Bursa Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Gerçekten artık genciyle yaşlısı ile erkek kadın ayrımı yapmadan hemen herkes aşkı ve mutluluğu internette arıyor. İnternet üzerinden arkadaş bulabileceğiniz birçok sohbet kanalı, ücretsiz arkadaşlık sitesi, instagram ce facebook gibi birçok sosyal medya uygulaması bulunmaktadır. İslamisayfalar.com olarak sitemizin sosyal medya hesaplarınıda ziyâret edebilirisiniz ancak buradaki ilanları incelemek sizin için daha avantajlı olacaktır. Bizlere Bursadan ulaşan arkadaşlık partner ve evlilik ilanlarına sizler için yer vermeye çalışıyoruz ancak bu ilanlardan sadece ciddi olduğuna emin olduğumuz kişilerin ilanlarını yayınlıyoruz.

Bursa Orhangazi, Nilüfer ücret ödemeden bayanlarla sınırsız mesajlaşma, Gemlik Gürsu ve Mudanya’dan evlenmek isteyen, ciddi uzun süreli aşk yaşayarak evlenmeyi arzu eden olgun bayanlarla tanışmak için ücretsiz siteler, Orhaneli ve İnegöl olgun zengin ve güvenilir sevgili arayan yalnız bayanlarla tanışmak için ücretsiz arkadaşlık ilanları. Ayrıca bu sayfamızda Bursa dışından olan ancak Bursalı biriyle aşk yaşamayı isteyen kişilerde ziyaret edilebilirler.

💘Adım Ayça.33 Yaş. Bursa’dan Esmer Seven Beyler Arkadaşlık İçin Yazabilirler.💘

Selam arkadaşlar, Bursa’dan Ayça ben. İç mimarım ve mesleğimi keyif alarak yapıyorum. Hayatın her anından keyif alarak yaşamayı severim. Hayat benim için çalışmaktan ibaret değil. Çalışmak zorundayım ama çalışmadığım zamanlar çok sosyal ve aktif biriyim. Kimseyle kolay kolay tartışmam kavga etmem, kimsenin dedikodusunu yapmam. Sadece kendimle ilgilenirim ve beni ilgilendiren şeylerle meşgul olurum. Sosyal medya hesabım var ama daha çok sohbet kanallarında vakit geçirmeyi severim. Her gece uyumadan önce girerim bu tarz yerlere.

Biraz vakit geçirip çıkarım. Bursa merkezde kuzenimle birlikte yaşıyordum ama bir köpeğim vardı çok sevdiğim. Kuzenim içinde hayvan olan bir evde yaşamakta biraz zorluk yaşadı. Bende köpeğimi terk etmek istemedim. Bu yüzden yalnız yaşamaya karar verdim. Çünkü bu köpeğim yüzünden yaşadığım ilk sorun değil. Daha öncede üniversiteden arkadaşlarımla birlikte yaşarken evden çıkmak zorunda kalmıştım. Artık yalnız yaşamaya karar verdim çünkü sürekli ev değiştirmek ve kendimi başkalarına uyum sağlamak zorunda hissederek yaşamak istemiyorum.

Hem böylesi daha iyi oldu. Erkek arkadaşımı evde misafir ederken dahi çok rahat hareket edemiyordum. Biraz maddi olarak beni sarsacak belki ama en azından kafam rahat eder. Esmer orta boylarda normal kiloda biriyim. Mesleğim iç mimarlık olunca haliyle evimin çok güzel olması gerekiyordu. Biraz uğraştım ama çok güzel olduğunu düşünüyorum. Benim için yaşadığım yerin güzelliği şık olması önemli. Dağınık bir evde duramam. Beni kendine aşık etmeyi başarabilecek erkek varsa ben aşka varım. Olmuyorsa sosyal arkadaş olarak devam edebilirim. Israrcı ve aceleci erkekleri sevmiyorum. Buna göre yaklaşım yaparsanız sevinirim. Görüşmek üzere.

💘 Adım Tamer. Hayatımın Aşkıyla Tanıştım. Mutluluğumu Sizlerle Paylaşmak İstedim.💘

Selam arkadaşlar, Muğla’dan Tamer ben. 37 yaş bekar bir erkeğim. Geçtiğimiz yıl burada tanışma imkanı bulduğum hayatımın anlamı olarak gördüğüm kadını kader karşıma çıkardığı için çok mutluyum ancak sanırım benim bir vefa borcum var ve o borcu ödemek için burada aşk hayatımı sizlerle paylaşmak istedim. Geçen yılın yaz ayında buradan simdiki kız arkadaşım ve gelecekte umarım eşim olmasını çok istediğim Seval hanımla tanıştık. Tabi ilk günler her ikimizde birbirimizden çekiniyorduk rahat iletişim kuramıyorduk ve en önemliside Seval bana karşı biraz tereddüt ederek konuşturdu.

