Çekmeköy Bayan Arkadaş

26 Yaşımdayım. Çekmeköy’den Seviyeli Dürüst Sevgili Arıyorum.

Merhaba, 26 yaşındayım ismim Meryem, İstanbul Çekmeköy’de kız arkadaşımla beraber yaşıyorum. Aslen Burdur’luyum İstanbul’a ilk defa yıllar önce üniversite okumak için gelmiştim. Şu anda burada okuldan tanıdığım ve aynı iş yerinde çalıştığım arkadaşımla birlikte kalıyoruz. Seviyeli dürüstse olgun bir erkeğe ihtiyacım olduğu için bu ilanı yazıyorum. Buraya üniversite okumaya gelmiştim ama malesef okulumu yarıda bırakarak çalışmak zorunda kaldım. Çünkü henüz üniversite ikinci sınıftayken ailem maddi olarak büyük sıkıntıya düşmüştü ve bana yardım edecek okumam için ihtiyaçlarımı karşılayacak maddi imkanlara sahip değillerdi. Ben bir süre hem okul hem işi beraber götürmeye çalıştım ama herkese birlikte yürümüyordu.

Düzgün kariyer yapabileceğim iyi bir iş bularak okulu bırakmak istedim de okumaya devam edemedim. Üniversiteyi yarıda bırakmak benim için hayatımın en büyük hayal kırıklıklarından birisiydi. Çünkü buraya okumaya gelirken çok büyük hayallerle ve büyük bir istekle gelmiştim ancak tabi kader bazen bize farklı yollar çizebiliyor. Bizde o yollardan gitmek zorunda kalıyoruz. Hayallerimizden ve ideallerimizden sapmış olsak bile bazen kaderin bize dayattığı yolda ilerlemeye mecbur kalabiliyoruz. İşte ben de öyle bir dönüm noktasında üniversiteye bıraktım ve çalışmaya başladım. Belki ileride bir gün yeniden okuluma dönme imkanım olabilir çünkü en büyük hayallerimden birisiydi bu.

Hayalime er ya da geç bir gün kavuşacağım bunu biliyorum ve buna inanıyorum ama bunlar tabi ki benim için ikinci planda olan şeyler. Benim şu anda en büyük isteğim kendime dürüst iyi yürekli temiz kalpli sevebileceğim, tutkuyla aşık olabileceğim bir erkek arkadaş bulabilmek. Şu an hayatta benim için öncelikli olan böyle bir erkek arkadaş. Her ne kadar geçmişimde maddi olarak sıkıntı yaşamış olsamda şu an için gayet iyiyim. Hatta aileme bile çoğu zaman destek olabiliyorum. Erkek arkadaşımdanda maddi anlamda bir beklentim olmayacaktır. Ben 1.75 boylarında 58 kilo oğlak burcu duygusal ve insanlara yardım etmeyi seven bir kadınım. Eğer Çekmeköy’den veya yakınlarında yaşıyorsanız tarif ettiğim kişiye uyuyorsanız tanışmaktan memnuniyet duyarım.

Çekmeköy Dul Bayanların Telefon Numaraları ve Whatsapp Sohbet

Çekmeköy erkek arkadaş arayan yalnız bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Çekmeköy yalnız bayanlarla tanışmak isteyen 40 yaş üstü karizmatik ve zengin erkeklerin telefon numaraları. Çekmeköy genç kızların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet hattı. Çekmeköy kamudan sevgili arayan genç kız telefon numaraları. Çekmeköy evlenmek isteyen 30 yaş üstü yalnız bayanların WhatsApp sohbet grupları. Çekmeköy güvenilir erkek arkadaş arayan bayanların WhatsApp numaraları ve sohbet.

35 Yaş Dul Kadınım. Dürüst Erkek Arıyorum.

Merhaba, ismim Nagehan, 33 yaşındayım İstanbul Çekmeköy’de kızımla birlikte yaşıyorum ve dürüst olgun erkek arkadaş arıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ve 8 yaşında bir kızım var. Özel şirkette çalışıyorum ama iş hayatım dışındada oldukça yoğunum çünkü siyasi çalışmalarım oluyor, siyasete oldukça ilgili biriyimdir. Zaten eski eşimle ayrılmamızın en büyük nedenlerinden biriside siyasi olarak fikir ayrılığımız oldu. Her ikimizde maalesef fikirlerimizde sabit kaldık ve fikir ayrılıkları zamanla bizi birbirimizden uzaklaştırdı. Bazen düşünüyorum evliliğimizin bitmesine değer miydi diye ama kaderimizde bunu yaşamakta varmış.

