Çamlıdere Bayan Arkadaş

27 Yaşımdayım. Çamlıdere’den Seviyeli Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba Yasemin ben. Ankara Çamlıdere’de yaşıyorum ve 27 yaşındayım. Bekarım hiç evlilik yapmadım. Kumral kızıl saçlı güzel sayılabilecek yalnız bir kadınım. 30 yaş ve üzerlerinde seviyeli olgun bir erkekle tanışmak arkadaş olmak güzel vakit geçirmek ve hayatı daha güzel birlikte yaşayabilmek için buradayım. Güzelliğim ve fiziğim fena sayılmaz. Çekicilik konusunda kendime yeterince güveniyorum. Kolay kolay hiçbir erkeğin reddedemeyeceği kadar güzel sayılırım. Küçük bir yerde yaşıyorum ve burada yapabileceğim şeyler çok kısıtlı olduğu için hayat benim için oldukça can sıkıcı geçiyor. Hem sosyal hayattan uzak kalmak hemde aşksız ve sevgisiz bir hayat sürmek çok anlamsız ve sıkıcı geliyor.

Bir işte çalışıyorum, çalışıyor olsaydım bu kadar sıkıcı olmayabilirdi her şey. Sürekli evde oturmak zorunda kaldığım için bu sıralar çok bunaldım. Dışarı çıkıp gezmek istesem bile küçük bir yer olduğu için gidebileceğim bir yerde yok diyebilirim. Ailem çiftçilikle uğraşıyor. Ben normalde bu tarz işleri çok sevmiyorum ama canım sıkılmasın diye bazen bahçe işlerinde onlara yardım etmeye çalışıyorum. Normalde kitap falan okumayıda sevdiğimi söyleyemem ama yapacak hiçbir şey bulamayınca bazen kitap okuyorum, bazen şarkı sözü yazmaya çalışıyorum.

Sesimin güzel olduğunu söylerler. Sadece hobi niyetine şarkı sözü yazıp beste yapıp seslendiriyorum ve sosyal medya hesabımdan bunları yayınlamak ve insanlara dinletmek bana büyük keyif veriyor. Ama bunların hiçbirisi kalbimdeki boşluğu doldurmaya yetmiyor seviyeli ve dürüst birisiyle tanışmak ve hayata biraz renk katmak amacımm. Benimle aynı amacı güden ve aynı hayalleri kuran, Ankara Çamlıdere ve yakınlarındaki beylerle tanışmak ve bir süre mesajlaşarak sohbet etmek isterim. Arkadaşlığım tabi ki hep sanalda kalmayacak ama ilk başlarda bu şekilde birbirimizi tanımamız daha doğru olur, bu yüzden biraz sabırlı olmanız gerekecektir. Olgun ve ciddi bir beyler yazabilirler.

Çamlıdere Erkek Arkadaş Arayan Yalnız Bayanlarla Sohbet

Çamlıdere olgun ve dul bayanlarla sohbet. Çamlıdere erkek arkadaş arayan yalnız bayanlarla WhatsApp sohbet. Çamlıdere arkadaşlık ve evlilik ilanları. Çamlıdere ücretsiz sohbet siteleri. Çamlıdere seviyeli arkadaş arayan genç bayanlarla sohbet. Çamlıdere evlenmek için arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Çamlıdere 40 yaş olgun ve yalnız bayanlarla tanışma ve sohbet. Çamlıdere dul bayanlarla sohbet ve arkadaşlık.

İsmim Jülide. Çamlıdere’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Jülide. 33 yaşındayım ve Ankara Çamlıdere’de öğretmenlik yapıyorum. Aslen Rizeli olduğum için ailem orada ve ben burada yalnız kalıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım ama bir kez nişanlanmıştım ama evlilik olmadı. Şu an burada olgun bir erkek arkadaş arıyorum. Tanışacağım kişiyle hayat boyu hep arkadaş mı kalırız, yoksa ilişkimiz ilerler evlenir miyiz, bunun kararını şimdiden vermeniz biraz saçma olur. Bunu bize zaman gösterecektir. Benim aradığım şimdilik sadece güvenebileceğim olgun biriyle tanışarak sohbet etmek vakit geçirmek.

Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde meslek hayatımla ilgili bazı sıkıntılar yaşadığım için yaşadığım sorunlar beni maddi olarak zor duruma düşürdü. Hem maddi hem psikolojik birçok sorunla mücadele ettim. ama sonuç olarak şu anda çok iyiyim ve mesleğimle ilgili hiçbir sorunum kalmadı. Üniversite okuduğum yıllarda kendi sınıfımdan biriyle arkadaş ve sevgili olmuştuk, okulu bitirmeden hemen önce son senemizde ailelerimizinde onayını alarak nişanlanmıştık ancak yaptığımız nişandan kısa süre sonra çok büyük sorunlar yaşadık. İlişkimiz bir anda hiç tahmin etmediğimiz bir aşamaya geldi. Ailemin haberi olmasaydı ondan ayrılmak benim için bu kadar zor olmazdım Beni istemeyeni bende istemem, diyerek kendi yoluma bakabilirdim, ancak ondan ayrılırken yaşadığım sorunlar beni aileme karşıda zor duruma düşürdü.

Yeniden aynı sıkıntıları yaşamamak için artık belirli bir süre hayatımdaki kişiyi ailemle tanıştırmayı düşünmüyorum ancak karşımdaki kişiden emin olduktan sonra ailem arkadaşlığımızdan haberdar olacaktır. Kendim hakkımda çok güzel biri olduğumu iddia edemem ama samimiyetime her şeyden çok güvendiğim için bu yönüme sizinde güvenmenizi ve inanmanızı isterim. Hiçbir zaman inanmadığım bir şeyi bir başkasına söylememm Şu an burada tek istediğim olgun ve dürüst biriyle tanışmak ama o kişi kamuda çalışan bir kimse olursa sevinirim. Çünkü tanışacağım kişi eğitimli ve seviyeli, düzgün meslek sahibi birisi olsun istiyorum. Eğer sizde benim kadar ciddiyseniz ve karakterinize güveniyorsanız tanışabiliriz.

Selam. Çamlıdere’den Olgun ve Zengin Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Ismim Sıla, Ankara Çamlıdere’de yaşıyorum ve 29 yaşındayım. Olgun ve zengin bir erkekle tanışmak istiyorum. Daha önce evlilik yapmış, sarışın çok güzel ve çekici bir kadınım. Kısa bir süre yurt dışında yaşadım ama şu an Çamlıdere’deyim. Yakın bir akrabamızın oğlu ile geçmişte bir evliliğim oldu. Onlar aile olarak Almanya’da yaşıyorlardı. Yakın akrabam olmasına rağmen evlendiğim o çocuğu çok iyi tanımıyordum. Çünkü zaten senede sadece birkaç gün görme fırsatım oluyordu. Akrabamız oldukları içinde evlilik sürecini fazla uzatmak istemedik apar topar bir evlilik yaptık. Evlendikten sonra Almanya’ya yerleştik ancak oraya gittikten sonra gördüm ki evlendiğim kişinin çok farklı bana çok ters gelen bir hayatı vardı.

Her şeyden önemlisi çok alkol alıyordu ve çok eğlence düşkünüydü, sürekli arkadaşları ile vakit geçiriyordu ve bana çok az zaman ayırıyordu. Bir süre bu duruma sabretmek zorunda kaldım ama sabrımında bir sınırı olduğu için bir yere kadar sabredebildim. Bu konuda aileside bana yardımcı olmayınca ayrıldım ve yeniden ailemin yanına döndüm. Şu an Çamlıdere’deyim, çalışmıyorum ve ailemin yanında kalıyorum. Oysa Almanya’ya giderken çok güzel ve çok renkli hayallerle gitmiştim. Eğlenmeyi bende severim ama malesef eşim benimle değilde arkadaşlarıyla eğlenmeyi onlarla vakit geçirmeyin seçti. Onun bu seçimine saygı duydum ve onu hayatımdan çıkardım.

Bir süredir hayatımda kimse yok. Genç yaşta dul kalmak benim için o kadar kolay olmadı tabi ki. Moralim çok bozuldu ve kendimi eve kapattım. Bana destek olacak birine çok ihtiyacım var ama bu kişinin olgun karizmatik ve zengin biri kimse olmasını özellikle istiyorum. Çamlıdere küçük bir yer olduğu için belki aradığım gibi birini bulmam zor olabilir. Bu yüzden Ankara’nın diğer ilçelerinde aradığım özelliklere sahip kişilerde yazabilirler. Bana yazarken tüm özelliklerinizi detaylı bir şekilde anlatmanızı istiyorum. Sadece telefon numarası yazan yada özelliklerinden çok kısa bahsedilen kişiler benden cevap beklemesinler lütfen. Ciddi kişiler yazarlarsa sevinirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*