Büyükçekmece Bayan Arkadaş

60 Yaşımdayım. Büyükçekmece’den Evlenecek Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba, ismim Hayriye. 60 yaşındayım İstanbul Büyükçekmece’de yalnız yaşıyorum ve 2. kez evlenmeyi düşündüğüm için bu ilanı yazıyorum. Daha önce 20 yıldan fazla süren bir evliliğim oldu ve bu evlilikten çok sevdiğim iki oğlum ve birfe kızım var. Çocuklarımın hepsi yetişkin insanlar ve kendi hayatlarını kurdular. Haliyle benfe yalnız kaldığım için artık yeniden evlenmek zamanının geldiğini düşünüyorum. Gümüşhaneli’yim ama hayatım İstanbul Büyükçekmece’de geçti. Uzun yıllar önce buraya evlenerek gelmiştim. Kaybettiğim eşimle her evlilikte olduğu gibi bizimde küçük çaplı sorunlarımız vardı ama evliliğimde genel olarak mutluydum ve eşimi seviyordum.

Ancak onu erken kaybettim. Çocuklarımı yalnız başıma büyütmek zorunda kaldım. Tabi üç çocuğu büyütmek ve bu sırada hayata tutunabilmek yalnız bir kadın için hiçte kolay değildi. Bütün bunları başardığım için kendimle gurur duyan olgun bir kadınım. Çocuklarım olmasaydı belki bu kadar güçlü bir kadın olmayabilirsin. Onların varlığı, onlara olan sevgim beni daha güçlü tuttu. Hayata ve zorluklarına karşı direnmek ve başarmak zorundaydım, başka çarem yoktu. Onun için yıllarca çalışarak çocuklarıma hem annelik hem babalık yaptım. Bütün bunları yaparken bu zorluklarla uğraşırken yanımda elbette ki bana destek olan dostlarım oldu. Arkadaşlarım ve dostlarım hala yanıbaşımdalar. Onlara güvenim sonsuz onların sayesinde ve kendi mücadelemle güçlü bir kadın olabilsemde mutlu bir kadın değilim. Çok uzun zamandırda mutluluğu tatmadım.

Genel olarak çok düzenli bir hayatım var bu düzenimi bozmak istemem ancak mutlu olmayıda istiyorum. Benim yaşımda bir kadın için arkadaşlık kurmak flört etmek ve sevgili olmak çokta uygun olmayabilir. Hayatımın bundan sonraki kısmını yalnız dul bir kadın olarak yaşamak istemiyorum. Bu yüzden İstanbul Büyükçekmece’den benim gibi yalnız olan ve çocuklarının yanında olmayan birini tanımak istiyorum. Benim yaşımdaki kişiler çok iyi bilirler ki bir yaştan sonra çocukların sorumluluğunu alamıyoruz. Şu an bir çocuk büyütecek yaşta değilim, çocuğu olan birini kabul edebilirim benim açımdan hiç sorun değil. Ama çocuğundan ayrı yaşayan birinin olması gerekir. Mesajlarınızı bekliyorum.

Büyükçekmece Erkek Arkadaş Arayan Olgun Bayan İlanları

Büyükçekmece erkek arkadaş arayan genç kızların arkadaşlık ilanları ve profil fotoğrafları. Büyükçekmece evlenmek için erkek arkadaş arayan yalnız bayanların ücretsiz evlilik ilanları. Büyükçekmece evlilik isteyen olgun yalnız bayan ilanları. Büyükçekmece evlilik ve arkadaşlık ilanları. Büyükçekmece ücretsiz arkadaşlık ilanları ve sohbet siteleri. Büyükçekmece evlenmek isteyen dul ve yalnız bayan ilanları.

28 Yaşımdayım, Bekarım. Büyükçekmece’den Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, İstanbul Büyükçekmece’den Sevda ben. 28 yaşımdayım ve bekarım. Aslında ben şu anda kapalı bir bayanım ama buraya türbanlı resmini koymayı uygun bulmadığım için eski bir fotoğrafımı koydum. Burada olma amacım ise benim gibi muhafazakar düşünceye sahip yakışıklı 30 yaş civarında bir erkek arkadaşla tanışmak ve ciddi seviyeli bir arkadaşlık kurabilmek. Birkaç ay öncesine kadar çok farklı bir hayatım vardı. Şu an düşündüğüm ve yaşadığım her ne varsa birkaç ay öncesine kadar tam tersini düşünüyor ve yaşıyordum. Ama daha sonra kendimi çok farklı bir dünyanın içerisinde buldum. Mini etek giyen sürekli makyaj yapan ve dekolte seven bir kadındım.

