Ciddi Sevgili Bul

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 13, 2022
0
334

Seviyeli Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Şule. Antalya’nın bir köyünde yaşıyorum, 26 yaşındayım ve bekarım. Seviyeli ciddi bir erkekle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. Böyle birini bulmak aslında bu kadar zor olmamalıydı ancak çevremdeki erkekler ve hatta şimdiye kadar hayatıma giren birçok erkek hep geçici seviyesiz ilişkilerden yanaydı. Hiçbir zaman öyle ciddi birini kader karşıma çıkarmadı. Hep gönül eğlendirmek isteyenler çıktı karşıma. Bu tarz ilişkileri küçük düşürücü olarak görüyorum. Esmer güzel ve çekici bir kızım, evliliği kendim için çok erken görüyorum. Böyle bir niyetim şu an için yok ama arkadaş olacağım kişiyle uzun yıllar sürecek bir birliktelik kurmak isterim.

Çalışmıyorum fakat zaman geçirmek için hobi olarak yaptığım bazı küçük işler var. Bana ciddi bir maddi geliri olmasada en azından vakit geçirirmek için bu tarz hobiler bana iyi geliyor ve mutlu oluyorum. Tabi gerçek mutluluk bana kalırsa aşk ve sevgide, bunları bana verebilecek birini arıyorum. Köyde yaşıyorum fakat çoğu zaman Antalya merkezdeki kız kardeşimin yanına gidiyorum. Çünkü köyde yaşamak bana bazen çok sıkıcı geliyor, gidebileceğin çok fazla bir yer yok, arkadaş çevremde yok. Burada Antalya’nın merkezinden ya da diğer ilçelerinden ciddi seviyeli ve uzun süreli arkadaş arayan aşka değer veren erkekler bana yazabilirler. Çok sık olmasa dahi bazen arkadaşlık sitelerine girip sohbet ediyorum. Bazen aralarında gerçekten hoşuma giden arkadaşlık kurabileceğim kişiler çıkıyor ama onlarda galiba benim şanssızlığımdan hep uzak şehirlerde oluyorlar.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Uzak yerlerden birisiyle arkadaşlık kurmanında beni tatmin edeceğini zannetmiyorum. Sadece telefonla görüşerek ya da çok az bir araya gelerek bir aşkı, arkadaşlığı yaşatmanın mümkün olacağını zannetmiyorum. Bu yüzden uzak şehirlerdeki birisiyle arkadaşlık kurup ileride tekrardan yalnız kalmaktansa böyle bir arkadaşlığa hiç başlamamayı tercih ediyorum. Genç bir kadın olarak benimde hayallerim ve isteklerim elbette ki var, fakat ben erkek arkadaşımla her ne yaşayacaksam seviyeli bir şekilde yaşamak isterim. Bu yüzden sadece seviyeli ve uzun süreli arkadaşlık isteyenlerden mesaj bekliyorum.

Ciddi Sevgili Arayan Bayanlarla Sohbet ve Arkadaşlık

Seviyeli ve ciddi erkek arkadaş arayan yalnız bayanlarla ücretsiz sohbet ve arkadaşlık. Ciddi sevgili arayan yalnız ve dul bayanlarla tanışma. Evlenmek için ciddi sevgili arayan dul ve zengin bayanlarla WhatsApp’ta sohbet. Kendisine olgun ve ciddi erkek arkadaş arayan genç ve güzel bayanların arkadaşlık ve sevgili ilanları. Ciddi erkek arkadaş arıyorum diyen ve yalnız kalmak istemeyen bayanlarla arkadaşlık ve sohbet. Arkadaşlık sitelerinden ciddi sevgili arayan bayanların 2022 yılına ait güncel arkadaşlık ilanları. Sohbet etmek amacıyla ciddi sevgili arayan erkekler ve bayanların telefon numaraları. Ciddi sevgili bulmak için arkadaşlık ilanı verebileceğiniz ücretsiz arkadaşlık ve sohbet siteleri.

Ciddi Olgun Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar ismim Semih, Trabzon’dan yazıyorum ve burada öğretmenlik yapıyorum. Kısa süre önce buraya atamam yapıldı. Olgun bayanlarla arkadaşlık yaptığım zaman kendimi daha rahat ve daha iyi hissettiğim için yaş olarak benden daha olgun bir bayanla yalnızlığımı paylaşmak ve o bayanında yalnızlığına ortak olmak isterim. Elbette ki hiçbir kadın ya da erkek sevgisiz yalnız başına bir hayat yaşamak istemez. Özellikle benim gibi yabancı bir şehirde sosyal arkadaşı dahi olmayan erkekler için hayat çok daha zor olabilir. Duygusal bir insan olduğum için yalnızlık beni birçok kişiden daha fazla etkiliyor galiba.

