Ciddi Sevgili Bulma Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 26, 2022
0
190

İsmim Yeşim. Ciddi Sevgili Arıyorum.

Selam beyler adım Yeşim, 29 yaşındayım ve İstanbul Pendik’te yaşıyorum. Burada ailemden sadece babam var ve onunla beraber yaşıyorum. Fakat çokta mutlu olduğumu söyleyemem. Çünkü babamla hiç anlaşamıyoruz. Bu anlaşmazlığımızın en büyük nedenlerinden biriside benim yaşam tarzımla alakalı ve benim her şeyime çok karışıyor olması. Elbette ki o benim ailem ve ailemizin büyüğü bana hiçbir konuda karışamaz diyemem, o kadar saygısız birisi değilim. Ancak kendime göre yaşamak istediğim bir hayat var ve o bunu hiç göz önünde bulundurmuyor. Çok uzun zamandır hayatımda bir erkek arkadaşım vardı, birkaç yıl arkadaş olarak kaldık hatta 3 yılda nişanlı olarak kaldık fakat evlenemedik.

Hayatımın ve gençliğimin büyük bir bölümünü o kişiye feda ettim ama sonuç olarak buna değmedi. Çünkü ben o kişiye arkadaşlığımızın ilk gününde dahi ciddi ve seviyeli bir ilişki istediğimi ve sonunda evlilik olması gerektiğini söyledim. Ancak o beni yıllarca hep oyaladı fakat ben bunu anlayamadım. Evlenmemek için her zaman bir bahanesi olmuştu. Şu an burada olma sebebimde yine aynı şekilde seviyeli biriyle tanışarak ciddi bir ilişki kurmak. Birde bunun evlilik amaçlı olmasını istiyorum. Benim için bunun dışında bir seçenek olamaz ve seviyesiz bir ilişkiyi kendim için uygun göremedim ve böyle bir ilişki tarzını kabullenemem. Ailemle yaşadığım sorunlardan dolayı bir erkeğin desteğine aşkına ve sevgisine ihtiyaç duyuyorum. Yaşadığım mutsuz ve huzursuz bu süreçten ancak aşık olarak kurtulabilirim.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bana yeniden heyecan verecek biriyle tanışarak hayatımda yeni bir sayfa açmak istiyorum ve buna çok ihtiyacım var. Sarışın açık tenli güzel bir kadınım ama maalesef kaderim çokta güzel olmadı. Hayatımın hemen her döneminde birçok sıkıntı yaşadım ve mutlu olamadım. Sanırım duygusal bir kadın olmanın en kötü yanıda bu. En küçük sorunlar dahi beni üzmeye gücü yetiyor. Artık üzülmemek için benim gibi duygusal bir erkeği tanımayı isterim. Duygusal erkekler beni daha iyi anlayacaktır ve bu tarz kişiler asla karşısındaki insanı üzmek istemezler. Tanışmayı isteyen ciddi seviyeli bir arkadaşlık arayan erkekler bana mesaj yazabilirler.

Ciddi Sevgili Arayan Bayan Telefon Numaraları ve Sohbet

Sosyal çevresinde veya arkadaşlık sitelerinde sevgili arayan bazı kadınlar sempatik ve şakacı erkeklerden hoşlanıyor olsa dahi, sevgili arayan bayanların çok büyük bir bölümüde daha ciddi bir erkekle tanışmak ve seviyeli ciddi bir ilişki yaşamak isterler. Eğer sizlerde ciddi bir ilişki yaşamak istiyorsanız öncelikle bu isteğinize uygun bayanların ilanlarını incelemeniz ve isteğinize uygun bayanlara mesaj yazmanız gerekir. Emin olun sanal ortamda arkadaşlık edinmek sosyal ortamınıza göre bazen çok daha kolay olabiliyor. Üstelik yazacağınız mesajlarda tamamen ücretsiz olduğu için yani kaybedeceğiniz hiçbir şey yok ama kazanacağınız çok şey olabilir ve hayatınızın aşkını burada bulabilirsiniz. Ciddi bir ilişki isteyen bayanların çoğu zaman asıl niyetleri evlilik olmaktadır. Eğer sizlerinde ciddi bir ilişkiye başlamak ve evlenmek gibi bir niyetiniz varsa bu sayfamızda ki ilanlar sizi hayalinizdeki aşka kavuşturabilir.

