Bulgar Sevgili Bul

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 15, 2022
0
195

Selam. Türk Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, 35 yaşındayım ve sizlere Bulgaristan’dan yazıyorum. Uzun zamandır Türkiye’de yaşamak istiyorum bu yüzden sohbet ve arkadaşlık sitelerinde arkadaşlıklar kurarak kendime Türkiye’den çevre edinmeye çalıştım. Bu konuda çok başarılı olamadım ama yinede sohbet sitelerinde tanışarak konuştuğum ve bana güven veren birkaç kişi oldu şimdiye kadar. Sadece sevgili arayışım olmadı her zaman sosyal arkadaş aradığım için bayan yada erkek fark etmiyordu tanıştığım kişinin cinsiyeti. Ancak şu anda sevgili olabileceğim bir Türk erkeğini aradığım için sosyal arkadaşlık istemiyorum. Bulgaristan’da ailemle beraber yaşıyorum ve dulum.

Eğer bana güvenen ve benimde kendisine güveneceğim biriyle tanışırsam Türkiye’de herhangi bir şehirde yaşayabilirim. Bu konuda alacağım karara ailem karşı çıkmayacaktır. Onlar zaten benim Türkiye’de yaşamak istediğimi biliyorlar. Sanal ortamda tanışmanın zorluklarını biliyorum. Arkadaşlık sitesinden tanıştığım bir erkek arkadaşım olmuştu ama onunla sadece telefonda görüşebiliyordum. İkimizde birbirimizden hoşlanmıştık aslında o da benim Türkiye’ye gelmemi istiyordu ama sanırım her ikimizde birbirimize tam anlamıyla güvenemedik ve arkadaşlığımız son bulmak zorunda kaldı. Biz zaten aslen Türk asıllıyız ve bu yüzden Türkçe’yi çok iyi konuşabiliyorum. Buraya Türkiye’den gelen arkadaşlarımda var ve onlarla vakit geçirerek Türkiye hakkında sohbet ediyoruz. Onlardan dinlediğim kadarıyla Türkiye gerçekten çok güzel ve yaşamaya değer bir yer.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Evlenmeyi düşünmüyorum ama ev arkadaşlığı yapabilirim. Hatta bunu ben kendi adıma çok istiyorum güvendiğim aşık olduğum birisi olursa Türkiye’ye gelmeyi ve orada birlikte yaşamayı isterim. Artık yaşım iyice ilerlemeye başladı. 35 yaşından sonra kendimi genç bir kadın değilde olgun bir kadın olarak görmeye başladım ve kaybedecek zamanımın olmadığını anladım. Bu yüzden sadece ciddi kişilerin yazmasını bekliyorum. Eğer niyetiniz sadece sanalda sohbet etmek ise ben böyle bir şeyi istemiyorum. Arkadaşlığımız illaki bir süre sanalda devam edecektir güven kazanmak için ama sonuç olarak beni gerçekten yanında görmek isteyen biriyle tanışmak isterim.

Sevgili Arayan Bulgaristanlı Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Erkek arkadaş arayan Bulgaristan’lı bayanlarla telefonda sohbet. Sevgili arayan Bulgaristanlı dul bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet. Evlenmek için erkek arayan Bulgaristan’da yaşayan bayanların arkadaşlık ve evlilik ilanları. Bulgaristanlı bayanlarla ücretsiz sohbet siteleri. Türk erkek arkadaş arayan Bulgaristanlı bayanların arkadaşlık ilanları. Olgun Türk erkekler ile tanışmak isteyen Bulgaristan’lı genç ve güzel bayanların WhatsApp numaraları. Uzun süreli arkadaşlık yaşamak isteyen ve Türk erkekleriyle tanışmak isteyen Bulgaristanlı bayanların telefon numaraları. Genç sevgili arayan Bulgaristanlı dul ve zengin bayanlarla WhatsApp sohbet.

İsmim Banu. Olgun Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Banu şu an Bulgaristan’da yaşıyorum. Daha önce bir süre Türkiye’de yaşadım. Türkiye’ye ilk defa evlenerek gelmiştim burada bir Türk ailenin çocuğu ile tanıştık ve devamında evlendik. Sonrasında bir süre Türkiye’ye yerleşmiştik buraya geri döndükten sonra evliliğimiz yürümedi ve ayrıldık. Ancak ben Türkiye’yi çok seviyordum ve buraya döndükten sonra aklım ve ruhum sanki orada kaldı. Türkiye’de yaşamayı ve özellikle İstanbul’da olmayı çok seviyorum ve çok özledim. Bu yüzden Türkiye’den olgun biriyle tanışmak ve arkadaş olmak için bu ilanı yazmak istedim. Amacıma ulaşmak için daha önceden arkadaşlık sitelerinden biriyle tanışmayı istedim ama hiçbir zaman ciddi bir arkadaşlık kuramadım.

