Burdur Evlenmek İsteyen Bayanlar

Burdur evlenmek isteyen olgun bayanlar, Ağlasun evlemmek için erkek arayan Suriyeli bayanlar, Altınyayla 60 yaş üstü evlenecek kadın arayan erkekler,Bucak dini evlilik ilanları, Çavdır evlenmek için kamu çalışanı arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Çeltikçi dini evililik siteleri, Gölhisar türbanlı bayanların evlilik ilanları, Kemer dul bayanlar evlilik ilanları, Tefenni evlenmek için zengin erkek arayan genç kız numaraları..

Evlenmek isteyen ancak çevresinden bulamayanların en çok başvurdukları yöntemlerden biride sanal ortam ve arkadaşlık siteleri olmuştur. Önceleri sadece gençler arasında yaygınken bu yöntem son zamanlarda olgun ve 60 yaş üstü kişilerinde sanal ortamdaki arayışlarına şahit oluyoruz. Bu gayet normal çünkü 60 yaş üstü kişilerin evleneceği birini bulması çok daha zor. Her yaştan kişilerin böyle bir ihtiyacının olduğunu göz önünde bulundurarak yaşınız ve konumunuz ne olursa olsun sizlerden gelen mesajları ana sayfamızda yayınlıyoruz. Sizde ücretsiz okan vermek için yorum bölümüne mesajınızı yazarsanız en kısa sürede ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

💘Selam,Dul Bir Kadınım. Yeniden Evlenmek İstiyorum ve 52 Yaşımdayım. Burdur Merkezden Yazıyorum. 💘

Merhaba Selma ben Burdur’dan. 52 yaşımdayım ama yaşıma göre fazlasıyla enerjik biriyim. Her zaman yerinde duramayan heyecanlı ve yeni heyevanlar kovalayan biri oldum. Belkide evliliğimin bitmesinin ardındaki sebeplerden biride budur. Daha önceki eşimle aramızda büyük tartışmalar olmasa bile karşılıklı sevginin ve aşkın bittiğini gördük ve beraber ayrılma kararı aldık. Boşanmanın bu kadar kolay olacağını tahmin etmiyordum ama sandığımdan çok daha kolay oldu. Umarım bu kolaylık bende alışkanlığa dönüştürmez boşanmayı.

Sarışın zayif ve minyon biriyim. Kendime mutfakta çok güvenirim. Yemekler benim özel ilgi alanım diyebilirim. Mutfağa girdiğim zaman kendimi size saçma gelir ama çok daha özgür hissediyorum mutfakta. Belkide işime karşılamadığı tek yer orası olduğu içindir. Çok güzel ve çok çeşitli yemekler ve tatlılar yaparım, hiç üşenmem ama yemeyi fazla sevmiyorum. Çoğu zaman yemeyeceğimi bildiğim halde mutfağa girer,saatlerce uğraşır ve çeşit çeşit yemek yaparım. Sonrada hepsini komşularıma dağıtıyorum. Bu bana o kadar eğlenceli geliyor, o kadar mutlu oluyurum ki anlatamam.

Bunu genelde hafta sonları yapıyorum çünkü hafta içi çalışıyorum. Emekli olmama 3 yılım kaldı, sonrasında çalışmayı düşünmüyorum. Birde kafama göre dinamik gezmeyi seven birini bulur ve evlenirsem emekliliğin tadını ancak o zaman çıkarabilirim. Burdur merkezde bir ekspertiz bürosunda çalışıyorum. Maddi olarak normal seviyedeyim ve kendime yetebiliyorum. Eski eşimden bu yüzden tazminat ya da nafaka talebim olmadı. Paraya değer vermiyorum. Olduğu kadarı bana yetiyor. Benim yaşlarımda biri varsa evlenmek isteyen düzgün birisi,yazsın tanışalım.

💘Aslen Burdurlu’yum ve Almanya’da Yaşıyorum. Türkiye’den 30 yaş Altında Bir Bayanla Evlenmek İstiyorum. 💘

Merhaba arkadaşlar Mert ben. 35 yaşımdayım ve 30 yaş altında bir bayanla evlenmek istiyorum. Almanya Köln’de yaşıyorum ama aslen Burdurlu’yuz. Daha önce bir evliliğim oldu ancak anlaşamadığımız için ayrıldık. Önceki evliliğim yine benim gibi Almanya’da yaşayan gurbetçi bir ailenin kızdıydı. Benim kulağımdaki küpe, vücudumdaki dövmeler sizi aldatmasın. Kültürüne ve inançlarına bağlız saygılı ve milliyetçi biriyim. Tarz olarak bu şekilde yaşamayı ve böyle bir imajımın olması hoşuma gidiyor. Daha önceki evliliğimi küçük yaşta yaptığım için o zaman yaptığım hataları farkedemedim.

