Canlı Bayan Arkadaş Bul

Özellikle son zamanlarda pandemi koşullarında birçoğumuzun hayatı ister istemez kısıtlama altında ve hayatı bu kısıtlamalarla yaşamak ve olabildiğince aşk hayatımızı canlı tutmaya çalıştığınız bir gerçek. Birçoğumuz bir uzun zamandır oturup kahve içeceğimiz bir cafe dahi bulmakta zorlandık. Bu şartlarda sosyal medya ve sanal ortamdaki arkadaşlık sitelerinden arkadaş bulmak hatta kurduğumuz ilişkileri dahi çoğu zaman sanal yaşamak zorunda kaldık. Bu nedenle ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına sanal ortamda arkadaşlık kurarak bu arkadaşlığı reel yaşama aktarmak isteyenlerin ilanlarına bu sayfamızda sizler için yer veriyoruz.

💘Selam,İsmim Sahra.48 Yaş Dul Bayanım. Sanaldan Reelim Olacak Arkadaş Bulmak İstiyorum.💘

Merhabalar,Gaziantep’ten Sahra ben. Burada bir ilçede eğitimci olarak kamu kurumunda çalışıyorum. İşimle ilgili daha fazla detaya girmek istemiyorum. Benim gibi eğitimci bir erkekle evliliğim oldu daha önce ama çocuğum yok. Tıbbi olarak şu anda çocuğumun olması mümkün gözükmüyor. En azından normal yollardan olmayacağını biliyoruz. Eşimle aramın  açılması ve boşanmanıza neden olan tek bir olay yok birden fazla konu vardı ayrı düştüğümüz. Her şeyden önce eşim daha güzel daha seksi bir kadın istiyordu. Bunu belki hiçbir zaman dile getirmedi ama ben onu çok iyi tanıdığım için ne istediğini biliyordum.

Çocuğumuz olmayınca daha çok bu durumu bahane ederek ayrılmak istedi ve bende ona zorluk çıkarmadım. Artık tekrar evlenmek, çocuk sahibi olmak gibi durumlarla kendimi yormak istemiyorum. Zaten artık çocuk büyütecek yaşıda geçtim. Bu yaşımda bunu başaracak gücü kendimde bulamıyorum. Artık sadece istediğim hayatımda güvenilir, samimi ve halden anlayan, her zaman benimle olacak ve bana güç verecek hayatımda böyle birisi olsun istiyorum.

Sanal ortamda tanışıp sohbet etmeyi seviyorum ben. Benim için sıradışı ve çok heyecan verici oluyor. Daha önce buna benzer bir defa ilişkim oldu ama o sadece sanalda kaldı. Biraz telefonda konuştuk  sohbet ettik, hepsi buydu. Hicbir zaman yüz yüze gelmedik. Çok uzak bir şehirde yaşıyordu ve benim yanıma gelme imkanı bulamıyordu. Oysa ben gerçek bir aşk istiyorum. Sadece telefonda konuşarak uzaktan bir aşk yaşamak istemem. Bu benim ruhuma huzur vermeyeceği gibi hoşlandığım kişiye dokunamazsam bu bana daha çok ızdırap verir. Bu yüzden engeli olmayan ve her zaman görüşüp konuşabileceğim Antep çevresinden birini arıyorum.

💘Sudenaz Adım, Denizli’deyim. Yaşım 29 ve Reelim Olacak Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba herkese, Denizli Pamukkale ilçesinden yazıyorum sizlere. 29 yaş, koç burcu genç hiç evlilik yapmamış bekar bir kızım.Burada bir otelde çalışıyorum. Uzun zamandır aynı işte çalışıyorum. Bu zamana kadar kısa süreli çok ilişkim oldu ama hiçbiri beni uzun vadede mutlu edecek kadar ciddi ve güvenilir ayakları yere basan bir ilişki olmadı. Galiba erkekler konusunda ben biraz safım. Onlara kolay inanıyorum. Şimdiye kadar gerek sosyal çevremden yada otele gelen müşterilerden ilişki yaşadığım sevgilim olan erkekler olmuştur ama hepside hevesleri geçince beni yarı yolda bıraktı.

Bana bunları yapanlardan dolayı kendimi basit bir kadın gibi hissetmeye başladım ve uzun süre erkeklere karşı kalbimi ve hayatımın kapılarını kapadım. Bu yüzden artık birazda sanal ortamda arkadaşlık kurmak istiyorum çünkü Reelim olanlar gerçekten beni çok üzdüler ve hayal kırıklığı yaşattılar. Karşımdaki erkekten emin olmadan, bana gerçekten değer verdiğini görmeden hiçbir zaman aşk yaşamamak için kendimi söz verdim. Her aşk evlilikle sonuçlanacak diye bir kural yada beklenti elbette yok ama göz göre görede kendimi kullandırmaya artık hiç niyetim yok.

Sanaldan tanıştığım birine karşı zaten biraz daha kendimi korumalıyım. Çünkü malum dünyanın her türlü hali var ve kadınlarla ilgili hergün şiddet haberleri duyuyoruz. Dikkatli olup doğru karar vermezsen onlardan biriside ben olabilirim. Daha ciddi ve daha seviyeli bir aşk istiyorum hayatımda. Eğer Denizli ve yakın şehirlerden benim gibi gerçekten birine değer vermek isteyen ve aynı şekilde değer görmek isteyen güvenilir bir erkek varsa bana yazabilir. Yaş konusuna çok takılmıyorum. Genç yada olgun her yaştan erkekle anlaşabilirim. Mesajınızı bekliyorum.

💘Selam,İsmim Melek. Bolu Merkezde Yaşıyorum. Yaşım 44 ve Sanal Sohbet Arkadaşı Arıyorum.💘

Bolu’dan selamlar arkadaşlar. Melek ben. Geçmişi acılarla dolu bir kadınım. Bu yüzden hiç değilse bu saatten sonra biraz olsun  huzur ve birazcık olsun mutluluğu arıyorum. Umarım burada bulabilirim aradığım huzur ve mutluluğu. Mutlu bir evliliğim ve çok sevdiğim küçük bir kızım vardı ismi Asya. Kızım 3 yaşındayken bir rahatsızlığı geçirdim. Uzun süre kanser tedavisi gördüm. Hastalığım çok ilerlemiş olduğu için tedavi sürecim uzun ve yorucu geçti. Bazı günlerde bilirim kapalı oluyordu ve ben kızımla yeterince ilgilenemiyordum. Çok şükür hastalığı tamamen atlattım ve artık eskisinden bile daha güçlü hissediyorum kendimi.

Bu hastalık sürecinde malesef eşim kendine yakışanı yapamadı ve beni bıraktı. Şu an çok pişman olduğunu biliyorum ama iş işten geçti bir defa. Zor anımda yanımda olmayan bir erkek benim gözümde erkek bile değildir. Kızımla beraber şu an yok mutluyum. Uzun süre hastalıkla mücadele edince ve hayata yeniden dönünce ister istemez yeniden aşık olmak istiyor insan. Üstelik bu sefer aşkın ve sevginin ne kadar kıymetli olduğunu anlamış birisi olarak yeniden hayatıma ve bana heyacan katacak farkını ortaya koyabilen güvenilir birini arıyorum. Bolu dışından birini düşünmüyorum bu yüzden sadece Bolulu beyler yazarsa sevinirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*