Çanakkale Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çanakkale evlenmek isteyen bayan numaraları, Ezine zengin koca arayan genç kızlar, Ayvacık kamudan evlenmek isteyen erkeklerin fotoğrafları, Boyabat ikinci kez evlenmek isteyen olgun ve dul kadınlar, Biga dini evlilik sitesi, Bozcaada dini evlilik ilanları, Eceabat türbanlı bayanların evlilik ilanları, Lapseki 60 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar, Gelibolu evlenmek isteyen olgun erkekler, Gökçeada evlenmek için erkek arayan Suriyeli olgun ve dul bayanların whatsapp numaraları..

Çanakkale ülkemizin hem tarihi anlamı, hem doğal güzellikleri ile ülkemizin en özel şehridir. Çanakkale ilimize ve buradan evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar için bu sayfamızı sizler için oluşturduk. Bu nedenle bu sayfamızda sadece evlenmek isteyenlerin ilanlarına yer veriyoruz. Birçok evlilik sitesinin aksine islamisayfalar.com olarak burada sadece evlenmek isteyen bayanların ilanlarına yer vermekle beraber bizlere  Çanakkale’den ulaşan erkeklerinde ilanlarına yer veriyoruz. Çünkü evlenmek için arayışta bulunan sadece erkekler değil, aynı zamanda kadınlarda erkeklerin ilanları ve profillerini incelemek istemektedir.

💘Merhaba Jale Ben Çanakkale’den. Evlenmek İçin Güvenilir Enerjik Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba nasılsınız Jale ben Çanakkale’nin bir ilçesinden yazıyorum. Şu an yazlıkta olduğum için ilçedeyim. Kış aylarında merkezde oluyurum. Evlenebilmek umuduyla buradayım. Daha önce evliliğim oldu tabi. Bu arada yaşım 55. Eşimi yaklaşık 10 yıl kadar önce kaybettim. Aramızda oldukça fazla yaş farkı vardı. Evlendiğimizde ben daha çocuk sayılırdım ama o çocuk değildi. Olgun bir erkekti. Haliyle ben olgun bir kadın olduğum zaman o yaşlanmıştı. Çok özel konulara girmek istemiyorum ama uzun yıllardır bir erkekle gerçek tutkulu bir aşk yaşamadım.

Yeniden hir evlilik yapmak istiyorum ama yaşı benden büyük olsun istemiyorum. Benden daha genç ve enerjik biriyle tanışmak istiyorum. Beyefendi bir karaktere sahip olmalı. Serseri kendini bilmez tipler yazmasın bana. Maddi olarak rahatım. Erkekten maddi bir beklentim yok. Benim varlığım zaten yeter ama yinede erkeğin düzgün bir işi olması gerekir. Boş gezen erkekleri sevmiyorum. Bu yaşımda ben bile ne üretebilirim onun derdindeyim. 2 evladım var önceki evliliğimden. Her ikiside büyüdürler ve kendi yollarına gittiler. Yalnız kalınca onların gidişiyle, hayat benim için çok sıkıcı olmaya başladı.

Yeni bir evlilik yapmak ve yaşamadığım hayallerimi arzularımı bu kez yaşamak istiyorum. Birçok konuda artık daha tecrübeli olduğum için bir erkeği neyin mutlu edeceğini çok daha iyi biliyorum. Benim gibi tutkulu ve arzulu bir erkekle tanışırsam hemen çok vakit geçirmeden evlenmek istiyorum. Çanakkale civarından olabilir. Uzak yerlerden istemiyorum. Dürüst karakteri düzgün ve evlilik konusunda ciddi olanlardan mesaj bekliyorum. Kibar ve nazik biri var hayalimde. Kaba saba odunsu erkekler arkadaş olarak çekilebilir belki ama eş olarak çekemem öyle birisini. Ciddi beyler yazarsa tanışırız.

💘Tayfur Ben  Çanakkale’den.52 Yaşımdayım ve Bekarım. Genç ve Sportif Bir Bayanla Tanışıp Evlenmek İstiyorum. 💘

Merhaba nasılsınız Tayfur ben,Gökçeada’da yaşıyorum. Yaşım 52 ama kendimi yaşıma göre çok daha genç ve dinamik hissediyorum. Gökçeada’da cafe işletiyorum. Maddi olarak fena sayılmam. En azından sıkıntım yok ve istediğim gibi gezip eğlenebiliyorum. Evlenirsem eşimide gayet rahat bir şekilde yaşatabilirim. 52 yaşımdayım ama ilk kez evlilik yapmak isteyorum. Küçük yaştan bu yana hep cafelerde çalıştım. Sonra kendi işimi kurup büyüttüm. İçinde bulunduğum iş ortamında haliyle hareketlu ve eğlenceli bir hayatım oldu hep. Bu yaşam tarzı sanırım benim bazı gerçekleri görmemi engelledi.

