylaşan olgun ve dul bayanların arkadaşlık ilanları. Buca üye olmadan arkadaş bulabileceğiniz arkadaşlık siteleri ve güncel arkadaşlık ilanları. Buca genç kızların WhatsApp numaraları ve profil fotoğrafları.

23 Yaşımdayım. Buca’dan Olgun Karizmatik Erkek Arıyorum.

Selam arkadaşlar, 23 yaşındayım İzmir Buca’da ailemle yaşıyorum. Genç yaşıma rağmen çok uzun zaman ailemden ayrı bir hayat yaşadım. Sadece son zamanlarda ailemle birlikte yaşıyorum. Buca’da yeni sayılırım, bu yüzden çevremi genişletmek daha iyi vakit geçirebileceğim arkadaşlar bulmak amacıyla bu ilanı yazdım. Ancak tabi ki sadece sosyal arkadaşlık değil aynı zamanda güvenerek aşık olabileceğim beni etkileyecek birinide tanımayı isterim. En son liseye başladığımda ailemden ayrılmıştım, lise hayatım ve sonrasında üniversite yıllarım boyunca hep ailemden uzakta yaşadım. Üniversiteyi yeni bitirdim ve ailemin yanına döndüm.

Şu an sınavlara hazırlanıyorum eğer sınavlarım başarılı geçerse tekrardan sanırım ailemden ayrı kalacağım. Buca’da yaşadığım bu dönemde zaten yeterince canım sıkılıyor çünkü yoğun ders çalışmak zorunda kalıyorum ve ders saatlerim dışında kafa dağıtıp zaman geçirebileceğim hiç kimse olmadığı için burada hayat çok sıkıcı geçiyor benim için. Lise ve üniversite hayatım İstanbul’da geçti orada gerçekten çok güzel çok eğlenceli bir ortamım vardı. O kadar güzel arkadaşlıklarım vardı ki, arkadaşlarımı geride bırakıp buraya gelmek benim için biraz can sıkıcı oldu. İzmir’i ve Buca’yı gerçekten seviyorum ama insan sevdikleriyle birlikte vakit geçiremeyince hayat çokta anlamlı olmuyor. Ailem burada tabi ki onlarıda çok seviyorum ama sonuçta onlarla her şeyimi paylaşamam ve her istediğim yere onlarla gidip vakit geçiremem.

Burada kendimi mutlu ve huzurlu hissedebilmem için hem sosyal arkadaş çevremin olması hemde benim için özel olabilecek hoşlanıp aşık olabileceğim birine ayrıca ihtiyacım var. Eğer bayan arkadaşlardan tanışmak isteyenler olursa onlarlada mesaj yoluyla tanışarak sohbet etmek isterim. Umarım buradan güzel arkadaşlar ve güvenerek aşık olabileceğim bir arkadaş tanıyabilirim. Kendi hayatımda yeni arkadaşlar edinemediğim için sohbet ve arkadaşlık sitelerindeyim. Daha önce böyle bir ilan vermedim sanalda tanışarak arkadaş olduğumda hiç kimse olmadı ama insanlara güvenmek zorunda hissediyorum kendimi. Tanışmak isteyenler yazabilirler.

İsmim Ahu. Buca’dan Evlenmek İsteyen Ciddi Erkekle Tanışabiliriz.

Selam Buca’dan Ahu ben. 32 yaşındayım burada memur olarak çalışıyorum. Eğitimci bir kişiliğim olduğu için evleneceğim hatta arkadaş olabileceğin kişilerinde eğitimli ve kültürlü olmasını istiyorum. Ailem Konya’da ben ise burada öğretmenlik yapıyorum. Sınıf öğretmenliği yapmak gerçekten çok zor ve çok stresli. Kalabalık bir sınıfta çok sayıda çocuğu aynı anda idare etmeye çalışmak ve onlara iyi bir gelecek sağlamak için eğitim anlamında çalışıp çabalamak hiçte kolay değil. Bazı şeyler dışarıdan ya da uzaktan kolay görünüyor olabilir ama sorumluluk sahibi kişiler için hiçbir zaman kolay diye bir şey yoktur. Yaklaşık 7 yıldır eğitimcilik yapıyorum ve bu yedi yıl içerisinde kendini sadece öğrencilerine adayan bir öğretmen oldum.

Hiçbir zaman mesleğimi ve normal hayatımı birbirinden ayırmayı seçmedim. Yani anlayacağınız hiçbir zaman kadın olmayı seçmedim. Ama artık kendime bir hayat arkadaşı bulmak yeni bir hayat kurmak ve bu şekilde hayatıma devam etmek istiyorum. Benim gibi evlenmek isteyen eğitimci bir beyefendi ile tanışmak isterim. Farklı meslekten birini tanımayı istemiyorum. Benim gibi öğretmenlik yapan Buca’da yaşayan bu mesajımı okuyan beyler varsa bana yazmanız halinde tanışabiliriz. Bu tanışmamız elbette ki evleneceğimiz anlamına gelmeyecektir bu konuda hepimiz aynı fikirdeyiz sanırım.

Ama uzun yolculukların atılacak ilk adımla başladığını varsayarsak mutlu bir evlilik için yazdığım bu ilanı enim için attığım ilk adım olarak görebilirsiniz. Eğer sizde kendi adınıza bir adım atmak isterseniz bu mesajıma cevap yazarak kendinizi tanıtın. Sanırım ben kendimi yeterince ifade ettim aile hayatı olarakta sorunsuz bir ailem olduğu için tanışacağım kişininde ailesiyle sorunları olmaması gerekir. Aile ilişkileri hem benim hem ailem için oldukça önemlidir. Ailesi ile iyi anlaşamayan hiç kimseyle anlaşamaz. Eğer sizde benim gibi kendinize yeni bir hayat kurmak ve hayattaki en kutsal mutluluk olan evliliği yaşamak istiyorsanız lütfen kendinizi tanıtın ama kendinizi tanıtırken dürüst olmanızı ayrıca rica ediyorum. Ciddiyetine inandığım kişiye WhatsApp’tan dönüş yaparım. Şimdilik hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*