Çankırı Erkek Arayan Bayanlar

Selam,Çankırı’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Asude. 35 yaşımdayım ve Çankırı merkezde ailemle beraber yaşıyoruz. Kalabalık bir aile sayılmayız. Fiziğimi falan genel olarak beğenirim ama Biraz boy kompleksim var. Aslında uzun boylu erkeklerden hoşlanırım ama benim boy 167 olunca açıkçası çok cesaret edemiyorum uzun boylu erkekler için. İş olarak bir kuaför salonumuz var ve kardeşimle birlikte orayı işletiyoruz. Lüks bir hayat için bana yetmese bile en azından başkasına  muhtaç olmayacak kadar kazanıyorum. Zaten öyle zengin olmak ben olamasamda bile sevgilim yada kocam zengin olsun, lüks evlerde oturup lüks mekanlardan alış veriş yapmak gibi hırslarım hiç olmadı. Bunlar benim için öncelikli şeyler değil. Benim için değerli olan bunlar değil, daha çok dürüstlük ve doğruluktur benim kalbimin anahtarı. Dürüstlükle benim kalbime giremezseniz eğer başka bir şekilde girme ihtimalinizde olmaz. Tabiki sevgilimin yakışıklı uzun boylu falan olmasını isterim ama benim önceliğim bunlar değil. Arkadaş canlısı, sıcakkanlı, birazda her kadın gibi dedikodu seven biriyim. İnsanlarla iletişim kurmakta fazla zorlanmam. Birazda yaptığım mesleğin bir avantajı bu galiba.

Daha önce evlendim ama çok uzun süren bir evlilik olmadı. Daha sonra bir süre biriyle aşk yaşamaya bile cesaret edemedim. Uzun süren bir yanlızlıktan sonra sanırım artık yeniden tatlı hayaller kurmanım zamanı geldi. Özgür bir kadın olmayı, kafama göre takılmayı özledim. Bu lüksümden vazgeçmeyede hiç niyetim yok. Takılırım sevgilimin koluna keyfime göre gezer eğlenirim. Yeniden evlenip strese girmeye hiç niyetim yok. Kısa boylu minyon kadınlardan hoşlanan uzun boylu ve iri yapılı erkekler bana özelikle yazsınlar. Çünkü uzun boylu ve atletik vücuda sahip erkeklere karşı özel zaafım var. Ama sadece uzun boy ve vücut yetmiyor tabiki. Daha öncede söylediğim gibi erkek delikanlı,dürüst ve sözünün adamı olmalı. Böyle erkekler her zaman bir adım öndedir benim gönlünde. Çankırı ve çevresinde yaşayan bana uygun olgun beylerden mesaj bekliyorum. Şimdilik hoşçakalın. 

Çankırı erkek arayan bayanlar, Bayramören erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Çerkeş erkek arayan suriyeli yanlız bayanların telefon numaraları, Eldivan erkek arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Ilgaz ikinci baharını yaşamak için erkek arkadaş arayan olgun bayanların telefon numaraları, Kızılırmak olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları,  Korgun seviyeli erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Kurşunlu evlenmek için erkek arayan beyanlarla tanışma ve sohbet.!

Selam,Çankırı’dan Zengin Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Cansel ve 33 yaşımdayım. Çankırı’ya 2 yıl önce geldim.Birkaç yıl daha buradayım. Sonra ne olur zaman ne getirir, kader bizi nereye savurur bilmiyorum. Ama bildiğim birşey varsa o da gökteki yıldızlar kadar hatta güneş kadar yanlızım. Nasıl ki güneşe kimse yaklaşmıyor, tek başına gökte asılı duruyorsa,bende kendi dünyamda ruhunu ısıtacak bir erkekten yoksun kendi karanlığım ile başbaşa bir hayat geçiriyorum. Biraz edebi ve fazla duygusal bir giriş olduğunun farkındayım ama bu yanlızlık benim gibi duygusuz birine bile duygu patlaması yaşatıyor. Bu elimde olan kontrol edebildiğim bir durum değil. Zaten hayat yeterince sıkıcıyken üzerine birde pandemi kısıtlamaları beni iyice karanlığa gömdü desem yeridir. Ne yapmak gerek diye düşünürken aklıma sanal ortam geldi. Bakalım burda karşıma ne çıkacak bilmiyorum.

