Çankırı Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çankırı evlenmek için erkek arayan olgun bayanlar, Orta evlenmek için zengin bayan arayan erkekler, Ilgaz dini evlilik sitesi, Bayramören ikinci baharını yaşamak isteyenler, Yapraklı dini evlilik yapmak isteyen erkelerle tanışmak isteyen bayanlar, Korgun evlilik ilanları ve whatsapp numaraları, Kurşunlu Suriyeli bayanlarla evlilik, Eldivan evlenmek için olgun erkek arayanlar, Çerkeş dul bayanların evlilik ilanları, Atkaracalar evlenmek isteyen türbanlı bayanların telefon numaraları ve  Çankırı iline ait tüm evlilik ilanları..

İnternet kullanımının artması ve özellikle son 2 yılda pandemininde etkisiyle sanal dünyaya katılımlarda hiç olmadığı kadar artmış durumda. Artık fal bastıracak olanlar dahi fal bastıracağı kişiyi sanal ortamdan buluyor. Her alanda yaygınlaşan ve daha çok kişiyi aynı ortamda buluşturan sanal dünya yepyeni arkadaşlıklar ve evlenmek  için eş adayı bulmak isteyenlerin gözdesi haline gelmiş durumda. Sanal ortamda tanışarak yapılan evliliklere karşı olan önyargı ve tabular her geçen gün yıkılıyor. Günümüz dünyasında artık bu son derece normal bir durum. Bu bloğumuzuda evlenmek isteyen ama bjr türlü ailesini kuracağı eşi bulamayan Çankırılı erkekler ve bayanlar için oluşturduk.

💘Merhaba İsmim Yeşim.42 Yaşımdayım ve Çankırı’dan Evlenmek İçin Olgun ve Dürüst Erkek Arıyorum. Sadece Çankırı Olsun.💘

Merhabalar,Yeşim ben. Evlenmek amacıyla sizlere yazıyorum.  Aslen Çankırı’nın bir ilçesindenim. Merkezde yaşıyorum ve bir fabrikada muhasebeci olarak çalışıyorum. Dul bir kadınım ve 2 çocuğum var. Her ikiside benimle degil. Büyük oğlum evli ve İstanbul’da yaşıyor. Kızım üniversite öğrencisi ve abisinin yanında kalıyor. Bir oğlum daha vardı ama onu erken yaşta sağlık sorunları nedeniyle kaybeytik. Geçmişim mutlu geçti diyemiyorum. Oğlumun acısı zaten bana yaşadığım tüm güzel günleri unutturdu. Eşimden boşanmış olmam ve sonrasında oğlumu kaybetmem beni psikolojik olarak çok kötü etkiledi.

Bir süre ilaçlarla ayakta kaldım. O zamanlar çalışmıyordum ve bunun yani sürekli evde oturmanın bana çokta iyi gelmediğini farkettim. Tabi evlat acısı hiçbir annenin içinden çıkmaz ama yinede çalışmak, birşeylerle meşgul olmak biraz olsun hayata bağlıyor. Yay burcu kadınıyım ve çok kıskanç biriyim. Erkeğinde beni kıskanmasını isterim. Severim daha doğrusu kullanılmayı. Bu bana kalırsa birbirimize verdiğimiz değerin ifadesidir bir şekilde. Kıskanmayan kişinin bana değer verdiğini düşünmüyorum. Maddi bakımdan kendi kendimi idare ediyorum.

Taksitlerini ödediğim bir evim var. Büyük bir ev değil ama bana yetiyor. Sevgiye aç bir kadınım. Dul kalınca iş bulmakta biraz zor oldu. Çünkü nerede işe başlayacak olsam dul olduğumu söyleyince bakışlar bir anda değişiyor. Düzgün ve dürüst  insanların sayısı malesef çok az. Namusumla para kazanmak için kaç iş yeri değiştirdim. Artık çocuklarım büyüdü ve kendi başlarının çaresine bakacak durumdalar. Bu yüzden yıllardır ertelediğim evlilik düşüncemde artık daha rahat karar verebilirim. Çankırı ve ilçelerinden niyeti temiz ve gerçekten aile olmak isteyen olgun erkek varsa yazsın, tanışalım.

