Çankırı Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Yalnızlık ve yalnız kalmanın size verdiği kötü hisler hayatta yaşanacak en tatsız duygulardandır. Hiçbir insan değer görmeden, sevilmeden bir hayat yaşamak istemez. Çünkü öyle bir hayat bizlere be mutluluk verebilir ne de öyle bir hayatın tadı olur. Umutsuz karanlık bir hayat ancak kalbinizdeki aşk tohumlarının yeşermesi ile mümkün olabilir. Çankırı ilimize  ayırmış olduğumuz bu sayfada ücretsiz arkadaşlık ilanlarını bulabilir ve ücretsiz bir şekilde ilan veren kişilere mesaj yazabilirsiniz.

❣Çankırı’dan Dürüst Yalansız Olgun Bir Erkek Arkadaş arıyorum.❣

Selam ismim Neval ve 28 yaş bekarım. Kamuda çalışıyordum kısa süre önce ama bazı ailevi durumlardan dolayı istifa ederek ailemle beraber yaşamak zorunda kaldım. Amasya’da bir hastanede çalışıyordum daha önce ve şu an çalışmıyorum evdeyim. Annemi uzun zaman önce kaybetmiştik ve başka kardeşim olmadığı için babamla ben ilgilenmek zorunda kalıyorum. Bundan gocunmuyorum elbette ama mesleğimi bırakmak zorunda kalmak bana biraz ağır geldi. Babamın biraz sağlık sorunları var ve yalnız başına yaşaması com mümkün değil çünkü kendi ihtiyaçlarını karşılayamaz.

Ben aslen Çankırılı’yım ama hayatımın büyük kısmında hep farklı şehirlerde oldum. Bu yüzden buraya yabancı sayılırım ve arkads çevrem çok kısıtlı. Konuştuğum birkaç kuzenim dışında muhabbet ettiğim fazla kimse yok. Aşk bu zamana kadar bana biraz uzak oldu hep ama son zamanlarda kendimi daha kadınsı ve aşka  daha hazır hissediyorum. Kadınsı duygularımı en güzel şekilde yaşamayı isterim. Beni buraya getiren sadece bu kadınsı hislerim değil elbette yalnız olunca evde boş boş oturmaktan başka yapacak bir şey bulamıyorum ve çok bunaldım bu durumdan.

1.68 boylarında ve 60 kilo civarında esmer kendi halinde kimseye karışmadan yaşamayı seven genç bir kadınım. Burada tanıştığım biriyle daha önce kısa sürmüş olsa bile güzel bir dostluğum oldu ve yine eğer o kadar şanslı olabilirsem güzel keyif veren bir aşk yaşayabilirim. Sadece Çankırı olması  önemli değil yakın şehirlerdende bana yazmak isterseniz tanışabiliriz. İllaki yakınımda olsun gibi bir şartım yok. Bana güven verdikten sonra beni etkilemeyi başaran birisiyle aynı şehirde olmasak bile arkadaş olabilirim. Ama çok uzakta olmak istemem. Yalan söyleyen erkekten nefret ederim bu yüzden yalansız diyet birisinin olması benim için önemli.

❣İsmim Hazel. 24 Yaşındayım. Çankırı’dan Güvenilir Tatil Arkadaşı Arıyorum.❣

Selam arkadaşlar, Almanya’dan Hazel ben. Genç esmer 24 yaşında siyah saçlı esmer bir kızım. Buraya yazarken Türkçem çok iyi olmayabilir bazı kelimeleri zor çıkarıyorum Türkçede. Konuşurken sorun yaşamıyorum ama. Çankırı’dan olduğum zamanlar çok sıkıcı geçiyor. Yaz geldi ve bizim Türkiye’ye tatile gelmemize çok az zaman kaldı. Buradan biriyle konuşmak ve oraya geldiğim zaman reel bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Çankırı’da yazın geldiğim zaman on gün falan kalıyoruz. Sadece 10 gün görüşecek olsakta ben bunun için değer diyorum.

