Ciddi Evlilik Düşünen Bayanların Telefon Numaraları

Evlenmek istemenin yaşi yoktur. Bazılarımız daha 18 yaşında ister bunu bazılarımız ise çok daha uzun yıllar sonra evlenmek isteyebilir. Ama sonuç olarak her insan erkek yada bayan farketmez mutlaka evlenmek ister. Bunu isterken herkesin kendine göre bir nedeni vardır mutlaka. Bazı kadınlar anne olmak arzusuna karşı koyamadığı için evlenmek ister bazılarımız ise daha düzenli bir hayat için evlenmek ister. Herkesinde kendine göre hayal ettiği bir eş modeli vardır mutlaka. Çoğu zaman sevgili ya da arkadaş bulmak bile çok zor olabiliyor. Evlenecek doğru kişiyi bulmak ise çok daha zor olabilir. Kendinden ve ne istediğinden emin olarak gördüğümüz 2021 yılına ait güncel evlilik ilanlarını siz islamisayfalar.com ziyaretçileri ile paylaşıyoruz.

💘Selam, Ankara’dan Evlenmek İsteyen Ciddi Erkekler Yazsın. 27 Yaşımdayım ve Koç Burcuyum. Ciddi Olanlar Numara Yazsın.💘

Merhaba adım Melike ve 27 yaşımdayım. Burcum koç. Çalışan bekar bir kızım. Özel sektörde çalışıyorum. Evlenmek için maddi olarak birikimim var. Ama malesef şu ana kadar evlilik düşünecek kadar hoşlandığım, ona ait olmak istediğim, gördüğümde heyecanlandığım kimse çıkmadı karşıma. Bakalım belki burada kader karşıma istediğim gibi birini çıkarır karşıma. Masum yüzlü biriyim. Sadece simam böyle değil tabiki. Benim içimde ne varsa yüzümede onun yansıdığına inanıyorum. Kimse hakkında kötü düşünmem kötülük yapmak istemem.

Birine kötülük yapacaksam bu kendimden başkası olmaz. Sadece kendime zarar verebilirim. Özellikle yakın çevreme karşı çok duyarlığım. Kimin ne derdi olsa yardım etmek destek olmak isterim. Bu çoğu zaman yoruyor beni tabi. Kitap okumayı ve araştırma yapmayı severim. Özellikle psikoloji kitapları okuyorum. Bu insanları daha iyi anlamama ve empati yapmama yardımcı oluyor. Ailemin evlenirken bana maddi olarak yardımcı olma şansı yok. Bu yüzden kendi ihtiyaçlarımı kendim karşılamak zorundayım. Bu yüzden evlilik için maddi olarak hazırlığım var. Manevi olarak ise artık kendimi hazır hissediyorum. Bir aile kurabilirim. Aileme iyi bir kadın ve iyi bir anne olabilirim.

En büyük hayalim mutlu bir aile kurmak. Bunu başarabilirsem yeter bana. Hemen değil belki ama ileride iki çocuğum olsun isterim. Çocukları çok seviyorum. Anne olarak çocuklarıma çok iyi bakacağıma inanıyorum. Duygusal bir yapım var ve çabuk incinirim. Çabuk üzülürüm. İnsani değerlere sahip ve kadına daha doğrusu kadınına sahip çıkmasını, sevmesini bilen, saygılı ve hoşgörülü birini istiyorum. Zenginlik ya da erkeğin yakışıklı olması benim için önemli olan şeyler değil. Önemli olan insan olması, ailesine değer vermesi. Eğer aranızda benim gibi düşünen ve evlilik konusunda maddi manevi hazır olan varsa tanışalım.

💘Selam Adım Linda, 36 Yaşımdayım ve İstanbul’da Yaşıyorum. Evlenmek İsteyen Elit Beyler Yazabilir.💘

Merhaba beyler nasılsınız ismim Linda. Annem Rus ve babam Türk. Babam iş için Rusya’ya geldiğinde tanışmışlar annemle. Annemle babamın çok mutlu bir evliliği vardı. Onlara baktıkça hep içimden benimde bu kadar güzel ve huzurlu bir ailem olsun isterdim. Bu yaşıma kadar bunu yapamadım ama bundan sonra tek amacım güzel bir aile kurmak olacak. Çünkü zaman hızlı geçiyor ve aile kurmanın önemini değerini yaşım olgunlaştıkça daha da iyi anlama başlıyorum. Bir dış ticaret firmasında çalışıyorum ve gelirim oldukça iyi. Hemen her konuda titiz ve kuralcı biriyim.

