Ciddi Evlilik Düşünen Bayan Arıyorum

Evlilik İçin Ciddi Bayan Arkadaş İstiyorum.

Merhaba ismim Tayfur, Adana’nın küçük bir ilçesinde yaşıyorum ve 28 yaşındayım. Aslen Kırşehirli’yim fakat burada bir kurumda memur olarak çalışıyorum. Buraya birkaç yıl önce atamam yapılmıştı. Arkadaş ortamımda çok fazla bayan olmadığı için bayanlarlada kolay iletişim kuran birisi olmadığımdan dolayı şimdiye kadar doğru düzgün bir kız arkadaşım olmadı. Neredeyse bir kadınla arkadaş olup aşk yaşadım diyebilirim. Hiçbir zaman hiçbir bayanın tercih etmeyeceği kadar çirkin olduğumu düşünmüyorum fakat yinede bir şekilde şimdiye kadar aşk hayatımda hiç kimse olmadı. Bundan sonrada artık eğer olacaksa tek bir kişi olsun.

Her ne yaşayacaksam tek bir kişiyle yani hayat arkadaşımla yaşamak istiyorum. Helali haramı bilen kutsal değerlere önem veren biriyim. Eşiminde bu şekilde birisi olmasını isterim. Kapalı giyinen ya da türbanlı olması çok önemli değil benim için, ancak dediğim gibi muhafazakar birisinin olmasını isterim. Benim kötü alışkanlıklarım olmadığı gibi eşimdede kesinlikle olmamalı diye düşünüyorum. Zaten kötü alışkanlıklar hiçbir insana yakışmaz ama kadınlara hiç yakışmıyor. Daha önce kendi köyümden yani Kırşehir ailemin olduğu yerden bir bayanla evlenmek için aileler arasında söz kesmiştik, fakat daha sonra sözlendiğim kızın aslında beni çokta istemediğini öğrendim. Gönlü ve kalbi bir başkası için atan bir kadınla evlenemezdim. Aslında iyi bir kızdı ancak kalbi bir başkasına aitti.

Öyle bir evliliği kesinlikle yapamazdım. Benim için erkeğinde kadınında sadakati her şey üstündedir. Eşine sadık kalamayacak çapkın ruhu bir kadını kesinlikle hayatımda istemem. Benim gibi sadece bir kişiye ömrünü adamak isteyen iyi kalpli temiz yürekli biriyle evlenebilirim. Adana ve çevresinden bahsettiğim özelliklerdeki bayanlar bana yazsınlar ve tanışalım. Tanışmakla hiçbir şey kaybetmeyiz. En azından birbirimizi tanıyabiliriz ce geleceğe dönük olarak anlaşıp anlaşamayacağımıza karar verebiliriz. Buradan tanıştık diye illaki evlilik olmayacağının bilincindeyim. Burayı sadece tanışmamız için bir aracı gibi görüyorum. Lütfen evlilik isteyen ciddi bayanlar yazsınlar sadece.

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlarla Ücretsiz Sohbet

Evlilik düşünen ve bu nedenlede arkadaşlık sitelerinden biriyle tanışmak isteyen erkekler ve bayanlar için hazırlanmış olan birçok arkadaşlık sitesi ve sohbet kanalları bulunmaktadır. Elbette ki böyle bir arayış içerisinde olan tüm erkekler ve bayanlar iletişim kuracakları zaman ücretsiz ve üyelik yapmadan beğendikleri kişiyle iletişim kurmak isterler. islamisayfalar.com olarak herhangi ticari bir beklentiniz ve amacınız olmadığı için sitemizdeki tüm imkanları üyelik yapmadan ve ücret ödemeden kullanabilmeniz için sizlere güvenli bir ortam hazırlamaya çalıştık. Evlilik düşünen erkekler ve bayanlarla dilediğiniz gibi tanışarak mesajlaşabilirsiniz. Evlilik gibi önemli bir konuda karşınızdaki insana ciddiyetinizi bir şekilde yansıtmak zorundasınız. Eğer bu ciddiyetinizi karşınızdaki kişiye fark ettiremezseniz size cevap verme olasılığı çok düşük olacaktır. Bu nedenlede kendinizi en iyi şekilde ifade etmeli ve anlatmalısınız. Bu sayfamızda olduğu gibi diğer evlilik sayfalarımızda da sadece ciddi bulduğumuz ilanları yayınlıyoruz.

Evlilik İsteyen Ciddi Bayanlar, Tanışalım.