Sosyal medyada hergün yüzlerce kişi yazıyor. Profilini incelediğim kişiler ya babam yaşındaki amcalar ya da seviyesiz kişiler. Aradığım kişi herşeyi ile bana özel olmalı. Benden başkası ile kurduğu tek bir hayali olmamalı. Hoşlanıp birkaç ay hoş vakit geçirip sıkılınca ayrılacağım biri değil hayalimdeki. Uyumlu bir partner ile yıllara yayılan özel ve seviyeli bir ilişki istiyorum. Bunu başarmakta en çok kadına düşüyor. Çünkü kadın gerçekten kadınlığını erkeğin ruhuna aktarabilirse o erkeğin gözü hiç birşey görmez o kadından başka. Ben bunu hem fiziksel olarak hemde duygusal anlamda başaracak kadar cazibeli biriyim. Tabi erkeğin üzerine düşen sorumluluklarda var mutlaka. Kadın cazibesini bir oduna kütüğe karşı gösteremez. Erkeğinde kadının ruhunu okşamadı ve mücadele etmesi gerekir kadının mutlu olması için. Çankırı’da yaşayan elit ve maddi sorunu olmayan bir erkekle tanışıp hayallerimi yaşamak istiyorum. Bana uygun beyler yazsın lütfen.

Merhaba,Çankırı’dan Ciddi İlişki İçin Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Zeynep, Türkiye’ye 8 yıl önce geldim. Geldiğimde erkeklik çağında  belkide çocuk sayılacak yaştaydım. Şu anda 25 yaşında genç bir kızım. Buraya Suriye’den geldim. İnsan kim olursa olsun doğduğu yeri özler tabi ama burada olmaktan ve burada güven içerisinde yaşamaktan çok mutluyum. Türkçem son derece iyi. Yabancı uyruklu olduğum ben söylemesem belli dahi olmaz. Hem konuşmam hem yazmam son derece düzgün. Hem lisan olarak hem üslup olarak son derece kibar ve mütevazi biriyim. Kibar ve hümanist erkeklerden hoşlanıyorum. İnsan sevgisini özünde hissetmeyen kişiler zaman zaman her yerde karşıma çıkıyor. Ama ben beni istemeyenlere, hatta nefret edenlere rağmen Türk insanına her zaman sevgi ve sadakati kendime borç biliyorum. Bu borcumu hayatım boyunca ne yapsam ödeyemem. Burası olmasa şu an ben ve benim gibi insanlar şimdi kimbilir neredeydik. Muhtemelen şu an bunları size yazıyor olmazdım. Olayı çok fazla duygusallığa götürüp dramatize etmek istemiyorum. Burada yani bu ortamda sizlerle birlikte olmamın amacı seviyeli biriyle tanışıp geleceğe dair birlikte planlar yapmak ve kaderde buna müsade ederse bir ailem olsun istiyorum. Çünkü aile ortamını o kadar özledim ki bunu kelimelerle ifade edemem. Türkiye’ de şu an babannem ile birlikte yaşıyoruz. Başka da ne kardeşin nede bir akrabam var.Onu da kısa süre önce hastalığı nedeni ile bakımevine aldılar. O da gidince hayatta yapayalnız kaldım. Ne kadar yaşlı olursa olsun ayakta kalabilmek için ondan güç alıyordum. Onun varlığı beni ayakta tutuyordu. Şimdi güç alacağım kimsem kalmadı. Sadece beni sevecek ve önyargısız davranacak birini istiyorum hepsi bu. Bunu istemekte herkes kadar hakkım olduğunu düşünüyorum. Çankırı ve çevresinden ciddi dürüst erkekler mesaj bırakırsa dönüş yaparım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*