Daha önce sadece tatilde görüştüğüm bir arkadaşım vardı. Birkaç yıl yaz tatilinde görüştük güzel keyifli vakit geçirdik ama sonra o evlenince bana vakit ayıramadı ve aramızdaki bağ zamanla zayıfladı. Tatile geldiğim zaman ailemle vakit geçirmek istemiyorum çünkü zaten tüm yıl boyunca berabersiz en azından tatilde kafama göre takılmak ve keyfini çıkarmak isterim. Bizimkiler kurduğum arkadaşlıklara gidip gezdiğim yerlere falan çok karışmazlar bu bakımdan rahatım. Ama kendime zarar verecek bir ilişki kurmakta istemem. Olgun erkeklerden hoşlanırım ama olgu  erkeklerle bazen anlaşamıyoruz.

Hareketli yaşamayı ve çılgınlık yapmayı severim. Olgun erkekler bu anlamda bazen bana ayak uydurmakta zorluk çekiyorlar. Sigara alkol hiç kullanmıyorum ama sadece güzel ortamlarda belki çok az alabilirim. Dans ve müziği çok severim ve hatta dans eğitimi alıyorum.  Dans ederken kendimi o kadar iyi ve mutlu hissediyorum ki bu anlatılmaz bir duygu. Boyumu kilomu falan çok tarif etmek istemiyorum resimde gördüğünüz gibiyim. Zaten güncel fotoğraf koydum profilime ilgilenen ve tatil arkadaşlığı yapabilecek bana zaman ayırabilecek olgun beylerin yazmasını isterim.

❣Selam.Aydan Ben. Seviyeli Dürüst Erkek Arkadaş İstiyorum.❣

Merhaba ismim Aydan.36 yaş birkaç ay önce dul kalmış bir kadınım. Çocuğum yok ve buraya yeni taşındım. Biraz mecburi bir taşınma oldu çünkü eski eşim bana rahat vermiyordu ve bende çareyi tayin istemekte buldum. Tayinimin nereye çıktığı benim için hiç önemli değildi çünkü benim tek derdim o adamdan tamamen kurtulmak ve ondan olabildiğim kadar uzak olmak. Gerçi uzaklaştırma kararım falan vardı ama yinede onunla aynı şehirde yaşamak bana sürekli huzursuzluk verecekti. Orada huzursuz yaşamaktansa huzurlu bir şekilde başka şehirde yaşamayı tercih ettim.

Yaptığım evlilik hayatımın en büyük hatasıydı ama hayat böyle birşey bazı hataların bedeli çok ağır oluyor. Zaten çok geç evlendim. Evlendiğim zaman 34 yaşındaydım. Neyseki ondan çocuğum olmamış yoksa ondan kurtulmam imkansız olurdu. Bu bakımdan kendimi şanslı sayıyorum. Bakarken onun alkol aldığını falan biliyordum ama ben sadece keyif almak için arada bir içtiğini falan zannediyordum. Kendisi her akşam içtiği gibi daha sonra arkadaşlarını alkol almak için eve çağırması bende bardağı taşıran son  damla oldu.

Normalde bende alkol alırım özel günlerde falan ama bu yaşadığım durumdan sonra alkol alan erkeklere karşı aşırı bir antipati oluştu bende ve sevgilim olacak kişinin asla alkol alan birisi olmasını istemiyorum. Sigara kokan erkeğide sevmem. Erkek kokusuyla oturup kalkması dokunuşu bakışı ile çok özel olmalı kendine has bir tarzı olmalı. Seviyesiz çapkınlık pesinde koşan erkekler lütfen ne kendini yorsun ne de beni yorsun. Öyle tiplerle asla işim olmaz. Uzun süreli seviyeli ilişki ve arkadaşlık için buradayım ve benimle aynı düşünen olgun kişilerin yazmasını istiyorum.

1 yorum

  1. Ben Şahin Asllen Çankırılıyım ama Ankarada yaşıyorum eşim vefat etti dulum 59 yaşındayım
    sizinle tanışıp evlenmek isterim sizde isterseniz lütfen arayın görüşelim. 0 506 407 ** 18

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*