Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Kırklareli’den Evlilik İçin Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Kırklareli’de yaşıyorum türbanlı bir bayanım ve evlilik için ciddi bir arkadaş arıyorum. 32 yaşındayım ve 35 yaş ile 40 yaş arasındaki ciddi birini tanımak için buradayım. Kendi fotoğrafımı koymakta bir sakınca görmüyorum çünkü buraya ciddi bir amaç için geldim ve bunun içinde kötü bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Kırklareli’ye yakın bir ilçede ailemle beraberim. Küçük yerlerde yaşamanın güzel yönleri vardır tabi ki ama ben çok sevmiyorum. Evlendikten sonrada şehir merkezinde yaşamak isterim çünkü yapmak istediğim ideallerimi küçük yerlerde gerçekleştiremiyorum. Yardımsever bir insanım ne yardım kuruluşlarında olabildiğince faaliyet göstermeye çalışıyorum.

Evde oturup sürekli ev işleri ile uğraşan bayanlardan olmak istemiyorum. Sosyal yaşamak ve hayatın içinde olmak isterim. Kadın erkek ilişkilerinde burç uyumu benim için önemlidir. Tabi sadece buna göre karar verecek değilim. Fakat burcumuzun uyumlu olmasına dikkat ederim. Ben koç burcuyum çabuk sinirlenirim fakat sinirimde çok çabuk geçer. Çoğu zaman sevdiklerimi aniden kırabiliyorum fakat sonrasında pişman olup gönüllerin almak yine bana düşüyor. Bu elimde olan bir şey değil ama genelde çok çabuk öfkelenirim. Kesinlikle kötü niyetli birisi değilim. Hiçbir zaman dedikodu tarzı şeyleri sevmem, bu tür şeylerdende kendimi hep uzak tutmaya çalışırım.

Sosyal yaşamayı sevdiğim için küçük bir ilçede yaşamak pek hoşuma gitmiyor. Ideallerimi hayallerimi, yapmak istediğim şeylere büyük kentlerde daha iyi adapte olabilirim ve yapmak istediklerimi başarabilirim. Hayat arkadaşımın benim gibi sosyal birinin olmasını isterim. Ancak öyle değilse bile bana destek olmasını hiç değilse bana engel olmamasını beklerim. Elbette ki evimi ve eşimi aksatacak değilim. Ben eşimin her şeyine dikkat edecek karakterde biriyim. Eşimin temiz giyinmesi güzel görünmesi temiz olması öncelikle beni gururlandırır ve bu yüzdende eşimin her şeyi ile ilgilenirim. Kırklareli merkezden evlilik düşünen yaşı bana uygun kişiler yazabilirler.

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Ciddi evlilik düşünen olgun ve yalnız bayanlarla tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Evlilik için ciddi ve seviyeli arkadaşlık kurmak isteyen genç güzel ve türbanlı bayanların arkadaşlık ilanları. Evlenmek isteyen ciddi bayanlarla ücretsiz tanışıp sohbet edebileceğiniz, mesajlaşarak üyelik yapmadan tanışabileceğiniz siteler. Kendisine hayat arkadaşı arayan ciddi ve dürüst bayanlarla tanışma. 40 yaş üzeri ciddi evlilik isteyen bayanların telefon numaraları ve WhatsApp profil fotoğrafları. 50 yaş üzeri ciddi evlilik isteyen dul bayan evlilik ilanları ve telefonla arkadaşlığı. 60 yaş üzeri ciddi evlilik isteyen ikinci baharını yaşamak isteyen yalnız erkekler ve bayanlarla ücretsiz mesajlaşma ve sohbet. İlk kez evlilik isteyen ciddi ve dürüst bayanların evlilik ilanları. İlk evliliğini yapmak isteyen ve bu amaçla erkek arkadaş arayan türbanlı bayanlarla tanışma ve sohbet.

İslami Evlilik İçin Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum

Merhaba adım Funda, Gaziantep’te yaşıyorum, kapalı türbanlı bir bayan olduğum için benim gibi bir bayanı eş olarak isteyen ciddi bir erkekle tanışmak arkadaş olmak sonrasında evlilik düşünüyorum. Elbette ki evlilik öncesinde bir süre arkadaşlık kurmak hem erkek hem kadın için yaşanması gereken bir süreç. Birbirimizi daha iyi tanırsak daha sağlıklı bir evlilik kurabiliriz. Bu yüzden acele etmiyorum. Her zaman sabırlı olduğum gibi evlilik konusundada daha çok sabırlı olmam gerektiğini biliyorum, çünkü bu aceleye gelecek bir konu değil. Yapacağımız yanlış bir evlilik hayatımızın sonuna kadar bizi etkileyecektir.

