Çanakkale Dul Bayanlar

Selam,Çanakkale’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Songül. 32 yaşımdayım. Boyum 170 ve 58 kiloyum. Çanakkale merkezde yaşıyorum. Bir medya kuruluşunda muhabir olarak çalışıyorum. Çekici, bakımlı ve eğlenceli bir bayanım. Aslan burcu kadınıyım ve özel günlere önem veririm. Açık sözlü biriyim. Kim ve ne olursa olsun doğru bildiğimi söylerim ve yaparım. Bu açık sözlülüğüm çoğu zaman başıma dert açsa da beni birçok dertten de kurtarmıştır. Hiç birşey değilse bile en azından kafam rahat ediyor. Ben düşüneceğime herşeyi açıkça insanların yüzüne söylerim ki ben değil onlar düşünsün. En azından insanlarım arkasından sinsi oyunlar çevirmem, kimsenin arkasından konuşmam ve kimsenin yüzüne söylemeyeceğim sözü arkasından da söylemem.

2 yıl süren bir evliliğim oldu. Çocuğum olmadı çünkü kendimi anne olmaya hazır hissetmiyorum. Genç bir kadın olarak hem o sorumluluğu almaya cesaret edemedim, hemde hayatın  güzelliklerini çocuk yaparak sonlandırmak istemedim. Hayatıma giren ve girmek isteyen çok erkek oldu ama çok azına o şansı verdim. Verdiklerimde o şansı çok iyi kullanamadılar. Özellikle kıyafetime karışan, oraya gitme, şunu yapma falan diyen erkeklerden hoşlanmıyorum. Yani bir kadını sahiplenmenin bu olduğunu sanmıyorum. Bu konuyu erkekler biraz yanlış anlıyor. Bir kadını kısıtlayınca onu daha çok sevmiş, daha çok değer vermiş olmuyorsunuz. Bir kadını sevmek ve ona sahip çıkmak bu değil. Zor zamanlarda benim kadınım dediğin kişinin yanında durabiliyor musun yoksa kaçıyor musun. İşte  kadına verdiğin değer tam olarak burada ortaya çıkıyor. Kolay zamanlarda herkes bilir bir kadınla zaman geçirip eğlenmeyi. Gerçek erkek kendini zor zamanda gösterebilen kişidir.

Dekolte giyinmeyi seviyorum ve buna karışılması hiç hoşuma gitmez. Sadece bu bile bir erkekten uzak durmama yeterlidir. Sevgilim diyeceğim kişi benden yaş olarak olgun olmalı. Benim yaşamdaki kişilerle arkadaşlık kurabilirim ama asla bir aşk yaşamam. Bu yüzden benden olgun, kaliteli yaşamayı seven, maddi manevi sorunları olmayan Çanakkale beylerinden mesaj bekliyorum. 

Beni Tanımayan Mutluluğu Tanımamıştır. 

Herkese merhaba. Adım Firdevs ve 36 yaşında deli dolu, çılgınlıkta sınır tanımayan dul bir kadınım. Yani size saçma gelecek belki ama bazen iyiki de dul kalmışım diyorum. Evlenip boşanmasaydım belki de kendimi bu kadar özgür hissedemez,özgürlüğün nasıl bir lüks olduğunun farkına varamazdım.Belki de bu eski eşimin çok baskıcı olmasından kaynaklı böyle düşünüyor da olabilirim ama dönüp arkama baktığım zaman evlenmenin hiçte mantıklı birşey olmadığını anlıyorum. Yani neredeyse boşandım diye parti verip kutlama yapacak durumdayım.

Ailemde eski eşim gibi baskıcı ve tutucu. O yüzden yanlız yaşamayı tercih ediyorum. Yanlız yaşamayı seviyorum. Aynı evi ikinci bir kişiyle paylaşmak istemem. Bu şekilde hayattan daha çok keyif alabiliyorum. Deli dolu çılgın bir yapım var. Çekici ve güzel bir kadınım. Güçlü erkeklerden hoşlanıyorum. Erkek güçlü değilse sorunları hızlı çözemiyor ise o erkekten soğurum. Ayakkabı ve transparan elbiseler karşı zaafım var. Erkekte de kıyafete dikkat ederim.