Sonrasında ise tamamen eskiye göre zıt bir hayat yaşamaya başladım. Şu an kapalı giyiniyorum ve gezip eğlenmekten ziyade sürekli kitap okumaya çalışıyorum. Çalışan bir bayanım ve özellikle akşamları kitap okumaktan araştırma yapmaktan ve kendini geliştirmekten büyük keyif alıyorum. Ancak her ne kadar muhafazakar düşünceye sahip olsak bile yalnız olmak o kadar sıkıcı ve kötü bir durum ki bazen yapmayı istemediğimiz şeyleri yapabiliyoruz. Mesela arkadaşlık ilanı yazmak benim hiçte istediğim bir durum değildi ama şu an yalnızlığın acısını o kadar derinden yaşıyorum ki buna mecbur hissettim kendimi. Kapalı giyinmeye başlayınca hem ailemden hem arkadaşlarımdan bana pozitif tepkiler verenlerde oldu beni beğenmeyenlerde oldu ama başkalarının düşüncesine önem vererek yaşayan birisi olmadığım için bunların hepsini kulakardı ediyorum.

Sonuçta herkesin hayatı kendine ve kim nasıl mutlu oluyorsa kendini ne şekilde huzurlu hissediyorsa o şekilde yaşamalıdır. İstanbul Büyükçekmece’den kendisine kapalı ve seviyeli bir bayan arkadaş arayan olgun ciddi ve dürüst beyler varsa ben tanışmayı kendi adıma çok isterim. Tanışacağım kişiyle uzun süreli bir arkadaşlık düşündüğüm için tıpkı benim gibi muhafazakar düşünceye sahip olmasını tercih ediyorum. Brnim bu ilişkiden beklentim birbirimize her yönümüzle katkıda bulunabilmek. Benim gibi düşünüyorsanız mesaj yazın ve tanışalım.

Büyükçekmece’den Seviyeli Elit Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, İstanbul Büyükçekmece’den Nihal ben. 48 yaşındayım ve dul bir kadınım. Bu yüzden kendi hayatını kendim kazanmak zorundayım. Zaten küçük yaştan bu yana hep çalışan bir kadın oldum. Şu an ise kariyerimin belkide sirvesindeyim diyebilirim. Büyük bir şirkette yönetim kademesinde çalışmaktayım. Sarışın oldukça bakımlı kendine dikkat eden bakımına özen gösteren bir kadınım. Çünkü kendimi seviyorum ve değer veriyorum. Her insanın bazı özellikleriyle dikkat çektiğini düşünüyorum. Ben ise mavi gözlerimden dolayı çok dikkat çekiyorum. Gözlerimi herkes çok beğenir tabiki bende beğeniyorum.

Modern bir kadın olmama rağmen çok fazla açık giyinmeyi tercih etmiyorum. Sanırım uzun yıllardır kendimi hep açık giyinmemeye alıştırdığım için dekolte giydiğim zaman kendimi rahat hissetmiyorum. Beğenilmeyi başkaları tarafından dikkat çekmeyi tabiki isterim bunu herkes ister ancak gittiğim her ortamda gözlerin üzerimde olmasıda beni bazen rahatsız ediyor. Tıpkı benim gibi kendisine dikkat eden özen gösteren temiz kokan kariyer sahibi ve üslubu düzgün seviyeli birini arıyorum. Açıkça söylemem gerekirse aslında hayalini kurduğum kişi gerçek hayatımda vardı ikimizde birbirimizden hoşlanıyorduk ancak o kişi evli olduğu için arkadaşlığımızı daha fazla ilerletemedik.

Sonuçta ben kendimi o kadının yerine koyduğum zaman asla böyle bir duruma düşmek istemediğim için başka bir kadınıda hiçbir erkeğin benimle aldatmasını istemem. Evlilikleri yolunda gitmediği için boşanma aşamasındaydılar. Bende uzun bir süre onların ayrılmasını beklemek zorunda kaldım. Ancak uzun süre beklememe rağmen o boşanma hiçbir zaman gerçekleşmedi. Tabiki bundan mutsuz olacak değilim hatta mutlu bile oldum diyebilirim ancak ben onunla arkadaşlığını bitirmek zorunda kaldım. Bu yüzdende çevremde bana uygun başka hiç kimse olmadığı için arkadaşlık sitesine ilan vermeyi denemek istedim. Büyükçekmece’den olgun seviyeli ve elit beyler bana yazabilirler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/buyukcekmece-bayan-arkadas/,

1 yorum

  1. Tekis5757 Istanbudan katılıyorum evli boşanmış kaçamak arayan hanımlar mesajlarınız bekliyorum gizlilik önemli lütfen elit hanimlar gizlilige onemveren biriyim besyuzotuzalti yediyuzyirmi beş ** seksendortde vassapdan mesajlarınızı bekliyorum vassap saglamdir ciddi hanımlar mesajlarınız bekliyorum gizlilik önemli lütfen elit hanimlar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*