Ciddi Evlilik Düşünen Erkek Arıyorum

Evlilik İçin Ciddi Sevgili Arıyorum.

Selam beyler, ismim Sema. 30 yaşındayım bakımlı güzel bir kadınım ve buradan biriyle tanışarak arkadaş ve sevgili olmak istiyorum. Yalnız amacım sadece flört edip geçici bir ilişki yaşamak değil evlilik düşündüğüm için böyle birini arıyorum. Evlilik öncesi tabiki tanışma sürecimiz olacaktır ve bu süreçte arkadaş ve sevgili olarak hayat arkadaşımıda daha yakından tanımak isterim. Ben şu anda Tokat’ın bir ilçesindeyim. Burada memur olarak çalışıyorum ve yaklaşık dört yıldır buradayım. Yaşadığım yerde bana aşık olan benimle evlenmek istediğini söyleyen ve uzun zamandırda beni isteyen birisi var ama ben onu istemiyorum.

Yaşadığım yer küçük bir yer olduğu için o kişinin bana aşık olduğunu neredeyse bilmeyen yok. O yüzdende benimle ilgilenen hiç kimse olmuyor yaşadığım çevrede. Evlilik amaçlı sevgili bulabileceğim hiç kimse yok bu yüzden. Çok güzel bir kadın olmama rağmen sırf bana aşık olan o kişi yüzünden hiç kimse bana yaklaşmıyor ve ilgi göstermiyor. Kendime çirkin ve kimsesiz biri olarak hissediyorum artık. Evlilik yaşamayı istiyorum bunun için aşık olmam gerek ve öncelikle aşk yaşamak istiyorum fakat bu aşkın sonunda evlilik düşünüyorum. Lütfen bu konuda ciddi olan kişiler benimle iletişime geçsinler. Evlilik düşünmeyen beylerin bana yazmasını istemiyorum. Ben açıkçası biraz kaba yani maço erkeklerden hoşlanırım. Ancak böyle biriyle evlenirsem mutlu olabilir miyim emin değilim. Sevgili olarak maço bir erkeği hayatımda görmek isterim ama söz konusu evlilik olunca daha dikkatli ve titiz düşünmek gerekiyor.

Erkeğin maço olması hoşuma gidiyor fakat aynı zamanda kadına saygı duyması gerektiğini düşünüyorum. Bu ayrımı yapabilen beni psikolojik olarak tatmin edecek fakat aynı zamandada saygısını eksik etmeyecek sert görünümlü ama iyi biriyle tanışmak istiyorum. Benim hayat arkadaşımın kesinlikle özgür ve güçlü birisi olması gerekir. Maddi manevi hiçbir konuda ailesine ya da bir başkasına bağlı olmamalıdır. Ailesini sevsin ve değer versin bunu bende isterim elbette fakat benimle evlenecekse bu evliliğin ileride başkaları tarafından yönlendirilmeye çalışılmasını istemem. Bunu çevremde çok gördüğüm için bu konuyu belirtmek istedim. Kendi kararlarını kendisi verebilen sert görünümlü ciddi kişiler yazabilirler.

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanların 2022 Evlilik İlanları

Gerçekten biriyle tanışarak ciddi bir evlilik kurmak istiyorsanız olabileceğiniz en doğru adreslerden birindesiniz diyebiliriz. Çünkü islamisayfalar.com sitesinde 2022 yılına ait tamamen güncel evlilik ilanlarını yayınlamaktayız. Bizlere ulaşan çok sayıda ilan var ancak bunların içerisinden güncel olanlarını paylaşarak sizlerin ciddi ve mutlu olabileceğiniz biriyle tanışmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Hayat arkadaşınızı buradan tanıyarak mutlu olmanız islamisayfalar.com olarak bizleride mutlu eder ve gururlandırır. Sizlerin mutluluğuna aracılık edebilmek istiyoruz bu amaçlada güncel olan ve gerçekten evlilik istediğine inandığımız ciddi olan erkeklerin ve bayanların ilanlarını paylaşıyoruz. Elbette ki bayanlar evlilik gibi sorumluluk isteyen ciddi bir konu söz konusu olduğu zaman karşılarındaki erkeğinde son derece ciddi ve kararlı olmasını beklerler ve bunu erkekte görmek isterler. Eğer gerçekten buradan ilginizi çeken biri olduğu zaman ciddiyetinizi göstermek isterseniz evlilik konusunda ciddi ve kararlı olduğunuzu bir şekilde yazacağınızı mesajla o kişiye göstermelisiniz.