28 Yaşımdayım. Olgun Asker Sevgili Arıyorum.

Adım Yasemin, yaşım 28 ve Edirne’de yaşıyorum. Esmer, genç, güzel bir kadınım ve olgun asker olan erkeklerden hoşlanıyorum. Üniformalı erkekler bana çok farklı duygular yaşatabiliyorlar. Sanırım ben biraz sert görünümlü birazda kaba olan erkeklerden hoşlanıyorum. Sosyal çevremde asker ya da polis olan hiçbir arkadaşım olmadığı için sevgili yapabileceğim böyle birini tanıma şansımda yok. Bu yüzdende arkadaşlık sitelerinde ve sohbet ortamlarında bir askerle tanışmayı istedim. Hayal ettiğim gibi uzun boylu askerlik mesleği yapan karizmatik bir erkekle tanışabilirsem uzun süreli ciddi bir arkadaşlık yapmak isterim.

Şimdiye kadar hiç asker sevgilim olmadığı için gerçekten hayal ettiğim gibi bir aşkıda hiçbir zaman yaşayamadım. Erkek arkadaşlarım falan oldu ama onlarda içimdeki duyguları tamamen karşılayamadı. Bu yüzdende gerçek anlamda hiçbir zaman mutlu bir kadın olamadım. Arkadaşlık sitesinde ilan yazarak böyle birini tanımaktan başka şansım yoktu. Sevgilimin asker olmasının haricinde motorlu erkeklerde hoşuma gidiyor. Yani ben biraz daha sportif yaşayan karizmatik erkekleri seviyorum. Aklımda evlilik gibi bir şey yok ama kesinlikle kısa süreli ciddiyetsiz bir ilişkide istemiyorum diyebilirim.

Eğer bir sevgilim olacaksa onunla evlilik düşünmesem dahi sevgilimi sahiplenirim ve onunda beni sahiplenmesini koruyup kollamasını beklerim. Sevgilim olan erkek elbette ki beni korusun bana sahip çıksın ama aşırı kıskançlığı sevmiyorum, çünkü çoğu zaman aşırı dekolte giyinmeyi seviyorum. Aşırı kıskanç erkeklerle bu yüzden anlaşamayabilirim. Aslında ben sevgilime kesinlikle sadık olabilecek karakterde olduğum için gerçekten beni anlayanbilen bir erkek olursa beni kıskanmasınada gerek olmayacaktır. Bana güveni tam olan bir erkek benden zaten şüphe etmez ve kıskanmasınada gerek kalmaz. Edirne’de asker olan olgun ciddi bir arkadaşlık arayan beyler varsa tanışmayı isterim.

Yakışıklı Güvenilir Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Ekim. İzmirli’yim, yakışıklı güvenilir biriyle tanışmak için buradayım. 27 yaşındayım fakat şimdiye kadar hayatımda beni gerçek anlamda mutlu edebilecek,, bana hak ettiğim değeri verebilecek her şeyden önemliside güvenebileceğim yakışıklı bir erkek arkadaşım olmadığı için mutlu olamadım. Elbet bir gün böyle birini bulacağıma dair umudum var ama artık bu umutla yaşamakta beni yormaya başladı. Umutlarım artık gerçek olsun istiyorum. Kadının güzel olması ya da erkeğin yakışıklı olması tabiki herkese göre değişebilen göreceli bir durum. Erkeklere kolay kolay güvenmiyorum, çünkü şimdiye kadar benim onlara olan güvenimi çok fazla sarstılar bu güvensizlik beni her geçen gün aşktan ve sevgiden daha çok uzaklaştırdı.

Bir gün arkadaşlık sitesine ilan vererek aşık olacağım erkeği aramak aklıma dahi gelmezdi. Fakat yalnızlık ve mutsuzluk hayatımızı ele geçirdiği zaman bize umut veren her ne varsa onu sarılıyoruz. Beni güzel bulan İzmirli yakışıklı bir erkekle tanışarak güven içerisinde ciddi seviyeli bir arkadaştık kurabilirim. İzmirli beyler bilmelidirler ki, benim için güven duygusu her şeyi önünden geliyor. Eğer güvenilir biri değilseniz benimle beraberken diğer kadınlarlada samimiyet kurmaya çalışan karakterde biriyseniz bana yazmanızı istemiyorum.

Hayatımda tek bir erkek olur ve ben her şeyimle o erkeği sahiplenir ve sadık kalırım. Zaten bu karakterde olmayan bir erkeklede işim olmaz. Değil sevgilisini veya bir kadını, kendisini korumaktan aciz ne istediğini bilmeyen gördüğü her kadına yakın olmaya çalışan garip erkekler benim hayatıma giremezler. Karakteri oturmuş düzgün biriyle tanışarak birbirimizi mutlu edebilmemiz için ona bir şans verebilirim. Ancak bu şansı benim vermemden daha çok sizin kendiniz yaratmanız gerekiyor. Bana yazacağınız mesajla güvenilir olduğunuzu bana inandırmayı başarmalısınız. İzmir’de yaşayan yakışıklı ve güvenilir kişilerin mesajlarını bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here