Bursa Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bursa olgun bayan evlilik ilanları, Gemlik evlenmek isteyen zengin kadınların whatsapp numaraları ve fotoğrafları, Büyükorhan 65 yaş üstü evlilik, Gürsu ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bayanlarla tanışma, İnegöl kamu evlilik ilanları, İznik dini evlilik yapmak isteyen olgun bayan numaraları, Orhaneli evlenmek için olgun erkek arayan genç kızların arkadaşlık ilanları, Orhaneli evlilik siteleri ve sohbet, Orhangazi evlenmek için memur arayan bayanların whatsapp numaraları..

Bursa’da yaşayan ve evlenmek istediği halde, istediği gibi bir eş bulamayan erkeler ve bayanlar için bu sayfamızda sizlerden gelen evlilik ilanlarına yer veriyoruz. Gerçek kişilerden oluşan profilleri inceledikten sonra ilgilendiğiniz kişiye yorumlardan notunuzu bırakabilirsiniz. Sevgi ve saygı çerçevesinde yapılan ve ayrıca güvenlik riski oluşturmayan tüm mesajlarınız herhangi bir kısıtlama olmadan yayınlanacaktır. Mesajınızı yazarken karşımızda evlenmek, mutlu bir aile kurmak isteyen, ciddi ve seviyeli birinin olduğunu unutmayın. Mesajlarınız ne kadar detaylı olursa karşınızdaki kişiyi o kadar fazla etkileyebilirsiniz.

💘Merhaba Meltem İsmim. Bursa’dan Evlenmek İçin Olgun ve Zengin Erkek Arıyorum.💘

Merhaba Meltem ben Burda merkezden. 29 yaşımdayım ve bekarım. Olursa ilk evliliğim olacak ve son olur inşallah. Kimse mutsuz olup boşanmak için eğlenmiyor tabi evlilerin durumuna bakınca evlilik çokta özenip istenecek birşey gibi durmuyor. Benim fikrim bu birazda evlilikten ne bekleyip ne istediğimizle alakalı bence. Erkek farklı seyler hayal ediyor, kadının çok başka arzuları varsa o evliliğin mutlu bir evlilik olması bana kalırsa zaten imkansız. Her iki kişide aynı hayali kurup,aynı arzuları hissettiğinde evliliğin bir anlamı olabilir. Yoksa sürekli bir çatışma hali ve memnuniyetsizlik hergün alır başını gider.

Bu yüzden doğru kişiyi bulmanın tanımı ve tarifi bende çok daha farklıdır. Benimle aynı hayalleri kuran biri benim için doğru kişidir. Lise mezunuyum. Lise bittikten sonra üniversiteyi okumayı çok isterdim ama malesef çalışmak ve ayakta durmak zorundaydım. Okuyamadığım için içimde bir burukluk var tabi ama yinede geçmişe fazla takılmadan yaşamaya çalışıyorum. Bursa merkezde 5 yıldızlı bir otelde çalışıyorum. Burası benim ilk iş yerim ve yıllardır buradayım. Otelde çalışmak öyle göründüğü kadar kolay değil ama. Özellikle erkeklerin bakışları sürekli üzerimde olunca bazen rahatsızlık verici oluyor.

Benden daha olgun 35 yaş üstü biriyle hayatımı birleştirmek istiyorum ve ayrıca maddi olarak güçlü olsun istiyorum. Evlenince maddi sorunlarla boğuşmak istemiyorum. Rahat yaşamak istiyorum ve bunda yadırganacak bir durum yok sanırım. Çünkü herkes rahat yaşamak ister. Giyim tarzı olarak rahat giyinirim. Dekolte severim. Aşırı kıskanç olanlarla anlaşamayız. Bundan eminim. O yüzden takıntılı arkadaşlar benimle zaman kaybetmesin. Daha açık ve modern düşünenler yazarsa tanışır konuşuruz. Anlaşabilirsek zaten devamı gelecektir. Bursa ve çevresindeki beyler sadece. Diğer illeri düşünmüyorum.