Tabi onada hak veriyorum çünkü beni hiç tanımıyordu ve güven sorunu yaşaması son derece normal bir durumdu. Ama zamanla konuştukça birbirimize alıştık, kendimizi daha iyi daha rahat ifade etmeye başladık.  Zaten bir süre birbirimize alışmıştık ve onunla konuşmadığım günlerde kendimi eksik hissediyor  huzursuz oluyordum. Nihayet aylar sonra Seval’den yüz yüze buluşma teklifi gelmişti. Ben bu konuda hiçbir zaman üstüne gitmedim ısrarcı davranıp onu tedirgin etmek istemedim. Sabrımın mükafatınıda sanırım aldım. İlk buluşmamız hem çok heyecan verici hemde çok güzeldi.

Seval’i ilk kez karşımda görüyordum. O gün hafta sonu olduğu için akşama kadar birlikte zaman geçirdik. Akşam olduğuna evine bıraktım ve o gece mutluluktan gözüme uyku girmedi. Daha sonra her hafta sonu buluşmaya başladık. Bir süre sonrada kardeşi ile tanıştım. Bende onu küçük kız kardeşimle tanışırdım. Şimdilik her şey yolunda gidiyor. Tabiki bizimde anlaşamadığımız konular oluyor ama her ikimizinde sakin davranması ve birbirmize olan sevgimiz saygımız daha büyük sorunlardan bizi koruyor. Seval ile evlilik yolunda ilerliyoruz. Bu mutluluğa vesile olduğu için sizlere tesekur etmek istedim. Hoşçakalın.

💘Selam.Adım Fikret. 60 Yaş Yalnız Erkeğim. 40 Yaş Üstü Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba Bursa’dan Fikret ben. Emekliyim ve yalnız yaşıyorum. Daha önceki evliliğimden iki kızım var ama her ikiside evli. İki kızımıda ben büyüttüm. Bu yüzden 20 yıl boyunca hayatıma giren bir kadın olmadı çünkü onların ihtiyaçları ve geleceği ile ilgilenmekten kendime çok zaman ayıramadım. Bu süre içinde beni etkileyen kadınlar oldu ama bir şekilde yakınlaşma imkanımız olmadı. İkinci kisimi geçen yıl evlendirince koca dünyada aslında ne kadar küçük ve yalnız olduğumu anladım. Evin içinde yapayalnız kaldım. Ne yapsam keyif alamaz oldum sanki hayat durdu benim için.

Ne kadar çok alışmışım onların varlığına. Her ikiside aynı yılın içinde evlendiler. Bie anda yalnız kalmak çok zor geldi bana. Bir işte çalışıyor olsaydım bu kadar etkilemezdim galiba. Maddi olarak iyi sayılırım rahatım istediğim gibi gezip tatil yapabilirim. Yanımda bulunan kadınında isteklerini maddi olarak karşılayacak gücüm var. Sohbetim iyidir, yanımda bir kadının sıkılacağına ihtimal vermiyorum. Aklımda evlilik yok ama ileriyi düşününce bazen evlenmem gerektiğine inanıyorum. Bu konuda hala çok net değilim. Belki fikrimi değiştiren bir kadınla tanışırsam evliliğe karşı bakışım değişebilir.

Sevdiklerime karşı cömert biriyimdir ve sevdiklerimden bir şey esirgemem. 40 yaş üstü özgür ve kimseye hesap vermek zorunda olmayan bir hanımefendi ile tanışmak için buradayım. Bursa ve ilçelerinden olabilir ama başka şehirden birini düşünmüyorum. Uzaklarda olsun istemiyorum çünkü her an yanımda olmasını isterim sevdiğim kadının. Dürüstlük ve samimiyet içerisinde güzel bir ilişki yaşayabiliriz. Sabırlı biriyimdir beklemesini bilirim. Kadın bana güvenene kadar asla hiçbir konuda ısrarcı olmam. Olayları akışına bırakarak yaşamak isterim. Ciddi bayanlar yazsın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*