Bu yüzdende evlilik konusunda yanlış yapma lüksümün olduğunu düşünmüyorum. Güzel kapalı giyinen hanımefendi karakterli biriyim. Hayatımı her zaman helal haram hassasiyeti ile yaşadım ve bundan sonrada aynı şekilde yaşamayı düşünüyorum. Hayatımı paylaşacağım birlikte yuva kuracağım eşimin kesinlikle helali ve haramı bilen bu konularda hassas olan birisinin olmasını isterim. Asla yanlış yollara sapmayacak eşine ihanet etmeyecek yalan söylemeyecek ve eşinden habersiz ciddi konularda tek başına karar vermeyecek birini isterim. Eğer bu aileyi birlikte kuracaksak ve beraber hayat yolculuğuna çıkacaksak alınacak kararlarda erkek kadar kadınında payı olmalıdır diye düşünüyorum.

Kadına üstünlük kurmaya çalışan kadını ikinci planda gören ve kadına değer vermeyen birini istemem. Kültürlü ve medeni düşünen birisi olması gerekir ki beni her yönden mutlu edebilsin. Bazı erkekler kadınları evinin hizmetçisi gibi görüyor bu tarz erkeklerdende nefret ediyorum. Kendini bilen karakterli bir erkek asla bu şekilde düşünmez. Benim yaşadığım çevredede bu şekilde düşünen ve yaşayan erkeklerin sayısı çok fazla. Çevremden birini bulamadığım içinde buradayım. İslami bir evlilik yapmayı düşündüğüm için bu konularda bana uyumlu Gaziantep’te yaşayan kişiler yazsınlar ve kendilerini tanıtsınlar.

Türbanlı Bayanım. Ciddi Evlilik Düşünüyorum.

Selam arkadaşlar ismim Cansu. 29 yaşındayım ben islami bir evlilik yapmak istiyorum. Türbanlı kapalı giyinen ev kızıyım. Evlendikten sonrada eğer mecbur kalmazsam evinin kadını olmak eşimle ve çocuklarımla ilgilenmek isterim. Hem erkeğin hem bayanın çalıştığı evliliklerde birçok konunun eksik kaldığını giderilemediğini düşünüyorum. Bu yüzden hem evimle hem çocuklarımın daha iyi yetişmesi için evimin kadını olmak çok daha güzel. Çok aşırı zenginlikte falan gözüm yok. Doğru düzgün işi olan eşine sadık olacak dürüst birisi olduktan sonra maddi konuları hiç kafama takmıyorum.

Elbette eşim olacak erkek evini geçindirebilmek için elinden geleni zaten yapacaktır. Eşimin yetişemediği yerde gerekirse bende iş bulup çalışabilirim. Sevgimiz ve saygımızı yitirmedikten sonra ve sadakatten ayrılmadıktan sonra diğer konulardaki sıkıntıları el ele vererek giderebiliriz. Evlenmek annelik hissini yaşamak benim için dünyanın en güzel duygularından birisi olacak umarım. Benimle aynı hayalleri kuran gerçekten evlenmek ve mutlu olmak isteyen düzgün bir aile ve düzgün biriyle tanışabilirim. Makyaj yapmayı çekici ve güzel görünmeyi seviyorum. Fakat sadece evin içerisindeyken makyaj yapıyorum dışarıya çıkarken makyaj yapmıyorum. Bunu hem kendim istemiyorum hemde ailem bunu çok sıcak bakmıyor.

Evlendiğim zamanda sadece evde makyaj yaparım dışarıya çıkarken bazen yapmak istiyorum fakat bu konuda eşiminde düşüncesi benim için önemli olacaktır. Babamı geçtiğimiz yıl kaybettik ve şu anda hayatta tutunabileceğim sadece abim ve annem var. Evlenip yuva kurduğumu babamında görmesini çok isterdim ama kısmet olmadı. Umarım bu mutluluğuma ailemin diğer kalanları şahitlik yapabilir. Evlilik için hem yaş olarak hem psikolojik anlamda hazır olduğumu hissediyorum. Evine ve eşine bağlı kalabilecek bir bayanla tanışmak, evlenmek isteyen beyler varsa mesaj yazıp bana kendinizi tanıtabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*