Çanakkale Sevgili Bulma

Esra Ben. Çanakkale’de Dürüst Sevgili Arıyorum.

Merhaba Esra ben, Çanakkale’den yazıyorum. Aslen buralıyım ve ailemle beraberim. Esmer bekar bir kadınım ve 28 yaşındayım. Dürüst bir sevgiliye ihtiyaç duyduğum için bu ilanı yazmak istedim. Hem ailemi hem yaşadığım şehri çok seviyorum ama kalbimde heyecan olmayınca hayattan keyif alınmıyor ve mutluluk biraz eksik kalıyor galiba. Uzun zamandır karşıma dürüst güvenebileceğim birisi çıkmadığı için aşk hayatımda şimdiye kadar kendimi hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim. Yalnızlığın ne kadar kötü ve acı olduğunu şimdi çok daha iyi anlıyorum. Ben burada özel bir şirkette muhasebeye bakıyorum ve işimden memnun sayılırım.

Erkekler konusunda biraz fazla titiz ve seçici davranıyorum ve böyle davranmak zorunda kaldığımı düşünüyorum, çünkü erkekler gerçekten artık hiç güven vermiyorlar. En güvendiğimiz kişiler dahi yeri geliyor zarar verebiliyor. İnsanların sürekli iyi niyetimi suistimal etmesinden dolayı artık sosyal olarakta arkadaşlığa önem vermiyorum ve bu yüzden insanlardan uzaklaştım. İnsanlardan uzaklaşmak çoğu zaman bana iyi geldi çünkü huzurumu kaçıracağım hiçbir şey yok hayatımda. Huzurluyum ama yinede yalnızlığıma çare bulmak ve bana heyecan verecek dürüst birini bulmak zorundayım. Ailemle aram çok iyidir ve onlar bana her zaman güvenirler.

Yanlış bir şey yapmayacağım konusunda bana olan inançları tamdır. Bende şimdiye kadar onların bana olan inancına ters düşecek bir şey yapmadım. Seviyeli ve dürüst bir arkadaşlık isteyen Çanakkale’de yaşayan düzgün birisi varsa tanışmayı isterim. Şimdilik evliliği düşünmüyorum ama arkadaşım olur ve sevgili olabilirsek ilişkimizin seyrine göre ileride evliliğide düşünebilirim. Eğer benden cevap almak ve beni etkilemek istiyorsanız kendinizi tanıtırken dürüst olmanızı tavsiye ediyorum. Dürüst insanlar benim hayatımda her zaman olmayı hak ederler. Ciddi olmayan ve kız arkadaşına vakit ayıramayacak hayatı yoğun ve sorunlu kişiler yazmasınlar lütfen.

Çanakkale Sevgili Arayan Yalnız Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Değerli islamisayfaları.com ziyaretçileri, biliyoruz ki hayatta erkekler ve kadınlar olarak hepimiz sevgiye ve aşkla muhtacız. Ruhumuzu ve kalbimizi ancak sevgiyle ve aşkla besleyebiliriz. Bu sevgi ve aşkı bulmak bazen bir çoğumuz için uzun zaman alabiliyor ya da yorucu bir süreçten geçmek zorunda kalabiliyoruz. Artık internet çağında yaşadığımız için birçok şey artık çok daha kolay olabiliyor. Bizlerde sizlerin aşk hayatında yalnız kalmamanız ve güven içerisinde birbirinizle tanışabilmeniz için bu sayfayı Çanakkaleli’ler için oluşturmuş bulunuyoruz. Sayfamızda sevgili arayan Çanakkaleli erkekler ve bayanların arkadaşlık ilanlarına yer vereceğiz. Sizlerde tabi ki ücretsiz olarak bu ilanları verebilirsiniz ya da beğendiğiniz konuşmak istediğiniz kişiye mesaj yazabilirsiniz.

Selam. 30 Yaşımdayım. Çanakkale’den Ciddi Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Berrin. Çanakkale’de bir kurumda memur olarak çalışıyorum ve 30 yaşındayım. Ciddi biriyle tanışırak uzun süreli seviyeli arkadaşlık kurmak ve sevgili olmak istiyorum. Ben aslen Ispartalı’yım ailem Burdur’da ikamet ediyor. Ben ise işim gereği Çanakkale’de küçük bir ilçedeyim. Buraya yaklaşık 6 ay önce geldim buraya gelmeden önce arkadaşlık ve sohbet sitelerinde çok fazla vakit geçiren birisiydim. Halada hayatımda bu konuda değişen bir şey olmadı. İş hayatımın ilk günlerinde çok yalnız kalıyordum bu yalnızlıktan kurtulmak için arkadaşlık sitelerinde çok fazla vakit geçiriyordum.

