Bursa Erkek Arayan Bayanlar

 

Bursa’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Selam ismim Ahsen ve 45 yaşımdayım. Kendine özen gösteren her konuda titiz bir bayanım. Çalışan, kendi ayakları üzerinde duracak kadar güçlü ve kendinden emin, kendine güvenen biriyim. Gıda mühendisi olarak bir firmada çalışıyorum. Daha önce evlilik yapmama rağmen çocuğum yok. Uzun zamandır da yanlız bir hayat yaşıyorum. Yanlız derken illaki çevremde değer verdiğim arkadaşlarım var ama bunlar aşktan ve sevgiden uzak yaşayan bir kadının içindeki boşluğu doldurmaya, yüzünde bahar çiçekleri açtırmaya, gözlerindeki güneşi parlatmaya yetmiyor. Daha özel,çok özel birini istiyorum bütün bunları bana yaşatacak. Bütün aşklarımı hiç yaşanmamış gibi aklımı ve kalbimi esir alacak bir aşk istiyorum. Duygusal,narin ve romantik bir kadınım. Belki de bu yüzdendir kırmızı şaraba hiç dayanamıyorum. Neredeyse her akşam bir kadeh beni kendime getiriyor. Ama her akşam yanlız yudumlamaktan bıktım usandım. Kadehte içtiğim artık yalnızlığım oldu yıllardır. Artık mutluluğuma şahit olsun kadehler. Huzuru doldurayım derin derin ciğerlerime.

Burada bekledigim yıllarca hasretle arzuladığım kişiyi bulacağıma inanıyorum. Ne benim burada bunları kaleme almam tesadüf olabilir, ne sen bunları tesadüfen okuyor olamazsın. Hayatımda küçük tesadüfler büyük aşklar getirmiştir hep. O yüzden tesadüf demiyorum ben burada oluşumuza. Benim gibi duygusal ve iyi niyetli birini istiyorum. Kadın ruhundan anlamalı. Kadını sözleri ile pamuklara sarıp ruhunu okşayabilmeli erkek. Kimseyi geçmişi ile yargılamam, bu doğru olmaz ama insanın referansıda geçmişidir. Bu yüzden biraz geçmişinede bakarım ve öğrenmek isterim geçmişini. Geçmişini bilmediğim adamın geleceği hakkında öngörüde bulunamam. Fikir sahibi olmadığım birinide hayatıma alıp kendimi onun kollarına bırakıp, pembe hayaller kuramam onun hakkında. Yaşadığım bu güzel şehirde ruhumu okşayıp beraber mutlu olacağımız olgun ve seviyeli bir erkek arıyorum.  

Bursa erkek arayan bayanlar, Osmangazi erkek arayan dul bayanlar, Nilüfer erkek arayan türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Gemlik erkek arayan zengin ve yanlız bayanların telefon numaraları, İnegöl erkek arayan suriyeli dul bayanların whatsapp numaraları, İznik olgun erkek arkadaş üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Mudanya seviyeli ilişki için erkek arkadaş arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Orhaneli evlenmek için erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Yenişehir dul bayanların whatsapp numaraları.!

Merhaba,Bursalı Olgun Beyler Buradamı.

Merhaba, ismim Gamze ve 28 yaşımdayım. Aslen Bursalı değilim ama kader hepimizi bir şekilde bir yerlere savuruyor ve benide Bursa gibi güzel bir şehire getirdi ve burada yaşamaktan mutluyum. Çocukluğum çok güzeldi benim. Gençliğimin ilk yılları da birçok kişinin gıpta ile baktığı birisiydim kendi çevremde. Babam memurdu o yıllarda. Üzerine bazı sorunlarda eklenince zorluklar içerisinde okumak zorunda kaldım. Okudum ve resim öğretmeni oldum. Benim için tabiki kolay olmadı  ama başarmak zorundaydım. Şu an maddi veya manevi bir sorunum yok ama içimdeki yanlızlık hissi ile baş edemiyorum. Ne yapsam olmadı ve olmuyor. Kolay aşık olan biri değilim belki de bu yüzden sadede birkez bir erkeği arzu ettim geçmişte. Onunla da bir şekilde ilişki kuramadık. Hayatımın büyük bölümünde zaten sorun ve sıkıntılar ile mücadele etmekten aska ayıracak zamanım olmadı ama olsaydı bile bundan farklı olacağımı sanmıyorum çünkü gerçekten birinden hoşlanma konusunda çok zorlanıyorum.

Olgun bir erkek istiyorum hayatımda. Babam yaşında da olmasın tabi ama yaş ve tecrübe olarak benden ileride olursa daha iyi olur. Erkekler konusunda tecrübeli biri değilim. Neye göre iyi olur dedim onu da tam bilmiyorum ama içgüdüsel olarak olgun erkekle mutlu olurum gibi bir hissiyatım var. Bu konuda biraz daha tecrübeye ihtiyacım. Tecrübe benim için sorun değil ama biriyle tanışsam ve sevgili olsam onu ne kadar mutlu edebilirim bu konuda biraz şüphelerim var. Güzellik olarak falan fena sayılmam heralde, çirkin olduğumu da düşünmüyorum. Makyaj sevmiyorum daha doğrusu beceremiyorum alışkın olmadığım için. Birine aşık olur ilişki kurarsam bu ilişkiyi daha çok erkeğin tecrübesi yürütecektir. Yaşı ve tecrübesi bana uygun bir erkek arıyorum. 

Merhaba,Bursa’dan Olgun Erkek İstiyorum. 

Merhaba adım Arzu ve 37 yaşımdayım. Bursa’da annemle birlikte yaşıyorum. İki kadın kendi halimizde kendi dünyamızda mutlu olmaya çalışıyoruz. Daha evvel bir nişanlılık dönemi yaşadım. Bende arayıpta bulamadığı ve başkasında bulduğu neydi bilmiyorum ama daha nişanlıyken beni aldattığına şahit oldum ve o günden sonra da evliliğe karşı ve erkeklere karşı biraz antipati oluştu bende. Erkeklere olan tavrım zamanla değişse bile evliliğe karşı hala soğuk bakıyorum. Zaten şu an fikrim değişse bile evlenmem pek mümkün görünmüyor . Annem zaten iyice yaşlandı ve bakıma muhtaç. Evlenip mutlu olmak için falan onu yanlız bırakıp gidemem. Onun rahatı ve huzuru benim mutlu olmamdan çok daha önemlidir benim için. Önceliğim her zaman o olmuştur çünkü o benim hayattaki tek varlığım, en kıymetlim. Hem mutlu olmak için evlenmekte şart değil. Evlenmeden de ne hayal ediyorsak gerçekleştirebiliriz. Yeterki o güveni duyalım, o uyumu görelim birbirimizde. 

Son derece bakımlı ve titiz biriyim. Kıyafetten makyajıma ve vücut bakımıma kadar herşeyime çok dikkat ederim. Narin ve hassas biriyim. Üzülünce çok belli eder, karşımdakine fazlası ile hissettirrim bunu. Naz veya kapris yapmayı beceremem. Açık sözlü olmayı tercih ederim. Yalana ve ihanete asla tahammül edemem. Bazen iyi birşey yapmak için bile yalan söylüyor insanlar ama niyetiniz iyide olsa bana yalanla gelemezsiniz. Dürüstlük benim kırmızı çizgimdir. Kimse hatasız günahsız değil bende o kadar anlayışsız biri değilim. Tabiki hataları  belli ölçüde tolere ederim ama yalan bulaşırsa bir ilişkiye gemi karaya oturuyor demektir. Benim gibi düşünen, olgun ve dürüst bir erkek istiyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*