Çanakkale Erkek Arayan Bayanlar

Çanakkele’den Genç Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nergiz. Çanakkale’de yanlız yaşayan bir bayanım. Daha önce evlilik yapmadım ve bekar biriyim. 52 yaşımdayım. Boyum 173 ve 52 kiloyum. Koç  burcu kadınıyım ve bazı özelliklerini taşıyorum. Daha önce evlilik yapmadım çünkü evliliğe hiçbir zaman sıcak bakmadım. Çünkü evlenip evde temizlik yapıp çocuk büyütmek benim yapabileceğim birşey değildi. Gençlik yıllarımdan bu yana her zaman gezmeyi,eğlenmeyi, çılgınca hayallerin ardından gitmeyi ve özgür yaşamayı sevdim. Ben bir erkeğe bağlanıp kalmam. Kimseyi ona bağlanacak ve bir ömür çekecek kadar sevmedim. Tabiki hoşlandığım kişiler, aşık olduğum arzuladığım kişiler olmuştur ama sevmek başka birşey. Özellikle ömür boyu onunla birlikte yaşamayı göze almak için sevmekte yetmeyebilir başka şeylerde gerekir bunun için. Açıkçası ben o strese giremem.

Rahatına düşkün bir kadın olarak bugün bizim anladığımız formatta bir evliliği hadi biriyle yaptım diyelim, yürütmem bana göre imkansız. Belki bir süre birlikte yaşamak olabilir, bu bile düşününce rahatsız edici geliyor neredeyse ama evlilik dediğim gibi bana uzak bir olay. Yaşım biraz olgun olabilir ama içimdeki genç kızı yaşatmayı başarmış arzulu bir bayanım. Genç bir erkeğe ayak uydurabilirim. Maddi herhangi bir sorunum yok. Aslında uzun süren ilişkileri çok sevmiyorum. Çabuk sıkılıyorum belki bu yüzdendir evlenmek istemememin nedeni. Yaş olarak benden büyük erkekler değilse daha genç ve dinamik erkekler benim ruhuma daba uygun. Atletik uzun boylu ve iri yarı erkeklerden hoşlanıyorum. Aslında aradığım kişinin Çanakkale’de yaşıyor olması gerekmez. Seyehat sorunu olmayan biri nereden olursa olsun, hoşlandığım zaman ben onu buraya nasıl olsa getiririm. Yaş olarak benden genç olması önemli ama o konuda geri adım atamam. Hatta ne kadar genç olursa o kadar iyi benim için. Yaş farkı bana hiç sorun değil. Genç ve sportif beyler mesajlarınızı bekliyorum. Şimdilik hoşçakalın..

Çanakkale erkek arayan bayanlar, Ayvacık erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Bayramiç erkek arayan zengin bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Biga olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Bozcaada erkek arayan suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Ezine ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Gelibolu seviyeli ilişki için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Lapseki erkek arayan dul ve türbanlı bayanların whatsapp numaraları.!

Çanakkale’den Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Duygu. 28 yaşımdayım ve Çanakkale’de abimle birlikte yaşıyorum. Aslen Yozgatlı’yız ama abimin tayini buraya çıkınca bir süre ona yardımcı olmak için bende onunla geldim. Sonra alıştım buraya, güzel bir yer ve neredeyse hayallerimdeki kadar güzel. Burada kendime göre bir işte bulunca iyiden iyiye yerleştim buraya. Güya bir veya iki ay kalıp dönecektim memleketime. Abimdir diye demiyorum ama keşke her kızın abisi öyle olsa. Arkadaş gibiyiz ve hiç birşeyime karışmaz. Bu yüzden onunla yaşamaktan çok mutluyum. Kıskanç ve karışan biri olsaydı çoktan terkedip kaçmıştım buralardan. Buraya geleli neredeyse bir yıl olacak ne arkadaşım var ne sevgilim, artık doldum taşmak üzereyim. Yanlızlık hiç bu kadar zor gelmişti. Yozgat ‘ta zaten eve kapanmış bir hayatım vardı. Orda çok zor gelmiyordu aşksız ve sevgisiz yaşamaya  alışmıştım. Ama  burada istesemde alışamam.