Buralarda vakit geçirmek ve arkadaşlık kurmak uzun bir süre falan iyi geldi. Çünkü gerçekten çok eğlenceli ve güzel iyi niyetli kişilerle arkadaşlık ortamı kurmuştuk. Hatta sanal ortamdan aşık olduğum çok değer verdiğim bir erkekle olmuştu. Ama onunla yüz yüze hiç görüşemeden arkadaşlığımız son buldu. Aslında ona çok güveniyordum benimle yüz yüze görüşmeyi çok istiyordu ama sanırım ben buna cesaret edemedim. Bana hiçbir zarar vermeyeceğinden çok emindim ama yinede arkadaşlarımız sadece sanal ortamla sınırlı kaldı. Sonrasında ise bir şekilde aramızdaki bağ koptu ve birbirimize ulaşamaz olduk.

Şimdi yeniden en az onun kadar güveneceğim samimi ve ciddi birini tanımak ve arkadaşlık kurmak istiyorum ama bu kez geçmişte yaptığım hatayı yapmak istemiyorum. Bu sefer reel olarak görüşeceğim, bu konuda kararlıyım ve cesaretimi topladım diyebilirim. Şimdiye kadar hayatımda gerçek anlamda değer verdiğim sadece iki erkek oldu. Bunlardan bir tanesiyle sanal ortamda tanışmıştım diğeriyle üniversitede tanışmıştım. Hayatına girilmesi zor olan kadınlardan biriyim. Çünkü insanlara ve özellikle erkeklere kolay kolay güvenemiyorum. Çanakkale merkezden birini arıyorum sadece daha uzak yerlerden biriyle görüşemeyeceğim için farklı yerlerden mesaj atmanız biraz anlamsız olabilir sizin açınızdan. Bu yüzden sadece Çanakkale merkezdeki beyler yazsınlar.

Çanakkale’den Evlenmek İsteyen Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar, 32 yaşındayım ve Çanakkale merkezde yaşıyorum. Evlilik amaçlı sevgili aradığım için buradayım. Özel sektörde iyi bir firmadan çalışıyorum ve maddi olarak iyi bir kazancım var. Kendimi evliliğe çok hazır hissettiğim için artık kendime bir hayat arkadaşı bulmak ve aile olmak istiyorum. Şimdiye kadar hem maddi hem manevi anlamda kendimi evliliğe çok kader hissetmiyordum ve içimde bir eksiklik duygusu vardı ama artık hayatımın eskiye göre çok daha düzenli olduğunu düşündüğüm için evliliğe gönül rahatlığıyla karar verebiliyorum. Özellikle ailem evlenmemi çok istiyorlar. Çünkü ben ailemin tek çocuğuyum, annem babamda haliyle artık biraz yaşlandığı için benim evlendiğimi görmek istiyorlar.

Tabi bu konuda onlarada hak veriyorum. Evlendikten sonra güzel ve huzurlu bir ailemin olacağına inancım tam çünkü ben eşime sadık kaldıktan ve eşimi maddi manevi kimseye muhtaç etmedikten sonra huzursuz olabileceğim bir durum yaşanmaz. Ailemde zaten gelinlerini kızları gibi bağrına basacaklardır. Bu konudada onlara yani aileme güveniyorum. Umarım hiçbir aksilik çıkmadan her şey hayallerimdeki gibi gelişir ve istediğim gibi bir aile kurabilirim. Benimle evlenmek isteyecek kadının öncelikle çevresine karşı sevgi dolu ve saygılı birisi olması gerekir. Saygısızca davranan ukala bayanlardan kesinlikle hoşlanmıyorum. Benim eşim olacak kadının daha mütevazi ve alçak gönüllü, hoşgörülü birisi olması gerekir.

Eğer buradan Çanakkale ve yakınlarından kendisine yakışıklı maddi durumu iyi aile ilişkilerine önem veren eş adayı arayan hanımefendiler varsa ben kendi adıma sizler için uygun kişi olduğumu düşünüyorum. Ancak tabi ki ben her ne kadar ciddi olsamda karşımdaki kişidende aynı ciddiyeti bekliyorum. Evlilik gibi ciddi bir konunun aceleye gelmeyeceğini bildiğim için öncelikle arkadaş olmak ve bir süre sevgili olmayı istiyorum Ancak aramızda tam anlamıydı güven ve sevgi oluştuktan sonra daha ciddi adımlar atabilir ve evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Benim gibi düşünen Çanakkale’de olan bayanların kendilerini tanıtmasını bekliyorum ve ciddi biriyle tanışmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*