Mesleğim ne olursa olsun, yaşam tarzım nasıl olursa olsun evliliği bu kadar geç yapmamalıydım. Hayattaki en ciddi hatalarımdan biridir bu benim. Bu yaştan sonra çocuk sahibi olabilirmiyim,olursam bakabilirmiyim hiç bilmiyorum ama bunu denemek ve başarmak istiyorum. Çünkü bu dünyada benden bi hatıra kalmalı. Birazda kokuyorum açıkçası çocuk sahibi olmaktan. Bunun nedenini kendi içimde çözmüş değilim ama bh konuda karmaşık duygular içindeyim. Daha önce evlenmiş çocuklu biriyle evlenmeyide düşündüm aslında ama sanırım yapamam. Benden bir çocuğun dünyaya gelmesini çok istiyorum.

Sigara kullanıyorum. Alkol nadiren alırım. Çok efkârlı olmam lazım ve o an bir arkadaşımın ikramı olursa ancak o şekilde alkol alırım. Yoksa gidip kendim alkol alıp içmedim daha bu zamana kadar. Alkole karşı bi antipatim var. Bazen alkol muhabbeti yapanlara denk geliyorum. Muhabbeti bile beni rahatsız ediyor. Özellikle motorlara karşı özel bir ilgim var. Bu yüzden daha iyi anlaşabilmek ve beraber birşeyler yapabilmek için sportif ve hareketli yaşamayı seven bir bayanla tanışmak istiyorum. Nereli olduğunuz önemli değil. Ben Gökçeada’da yaşıyorum. Benimle birlikte burada yaşayabilecek herkes yazabilir. Mesajlarınızı beklerim.

💘Selam Birsen İsmim. Çanakkale’de Okuyurum. Benden Daha Olgun ve Tecrübeli,Eğitimli Biriyle Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba Birsen ben Çanakkale merkezden yazıyorum. Aslen Bartınlı’yım. Buraya üniversite okumak için geldim. Okulum bitti ama ben hala buradayım. Gazetecilik bölümü mezunuyum. Geçiçi olarak bir işte çalışıyorum. Yüksek lisansıma yeni başladım. Eğitim hayatıma burada devam etmek istiyorum. Nereye kadar gidebilirim bilmiyorum ama akademisyen olmak en büyük hayalim. Bu hayalimi gerçekleştirene kadar mücadele etmekte kararlıyım. Maddi olarak çok iyi durumda sayılmam. Yalnız yaşıyorum ve kazandığım para ancak evin giderlerine yetiyor. O konuda çok rahat olduğumu söyleyemem.

Evliliğe maddi olarak hazır değilim, öyle bir birikimim yok ama ben herşeye rağmen evlilik konusunda kararlıyım. Zaten şatafatlı düğünler hayal etmiyorum. Ailemden destek isteyemem bu konuda çünkü onlarda ancak kendilerine yetiyorlar. Yaşım 27 ve 177 boyum, 63 kiloyum. Sarışın deli dolu sevecen biriyim. İnsanlarla iletişim kurmak konusunda iyiyimdir. Birazda mesleğim bunu gerektiriyor ama birazda benim yapımda var bu. Kolay arkadaşlık kurarım yeni tanıştığım kişilerle. Yemek konusunda çok iyi değilimdir ama harika yaptığım,iddialı olduğum yemekler var.

Tatlılar ve salata konusunda yine çok güzel yaptığımı düşünüyorum. En azından aldığım tepkiler bu şekilde. Sigara ve alkol gibi alışkanlıklarım yok. Doğayı ve doğal olan herşeyi severim. Bu yüzden doğru düzgün makyaj bile yapmıyorum kendime. Evleneceğim erkek mutlaka okumuş  kültürlü ve düzgün bir iş sahibi olmalı. Aşırı kıskanç tavırları sevmem. Sevmediğim şeyler yapıldığında beni görmek istemezsiniz. Bir anda aşırı sinir yapıyorum. Yani çokta uzatmak istemiyorum. Ne demek istediğimi nasıl birini aradığımı anlamışsınızdır umarım. Sadece  Çanakkkale merkezdekiler yazsın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*