Çankaya Bayan Arkadaş

Adım Nihal. Çankaya’dan Elit Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Nihal. 26 yaşındayım, aslen İzmirli’yim. Eskişehir’de üniversite bitirdim ve kısa süre önce Çankaya’da bir kuruma atamam yapıldı. Buraya çok kısa bir süre önce geldiğim için burada bir arkadaş çevrem yok. Elit kibar ve beni ilgisiz bırakmayacak birini arıyorum. Sadece 2 ay önce geldim buraya. Günlerim sıkıcı geçtiği için arkadaşlık sitelerinde vakit geçirdim. Burada tanıştığım birkaç kişi oldu ama arkadaşlığımızı ilerletemedik. Biz kadınların özellikle sanal ortamdan arkadaş edinirken yaşadığımız en büyük sıkıntı karşımızdaki erkeğe güven duymamız sorun oluyor. Erkekler güven verme konusunda hiç iyi değiller.

Ya gerçekten güvenilmez kişilerle karşılaştım ya da kadın ruhundan anlamadıkları için güven vermeyi beceremiyorlardı. Esmer ve güzel bir kadınım. Bu yüzden kibar ve elit bir arkadaşla beraber olmayı isterim. Evli erkeklerin yazmasını istemiyorum yaşı çok fazla büyük olanlarında yazmasını istemem. 30 ve 35 yaşları arası Çankaya’da yaşayan erkeklerin yazmasını istiyorum sadece. Şu an burada çalıştığım kurumun misafirhanesinde kalıyorum. Tek başıma ev tutmak istemiyorum, çünkü geceleri yalnız başıma kalmaktan korkuyorum. Üniversite hayatım boyuncada arkadaşlarımla birlikte evde kalıyorduk. Korktuğum için yalnız ev tutamıyordum.

Kendi evimde yaşamak istiyorum ama yalnız yaşayabileceğimide sanmıyorum. Eğer aradığım gibi güvenebileceğim birini tanıyabilirsem artık bu misafirhaneden kurtulmak ve kendi evimde yaşamayıda istiyorum. Tek başıma gezmeyi sevmiyorum ama şu anda mecburen yalnız takılmak zorunda kalıyorum. İşten çıkınca misafirhaneye gidip küçük, dar bir odada vakit geçiremiyorum. Ankara’yı da çok iyi bilmediğim için gezebileceğim, gidebileceğim yerlerde yok diyebilirim. Canım sıkılmasın diye sohbet sitelerinde zaman geçiriyorum ama güvenebileceğim birini bulamayınca sitelerde vakit geçirmekte biraz sıkıcı oluyor. Umarım bu ilan sayesinde Çankaya’da yaşayan elit ve kibar bir erkekle tanışabilirim. Mesajımı okuyan Çankaya’da yaşayan dürüst beyler yazarlarsa tanışmayı isterim.

Çankaya Olgun Bayanların Telefon Numaraları ve Whatsapp Sohbet

Çankaya erkek arkadaş arayan olgun bayanların telefon numaraları. Çankaya 2022 güncel arkadaşlık ilanları. Çankaya olgun erkek arkadaş arayan bayanların WhatsApp numaraları. Çankaya dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Çankaya ücretsiz sohbet siteleri ve arkadaşlık ilanları. Çankaya evlilik ilanları. Çankaya evlenmek istiyorum diyen olgun bayan numaraları. Çankaya 50 yaş üstü olgun bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Çankaya üniversiteli kızların WhatsApp numaraları.

Çankaya’dan Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba, ismim Nuran. 58 yaşındayım ve Ankara Çankaya’da yalnız yaşıyorum. Dul bir bayanım, iki çocuğum var ama çocuklarım yetişkin olduğu için benden ayrılar. Benimle tanışmak ve bana yazmak isteyen olgun ve dürüst beyler için kendi fotoğrafımı koyuyorum. Belki sizlerin bana fotoğrafınızı gönderme imkanınız olmayacaktır. Bu yüzden kendinizi çok detaylı tanıtmanızı rica ediyorum. Çankaya’dan güvenebileceğim dürüst bir hayat arkadaşı arıyorum. Eşimi kaybedeli çok zaman oldu. Onu kaybettikten sonra kendimi çocuklarıma adadım ve onların eğitimi ile ilgilenerek iyi bir insan olmaları için çok çaba harcadım.

