Çatalca Bayan Arkadaş

Selam. Çatalca’dan Zengin Erkek Arıyorum.

Herkese merhaba, ismim Buse Naz. 31 yaşındayım ve İstanbul Çatalca’dan zengin elit erkek arkadaş arıyorum. Esmer ve oldukça güzel kendine güvenen hoş bir kadınım. Erkeğin her şeyden önce seviyeli dürüst, düzgün, karakteri oturmuş, sözünde duran bir erkek olmasını isterim. Ayrıca benimle beraber olmak isteyen erkek mutlaka hem maddi hemde manevi anlamda güçlü birisi olmalıdır. Kariyer sahibi karizmatik erkeklerden hoşlanıyorum. Bu tarz erkeklerin kadınlara bakışı yanındaki kadına güç vermesi onu onurlandırması, bu tarz şeyleri çok iyi yapabiliyor olmaları onları bana çekici kılıyor.

Ben özel sektörde bir firmada pazarlamacı olarak çalışıyorum, bu yüzden sık sık şehir dışına müşteri ziyaretlerine gitmek zorunda kalıyorum. Yaptığım işi seviyorum çünkü seyahatlerimde farklı yerlerde olmayı seviyorum. Kendini gittiğim yerlerde daha özgür hissediyorum. Hayatımda herhangi birini isteseydim bu ilanı yazmama gerek kalmazdı. Çünkü zaten iş ortamında benimle ilgilenen ilgi gösteren yakınlaşmaya çalışan erkekler var. Onlar zaten ilgimi çekseydi burada olmazdım. Her ne kadar içimden bazen erkeklere karşı büyük bir öfke olsada sonrasında kalbimle aklımla aşk anlamında boş olunca bir yerde yinede bir erkeğin varlığına ihtiyaç duyuyoruz. Ama dediğim gibi bazen erkeklerle hiç anlaşamıyorum bana çok uzak geliyorlar.

Hayatımda bazen normal sosyal bir erkek arkadaş dahi istemediğim anlar oluyor. Bazen hayatımın her alanında erkekler bana fazla geliyor, tahammülümü zorluyorlar. Ama tabiki yinede her erkeği aynı değerlendirmemek gerekiyor. İçlerinde mutlaka hayalini kurduğum karizmatik dürüst sözünün eri bir erkek mutlaka vardır. Zengin erkek aradığıma göre tahmin edersiniz ki maddi olarak güçlü olmayan beylerine aşk hayatımda tercih etmiyorum. Çünkü pahalı yerlerde gezmeyi pahalı tatillere gitmeyi kaliteli mekanlarda takılmayı severim bunları bana ancak maddi açıdan güçlü bir erkek sağlayabilir. Eğer bu ilanda bahsettiğim kişi size uyuyorsa İstanbul Çatalca’da yaşıyorsanız tanışmak isterim.

Çatalca Arkadaş Arayan Olgun Bayan TelefonNumaraları

Çatalca arkadaş arayan genç ve olgun bayanların cep telefonu numaraları. Çatalca evlenmek için sevgili arayan dul bayan numaraları ve telefonda sohbet. Çatalca 40 yaş üzeri arkadaş arayan olgun bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Çatalca seviyeli arkadaşlık kurmak isteyen yalnız bayan numaraları. Çatalca arkadaş arayan üniversiteli kızların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet grupları.

28 Yaşımdayım. Bekarım. Çatalca’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Yeliz ben, İstanbul Çatalca’da yaşıyorum ve bekarım. Mutlu olmak için seviyeli dürüst erkek arkadaş arıyorum. Burası benim ilk sanal tecrübem diyebilirim daha öncede sohbet ettiğim bir kaç tane internet sitesi olmuştu ama ilk defa erkek arkadaş edinme konusunda bu kadar kararlıyım. Şimdiye kadar hayatımda birini istemiyordum çünkü uzun yıllar beraber olduğum erkek arkadaşımdan bir süre önce ayrılmıştım ve yeni bir ilişki istemiyordum. Yaklaşık 8 yıl kadar beraber olduğum erkek arkadaşından bunca yıl sonra ayrılmak bana biraz zor geldi. Bu yüzden hem hayata hem erkeklere sırtımı dönmek zorunda kaldım. Onunla evlenmeyi o kadar çok istiyordum ki dünyada hiçbir şey bu kadar isteyebileceğimi bir daha zannetmiyorum.

