Çankırı Dul Bayanlar

Çankırılı Olgun Beylere Selamlar.

Selam ismim Gülşen. 38 yaşımdayım ve Çankırı  merkezde oğlum ve kızımla birlikte yaşıyorum. Kurumsal bir firmada satın alma sorumlusu olarak çalışıyorum. Çalışmayı seviyorum. İşkolik bir kadınım diyebilirim. Boyum 175 ve 63 kiloyum. Arkadaş çevrem oldukça geniş ve iş haricindeki vaktimde çoğu zaman arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Çok  sıradışı eğlencelerim veya isteklerim yoktur. Sıradan sade bir hayatım var.Sade, sessiz ve huzurlu olan hayatımı  kimsenin bozmasına ve dengemi bozmasına izin vermem. O yüzden erkekler konusunda korumacı ve seçici davranmak zorundayım. Dürüstlükten yavuz vermeyen kibar nazik ve huzur veren bir yapıya sahip olmalı erkek. Sürekli herşeye karışan, karışınca kendini daha çok erkek hisseden garip erkekler sevgimi değil sadece öfkemi kazanabilirler.

Oğlumu ve kızımı çok seviyorum. Onlar benim yaşama sebebim.Eğer birgün biriyle hayatımı birleştirme kararı alırsam bu ister sevgilim olsun isterse evleneceğim adam olsun asla çocuklarıma maddi manevi zarar vermeyecek biri olmalı. Onları sevmeyen beni de sevemez zaten. Mütevazı küçük ve mutlu bir ailem var. Belki çoğumuz mutlu görünme konusunda rol yapıyoruzdur ama sanırım bu rolü en iyi oynayanlardan birisi de benim. Her ne kadar insan çocukları ile mutlu bile olsa gün geliyor bu mutlulukta bir eksiklik olduğunu hissediyorum. Herşeye sahip olsanız da kadın ruhu gereği erkeğin varlığına, onun kıskanmasına,erkek tarafından şımartılmaya ve değer görmeye ihtiyaç duyuyorsunuz.

Beraber aşkı ve sevgiyi yaşayacağım kişiden büyük beklentilerim yok.Elimi tutsun ve bana güven versin. Her erkeğin olması gerektiği gibi dürüst ve karakteri düzgün olsun bunlar bir kadına yeter. Özel günleri çok düşünen bir kadın değilim ama yine de en azından birkaç  özel günde farklı birşeyler yapmak isterim tabiki. Kitap okumayı ve doğayı severim. Daha çok psikolojik ve sosyoloji içerikli kitaplar okuyorum.Kadın ya da erkek her insan hangi yaşta olursa olsun kendini geliştirmeli ve her gün bir önceki günden maddi ve manevi zamda daha ileride olmalıdır. Çankırı’dan benim gibi sade ve huzurlu bir yaşam isteyen, küçük şeylerle büyük mutluluklar yakalayabilen olgun ve kibar biri ile tanışmak istiyorum. 

Çankırı olgun ve yanlız bayanlar,  Ilgaz sevgili arayan kapalı ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Kızılırmak  erkek arkadaş arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Eldivan ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma, Yapraklı olgun erkeklerden hoşlanan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Kurşunlu Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Bayramören seviyeli ilişki isteyen yanlız ve dul bayanlarla sohbet.!

Merhaba Sema ben. Çankırı’dan Dürüst ve Elit Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam, ismim Sema. 44 yaşımdayım ve Çankırı’da yaşıyorum. Daha önce evliliğim oldu.2 kız çocuğum var ve ikiside yurt dışında yaşıyor. Babaları bir İngiliz vatandaşıydı. Onu kaybettikten sonra Türkiye’ ye yerleştik. Çocuklarımı büyütene kadar ülkemde kalmak istedim çünkü buranın inanç ve geleneklerine göre yetişmelerini daha uygun buldum. Çok şükür onlarda beni mahçup etmediler.