💘Merhaba Arkadaşlar Savaş İsmim. Bursa’da Yaşıyorum. Genç Eğitimli Bir Bayanla Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba Savaş ben Bursa merkezden. 37 yaşımdayım ve bekarım, daha önce evliliğim olmadı. Yaşam tarzım evliliğe çok uygun değildi. Belki halada öyledir ama bir yerdede evlenmek ve aile kurmak şart. İşim gereği Bursa’da çok durmuyorum. Genelde İstanbul, Bolu gibi illere iş görüşmeleri için gidiyorum. Küresel düzeyde bir markanın bölge temsilcisiyim. Biraz stresli bir işim var ama benim için tek tesellisi gezmeyi seviyor olmam ve iyi bir kazancının olması. Mesleğim gereği gittigim her yerde sayısız insan tanıdım. Haliyle çoğu zaman bakımlı ve güzel bayanlarla iş görüşmeleri, zamanla arkadaşlığa hatta aşka dönüşenler bile olmuştur.

Evliliği bu zamana kadar hiç düşünmedim ve evlilikten sürekli kaçtım. Özellikle annem çok isterdi evlendiğimi görmeyi. Malesef ona bu mutluluğu yaşatamadım. Bu benim içimde kalan kapanmayacak bir yara olacak kalacak sonsuza kadar. Ama bari geride kalan tek varlığım olan babama bu mutluluğu görmeyi ve ona bu sevinci yaşatmayı istiyorum. Bu belki buraz teselli olur bana. Ailemin tek çocuğu olduğum için bu konu beni son zamanlarda psikolojik olarak etkilemeye başladı ve bende baskı oluştu bir şekilde.

Bu yüzden artık tüm işlerimi ikinci plana attım ve sadece evliliğe odaklandım. Çevremde tanıdığım çok fazla bayan var ama kimi düşünsem onunla evlilik olur mu falan diye, hiçbiri içime sinmiyor,aklıma yatmıyor. Daha öncede çevremde bu tarz sitelerden tanışıp evlenenlerin olduğunu bildiğim için ilk önce burada şansımı denemek istedim. Genç ve kültürlü eğitimli birini istiyorum eş olarak. Çalışan birisi olursa daha güzel olur. Çalışıyor olmasını istememin nedeni maddi kaygılar değil. Şehir olarak nereli olduğunuz önemli değil ama çok uzak olmazsa iyi olur. Mesaj atan arkadaşlarla tanışabiliriz.

💘Adım Helin,42 Yaşımdayım. Bursa’da Ailemle Yaşıyorum. Benim Yaşlarımda Evlenmek İsteyen Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhabalar, ismim Helin. Babam Türk ve annem Ukraynalı. Ama ben burada doğup büyüdüm. 42 yaşımdayım ve daha önce evlilik yapmadım. Evliliğe dair bazı çekincelerim vardı ve halada bu tereddütlerimi tam olarak aşabilmiş değilim. Ama hayatta sonsuza kadar yalnız yaşanmıyor. Korkularımın üzerine gitmek istedim ve bu yüzdende burada sizlerleyim. Sanal ortamda daha önce tanıştığım, görüşüp vakit geçirdiğim kişiler oldu. Yakınlarımdan doğru kişiyi görmediğim için evlilik konusundada ilk önce burdan denemek istedim. Bizim inşaat ve emlak üzerine aile şirketimiz var ve babamla beraber çalışıyorum.

Nedenini tam olarak bilmesemde hayattan genel olarak keyif almıyorum. Ne istesem alabilirim, istediğim yere gidebilirim,herşeyi yapacak maddi imkanım var,sağlığım yerinde ama mutlu değilim. Bu nankörlük değil. Sahip olduğum değerlerin, nimetlerin bilincindeyim ama bunlara sahip olmak beni sadece daha rahat yaşatıyor, benim mutlu olmamı sağlamıyor. Biraz geç kaldım biliyorum ama artık evlenmek ve hayatımı başka bir boyuta taşımak istiyorum. Bunu yapmam gerek artık. Çünkü bugün bunu yapmazsam ileride çok daha yalnız ve kötü günler geçirebilirim.

Artık anne olabilirmiyim bilmiyorum ama olamazsam eğer hayattaki en  büyük pişmanlığım bu olacak. Dünyaya benden bir parça sebep bırakmak isterdim benden geriye kalacak olan. Hiç kıskanç birisi değilim ve kullanılmayıda çok sevdiğim söylenemez. Sakin ve genelde durgun bir yapım var. Çılgınca şeyler yaparak eğlenmek çok bana göre değil. Ne yapacaksam kendi evimde yapmayı severim. Dışarı çıkmayı falan çok sevmiyorum. Kültürlü olgun ve eliy bir erkek arıyorum. Hemen evlilik olacak değil tabi. Şimdilik tanımak istiyorum sadece. Ciddi olanlar yazsın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*