Onun sevgisinden şimdiye kadar hiç şüphe etmemiştim ama daha sonra anladım ki aslında hiçte samimi değilmiş bana olan sevgisi. Her zaman birileri ile aldatmış beni. Ben ona çok güvendiğim için cep telefonuna dahi hiç bakmazdım. Ancak tesadüfen bana söylediği her şeyin aslında bir yalan olduğunu öğrendim. Kendime kızıyorum çünkü 8 yıl boyunca bana söylediği yalanları fark etmem gerekiyordu. 8 yıl sonra aslında evli biri olduğunu ve hayatında benden başka birçok kadın olduğunu fark ettim. Evlenmeyi düşündüğüm adam zaten evli ve çocukları vardı.

Bunu öğrenmek ve öğrendikten sonra içime sindirebilmek benim için hiç kolay olmadı zaten bunu öğrendiğim günden sonrada bir daha onu görmedim. Eğer benimle arkadaş olmak istiyorsanız anlamanız ve bilmeniz gereken sadece tek bir şey var. Bana karşı sadece dürüst olmanızı istiyorum. Bana karşı dürüst olursanız mutlaka hayatımda bir yeriniz olur. Aramızda duygusallık olur mu olmaz mı bunu ancak zaman gösterebilir ancak dürüst olduğunuz takdirde her türlü arkadaş olabiliriz. Aşık olmak ve duygusal bir ilişki yaşamak konusunda söz veremem çünkü böyle bir şeyin garantisi olamaz. Tanışacağım kişinin nasıl birisi dahi olduğunu bilmeden öyle bir sözü hiç kimse veremeyeceği gibi bende veremem. Çatalca yaşayan 30 yaş üstü dürüst beyler yazarsa tanışabiliriz.

Çatalca’dan Seviyeli Dürüst Olgun Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Betül. İstanbul Çatalca’da yaşıyorum. Ben 28 yaşındayım olgun ve dürüst biriyle tanışabilmek için bu ilanı yazıyorum. Arkadaşımın seviyeli ve dürüst olması benim için önemlidir. Bir erkekten ve erkek arkadaşımdan daha doğrusu hayatımda olan herkesten öncelikli olarak beklentim bana karşı seviyeli ve dürüst olabilmeleridir. Düzgün bir karaktere düzgün bir üsluba sahip değilseniz ve kendinize güveniniz yoksa benimle arkadaşlık kuramazsınız. Hani bir şekilde tanışmış olsak bile bu arkadaşlığın ilerlemesi mümkün olmaz bu yüzden sizlerden ricam sadece tarif ettiğim profile uygun kişiler yazarlarsa sevinirim.

Çatalca’da ailemle beraber yaşıyorum ve herhangi bir işte çalışmıyorum. Sadece yapmaktan keyif aldığım hobi olarak aksesuar yapıyorum ve bu yaptığım aksesuarları sosyal medya hesabımdan bazen satıyorum. Bazen ise arkadaşlarıma sevdiklerime ya da isteyen olursa tanımadığım insanlara dahi hediye ediyorum. Aslında ben erkek arkadaş konusunda birçok kadının aksine her zaman çok şanslı birisi oldum. Ancak galiba çok aksi biri olunca şansımı biraz fazla zorladım. Arkadaşlık kurduğum erkeklerin birçoğu beni gerçekten seven değer veren ve benim için her fedakarlığı yapabilen kişilerdi. Ancak ben biraz fazla asabi ve sinirli birisiyim böyle olunca erkekleri bir şekilde kendimden uzaklaştırmayı maalesef başardım.

Şu an eğer yalnızsam ve bu ilanı yazmaya ihtiyaç duyuyorsam bu tamamen kendi hatam. Geçmişte hayatımda yer alan ve bende iz bırakan erkek arkadaşlarımın neredeyse hiçbir kabahati yok diyebilirim. Umarım bu yalnızlık bana ders olur ve yeniden aynı hataları yapmam. Erkek arkadaşımla yaşadığım en küçük sorunda dahi ipleri hemen koparan birisi oldum. Sanırım biraz fazla kaprisli biriyim. Kaprisli olmam benim başıma galiba daha çok iş açacak bu konuda kendimi eleştirmeyi bilecek kadar kendimin farkındayım ama geçmişi maalesef değiştiremiyoruz. Bundan sonra geleceğe dair yeniden kalbimde bir umut yeşerirse aynı hataları yapmamaya kendime söz verdim. Eğer İstanbul Çatalca’da yaşıyorsanız ve benim gibi yalnızsanız tanışmak isterim. Sadece dürüst seviyeli ve olgun beyler yatsın.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/catalca-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*