Çanakkale’de bir banka da çalışıyorum. Çevremde benimle ilgilenen hatta benimde ilgimi çeken erkekler var ama birkaç kez sanaldan arkadaş edindim.Emin olun çok daha keyifli ve heyecan verici oluyor sanal dünyada tanışmak. Tabi burada önemli olan güven duygusu. Erkeğin kadına o güveni vermesi gerekir. Güven olmayan yerde hiç birşey olmaz.Bir kadın olarak erkeğine güvenmek bana asla zarar vermeyeceğine inancımın tam olmasını isterim. Çünkü bunu her kadın ister. Ne kadar güçlü olursa olsun kadın erkeğe sığınacak sağlam bir liman bakmak ve öyle görmek ister. Erkeğin aciz kaldığı kadına maddi manevi zarar vermeye başladığı anda kadın için artık o erkek uzak durulması gereken tehlikeli bir maddeden başka birşey değildir. Çanakkale’de yaşayan istediğim özelliklere uygun maddi sorunu olmayan ve eğlenmeyi, çılgınlık yapmayı seven biriyle tanışmak istiyorum.

Çanakkale’de Yaşayan Olgun Beylere Selam.

Merhaba beyler Neslihan ben. 37 yaşımdayım. Boyum 177 ve 65 kiloyum. Balıketli ve bakımlı bir kadınım. Çanakkale merkezde annem ile birlikte yaşıyoruz. Daha önce hiç evliliğim olmadı. Sanırım evlilik istememe nedenim annemi yanlız bırakmak istemeyişim. Çünkü annem hayatta çok zorluk yaşamış bir kadın. Özellikle de beni yetiştirebilmek için kendinden birçok konu da ödün verdiğini, benim için birçok isteğini ertelediğini veya isteklerinden  vazgeçtiğinin farkındayım. Bu yüzden şimdi de kendinden ödün verme sırası bende diye düşünüyorum. İnce fikirli ve duygusal biriyim.

Hemen her konuda düşünmeden hareket etmek istemem ve sakin bir kafayla düşünmeden de önemli kararlar almak istemem. Çünkü acele ile verilen her karar risk taşır ve hata yapma ihtimaliniz artar. Benim hata yapma gibi bir lüksüm yok.Annem bana düşkün. Benim zarar görmem durumunda onun buna dayanabileceğini sanmıyorum. Bu yüzden hayatıma çok az erkek aldım ve aldıklarımın hepsi de gerçekten bana değer veren kişilerdi. Benim evlenmek gibi bir düşüncem olmadığı için zaman içerisinde kopmalar oldu.Ne kadar sevsek ve sevilsekte ilişkiler de tıpkı  insanlar gibi; doğuyor, büyüyor ve ölüyorlar. Her aşkın kaderi sonunda yerini koyu bir karanlığa bırakmak oluyor. Sonra yeniden biti çıkıyor karşınıza ve yeniden hayatınıza bahar geliyor.

Duygusal, şiir ve kitap seven, romantizm seven ve sahiplenilmekten hoşlanan bir kadınım. Benim gibi olgun beylerle bir aşkı en güzel şekliyle, kırıp dökmeden, huzurla yaşamak isterim. Maddiyata önem veren biri değilim. Birlikte olduğum erkeğe asla yük olmam. Küçük basit hediyeler dışında pahalı hediyeler kabul etmem. Çünkü o insanın emeği benim bir anlık mutluluğumdan daha önemli. Bana vereceği en büyük hediye samimi bir sevgi ile sadakati olacaktır. Maddi olarak çok şükür rahatım yerinde.Bu anlamda hiç bir zaman yanımdaki kişiyi yormam. Hayatımda görmek istediğim kişi huzur dolu olmalı ve bu huzuru bana da yaşatacak biri olmalı. Küçük sorunları büyüten kaprisli biri değilim ancak her kadın gibi bende değer görmek isterim. Yaşı bana uygun dürüst ve aşkın değerini bilen Çanakkale’de yaşayan beyler mesaj atabilirler. Şimdilik hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*