Sonuç olarak geçmişi değiştiremediğimize göre artık geleceğe bakmak zorundayım. Eşimle evlenmeden öncede aramızda fikir ayrılıkları vardı ama evlendikten sonra ben onun değişeceğini zannediyordum. Aynı şekilde eşimde benim değişeceğimi zannederek bu fikir ayrılığının ileride sorun yok olmayacağına inandığımız için evlendik. Ama zamanla gördük ki evlilik fikirlerimizi daha yumuşatmamıza neden olacağı yerde aksine fikir konusunda daha keskin ve katı davranmaya başlamıştık. Boşandığım için kendi adıma hiçbir pişmanlığın ve üzüntüm yok ama kızıma bu üzüntüyü yaşatmamalıydık, tek üzüntüm kızımın aile ortamında büyüyememesi.

O eksikliği hissetmemesi için kendi aile ortamında büyütmeye çalışıyorum ama sonuçta babasına düşkün oluyor çocuklar ve bir babanın yerinide başka hiç kimse dolduramıyor. Ben esmer kısa ve hafif kıvırcık saçlı güzel bir bayanım. En çokta gözlerimi beğeniyorum, gözlerimin güzel olduğunu çevremdeki herkeste söylüyor zaten. Eski eşimden ayrıldıktan sonra hiçbir erkekğe yakınlık duymadım ya da hiçbir erkek kendini bana yakın hissettiremedi. Aradan uzun bir zaman geçti ve artık yeniden aşık olmak ve mutluluğu yeniden tatmak istiyorum. İstanbul Çekmeköy dışından birini tanımasam ona aşık olsam bile biraz yorucu olabilir, erkek arkadaşımın yakınlarımda olmasını isterim. O yüzden sadece Çekmeköy’de çevresindeki beylerin bana ulaşmasını istiyorum.

Selam. Çekmeköy’den Evlilik Amaçlı Arkadaş İstiyorum.

Merhaba, 35 yaşındayım, İstanbul Çekmeköy’de yaşıyorum, daha önce evlilik yapmış bir kadınım ve yeniden evlilik düşündüğüm için bu ilanı yazıyorum. Genç yaşıma rağmen iki kez evlilik yaptım ama her iki evliliğimdende çocuğum olmadı. Birçok kadın benim yaşımda daha ilk evliliğini yapıyor olmasına rağmen üzücü bir şekilde ben 35 yaşımda üçüncü evliliğime hazırlanıyorum. Biriyle arkadaş olup gezmek eğlenmek güzel şeyler olabilir ama ben daha çok tüm bunları evleneceğim erkekle yani kocamla yaşamaktan keyif alıyorum. Resmi bir bağ kurmadan flört etmek çok içimden gelmiyor. Her iki evliliğimdede bir taraf tamamen hatalı diğer taraf çok masum değildi.

Her iki evliliğimin bitmesindede benimde hatalarım olmuştur ayrıldığım kişilerinde hataları mutlaka olmuştur ama önemli olan hatalarımızdan ders çıkarmak olduğuna göre, ben bu dersi fazlasıyla çıkardım diyebilirim. Bu saatten sonra yeniden yanlış kişiyle birliktelik kurup hata yapacağımı sanmıyorum. Çünkü daha önceki ilişkilerimi biraz aceleye getirdiğimin farkına vardım artık. Aceleye getirmeden ağır ve sabırlı adımlarla ilerlemek ama sonsuza kadar sürecek sağlam bir evlilik kurmak istiyorum. Dul bir kadın olduğum için çevremde olan erkeklerin hemen hemen hepsi benimle sadece arkadaşlık kurmak ve flört etmek istiyorlar.

Oysa benim istediğim flört etmek değil. O yüzden evleneceğim kişiyi sanal ortamda aramaya mecbur kaldım, belkide böylesi daha hayırlı olacaktır. Bir taraftanda yaşım daha fazla ilerlemeden anne olabilmeyi çok istediğim için üçüncü evliliğimi yapmak zorunda hissediyorum kendimi. Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde evlenip anne olamazsam galiba bir daha hiçbir zaman olamam, bu gerçeğin farkında olduğun için bir an önce biriyle tanışmayı ve yeniden evlenmeyi planlıyorum. Şu an ailemle birlikte yaşıyorum, biz aslen Gaziantepli’yiz ama tabi uzun yıllardır Çekmeköy’deyiz. Sosyal hayatımda görüşüp tanışabileceğim Çekmeköy ve yakınlarından evlilik düşünen samimi ve ciddi beylerin mesajını bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/cekmekoy-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*