Vasatın üzerine çıkabilmiş, kendine has tarzı ve üslubu olan erkekler bana daha çok uyum sağlar. Çok eğlenceli neşeli deli dolu biri değilim. Daha ağır olmalı bence kadın ve bende öyleyim. Tabi bu sürekli somurtkan olmak anlamına gelmiyor. Yerine göre gülerim eğlenirim. Yerine göre çılgınlık yapmayı severim. Ama herşey yerinde ve zamanında yapılırsa güzel. Sarışın ve ela gözlüyüm. Türklerden daha çok Ruslara benziyorum. Türk kültürünü daha çok seviyorum ve daha çok aşinayım. Aslında evlenmeyi yaşıma rağmen hala düşünmüyordum ama bunu daha çok annem istediği için yapıyorum.

Ailenin tek çocuğu benim. Bir kardeşim var ama okumak için yurt dışına gitti bur daha da gelmedi. Aileden kopuk birisi. O yüzden bir kardeşim var diyemiyorum. Sanırım annem birazda artık yaşlandığı için torun sahibi olmak istiyor ve bu yüzden bana baskı yapıyor. Yakın bir arkadaşımla dertleşirken bana eşiyle sanal ortamda tanıştığını anlayınca çok şaşırdım ve bende şansımı denemek istedim. Umarım arkadaşım kadar şanslı biriyimdir. Kendimi bazen beyaz gelinlik içerisinde hayal ediyorum. Sanırım çok güzel bir gelin olurdum. Samimi ve elit bir erkekle tanışırsam bur an önce evlenmek istiyorum.

💘Selam,Antalya’dan Yazıyorum. Kamuda Çalışan Olgun ve Dürüst Biriyle Evlilik Düşünüyorum.💘

Merhaba ismim Aleyna ve 30 yaşımdayım. Evlilik düşündüğüm için buradayım. Sevgili aşk olayları benim için geride kaldı. Evlilik aşkı öldürüyormuş, varsın öldürsün sanki evlenmeyince çok mu yaşıyor. Artık aşk diye birşeyede zaten inanmıyorum. Biriyke evlenmek için ona aşık olmayı beklemem. Eğer hoşlanacak kadar gözüme hitap ediyorsa ve benim için mantıklı kişi oysa evlenirim. Zaten öyle ya da böyle bazı duygular zamanla yok olacak. Kiminle evlenirsem evleneyim bunu biliyorum ve buna hazırlıklıyım. Antalya merkezde yaşıyorum. Sarışın modern biriyim.

Dövme yaptırmayı seviyorum. Kalıcı yaptırmıyorum ama. Çünkü zamanla çabuk sıkılan biriyim. Sanırım koç burcu olduğum için bu özelliği taşıyorum. Evleneceğim erkektende çabuk sıkılmam umarım. Yoksa bu evlilik fazla uzun sürmez. Daha önce evlenmedim dul değilim ama evlilik konusunda tecrübelerim var çevremdeki kişilerden. Bir erkek için özel olmak isterim. Beni herşeyin ve herkesin üzerinde tutmalı ve o kadar değer vermeli. İyi bir kadın olacağına inanıyorum. Kendi evimin kadını yani. Çalışan biriyim ve evlenincede mutlaka işime devam ederim.

Evde akşama kadar oturup cam silip çamaşır bulaşık uğraşacak birisi değilim. Şu an yalnız yaşıyorum ve bu isleri yine kendim yapmıyorum. Yardımcı bir kadın var işlerimi halleden. Çok derli toplu biri değilim. Evlenince daha mı çok dağıtırım yoksa biraz daha titiz olurmuyum bu konuda bilmiyorum ama ev işlerinde çok titiz olmayı sevmiyorum. O kadar yoramam kendimi ev düzenli olacak diye. Antalya dışından çok düşünmüyorum ama yinede kendinize güvenimiz varsa beni ikna etme konusunda yazabilirsiniz tanışırız.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*