Burdur Erkek Arayan Bayanlar

Selam,Burdur’dan Maço Erkek Arıyorum. 

Merhaba arkadaşlar ismim Cansu. Yaşım 26 ve Burdur merkezde yaşıyorum. Terazi burcuyum. Aksız huysuz ve gıcık bir kız olduğum zamanların sayısı çok olmuştur. Kaprisli bir hatuna katlanamayacak olanlar, bırakın mesaj atıp tanışmayı falan ilanımı dahi okumasının anlamı yok. İlk defa bir siteye ilan vermiyorum. Ne yazmam gerektiğini de çok bilmiyorum ama kısaca kendimden bahsedeyim size. Ailemi çok seviyorum ve evin tek kızıyım. Bu nedenle biraz şımartılmış olabilirim ama ben zaten şımarık kaprisli ve aksi biriyim. Bundan gocunmuyorum da. Ben böyleyim ve kendimle de barışığım bu konuda. Her yemek tatlı olur mu,bazı yemekler acı olur ve acı olması daha güzeldir. Bunun gibi düşünün sizde,işte o acı olan yemek ben oluyorum. Bu zamana kadar erkek arkadaşlarım olmuştur tabi ama en sabırlı olanı sadece birkaç ay dayanabildi. Ben biraz anormal bir kız olabilirim.

Çoğu kadın kibar erkrk sever ama ben sevmiyorum. Erkeğin daha sert, hem bakışı hem konuşması ve hemde tavırları ile o sertliği ve otoriteyi kadına hissettirmelidir erkek. Kadına sözünü geçirebilmeli ve onu yönlendirmelidir. Ben öyle sürekli espri ve şaka yaparak kadını eğlendirmeye çalışan erkeklerden hoşlanmıyorum. Öyle bir sevgilim olsun istemem. Eğer şımarıklık yapılacak ve ortam daba neşeli olacaksa bunu kadın yapar, bizde de bunu yapmak bana düşüyor tabi ve zevkle yapabilirim. Zaten en doğal halim bile bunu yapmaya müsait. Erkeğin yanında durduğum zaman ondan güç almak isterim, kendimi güvende hissederim güçlü bir erkeğin yanında. Kadın değil daha çok erkek hükmetmeli ilişkiye, erkek daha baskın ve söz sahibi olmalı. Domainant olan bir kadın tam anlamı ile bir kadın olamaz bence, bu yüzden erkek üstlenmelidir o rolü. Ben erkeğin bu üstünlük kurmasını istiyor ve göz yumuyorsam erkekte biraz nazıma ve kaprisime katlanacak elbet. Burdur’da yaşayan maço erkekler mesaj bırakın,ben sizi bulurum. 

Burdur erkek arayan bayanlar, Bucak erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Ağlasun  erkek arayan zengin ve yanlız bayanların telefon numaraları, Altınyayla olgun erkek arkadaş arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Çavdır evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Gölhisar erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet, Kemer ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Tefenni seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Karamanlı erkek arayan dul bayanların whatsapp numaraları.!

Burdur Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Fatih ve Burdur merkezde yaşıyorum. 36 yaşımdayım ve yanlız yaşıyorum. Oldukça uzun bir maziye sahibim sanal ortam konusunda. Sanal ortamda tanışıp daha sonra reel görüştüğüm kişiler oldu. Normal hayatta tanışıp kurduğum ilişkilerden çok daha heyecan verici oluyor sanalda tanışmak. Daha önce yine sanalda tanıştığım ve birkaç kez görüştüğüm bir arkadaşım birgün beni aradı ve yakın bir arkadaşının Burdur’da üniveriste  kazandığını, onun için ev ayarlamam konusunda ricacı oldu benden. Çünkü yurtta kalmak istemiyordu okumaya gelecek olan kişi. Bunu benden rica eden kişi benim değer verdigim biriydi ve benden istediği ise önemli birşey değildi. Kolaylıkla halledebileceğim birşeydi. Ancak ne varlı okulun açılmasına sadece birkaç gün vardı. Biraz daha uzun bir süreye ihtiyaç vardı, çünkü zaten gündüzleri çalışıyordum. Telefonla falan ilgilenecek arkadaşlara haber verdim. Kiralık ev konusunda bilgisi olabilecek kişilere heber verdim.