💘Merhaba, Serdar Ben Çankırı Merkezdeyim. Maddi Durumun Yerinde.Hayatıma Anlam Katacak Eş Arıyorum.💘

Merhaba nasılsınız Serdar ben,  Çankırı merkezden. 38 yaşımdayım ve bekarım. Eğer yeterince şansım varsa ve buradan güzel bir hanımefendi ile tanışabilirsem evlenmek istiyorum. Pazarlama işi yapıyorum. İşim biraz stresli ama kazancı oldukça iyi. Bu yüzden maddi olarak eğleneceğim kadını mutlu edebilirim. Manevi anlamda ise sanırım birbirimizi mutlu etmenin yollarını aramalıyız. Uyumlu ve kibar biriyim. Romantizm severim. Konuşmam, üslubum bu konularda kendime güvenirim. Argo konuşmayı ve konuşanı sevmem. O tarz insanlarla arkadaşlığım dostluğum hatta alış verişim olmaz.

Aslen buralıyım. Yalnız kalıyorum. Arabam var ama evim yok. Bekar olduğum için sanırım bu zamana kadar ev sahibi olmak gibi bir derde düşmedim. Aklıma bile gelmedi ev almak ama sanırım evlendikten sonra ilk yapacağım iş ev almak olacak. Dünya malına çok değer vermem. Ancak sorumluluğumuda bilirim. Yardım sever biriyim. Kendi çıkarı ve kendi mutluluğundan başka kimseyi düşünmeyen kişilerden olmak istemem. Sonuçta bu hayat gelip geçici. Birine yardımcı olduğum zaman kendimi mutlu hissederim. Kadınların çoğu evleneceği zaman, kendisine talip olan kişinin maddi durumunu önemsiyor.

Çokta haksız sayılmazlar. Para için her yola girmem ama değerininde farkındayım. Maddi olarak akınızda soru işareti kalmasını istemem. Çok zengin değilim tabi ama eşime ve olursa çocuklarıma kaliteli bir hayat yaşatabilirim. Pazarlama işi yaptığım için vaktim sürekli yollarda geçiyor. Daha çok şehirler arası seyahatler yapıyorum. Evime döndüğümde artık beni bekleyen biri olsun, sıcak bir yuvam olsun başka birşey istemiyorum. Mütevazı kibar bayanları kendime daga yakın hissediyorum ve daha iyi anlaşacağıni tahmin ediyorum. Ciddi bayanlar yazsın lütfen.

💘Merhaba Aslen Çankırılı’yım.30 Yaşımdayım ve Hollanda’da Yaşıyorum. Çankırı’dan Evlenecek Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

İsmim Şengül. 30 yaşımdayım ve Amsterdam’da ailemle beraber yaşıyorum. Evimizin tek kızıyım ama 2 abim var. Abimden çok babam gibi davranıyorlar gerçi. Özellikle abilerim biraz fazla baskıcı. Bu yüzden doğru düzgün bir sevgilim bile olmadı bu zamana kadar. Türkiye’den evlenmek istiyorum çünkü buradan evlenen arkadaşlarımin neredeyse tamamı evliliklerinde sorun yaşıyorlar. Burada yetişmiş erkekler neden bilmiyorum ama evine çok bağlı olmuyor. Erkeklerin aklı fikri genelde gezip eglemmekte. Ailesine zaman ayıran erkek fazla görmedim burada.

Evime düşkün biriyim ben. Özellikle mutfakta vakit geçirmeyi severim. Yemeklerim çok güzeldir. Bu benim fikrim değil tabi. Müzik ve dans konusunda iyiyimdir. Her müzikte kendimi ortaya atmiyorum ama sahneye çıkarsam tüm gözleri üzerimde toplamayı bilirim. Yaşım daha fazla ilerlemeden bir an önce evlenmek ve anne olmak istiyorum. Bir kadının en büyük hayalidir anne olmak. Burada aileme ait lokantada çalışıyorum. Çankırı’dan güvendiğim birini bulursam hemen evlenirim. Flört etmek falan çok bana göre değil. Maddi olarak evlenmeye hazır değilseniz sorun değil.

O konuları ben halledebilirim. Benim karşımdaki erkekten tek isteğim bana karşı ilgili olması ve dürüst olması her zaman. Beni sevdikten ve bana sadık olduktan sonra evlilikte bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Çünkü öyle ufak tefek şeyleri sorun eden,trip atan kaprisli birisi değilim. Bu yüzden herkesle uyumlu olabilirim. Türkiye’den buraya gelecek olan için iş sorunu olmaz ama bir süre dil sorunu olacaktır. O da zamanla aşılır. Benim için çok önemli değil ama ailem muhafazakar kişileri sever. Onlarında fikri benim için önemli tabi. Çankırılı olanların yazmasını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*