Boy ve kilo gibi fiziksel özellikler sizler için önemli mi bilmiyorum ama yinede bilmenizde fayda vardır. Boyum 170 ve 70 kiloyum. Ne kadar kilo vermeye çalışsam da sanırım ancak bu kadar başarabiliyorum. Kaybettiğinde eşimle okumak için İngiltere’ye gittiğimde tanıştık ve evlendik.Kaderimde dul kalmakta varmış. İlk başlarda bu sıfata alışamadım ama zamanla insan  herşeye alışıyor. Çocuklarım burdaki eğitimini tamamlayıp üniversite için Ingiltere’ ye gidince kendimi yapayalnız bir başıma kalmış halde buldum. Akrabalarım falan var ama sanırım onlarla da aynı dili konuşamıyoruz. Yani beraberken benim bahsettiğim şeyler onlara anlamsız geliyor, onların muhabbeti de bana saçma geliyor. Bu yüzden yanlızlığıma onlarda çare olamadı. Sosyal medyadan bir iki kez arkadaşlık kurmaya çalıştım ama karşıma çıkanlar çok güven veren tipler değildi. Yanlız bir kadın olarak güvenmediğim biriyle arkadaş olmak bir yana sanal bir ortamda dahi mesaj yolu ile bile olsa konuşmak istemem.

Her zaman Çankırı’da kalmıyorum. İzmir’de evim var. Özellikle yazları daha çok orada zaman geçiriyorum. Be zaman sıkılsam ve bunalsam yer değişikliği biraz olsun iyi geliyor. Aslında İzmir’i saha çok seviyorum ama yanlız ve sahip çıkacak kimsesi olmayan bir bayan için büyük şehirler ürkütücü geliyor. Çankırı gibi küçük ve mütevazı şehirler hem daha çok güven hemde daha çok huzur veriyor insana. Uzun yıllardır  yanlız olmak ve iki çocuğa hem annelik hemde babalık yapmak beni gerçekten ruhen çok yordu. Artık kendim için birşeyler yapmak ve hayatımın daha renkli ve daha heyecan verici olmasını istiyorum. Beni heyecanlandıracak,  kibar ve dürüst bir erkeğe gerçekten ihtiyacım var. Maddi olarak herşeye sahibim. Ama güven verecek bir erkeği kader nerede ve ne zaman karşıma çıkaracak bilmiyorum. Çankırı veya Izmir’de yaşayan beyler mesaj yolu ile bana ulaşabilirler. Iletişim adresinizi bırakın lütfen.

Çankırı’lı Elit ve Olgun Beyler İçin Buradayım. 

Merhaba ismim Suna.40 yaşında balık etli bir kadınım. Oğlak burcuyum. Duygusal biriyim ama duygusal erkeklerden daha çok maço erkekler daha çok ilgimi çekiyor. Sert bir mizacımın söylerler ama aslında yufka yürekli biriyim. Erkeğinde biraz sert ama bununla beraber hem yaş olarak hemde karakter olarak olgun olmasını tercih ederim.Olur olmaz espri yapan ve her şeye gülen erkeklerden hoşlanmıyorum.

Daha önce yaklaşık 4 yıl süren bir evliliğim oldu. Zor bir süreç atlattım ve çocuğum yok. Bu evlilikten çocuğum olsa belki herşey çok daha zor olabilirdi ama bu zor süresin bende bıraktığı bedenimden ve ruhumdan büyük ölçüde sildim. Artık hem iş hayatımda hemde aşk hayatımda kendime yeni bir sayfa açtım. Yaptığım hatalardan gereken dersleri çıkardım ve artık kolay güvenmemeyi, kendim için yaşamayı öğrendim. Yaptığımız her hata aslında bize nasıl daha çok mutlu olabileceğimizi anlatıyor. Bu konuda dersime iyi çalıştım diyebilirim.Muzik dinlemeyi, dans etmeyi ve sessiz sakin yerlerde tatil yapmayı seviyorum. Kalabalık ortamlarda bunalıyorum. Aslen buralı değilim ama boşandıktan sonra buradan taşınmadım.

Güzel bir işim var ve yanlız yaşıyorum. Özgürlüğe ve sakin yaşama alıştım. Yeni bir evlilik düşünmüyorum ama seviyeli ve uzun süreli bir birliktelik olabilir. Sanal ortamda tanışıyor olmanın risklerini tahmin edebiliyorum. O yüzden buraya iletişim adresi bırakmıyorum. Sorunsuz ve sakin bir hayatım var. Huzuruma ayak uydurabilecek ve sorunu olmayan beyler kendisini tanıtan mesaj atsın lütfen. Zor bir boşanma süreci atlattıktan sonra yeni sorunlarla uğraşmak istemiyorum. Mesajınızı bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*