Aradan birkaç gün geçti ve arkadaşımın bana emanet ettiği Sibel adındaki bayan Burdur’a geldi ama ben hala ev bulamamıştım. Ev bulmuş olsam dahi hemen bir günde yerleşmek zaten imkansızdı. Otogara gittim ve onu karşıladım. Yoldan geldiği için önce bir yere götürdüm ve birşeyler yerken durumu ona izah ettim. Ev bulmak için biraz zamana ihtiyaç olduğunu o zamana kadar bende kalabileceğini söyledim. Onunla konuşurken kafama takılan birşey vardı. Üniversiteye yeni başlayan birinin daha genç biri olması gerekiyordu fakat onun 28 yaşlarında falan olduğunu  tahmin ediyordum. Bunu ona uygun bir şekilde sordum. O da okumayı çok istediğini fakat erken yaşta evlilik yaptığı için okuyamadığını, eşinden ayrıldıktan sonra okumak için mücadele ettiğini anlattı.Onun bu mücadele azmi ve kararlılığı hoşuma gitmişti ve onu takdir ediyordum bu yüzden. Herkesin başarabileceği birşey değildi çünkü bu yaptığı. 

Yemekten sonra eve geçtik ve o biraz dinlendi. Bende bu arada evi biraz toparlamaya falan çalıştım. Ona idaretende olsa bir oda yapmalıydım. Ertesi sabah cumartesi günü onu kahvaltıdan sonra dışarı çıkardım. Önce okuluna götürdüm. Dolmuşa nereden bineceğini falan gösterdikten sonra beraber ev aramaya başladık. Birkaç ev bulduk ama bulduğumuz evleri ya Sibel beğenmiyordu yada beğense bile ev çok pahalı geliyordu. O gün anladım ki ev bulmak sandığımız kadar kolay olmayacaktı. Aradan haftalar geçti ama biz hala ev bulamamıştık. Birgün bir arkadaşımın yardımı ile ona bir ev bulduk. Hem güzel hemde fiyatı pahalı değildi. İdeal bir öğrenci eviydi. Kısa süre içinde onu yeni evine taşıdık. Sibel sonuçta bana emanetti. O evden gidince ev bomboş kaldı ve ona alıştığımı farkettim. Hiç eve gitmek bile canım istemiyordu. Zamanımın çoğunu dışarda geçiriyordum ve eve geldiğimde canım sıkılıyor bunalıyordum. Birkaç günde bir onun evine gidiyor ve ihtiyacı olup olmadığını falan soruyor, bir şekilde kendimi alıştırmaya çalışıyordum.

Aradan bir ay falan geçtikten sonra bir gece Sibel bana geldi  ve morali bozuk görünüyordu. Ne olduğunu sorduğumda ev sahibinin tavırlarını sevmediğini ve korktuğunu söyledi. Evine gitmek istemiyordu.Sonraki hafta sonu onu tekrar benim eve taşıdık. Meselenin ne olduğunu tahmin edebiliyordum. Dul ve yanlız yaşayan bir bayan ev sahibinin ilgisini çekmişti galiba.Birgün Sibel’e o gidince evde çok sıkıldığımı ona alıştığımı söyledim. Gerçektende alışmıştım. Oda bana aynı ya da benzer şeyler söyledi ve bama alıştığını yanlız yaşamanın zor olduğunu söyledi. İkimizinde aklından  sanırım aynı şeyler geçiyordu ve biz karar verip beraber yaşamaya başladık. Daha sonra onun doğum gününde güzel bir sürpriz yaptım. Çok şaşırmış ve çok mutlu olmuştu. O doğum günü gecesi onunla artık sevgili olduk. Güzel ve çekici bir bayandı ve ben ona çok değer veriyordum. Okulu bitene  kadar 4 yıl onunla birlikte yaşadık. Geçen yıl okulu bitti ve gitti. Artık benden çok uzaklarda. Onu tekrar görürmüyüm bilmiyorum ama,hayatımın en güzel yıllarını ona borçluyum..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*