Bunu başardığım içinde bir kadın olarak kendimle gurur duyduğumu söyleyebilirim. Benim gibi yalnız kalmış olgun ve güvenilir Çankaya’da yaşayan birini tanımayı isterim. Belirli bir yaştan sonra çocuk bakımı ile ilgilenemeyeceğim için artık bundan sonra sadece yalnız bir erkekle birlikte olabilirim. Aslen Ankaralı’yım ben, hayatımın tamamı burada geçti, farklı bir yerde hiç yaşamadım. Çok fazla tatile giden biriside olmadığım için Ankara dışından fazla bir yer bilmiyorum. Kamu kurumundan emekliyim ve emekli maaşımla geçiniyorum. Biraz zor oldu gerçi ama yaşadığım ev kendime ait yakın zaman önce borcunu bitirdim. Maddiyata çok düşkün birisi olmadığım için hayatımı birleştireceğim erkekten çok fazla bir maddi beklentim olmayacaktır.

Yıllarca hem çocukları için mücadele ettim hemde iş hayatım oldukça yorucu geçti. Emeklilikten sonra artık dinlenmek ve farklı yerleri gezmek istiyorum evleneceğim kişinin beni en azından ara sırada olsa farklı yerleri gezdirecek kadar maddi imkanları olması gerekir. Benim gibi emekli olmuş bir erkekle tanışabilirsem bazı şeyleri yaşamak bizim için daha kolay olabilir. Eğer benimle tanışmak isteyen kişi çalışan ve olgun bir erkekse bana güven vermesi ve çocuğu olmaması şartıyla kabul edebilirim. Çocuğu olmaması derken çocuğu olabilir ama yetişkin olduktan sonra benim için sorun olmaz. Niyeti gerçekten evlenmek olan kendisine hayat arkadaşı arayan Çankaya ve çevresinde yaşayan dürüst olgun beyler kendinizi tanıtabilirsiniz.

32 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Dürüst Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba İsmin Ertuğrul. 32 yaşındayım ve Ankara Çankaya’da yaşıyorum. Bilgisayar mühendisiyim. Aslen Rizeli’yim burada Gazi Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği bölümü okuduktan sonra Ankara’ya çok alıştım için burada kaldım. Çünkü beni Rize’ye bağlayacak herhangi bir şey yoktu. Aslında Ankara’da kalmamın asıl nedeni kız arkadaşının burada olmasıydı. Kız arkadaşımı çok seviyordum ve ondan ayrı kalmak istemiyordum. Ancak şu an yalnızım ve sadece arkadaşlık değil aynı zamanda evlilik düşünüyorum ama tabiki önce bir süre arkadaşlık yapmak ve birbirimizi tanımamız gerekecek. Ancak ondan sonra evlenip evlenmeyeceğimize karar verebiliriz.

Benim hayatımda şimdiye kadar sadece tek bir kadın oldu. Onunlada üniversite okurken tanıştık ve yaklaşık 6 yıl süren bir arkadaşlığımız oldu. Onunlada evlenmeyi istemiştim o zamanlar ama, kısmet olmadı. Onunla ayrıldıktan sonra bir daha hayatıma ciddi anlamda hiçbir kadın girmedi. Daha önce burada bir şirkette çalışıyordum ancak sonra kendi işimi kurdum, maddi olarak kazancım iyi diyebilirim ve evliliğede bu anlamda hazırım. Şu an ofis olarak kullandığım evimde küçük kardeşimle birlikte yaşıyorum. Kardeşimde burada üniversite okuyor ve benide yalnız bırakmış olmuyor. Ancak tabiki ben evlendikten sonra daha geniş daha büyük bir eve çıkarak eşimle birlikte yaşamaya devam ederiz.

Üniversite mezunu ve düzenli bir mesleği olan biriyle evlenmeyi düşünüyorum. Çalışan ve kültürlü bir bayanla daha uyumlu olup daha iyi anlaşabileceğimi düşündüğüm için böyle bir evliliği istiyorum. Eşimin çalışıp para kazanmasına ihtiyacım olduğu için böyle bir şey istemedim. Boyun 1.89 ve 94 kiloyum, burcum terazi. Arkadaşlık ortamlarına çok alışkın değilim hayatta sadece işime yoğunlaştım ve sürekli olarak yoğun iş temposu ile çalışıyorum. Ancak evlendikten sonra bu kadar işkolik olmak istemiyorum. Biraz daha kendime ve aileme vakit ayırmayı tercih ederim. Kültürlü ve ciddi anlamda evlilik düşünen Çankaya’da yaşayan bayanlar varsa tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*