Şimdi baktığım zaman aslında o evliliğin yürümeyeceği en başından belliydi. Türkiye’den biriyle tanışmak istiyorum. Ben oraya 2 veya 3 yılda bir geliyorum. Bu yüzden orada çok fazla bir çevrem yok. Birkaç kez ailem bana evlenmem için bazı tanıdıklarını önerdiler. Oturduk konuştuk ama bir türlü içime sinmedi konuştuğum kişiler. Sanırım evlilik konusunda kısmetsiz biriyim. Almanya’da döner üzerine işyerim var ve çifte vatandaşlığa sahibim. Maddi konuları dert etmeyin. Yeter ki birbirimize karşı aşk dediğimiz o muşteşem duyguyu karşılıklı yaşayabilelim.

Modern görünümlü ancak kültürel değerlerini bilen, bilinçli ve millo değerlerine sahip çıkan,bu görüşte olan birini istiyorum. Yaş olarak benden büyük bayanlar olmaz. Yaşım daha fazla ilerlemeden evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Şehir olarak çok önemli değil ama Ege tarafından olursa daha kolay olur bazı şeyler. Daha önce evlenmemiş birisi olursa ayrıca mutlu olurum ama, çocuksuz olan boşanmış kişilerde olabilir. Sigara alkol gibi alışkanlıklarım yok. Sigara içen birine hayır demem ama alkol alan birisiyle olmaz. Bunu en baştan belirtmek isterim. Ciddi olan bayanlar numara ya da mail bıraksınlar. Teşekür ediyorum.

💘Merhaba Özden Ben Burdur’dan.65 Yaşımdayım,Emekliyim. Benden Daha Genç Biriyle Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba ismim Özden, 65 yaşımdayım ve hiç evlenmedim. Bu yaşıma kadar hayatıma giren, aşık olduğum erkekler oldu tabi haliyle ama hiçbiri ile evlilik düşünerek birliktelik kurmadım. Üniversiteden öğretim görevlisi olarak emekli oldum. Branşım istatistik. Bu yüzden rakamlarla aram iyidir. Çok hareketli ve aksiyon dolu bir hayatım oldu.Gerek yurt dışında gerek yurt içinde bircok yer gezdim. Maddiyata önem vermediğim için ne kazandıysam hepsini harcadım. Hiçte pişman değilim çünkü zaten hayatımızı daha keyifli hale getirmek için çalışıp uğraşmıyormuyuz.

Bende tam olarak bunu yaptım. Şimdi sadece emekli aylığım var ve oda bana fazlasıyla yeter. Evim kira değil. Ben ruhumda hala o dizginlenemeyen genç kızı hissediyorum ama benim yaşımda bana ayak uydurabilecek birini bulmam biraz zor. Bu yüzden benden biraz daha genç birisi olursa daha iyi hissederim kendimi. Açıkçası artık aşk yaşamak yada hayattan beraber keyif almak için değil ama sadece yalnız kalmamak için istiyorum bu evliliği. Bu kadar hareketli ve herkesin etrafımda ilgiyle bana baktığı bir yaşamdan sonra yalnız kalmak bana biraz zor geldi.

Şimdi ailem yok, öğrencilerim yok, dostlarımın hepsi kendi derdinde ve ben buna hiç alışık değilim. Alışmakta istemiyorum. Güzel bir evim var ve güzel yürekli, güzel ahlaklı biriyle hayatımızıda daha güzel hale getirebiliriz. Normalde duygusal birisi değilim ama bazen hiç sevmediğim kadar duygusal biri oluyorum. Galiba yalnız kalmaktan korktuğum zamanlar böyle oluyorum. 40 yaş üstü ve Ege ve Akdeniz civarından herhangi bir şehirden olabilir aradığım kişi. Buna takılmıyorum fazla ama kadına nasıl davranması gerektiğini bilen medeni birisinin olması benim açımdan şart. Evlilik düşünen olgun beyleri bekliyorum.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*