Sanırım artık erkeklerin bir çoğu kendilerini güven sorunu yaşıyorlar. Ben ne istediğimi biliyorum kararlıyım ve kendime güveniyorum. Tanışacağım kişininde en az benim kadar ne istediğini bilen birisi olması ve kendisine güvenmesini beklerim. Ben evlenmeyi istemiyorum ama sevgili olmayı ve aşk yaşamayı kesinlikle isterim. Arkadaşlık sitelerinden tanıştığım kişilerle sohbetimiz çok iyi ilerliyordu ancak iş ciddiye bindiği zaman ve benim Türkiye’ye gelmek istediğimi söylediğimde sanırım risk almak istemediler ama ben bir kadın olarak cesur davranmak zorundayım eğer istediğim hayatı yaşamak istiyorsam.

Eğer sizde gerçekten benimle güzel bir arkadaşlık yaşamak istiyorsanız benim kadar cesur olmalısınız. Ben inanıyorum ki burada benim kadar cesur ve açık yürekli beyler mutlaka vardır ama önemli olan kaderin bizi karşı karşıya getirmesidir. Ben hayatımın bundan sonraki kısmını kesinlikle Türkiye’de yaşamayı istiyorum. Özellikle İstanbul’da yaşayan beyler mesaj yazarlarsa çok mutlu olurum. İnanın bana sizlerin mesajını sabırsızlıkla bekliyor olacağım çünkü Türkiye’ye gitme hayali bile beni çok mutlu ediyor. Eğer sizden mutlu olacağınıza inanıyorsanız ve bir hanımefendinin yokluğunu hissediyorsanız tanışabiliriz.

45 Yaşımdayım. Dürüst Sevgili Arıyorum.

Selam ismim Rabia. 45 yaşındayım de Bulgaristan’da yaşıyorum, aslen Bursalıyım. Bulgaristan’a ilk defa evlenerek gelmiştim. Şu anda burada kurulu bir düzenim olduğu için burayı terk etmek ve Türkiye’ye tekrar dönmek istemiyorum ama Türkiye’ye sık geldiğimi söyleyebilirim. Ailem şu an Bursa’da yaşıyor ve ben onların yanında sık sık gitmek zorunda kalıyorum. Zaten Türkiye ile bağımın hiçbir zaman kopmasınıda istemem. Şu an boşanmış dul bir kadınım ve Türkiye’ye geldiğim zaman bana arkadaşlık yapabilecek benim gibi yalnız kalmış birini tanımak isterim. Burada maddi manevi kendimi çok iyi ve huzurlu hissediyorum hiçbir sorunum yok ama aşk hayatım maalesef berbat durumda.

Boşandığın eşim benimle aynı iş yerinde olduğu için ve çok ortak arkadaşımız olduğu için hayatıma yeniden birinin almakta tereddüt ediyorum ama Türkiye’den birini tanırsam rahatlıkla arkadaşlık yaşayabilirim. Bu yüzden özellikle Türkiye’den ve Bursa’dan bir arkadaş arıyorum. Kendime dikkat etmeye ve bakımlı olmaya çalışıyorum ama fazla kilolarımdan bir türlü kurtulamadım. Bir çocuğum var ve bu yüzden gebelik döneminden kalan kilolarımı veremedim. Bir süredir sanal ortamdan biriyle tanışmaya ve gerçek bir arkadaşlık yapmaya çalışıyorum ama maalesef sanal ortamdaki erkeklerin birçoğundan dürüst davranışlar göremedim.

Tanışıp konuştuğum neredeyse herkes bana aslında olduğundan çok farklı birini anlatmaya çalıştı. Biraz samimiyet ilerleyince geçmişte bana söyledikleri yalanları itiraf etmek zorunda kalanlar oldu ama bir kadın olarak ben bu şekilde davranan kişilere güvenemem ve bu konuda bana hak verirseniz diye tahmin ediyorum. Sigara kullanan bir kadınım ve özel gecelerde romantik ortamlarda az da olsa alkolde alıyorum. Abartılı yaşamayı sevmediğim için sakin ve durgun bir hayatı huzurlu bir şekilde yaşamayı isterim. Birbirimize huzur verebileceğimiz dürüst birini bulabilirsem hayatımın sonuna kadar onunla arkadaşlık edebilirim. Türkiye’den ve özellikle Bursa’da yaşayan bana uygun dürüstlüğüne güvenen kişiler varsa yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here