Daha çok olgun bir erkek istiyorum. Daha önce birkaç kez erkek arkadaşım oldu kendi yaşıtlarımdan. Bence olgun erkekler kadınlar konusunda daha iyiler. En azından kadın ruhunu daha iyi biliyor, Nerede romantizm yaşayıp nerede kadına söz geçirmesi gerektiğini daha iyi biliyorlar. En azından kadini severek ona hükmetmesini iyi biliyorlar. Bunu bana yaşatan olgun bir erkek oldu hayatımda. Onda  sonra olgun erkeklere karşı özel bir sempati oldu bende. Olgun ve karizmatik biriyle uzun süreli arkadaşlık istiyorum. Evlenmek gibi bir niyetim yok ama sürekli de bir arayış içerisinde olmak istemem. Bir sevgilim olsun tüm hayallerimi sınırsızca bana yaşatsın, mutlu olmam için yeterli bana. Zengin olsun yakışıklı olsun gibi isteklerim hiç olmadı. Bana değer verdiğini gördüğüm zaman çirkin birine dahi aşık olabilirim. Çanakkale  merkezde olursa daha iyi olur. Görüşmek için haftalarca aylarca beklemek istemiyorum. Yakınımda olmasını isterim sevgilimin.Çanakkale merkezde yaşayan seviyeli ve olgun beyler mesaj yazsın.

Çanakkale’den Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Buse, aslen İzmirli’yim ve bir yıldır  Çanakkale’de okuyurum. Geçtiğimiz yıl geldim buraya ve şu anda yurtta kalıyorum. 21 yaşımdayım, boyum 175 ve 54 kiloyum. Spor yapmayı severim. Özellikle sportif erkeklere karşı zaafım var. Erkek kadından hem yaş olarak daha ileride, maddi ve manevi anlamda daha donanımlı, fiziksel olarak ise daha uzun boylu ve cüsseli bir yapısı olmalı. İçgüdülerim beni bu tarz erkeklere doğru itiyor. Malum kadınların hisleri erkeklere göre çok daha kuvvetlidir ve kadınlar hislerinin peşinden gitmeyi tercih eder çoğu zaman. Her ne kadar genç bir kız olsamda kendimi daha çok olgun bir kadın gibi hissediyor, istek ve arzularımı saplantılara takılmadan özgürce yaşamak istiyorum. Yurt arkadaşlarım birer birer eve çıktılar ve ben böyle bir ortamda yaşamaktan hiç mutlu değilim.

Burada herşeyi açıkça dile getirmek istiyorum. İlgilenenler beyler ona göre yazsın lütfen. Çıkacağım erkeğin medeni durumu ile ilgilenmiyorum. Bekar, boşanmış veya evli olması ile ilgilenmiyorum. Olgun biriyle tanışıp kendi evime çıkmak istiyorum. Hatta mümkünse birlikte yaşamak isterim. Benim bir evin ihtiyaçlarını karşılayacak maddi olanağım yok malesef. Bu konuda erkeğin üzerinen yük olmak istemezdim ama şu an buna mecburum. Bu yüzden maddi olarak güçlü biriyle olmak şart. Yakışıklı olması da çok önemli değil ama yinede yakışıklı olursa ayrıca mutlu olurum tabiki. Benim hayal ettiğim şeyleri yaşayan arkadaşlarımı görünce içimden çığlık atıp bağırmak geliyor. Çünkü ben hayal ediyorum onlar yaşıyor. Arabası ile sevgilisini okuldan almaya gelen birini görünce ne yalan söyleyim içimde fırtına kopuyor adeta. Bunları yaşamak benimde hakkım. Maddi sorunları olmayan ve Çanakkale merkezde yaşayan olgun erkek arkadaş arıyorum .

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*