Merhaba ismim Fatih, Kayseri’den yazıyorum. Evlilik düşünen ciddi bir bayanla tanışabilmek için bu sitedeyim. Kayseri’nin bir ilçesindeyim ve 24 yaşında sporcu bir erkeğim. Dövüş sporlarıyla ilgileniyorum. Bunun dışında aileme ait mobilya atölyesinde çalışıyorum. Çok şükür maddi olarak kimseye muhtaç olmadan geçinebilecek seviyedeyim. Çok zengin birisi olduğunu söyleyemiyorum tabi ki fakat maddi olarak eşimi ve ailemi en iyi şekilde yaşatmak için elimden gelen gayreti gösterecek karakterde birisiyim. Kısa süre önce bir devlet kurumuna atamam yapılmıştı aslında ama bazı sorunlar nedeniyle göreve başlayamadım. Bundan sonrada aile mesleğimi devam ettirmek istiyorum.

Maddi olarak ayrıca internet üzerinden ticaretle yapıyorum ve oradanda hatırı sayılır bir gelirim var. Şu an ailemin tek bekar çocuğu benim. Benden büyük bir abimle ablam var fakat her ikiside evli. Ailem benimde artık bir an önce evlenmemi çok istiyor. Ben güvenilir efendi hanımefendi karakterli, medeni hayat tarzı olan ve dünyayı iyi bilen kendini geliştirmiş bir hayat arkadaşı arıyorum. Yaptığım iş nedeniyle evlendikten sonrada burada yaşamak zorundayım. Küçük bir ilçede yaşıyorum. Hayatım ve ailem hakkında her şeyi olabildiğince açık yazmaya çalışıyorum bütün bunları bilerek bana yazarsanız sanırım daha sağlıklı bir iletişim kurabiliriz. Her zaman hedefleri olan idealist bir erkek oldum.

İleride yapmayı düşündüğüm bazı projelerim ve hedeflerim var ve bu hedeflerime giden yolda hayat arkadaşımında bana her türlü destek olmasını isterim. Küçük bir çevrede yaşadığım için yaşadığım yere ayak uydurabilecek mütevazi bir bayanla tanışmak isterim. Hayat arkadaşımın ailesini kendi ailem gibi görür ve kendi ailemden farklı görmem. Tabi ki eşiminde aynı bakış açısına sahip olmasını isterim. Mutlu ve huzurlu bir aile olmak istiyorsak bu şekilde düşünmek zorundayız. Çünkü evlilikler her ne kadar iki kişi arasında yapılıyor olsada aileler arasındada yaşanan bir durum. Yaşıma uygun Kayseri’li evlilik düşünen ciddi bayanların kendilerini tanıtan mesajlarını bekliyorum.

Evlilik İsteyen Türbanlı Ciddi Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhabalar, ismim Ferhat. Bilgisayar mühendisiyim ve Çankırı’da yaşıyorum. Evinin hanımı olacak, türbanlı 30 yaş civarında bir bayanla evlilik amaçlı tanışmak istiyorum. Yakışıklı ve çekici bir erkek değilim bunun farkındayım. Bu yüzdende bayanlarla iletişimim şimdiye kadar çok iyi olmadı ve bu nedenlede evlenecek biriylede tanışma imkanı bulamadım. Arkadaşlık sitesinden evlilik olabilir mi, bu konuda bazı tereddütlerim var. Ancak şu an sanırım tek şansın burası. Eğer buradanda ciddi evlilik düşünen türbanlı biriyle tanışamazsam evliliğe dair tüm umutlarımı ve hayallerimi yitirebilirim.

32 yaşındayım, iyi bir mesleğim var, art niyetli birisi değilim. Hem ben, hem ailem bana gönlünü veren kadına her şeyimizle sahip çıkabilecek karakterde bir aileyiz. Çankırı Merkez’de kendime ait bir evim var. Ayrıca arabamda var, evlilik için maddi olarak şimdiye kadar hazırlıklarımı tamamladım diyebilirim. Tek eksiğim hayatımı adayabileceğim gerçekten bana sevgisini ve aşkını verebilecek güzel karakterle iyi huylu bir kadından başka eksiğim yok. Sahip olduğumuz kültür ve yaşam tarzından dolayı kapalı giyinen bir bayanı tercih ediyorum evlenmek için.

Şimdiye kadar aşkı ve sevgiyi doyasıya yaşamamış bir erkek olarak bu duyguları yaşamaya ve yaşatmaya çok ihtiyacım var. Dış görünüşe çok önem vermiyorum çünkü güzelliğin geçici olduğunu düşünüyorum ama kalbi güzel birini bulabilirsem hayatım boyunca huzurlu bir yaşam sürebiliriz. Ben bunu kendi adıma evleneceğim kadına verebileceğimi düşünüyorum. Benimle tanışmak isteyen evlilik düşünen ciddi bayanların mesajlarını beklerim. Umarım benim gibi dış görünüşe önem vermeyen ahlaklı bir eş arayan ciddi bir bayanla tanışabilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*