Yalnız olduğum zaman hayatta hiçbir şey yapmaktan keyif almıyorum. Sevdiğim şeyleri yaparken dahi çok sıkıcı gelebiliyor. Aslen Ordulu’yum, 26 yaşındayım ve 30 yaş üzeri yalnız özgür bir bayanla tanışmayı istiyorum. Arkadaşlık sitesinden daha önce tanıştığım birkaç bayan olmuştu. Arkadaşlığımızı izletmek istedik fakat başaramadık. Birbirimizden çok uzak şehirlerde yaşıyor olunca sadece telefonda konuşarak arkadaşlığımızı yaşamaya mecbur kaldık. Böyle bir arkadaşlığı tabi ki hiçbirimiz istemeyiz. Bu şekilde bir arkadaşlık ruhumuzu ve kalbimizide tatmin etmedi. Artık sadece görüşebileceğim yakın yerlerden biriyle tanışarak gerçek bir arkadaşlık yaşamak istiyorum. Maddi olarak sorunum yok. Kız arkadaşım ile maddi manevi her konuda uyumlu olarak güzel günler yaşayabiliriz.

Sohbet sitelerindeki kadınların birçoğunun sadece sanalda arkadaşlık yapmak istediğini fark ediyorum. Açıkçası benim böyle bir arkadaşa niyetimde ihtiyacımda yok. Gerçekten güven içerisinde görüşmek isteyen bir bayanla tanışmayı isterim. Bunun biraz zaman alacağının farkındayım ancak zamanla birbirimize güvenebileceğimizi biliyorum. Ciddi uzun süreli bir arkadaşlık istiyorsak bunu biraz zamana yaymamız gerektiğininde farkındayım. Bayanlara karşı hiçbir zaman kaba ve kırıcı olmayan biriyim. Mesajımı okuyan genç ve güvenilir biriyle arkadaşlık yapmak isteyen Trabzonlu olgun bayanların mesajını bekliyorum.

Olgun ve Ciddi Erkekle Arkadaş Olmak İstiyorum.

Selam beyler ismim Nazan. İstanbul Sancaktepe’den katılıyorum. 36 yaşındayım ve dulum. İkinci bir kez evlilikte kesinlikle düşünmüyorum. Yalnız olmak ve yalnız yaşamak benim sevdiğim bir yaşam tarzı fakat hayatımda her sırrımı paylaşabileceğim aynı zamanda aşık olduğum ciddi ve olgun bir erkeğede ihtiyaç duyuyorum. Böyle biriyle tanışabilmek için buradayım. İstanbul dışındaki kişiler bana yazmasınlar çünkü farklı ilde yaşayan birini düşünmüyorum. Hayatıma girecek kişiye sonsuz güvenmeliyim ondan hoşlanmalıyım ve aşık olmalıyım. Böyle birini hep hayal ettim fakat hiçbir zaman bulamadım.

Bir gün ayrılsak dahi her sırrımı muhafaza edecek en kötü anlarımda bana güç verecek birini bulmak benim için çok zor oldu ve halada bulabilmiş değilim. Erkek arkadaşımın aynı zamanda hem karakter olarak düzgün olmasını hemde maddi olarak imkanlarının iyi olmasını isterim. Çünkü ben kısa süreli bir ilişki aramıyorum ciddi ve uzun süreli bir ilişkiden yanayım. Kısa süreli ilişki istemediğim için erkeğin yakışıklı olup olmaması çok umrumda değil.

Benimle olacak kişinin benim gibi ciddi ve uzun süreli bir ilişki için maddi manevi her yönüyle hazır olması gerekir. Bir süredirde sanal ortamda hayalini kurduğum gibi birini arıyorum ama şimdiye kadar öyle birine denk gelmedim. Esmer güzel ve her zaman güler yüzlüğümdür. Aşık olduğum sevdiğim erkek yanımda olduğu zamanda daha mutlu daha güler yüzlü ve eğlenceli oluyorum. Tek istediğim ciddi birini tanımak ve beraber mutlu olabileceğimiz günler yaşamak. Benimle aynı düşüncede olan İstanbul’da yaşayan beyler bana yazarsanız tanışma fırsatı bulabiliriz ama lütfen yazarken kendinizi olabildiğince detaylı tanıtmanızı rica ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here