Antalya’dan Ciddi Evlilik Düşünen Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Zeynep, Antalya’dayım ve olgun biriyle evlilik düşünüyorum. Ben 28 yaşındayım ve 30 yaş üstünde biriyle evlenmeyi isterim en fazla 40 yaşında biriyle tanışmak istiyorum. 40 yaş ve üstü kişilerle tanışmak istemiyorum. Evlilik benim için çok kutsal. Hatta sevgi ve aşka dair samimi olan tüm duygular benim için çok değerlidir. Bana aşık olan sevgisine inandığım ve güvendiğim bir erkekle hayat yolculuğuna devam etmek istiyorum. Duygusal bir kadın olduğum için sevgi ve aşk benim için vazgeçilmez olan duygular. Mantık evliliğinden daha çok duygusal bir evlilik yapmak isterim. Aşık olmadığım, gördüğüm zaman bana heyecan vermeyen görmediğim zamanlarda özlemini çekmediğim biriyle evlenmenin hiçbir anlamı olmaz.

Duygularını her zaman yoğun bir şekilde yaşayan bir kadınım ve sevgiyi ve aşkı tutkulu bir şekilde yaşayacağım bir eş isterim. Her kadın hayatında bir kez evlenmek ve beyaz gelinliği bir kez giymek ister. Evlilik sürecinide en güzel şekilde sevgi ve aşk dolu olarak yaşamayı ister. Bütün bunları ben eminim diğer kadınlardan çok daha fazla istiyorumdur. Antalya’da ailemle birlikte yaşıyorum ve özel bir bankadan gişe bölümünde çalışıyorum. Stresli yoğun bir iş tempom var ama yinede her şeye rağmen mesleğimi seviyorum. Okumuş kültürlü kendini geliştirmiş elit bir karaktere sahip düzgün biriyle evlenmek isterim.

Eğer gerçekten niyetimiz evlenmek ve mutlu olmaksa bazı kusurlarımızı görmezden gelmeniz diye düşünüyorum. Çünkü hiçbirimiz kusursuz değiliz. Benimde illaki kusurlarım hatalarım vardır ve ileridede olacaktır. Birbirimize karşı sevgimizi ve saygımızı yitirmediğimiz sürece evliliğimiz her zaman mutlu bir şekilde devam edebilir. Kabasaba kadına nasıl davranması gerekeceğini bilmeyen kadını umursamayan tiplerden hoşlanmam. Çok güzel bir kadın olmadığımın farkındayım fakat sevgimle ve aşkımla eşimi mutlu edebileceğime dair kendime olan inancım tam, bu konuda kendi açımdan hiçbir tereddütüm yok. Antalya’dan evlilik konusunda ciddi olan kararlı ve hayatı bir düzene oturmuş olgun beyler yazsınlar.

Evlenmek İçin Türbanlı Bayan İsteyen Ciddi Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, İzmir Buca’da yaşayan 30 yaşında esmer türbanlı kapalı giyinen bir kadınım. Evlilik düşünen ciddi bir erkekle tanışmayı istiyorum. Türbanlıyım fakat modern giyinmeyi tercih ediyorum. Şimdiye kadar aşka ve sevgiye kendini kapatmış bir kadın olarak yaşadım hayatıma hiçbir erkeği almadım ve hiç kimseyle sevgili olmadım. Çünkü sevgimi ve aşkımı sadece tek bir erkeğe sunmak istedim. Şimdiye kadar hep böyle düşündüğüm için hiç kimseyle sevgili olmak istemedim. Biliyorum ki benim gibi düşünen hayatına hiçbir kadın girmemiş biri erkekle tanışmak, öyle birini bulmak çok kolay olmayacak ama ben yinede şansımı denemek istedim. Böyle birini bulmak çevremde zaten imkansız.

Belki buradan bulabilirim umuduyla evlilik ve arkadaşlık ilanı yazmak istedim. Sadece tek bir erkeğe güzel görünmek çekici görünmek isterim ve bu erkeğinde eşim olmasını arzu ederim. Ben muhafazakar biriyim ve benim gibi düşünen birini tanırsam daha çok mutlu olabileceğime inanıyorum. Evlilikte aynı düşünce ve yaşam tarzına sahip olmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Kendime sevgili arıyor olsaydım belki hayatıma girecek erkeğin yaşam tarzını çokta umursamayabilirdim ama evlilik çok daha farklı ve ciddi bir durum olduğu için bütün bunlara dikkat etmek zorundayım.

Çalışan bir kadın değilim fakat maddi imkanlarım ailemden dolayı oldukça iyidir. Bu yüzden evlilik sonrası için maddi durumları çok fazla kafama takmıyorum. Gerekirse ailemden destek alabilirim ama tabi ki yinede hiç kimseye mecbur kalmadan maddi manevi birbirimize yetebileceğimiz birini tanıyabilirsem daha güzel olur. Alkol kumar alışkanlığı gibi nefret ettiğim alışkanlıkları olan biriyle zaten tanışmak istemem. Biz aile olarak ilişkileri sağlam, sorunsuz kendi halinde yaşayan bir aileyiz. Umarım hayat boyunca birbirimizi sevmekten vazgeçmeyeceğimiz düzgün biriyle tanışarak ailemizi büyütebilir, hayat boyunca mutlu olabiliriz. Lütfen ciddi ve seviyeli kişiler kendilerini tanıtarak numarasını yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*